1634
Fable III
  • ratgab
    #1394
    Azonban ha GFWL-ben local profilt csinálsz, akkor ha véletlen online accountra mész nem fognak működni a mentéseid!
  • ratgab
    #1393
    Nem szükséges! Ha offline lépsz be a Games for Windows live-ba az is elég, de ha coopozni is akarsz, akkor bizony kell!
  • Faterx
    #1392
    Jó reggelt!...

    Érdeklődöm hogy a Fable III-hoz (Pc, Steam) állandó net kell, vagy csak a bejelentkezéshez?
  • dolorex
    #1391
    nah sikerült elvinnem még1x.meglett a 10 milla és még maradt kettő is.túl élte mindenki.hogyan tudok ajándékozni?jön minden második ember ajándékkal, de én nem tudok adni!?
  • IXEMGabeo
    #1390
    az a kemény, hogy most hirtelen nem tudom merre menjek:D van már Búsfa, Malomkőfalva, fenyvesfalva, Ködbérc, Tanyázók tábora, Lugaskói piac és gyár:D
  • ratgab
    #1389
    Mindegyikbe bemehetsz csak 1-be nem lehet, csak coopban bemenni! (azthiszem 9 van összesen)
  • LaliK
    #1388
    Ha jól emlékszem, 130 ezer körül...
  • dolorex
    #1387
    Naplamente háznál van 1 démon kapu, ode mész mikor király vagy ,beenged és kapsz 1milkát.többibe sztem egyedül nem tudsz bemenni.

    Ha megveszem az összes ingatlant, mennyit kapok 5 percenként?normálon van a pénz követelményem mindenhol.
  • LaliK
    #1386
    Annyi az egész hogy királynak kell lenned. 1 millió arany van a ládában...
  • IXEMGabeo
    #1385
    gnómok viccesek eddig 3-at találtam:S, de még nem is kerestem úgy őket...
  • IXEMGabeo
    #1384
    ja a céhpecsétek nálam is gyűlnek, mer sok új emberrel leállok pacsizni:D

    könnyedén lehet ebbe a játékba fejlődni, kovácskodni még nem kovácskodtam pedig azt is befejlesztettem már 3. szintre:D

    lant és a pitesütés asszem 4. szinten van, de majd megnézem...lant nekem könnyebben megy, néha elnyomom és akkor megint 1x szorzó:D

    csirkefutamon röhögtem egy sort rögtön az első fogadást megnyertem 230-at tettem fel és nyertem így 460 aranyat haha xDDD meg azok a csirkenevek hát...

    ezt a lugaskői gyári pályát eszméletlen jól megcsinálták még a kölyköket is beállították dolgozni, hűűen tükrözi ez a játék az 1800-as éveket? (akkor játszódik nem?) élethű rész lett. ott a gyári résznél, amikor Waltert kellett követni, a kölykök, ahol dolgoznak ott vannak ilyen leverek egy ezüstkulcs is, amit meg lehet szerezni, ha elzárod a gőzöket...türelmesen megcsináljátok szereztek ezüstkulcsot...

    visszaolvasgattam jó pár oldalt wesker és ratgab, Cat01 említették, hogy az egyik démonkapuba be lehet menni egyedül is...az lenne a kérdésem melyik az? Ködbérfalván csak másik Coopbeli partnerrel lehet, Naposváron valami ártatlannal kell odamenni, naplemente város vagy mi részen találtam még démonkaput ezekszerint oda lehet menni? ha igen akkor mit kell tennem érte?...
  • dolorex
    #1383
    Kb közepén jársz, sajnos 2x kell végig vennem és most én is itt vagyok.Bár lassan meg van a bizalom.Nekem az egyik kedvenc küldetésem a búsfai erőd megtartása.Amúgy én kifejlesztettem a lant tudásom és 10es szorzóval 3600 aranyat keresek egy játékkal.úgyhogy azzal szépen kaszálok, már befektettem a nagyobb hozamú boltokba.pl kocsma,kovács stb.
  • IXEMGabeo
    #1382
    még valami:

    Naposvári akadémián lent, amikor a csontikat kellett kiírtani a Saul kedvéért, akkor ott az egyik lenti könyves polcon találtam, egy óvszert:D
  • IXEMGabeo
    #1381
    tyűű ma nagyot haladtam a Fable-ben a vagyonom megy felfele, már 108000 felett vagyok pár ingatlant megvettem, bérbe adtam most kezdtem el az üzleti láncokat is kiépíteni érdekes kezd lenni. Elértem abba a lugaskőbe, Simmons necro tábornokot megvertem:D igazán könnyű volt, előtte még lent a barlangokban a manókkal is elbántunk Walterrel, na az állat jó volt...utána elértük Lugaskőt, jó mocskos gyári város, láttuk Reavert, aki nyomorba tartja a várost, Walterral lementünk a csatornákba, ahol szervezkedés folyik. Most tartok ott h el kell nyernem a bizalmát a lázadó néger csajnak és a lugoskői ellenálóknak...

    Naposvárosban egy 10-es ezüstládában szereztem 50000 aranyat:D az sokat segített itt-ott.

    Gondolom még az elején vagyok, teljesítem az apró küldiket is, van vagy 4 varázskesztyűm, új puskák, kardok minden. Jó időigényes game nem mondom:S
  • dolorex
    #1380
    Az már piszok nehéz lesz.Ismerem a ládákat ami elvileg pénzt rejtenek de nem fogok piszmogni az ezüst kulcsokkal mert mire megtalálom az összeset megunom.Ismerem a naplemente háznál az átjárot ahol 1 milkát kapok, ami nem rossz de belegondolok ,h még 9:)ingatlanokból csak jön majd szép summa, + lantozgatok:DD
  • wesker24
    #1379
    Ahhoz hogy full jó legyél a végére asszem 10 millió kell !

    6,5 millió kell a sereghez hogy mindenki túlélje és
    további 3,5 milla kell az igéretekhez !

  • dolorex
    #1378
    Mégis csak újrakezdtem.Viszont kérnék egy kis segíteség.hogy fogom tudni megmenti az emberek?gondolom mikor király leszek, milyen intézkedésekkel tudom megóvni?a pénz nem fog számítani ,mert a sok ingatlanból szépen gyarapszok.sajnos az előző játékban nem foglalkoztam a pénzel és mivel teljesítettem az összes igéretet minusz millióban voltam.szóval?köszi!
  • Vlala #1377
    Végigvittem. Az utolsó küldi... hát, az olyan volt, amilyen, bosszamnkodtam is rajta, de aztán rájöttem, hogy az korántsem volt az utolsó. Gondoljunk csak Dans Mourirra, vagy az utazóra Aurorában, aki szponzort keres a hajóútjához (ha támogattátok, keressétek fel Uszadékfalvát - fetrengtem egy jót a röhögéstől.)

    A vasutat nem lehet újjáépíteni?
  • dolorex
    #1376
    Köszönöm a gyors választ.muszáj újra kezdeni?nem lehet visszatölteni a forradalom előtti részre pl?csak autó-mentéseim vannak.
  • LaliK
    #1375
    Kezdd újra és fejezd be úgy hogy ne haljon meg az összes embert...
    Megveszed az összes házat/boltot árat nem változtatod, úgyhagyod a gépet megnézel egy filmet vagy akármit másfél-egy óra múlva visszanézel lesz 10 milliód átutalod a kincstárba és aztán azokat a döntéseket választod amitől teljesen jó leszel.
    Én így csináltam és minden küldetést meg tudtam csinálni a végére...
  • dolorex
    #1374
    Sziasztok!
    Most vittem végig a fő küldetéseket, jóként.szeretném folytatni a mellékküldikkel de 1-2 dolog elvette a kedvem.pl szinte alig van ember az utcákon ,bárhova is megyek, csak katonák masíroznak.lehet ellene tenni bármit is?ebből kifolyólag nem tudok nőzni, 1-2 küldit nem lehet teljesíteni(pl a bányászosat ahol embereket kell "toborozni").lehet változtatni az adóztatáson, vagy katonák létszámáról stb.? a tanácsosom eltűnt a játék végeztével.van egy csomó ingatlanom de csak 3500 aranyat kapok 5 percenként.ez lehet a kevés embernek köszönhető.szóval van vmi megoldás???köszönöm szépen!amúgy a játék nagyon patent, küldetések kicsit uncsik voltak az első részhez képest, de a sok lehetőség nagyon megfogott.üdv
  • pxxl
    #1373
    1. nemtom
    2. onnan már nincs sok.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    még pár döntés, aztán jön a támadás, az már pár érdekes percet hoz, aztán a sztorinak itt igazából vége is.
  • NiGhTM4R3
    #1372
    Ejha, kb. 10 perc volt még hátra.

    Vélemény /spoiler nélkül/:
    Őszintén szólva itt a végét nagyon összecsapták, legalábbis a 'jó' befejezés siralmas lett. De most komolyan, ez a végső harc olyan semmilyen volt; gyors, könnyű, sablonos.
    A játék első része maradandóbb élményt nyújtott, itt is volt 1-2 jó elgondolás de lényegében végtelenül egyszerű lett az egész. Menj el oda, hozd el/öld meg azt, gyere vissza. Maga a fő gonosz is teljesen kidolgozatlan volt, szinte semmi információt nem adtak róla.

    Az első részéhez képest szerintem kifejezetten visszalépés volt ez a rész (a 2.-hoz nem volt szerencsém) de azért nem bántam meg azt a 15 órácskát amit vele töltöttem, csupán kicsit csalódtam.
  • NiGhTM4R3
    #1371
    Srácok, kényszermunkára hogy tudok elvinni embereket? (öt kellene a plusz sebzéshez)

    És körülbelül mennyi van még a játékból, ha királyként intézem az ügyeket és egy farkasember tolvajt kellett megtalálnom? (legalábbis kb. itt járok)
  • wesker24
    #1370
    Magyarul Malom mező ! xD
  • Caine
    #1369
    Milf fields?
    Freudi ...
  • Shevchenko
    #1368
    köszi sikerült!
  • wesker24
    #1367
    Na hát az épp Uszadék falva !

    Ha Milf fieldsnél jársz akkor lesz ott egy őr vagy ember aki megkér hogy nem-e segítenél neki újjáépíteni a hidat !

    Ha igent mondasz gyere vissza később és máris elérhetővé válik az a sziget is !
  • Shevchenko
    #1366
    erre gondolok
  • wesker24
    #1365
    Ha Uszadékfalvára gondolsz akkor épitesd meg a hidat és gyere vissza később !
  • Shevchenko
    #1364
    Valamiért nem rakja be a képet sajna.
    A malommező és a ezüstfenyves között lent van egy hely ahol még nem jártam pedig már vége a játéknak,hogy lehet oda eljutni?
    Köszi
  • Shevchenko
    #1363
  • Shevchenko
    #1362
    Ide hogy lehet eljutni?


  • pxxl
    #1361
    sokmindent meghagyhattak/kihagyhattak volna :)
  • Tibbor
    #1360
    Jól tudom, hogy nincs gyorsbillentyű screenshot készítéséhez?Az első részben volt, sőt Journal-t lehetett készíteni a kalandjainkról és az öregedésünkről.Meghagyhatták volna ezt az opciót.
  • ratgab
    #1359
    Ágynál úgy teszel mintha aludnál, csak nem azt az opciót választod, hanem a szex opciót (itt lehet választani, hogy védekezel vagy sem!
  • ratgab
    #1358
    Kézen kell fogni a választottat és odahurcolni az ágyhoz! Gyerek csak házastárstól lehet, de ezekből lehet több is(mindkettőből lehet több) (ha nem akarsz elválni érdemes külön területeken elszállásolni a házastársakat)! Házastársak se akarnak folyton szexelni, de ez vérmérséklettől is függ (interakció közben a 6-os gomb megnyomásávól infót kapsz, hogy milyen jellemű a beszélgetőpartner)! Volt olyan feleség, akivel egymás után 5x is tudtam szexelni, de másoknak elég naponta 1 alkalom is és az istennek se hajlandók ennél többször ágyba bújni!

    Viszont szexelni lehet házasság nélküli is prostituáltak igénybevételével, azonban velük csak és kizárólag óvszerrel lehet aktust folytatni, így gyerek kilőve!
  • NiGhTM4R3
    #1357
    És akkor mitől függ, hogy ágyba bújik-e velem az aki belém szeretett? A Szerelem kardja van nálam és kellene gyereket csinálnom és több nővel lefeküdnöm, de hiába szerelmesek belém nem igazán kínálja fel ezeket a lehetőségeket.
    Eddig egyszer jött össze (lett is egy kölök) de akkor a nővel házas voltam.
  • ratgab
    #1356
    1. Nem kell elválni egyikhez sem.

    2. Igen (válás esetén vagyon feleződik: pénz, ingatlan egyaránt)

    3.Pénzt lehet keresni vele, de nem kell venned kovácsműhelyet hozzá... először Búsfán lesz

    4. Uralkodáshoz vezető úton veszel új varázslatokat
  • NiGhTM4R3
    #1355
    Helló, lenne pár kérdésem a játékkap kapcsolatban

    1, Ha házas vagyok akkor lefeküdhetek-e más nőkkel, esetleg lehet-e gyerekem vagy ez csak úgy működik ha szingli vagyok? (tehát el kell válnom ha mástól is akarok gyereket, szexelni akarok?)

    2, Ha elválok valakitől utána újra összeházasodhatok vele?

    3, A kovácsmesterségnek mi értelme? vettem egy kovácsműhelyt is, de nem látom, hogy bármit fejleszthetnék a fegyvereken

    4, A varázslatokat hogyan lehet kombinálni? (azt hiszem még csak a tűz kesztyűm van)