1634
Fable III
  • IXEMGabeo
    #1434
    mit csináltál a tóból?:D én azt békén hagytam, csak jón vittem végig az egészet...
  • Qwerty4
    #1433
    Pff...Malommezőn hogy tönkretettem azt a szép, gyönyörű tavat.
    Kíváncsi vagyok mi fog kisülni ebből az egészből...néhányszor eddig nem tartottam be a szavam, van amelyik esetben igen.
  • IXEMGabeo
    #1432
    Malomkőn van egy durva Easter Egg:D

    3 testvérpár szobrát 3 különböző fegyverrel kell megütni és akkor ott a kis bodegánál feljön egy tojás:D

    poén, biztos vagyok benne, hogy páran itt már megtalálták gondoltam leírom
  • RAMyMamy
    #1431
    szerintem az a 2/3-a kb.
  • Qwerty4
    #1430
    Hello.

    Elértem Aurora városába. A játék kb. hány százalékánál tarthatok?
    Egyelőre csak végigrohanok a sztorin, olvastam hogy utána is lehet még barangolni a világban...
  • IXEMGabeo
    #1429
    köszi megvan:) azóta már minden kulcsot összegyűjtöttem, a manókat ott kiírtottam, az ácsnak odaadtam a levelet Ezüstfenyvesen és nagyon bejött, ahogyan Uszadékfalva fejlődött egy nagyot:)

    ennyi volt több küldetés nincsen a végén az 50-es ládában a Csirkeveszedelem nevű fegyvert és 2 millió aranyat kaptam:D állat jó...

    nagyon fasza game volt utoljára talán a GTA-kal és a SWKOTOR sorozatokkal szórakoztam hasonlóan ilyen hosszan:) ehhez a játékhoz évek múlva is kedvet lehet kapni hacsak nem lesz 4. rész:D
  • Tatyla
    #1428
    ha lejutottál a leszakadt hídhoz és adtál az npc-nek támogatást a híd felújításra akkor ha már kész átkelhetsz a hídon és oda jutsz.
  • IXEMGabeo
    #1427
    én most arra lennék kiváncsi. hogy arra a bizonyos Uszadékfalvára (új világ), hogy lehet eljutni? minden küldetést megcsináltam egyedül a Samuel és a Brianes maradt na meg a kapd el a bűnözőt minden városban kb, nem vágom, hogy mit kéne még csinálni, hogy oda eljussak...Autorában és környékén is minden gnómot, kulcsot megszereztem asszem 3-4 virág maradt amiket nem találtam sárga és narancssárga példányok...

    szóval, hogy lehet oda eljutni? és csináltattam egy gyereket mikor fog megnőni?:D
  • RAMyMamy
    #1426
    megvan már ez is
    lugaskői régi negyedben (nem lugaskői piac) lehet venni, a malac szobortól balra
  • RAMyMamy
    #1425
    az írtam, hogy ott nekem nem árul a fószer ilyesmit, meg is vettem a bódéját, de semmi (bowerstone = lugaskő)

    meg volt egy küldetés, hogy a 3 varázsló lekicsinyített és a démoncsirkéket kellett leölni, stb., ott is volt valami legendary cucc, felvettem, de nem lehet használni

    na köszi, majd megnézem
  • IXEMGabeo
    #1424
    óvszert lehet találni lent a Naposvári akadémián és különböző házakban is itt ott a szektrénytől el lehet lopni, sőt azt hiszem ilyen sima ajándék boltban is lehetett vásárolni Lugaskői piacnál
  • totyak
    #1423
    Tegnap végignyomtam a játékot a jó oldalon, senki nem halt meg és a sötétséget is pikk-pakk legyőztem.
    Az lenne a kérdésem, hogy ezek után még mit lehet csinálni? Gyűjthetem az arany és ezüstkulcsokat, a céhpecséteket a maradék feladatokkal, fegyvereket fejleszthetek, illetve megnyithatom a démon kapukat. És ennyi?
    Másik kérdésem meg az,hogy a térképen zárva maradt egy terület (nem tudom mi a neve), oda miért nem juthatok be?
  • RAMyMamy
    #1422
    még azt szeretném megtudni, hogy óvszert hol lehet venni a játékban? mert azt írja a fable wiki, hogy a bowerstone piacon, ahogy bemegyek, jobbra az ajándékosnál, de az csak gyűrűt meg nyakláncot árul
  • RAMyMamy
    #1421
    na, már meg is találtam:)
  • RAMyMamy
    #1420
    köszi
  • The Protector
    #1419
    hát szerintem csak egy karaktered lehet/profil.viszont offline profilt annyit csinálhatsz amennyit csak akarsz!
    a kérdésed második felére nem tudom a választ mert én megölettem.
  • RAMyMamy
    #1418
    hali, lenne 1-2 kérdésem
    egy gfwl (offline) profillal csak egy mentésem (karakterem) lehet?
    ha az elején megmentettem a csajt/pasit, akkor utána vele később találkozunk a játékban és össze lehet vele jönni megint?
  • IXEMGabeo
    #1417
    Naplemente városában van egy átok, ha elalszotok egy sakkjátszában találjátok magatok, le kell győzni egy elmebeteg kislányt, de aztán a sakkfigurákat is:D kemény, utána azt mondja, hogy megkapjuk a házat és bármikor visszamehetünk játszani:) nos van ott még felfedezni való...

    Sötét szentélyben is jártam, a többi magától értetődő, kis kard jelet, meg a többit, amit kellett eloszlattam és a végén egy ládikában találtam egy K betűs pörölyt, ami elég brutál, dehát inkább sötét karaktereknek való...
  • IXEMGabeo
    #1416
    sikerült a főszálat végigvinni. Igazatok volt, ezt a sötétséget nagyon könnyedén le lehetett győzni, csakis Waltert sajnáltam a végén:(, mindenesetre totál jó karakterem volt, bár elszúrtam kissé, mert véletlenül rányomtam, mikor Hodson megkérdezte, hogy felállítsuk e a sereget, nos én csak 5,6 milliót tettem be a kincstárba holott volt még legalább 1 millióm szinte pont elég lett volna ahhoz, hogy megmeneküljön mindenki, de mivel rányomtam, ezért 967 ezer lakos veszett oda. Amúgy ennek ellenére is, nem romlott az erkölcs, és még kiírta a végén a szöveg, hogy felnéznek rám és ilyenek, ráadásul minden ígéretet sikerült betartanom, talán egyszer hoztam költségkímélő döntést amikor megadóztattam a katonákat...azért az kemény volt, egy egy döntésnél megváltozott a környezet pl a sivatagban erőd épült ki:D

    voltam a Búsfai démonkapuban is, mivel rájöttem fel kellett fejlesztenem 1 fegyvert, nos nem hiszitek el, de az aurorai démonbarlangos fegyverem fejlesztettem fel és annak köszönhetően jutottam be, bár csak katonai öltözéket kaptam...

    a kincstáromban meg tudtam szerezni a kulcsot és kinyitottam a ládát, hát igazából pár tetoválást és egy kardot szereztem, ez az amikor orgiát kell rendezni a fejlesztése érdekében...

    érdekes game volt hellyel közzel alig bírtam letenni, de mondjuk még mindig maradt egy felfedezetlen sziget és temérdek küldetés van szóval nincs vége:D
  • IXEMGabeo
    #1415
    sokáig elvittem tegnap,

    nos csalódtam kicsit, hogy Logant, ennyire simán egy kis lugaskő régi negyedbeli harccal el lehetett intézni, nem is őt, hanem a katonáit, ami még könnyebb volt a pengék+örvény kombóbal. igazán bele tehettek volna egy kardpárbajt vele:( ezért kár, mindenesetre megkegyelmeztem neki. Mostmár uralkodó vagyok az egyik démonbarlangba sikerült bemennem, most szeretnék az auroraiba (ezért az erkölcsömön javítanom kell, mert még mindig picit középen vagyok), aztán a búsfaiba is szeretnék bejutni, mert ott pl egy ritka fegyvert kér...valaki leírná pontosan melyik fegyverről lenne szó? mindegyikre ezt mondja h sörnyitó:D. Malommezősbe nem tudom hogyan lehet bejutni, majd kitapasztalom.

    Aurora, amúgy jó kis helyszín, ezek a virágok nem tudom mire jók, de gyűjtögetem őket. Még 2 ezüstkulcsot se találtam ott, azokat dögivel keresem..

    Ezüstfenyvesi küldetés is bejött, jó sok csonti jött, de szerencsémre a csontzúzó fegyverrel 80%-os sebzéssel ki tudom őket ütni:D az jó volt mikor ott 4 db holos csontrészeket kellett keresni, a vérfarkasokat mondjuk utálom, úgy láttam az erőlökés és a sokk hatásos ellenük nagyon, de az örvény is jó, de csak a fekete farkasok ellen...

    egy kérdésem lenne: Volt egy küldetésem a fekete kapucnis csávóval Búsfán (az, akinek gonosz a kacaja, aki feltárt egy sírt) szóval ott amikor egy fogantyút kellett megszerezni akkor ott láttam egy kardjelet, ami egy szikla körön volt, de nem tudtam megütni, mert képtelenség volt elérni. Az lenne a kérdésem ahhoz, hogy lehet hozzáférni?

    Naplemente városában felfedeztem h éjjel van egy puzzle oda abba a nagy házba gondolom be lehet jutni, arra kiváncsi leszek majd...

    egyébként jó 4,5 millió aranyom van az ingatlan bíznisz megyeget (ha eladnám az összeset akkor majd 1,1-et kaszálnék, ezenkivül a kincseim összértéke is elég sok, de én inkább gyűjögetek még mindig van hátra 253 napom, néha lantozgatok az bőven hoz, és hellyel közzel, ami ígéret azt betartom és ezáltal az erkölcsi szintem emelkedik. Jól kell bánni a pénzzel
    na ez megint hosszúra sikeredett. tehát a kiemelt részen kérnék segítséget:D
  • IXEMGabeo
    #1414
    el kell fogadni mindenhol beépült a kapitalizmus ez van ezt kell szeretni:D ,de azért 1 üzenet elég lett volna értettük mester
  • Dave8814
    #1413
    Csak én tartom rohadt undorító, és pénzhajhász dolognak, h magyar XP-n nem megy, hanem meg kell vegyem, és fel kell tegyem a Win -7t? Köszönjük microsoft, te mocskos pénzéhes kapitalista
  • Faterx
    #1412
    Nem csak Te!
    Sőt, mondom a reggeli hűvösben játszom egy kicsit a Settlers 7-tel, ott meg a ubi szerver nem működik.
    Viva dmr
  • Dave8814
    #1411
    Csak én tartom mocskos undorító dolognak, hogy ahhoz, h Fable 3-azzak, ki kell dobjam a magyar xp-met, és rohannom kell megvenni a Win7-t? csak mer ezt is az a tetves microsoft csinálta, mint a gta 4t
  • gyupee
    #1410
    Hali! Érdeklődnék hogy naposváron az "Egy nap a csirkefutamon küldinek mikor van vége? mert mér két napja fogadok, összenyertem több mint 50000et de még mindig fogadni kell...
  • Faterx
    #1409
    Háromszor raktam újra, egyszer javításra, most már a (Fable) gyorsikonja sem jelenik meg az asztalon...
  • Faterx
    #1408
    Szia!
    Azt hiszem kezdek beleőrűlni...
    Tegnap a Cdgalax.-ban vettem meg , dvd. változat.
    Net, Setup, végigmegy, aztán Launch? mondom ok. Aztán az asztal közepén megjelenik 1 ablak: fejlécen a gfwl, háttérben Fable kép, rajta felirat, nettel kapcsolatos, nyílván nem tud kapcsolódni a Live-hoz.
    Mondom jó, telepítem a progit, de nem angedi az amcsi szerver (nem szerepel magyar a listájában. Van hozzá xp fix is, azt meg a win nem engedi.
    Közben regeltem a magyar Live-on, xboxon, de nem történik semmi.
    A boltban különben úgy árulják, hogy magyar xp-vel (a Live)lehet hogy nem fog működni. Kidobtam 9k, vagy van még valami lehetőség? (a warezon kívül)
    Itthon áll a bál...
  • Vlala #1407
    Ez csak a bugos megoldás.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A hagyományoshoz kell még egy küldetés.
    - Tisztítsd meg Usdzadékfalvát a manóktól
    - Juttass el egy leveleet egy Ezüstfenyvesi Ácsnak
    - Segíts egy eladósodott szerencsejátékosnak eljutni Uszadékfalvára.
    Ha ez a három megvan, arra a kis dfombocskára fapallón fogsz tdni felmenni.
  • dolorex
    #1406
    Én is PC_n játszok, úgyhogy nem tudom nálam miért áll fent a bug.nah mind1, lényeg ,h sikerült a videó alapján megoldanom.
  • totya4
    #1405
    Nekem PC-n ez a bug kimaradt, mindent szépen el lehet érni ahogy terjeszkedik a falu.
  • dolorex
    #1404
    Megtaláltam, köszi.Aki szintén küzd vele itt megtudja nézni.
  • wesker24
    #1403
    Az a rész youtube-on is fennt van nézd meg !
  • dolorex
    #1402
    Úszadékfalván, mikor átköltözik a jónép ,lesz egy híd egy pici szigetre, ott előjön egy ikon amit kardal ketté csaphatok, aztán lőni kell 1 ikonra majd varázslat stb....mint a legelején a játéknak.szóval eljutok a nagyobb szigetre (ahol található a romos híd), az egyik fa tövében egy kard ikon van, de sehogy sem jutok fel ,mert kövekkel/sziklákkal van körülvéve.hogyan tudok eljutni oda?mert tudtommal köveket mozdítani vagy eltüntetni nem lehet.nos?
  • IXEMGabeo
    #1401
    megint haladtam sokat...

    most tartok Auroránál, Walternek a szeme befeketedett, aztán a sivatagos hallucinációk után Ben újra ott volt, és Aurora aprócska "népe" is. Most kell felfedezzem a várost.

    Nem mondom a 2 halott szellemgyerek küldetése nagyon állat volt 30 céhpecsét pontot kaptam:D, egyébként a sokk+örvény varázslat mivel megvan minden gyerekjáték...útonálló élőhalottak, vérfarkasok, manók, zsoldosok keményebbek, mint korábban, ez úgy kb Reaver palota incidens óta van...

    2 kérdésem lenne, mindent meg lehet találni, van még 25 gnóm, és kb 19 ezüst kulcs, ami kéne, és még 18 db könyv, ami kellene.

    nos, Malomkőn, hol van a harmadik barlang? ugyanis az 2. barlangnál ott a túloldalt láttam egy ezüstkulcsot azonban képtelenség volt megszerezni, gondoltam van még egy harmadik barlang, azt hol találom?

    másik kérdésem Naposváron nem lehet teljesíteni azt a küldetést, hogy keressem meg a szökevény bűnözőket...az a baj, hogy a sárga csík semmit nem jelez és már átkutattam a várost, ezt a küldit nem tudom megcsinálni:S valami ötlet? tudjátok melyikről beszélek, a kocsma melletti vörös katonának kellenek ezek a szökevények Naposváron...előre is kössz, aki tudja.

    Ja és egy utolsó kérdés->Búsfán ott a temető utáni részen (ahol Sam és Max bent volt) ott volt egy ajtó, amit csak aranykulccsal lehetett kinyitni. Ahhoz merre találok kulcsot? összesen 2 aranykulcs van a helyszínek között, egyet szereztem a Tanyázoknál és mégegy van Auroránál, na meg 1 van a szentélyemben is. Melyik nyithatja ezt az arany ajtót?
  • ratgab
    #1400
    Nincs mit!
  • Faterx
    #1399
    Nagyon köszi a segítségedet!
    (Nagyokat szívok a Settl, 7-tel, ubi-dmr szerver/matáv kombó miatt, annyit akadozik... ezzel az erővel csúnyával is játszhatnék kicsit olcsóbban..., szóval csak ezért érdekelt a dolog.)
    Még egyszer kösz!
  • ratgab
    #1398
    Az kimaradt, hogy telepítéshez és az játék első indításához (ilyenkor steam még telepíti a szükséges programokat, köztük a GFWL-t is) online kell lenned steamen is, ha ez a 2 megvolt online steamre (futnia mindenképp kell, de ő offline is tud futni és ilyenkor is tudsz játszani) már nincs szükség a játékhoz
  • ratgab
    #1397
    Fable3-nak a Games for Windows live a védelmi rendszere! HA Steamen vetted a játék, akkor is fel fogja telepíteni a Games For windows live-ot, ahol be kell jelentezned a játékhoz!

    Miután Steam feltelepítette a játékodat, steamen már nem kell onlnie lenned. Ezután ha indítod a Fable-t a játékkal automatikusan a GFWL is indulni fog, ahol készítened kell egy accountot (ha van akkor természetesen nem kell, csak a meglévő adatait beírni).

    Ha internetet ki akarod kapcsolni a játék idejére, akkor az accountodat érdemes offline-ra állítani, így nyugodtan játszhatsz internet nélkül is. (Remélem így már tisztább a kép).
  • Faterx
    #1396
    Ja jó bocsi...
    Bár így sem értem, mondjuk a ha a Steam-en offline jelentkezem (ha lehet)majd be akkor hogy is van?
  • Faterx
    #1395
    Köszi!
    "GFWL-ben local profilt" Öh ez mi is?