8
  • pixx
    #8
    Ja papa én dolgozók...nekem elegem lett a szarból, ami otthon volt 3 éve, és eljöttem Magyarországról, nem Orbán Viktortól vártam, hogy a sült galamb a számba repüljön...fel kellett áldozni mindent, hitelt felvenni stb...nehéz volt, de megérte...
  • fergusonpapa
    #7
    adok egy cimet,nokia dobozba küldj már nekm egykis életösztönzö kisegitést(PÉNZT)...
  • pixx
    #6
    Én vehetnék egyet, mivel a heti fizúmból kijönne, de inkább várok a színes ebook olvasóra, ami még olcsóbb is lesz, és jegyzetelni is lehet vele...
  • A1274815
    #5

    Nem szoktam ilyen lenni, de lassan már kezd zavarni az a bizonyos "enyhén" jód hiányos banda még jód hiányosabb dalának a pszichológiailag labilis dalának a szövege.
    Ahoy & farxis "-e"/"-é" kérdés jelölölőt nem írunk főnév után ilyen primitív létigés mondatok esetén. De az kérdés helyes "Buzi vagy-e?" felvetésével egyet tudok érteni.
  • farxis
    #4
    csoro e vagy? azé pofázol!!!!!
  • Ahoy
    #3
    Buzi-e vagy?
  • farxis
    #2
    igen igen hát lácik mert mindenki szereti az ipadot akinek nincs magára vesen hogy olyan csoro!!!
  • Oláh Herkules
    #1
    Robbanás előtt a tábla pc-k piaca? Akkor ezek szerint ahmed-ék kezébe került!