1634
Fable III
  • Ironman2
    #1554
    Kutyát hol képzik ki? Már van mindenféle fejlesztésem a kutyához is,pl 3-as szintü karizma.A másik meg ha nem teljesitem a napi királyi teendőket,attól még fogja visszaszámlálni a napokat?
  • Ironman2
    #1553
    Szemtelenül könnyű ez a játék.Lehet nehéz fokozaton fogom nyomni majd.4-es mágiával nyomom végig,szinte minden élőlénynek kampec azonnal.DDD
  • Ironman2
    #1552
    LOL.Nem semmi pálya ez a Sötét szentély se.Utoljára a Tomb Raiderben volt ilyen élményem.
  • Ironman2
    #1551
    Yes! Amúgy most a démonkapukra próbálok rájönni,nem fogok direkt leirást keresni róluk.Habár tudom hogy az egyiknél kell egy online ember,az szivatás azért ha valaki singlébe nyomja.A másik pedig egy bazi nagy fegyvert akar,de a jó ki shotgunomra azt mondta hogy ez sörnyitónak se lenne jó.DDD
  • IXEMGabeo
    #1550
    Aurorát szerettem, mert őt bírtak az emberek is annak ellenére h a bérleti díjak magasak voltak:), na meg ott valahogy a környezet és a sivatagos rész nagyon hangulatos
  • wesker24
    #1549
    Igen a Side Questek megmaradnak de kalandozni már csak akkor térhetsz vissza ha teljesited a főszálat ha Belépsz Aurorába már nincs visszaút egészen addig amig be nem fejezed a föszálat !
  • Ironman2
    #1548
    Mert azt irja a menedékben hogy ha még vannak feladataim,azt most végezzem el,mert utána nem lehet.Akkor az ilyen könyv,meg gnómgyüjtögetés az megmarad?
  • IXEMGabeo
    #1547
    dede, csak teljesíteni kell a főszálat
  • Ironman2
    #1546
    Ha átmegyek Aurórára,akkor már nem lehet visszamenni a korábbi helyszínekre?
  • Ironman2
    #1545
    Köszi
  • mikromanus
    #1544
    Vagy a ház melletti kis táblácskára kattintasz mikor a városban vagy és kiválasztod, vagy a térképen a város "gyorsnézetében" intézed ugyanezt. Ugyanitt tudsz árszínvonalat/bérleti díjat is módosítani. településenként a modosítások összege ha nulla, akkro nem romlik a megítélésed (azaz ha példáulkét db 100 aranyat adó helyen minimumra/nullára rakod a bérleti díjat és a két drágább háznál legmagasabbra rakod, akkor nem változik,d e több pénzt kapsz: -(2*2)+(2*2)= 0) :)))
    A ház feletti zászlócska (térkép), vagy a ház melletti táblácska (barangolás közben) is jelzi a házad állapotát. valahogy így:
    házikó = saját ház
    kulcs = bérbeadás
    Szinben meg ha kezd sárgulni, akkor amortizálódott már picit, ha vörös akkor meg már kb rom és nem kapsz rá bérleti díjat. Fel kell néha újítani :)

    (ha valahol nem lennék pontos, akkor elnézést. Pár hete már nem játszottam)
  • Ironman2
    #1543
    Hogyan lehet bérbeadni saját házat? Újrakezdtem az egészet,és most ki is tolom rendesen
  • hooottdoog 32
    #1542
    Sziasztok tudna nekem segíteni valaki abban hogy hogy tudom felrakni a DLC-ket a játékhoz?
  • tombadillo
    #1541
    Köszi, megkeresem.
  • ratgab
    #1540
    Első település külső területén (havas, de már nem emlékszem a nevére) találod majd meg. Kijössz a faluból, elindulsz az ösvényen és amikor lehet jobbra fordulsz, ha lesz alkalmas csapás, amin megteheted.
  • tombadillo
    #1539
    Gyerekeim. Valéahogy megkaptam a vadászlakot, vagy mit, de most meg nem találom. Honnan lehet tudni, hogy hol van házam?
  • kiscuki
    #1538
    Helló!

    Nekem az lenne a kérdésem a játékkal kapcsolatban,hogy vannak a királysághoz vezető úton csomagok(szerető,családapa...stb).Ezt a szerető csomagot hogyan lehet visszaállítani,hogy a nőknek lehessen udvarolni?
  • yavinfinal
    #1537
    Hello!

    Az lenne a kérdésem, hogy hol tudom megnézni a LIVE nevemet? Amikor a főmenü előtt be kell jelentkezni akkor mindig azt látom, hogy player1 az a karakter neve vagy a LIVE-é?
    Köszi a választ.
  • WagnerUr
    #1536
    Nem könnyű erre válaszolni. A Fable 3 jellegzetessége hogy nem veszi magát komolyan, végülis egy stílus(RPG)paródia, tehát az igazán értékelhető része a humoros szövegek és küldetések. Ebből a szempontból talán a The Bard's Tale (2004) c. játék hasonlít rá leginkább.

    Ha csak simán RPG-szerű játékokat keresel akkor lásd az aláírásomat.
  • Atek007
    #1535
    Kösz szépen.
    Milyen ehhez hasonló játékok vannak vagy Guildhoz?
  • WagnerUr
    #1534
    Meglepő módon meg kell hallgatni hogy mit mondanak.

    Demon doors
  • Atek007
    #1533
    Üdv haverok.
    A démonkapukat hogy lehet kinyitni?
  • Mayorpapa
    #1532
    letöltöttem néhány ingyenes kiegészítőt a játékhoz, ki is irja, hogy "installed", de a játékban egyik sem jelenik meg. Aktiválni kell esetleg, vagy egyebet kell csinálni? (magyar nyelvűvel játszok)
  • mikromanus
    #1531
    A főszálban kétszer kell kéz a kézben andalogni egy másik szereplővel, ami amellett, hogy így a mondanivalójának tuti a végére jut mire célbaértek van egy olyan másodlagos funkciója, hog yideges leszel tőle a lassúsága miatt. Mondjuk lehet csak második végigjátszásnál :D

    Emellett esetleg holmi kapcsolatépítő és mellék-mellékküldetéseknél lehet hasznos. Bár lehet a kisérgetéshez nem kell. Nem osk ilyen munkát vállalatam. Inkább pitét gyártottam, de azt mesteri szinten.
  • IXEMGabeo
    #1530
    ja, magaddal ráncigálásnak nem sok jelentősége van, alkalmazhatod, hogy egy Tanyázót elviszel pl Naposvárra semmi jelentősége nincs. Amúgy ez egy ilyen játék belekezdesz és tökre beleéled magad a főszereplő helyzetébe:)
  • Ombika
    #1529
    Udv. Elejen annyira nem fogott meg ez a jatek,de ahogy tobb idot toltok fuggo leszek! :)

    Magammal valo rancigalas, mire valo?
    1szerre tobb kuldetes is lehet nyugodtan aktiv, es kedvem szerint teljesitgetem oket?!
  • IXEMGabeo
    #1528
    idővel, ha szinteket lépsz...vonzerőhöz elég annyi h szép ruha van rajtad és sovány is vagy, testalkat fülről nem tudok h van...mágikus kisugárzás van nem? na az elvileg a kesztyűid szintjétől változik, majd azt is idővel feltuningolhatod
  • Amiga
    #1527
    A Menedékben nézegetem a karakter adatlapját, és nem igazán értek valamit. Az erő és testalkat és vonzerő tulajdonságokat mivel lehet módosítani? Mindegyiken van néhány csillag, de nem tudom, hogyan...
  • Spy32
    #1526
    Hali!
    Nem tudjátok hogy hogyan tudnám az elmentéseimet visszaállítani? Történt ugyanis hogy oprendszert cseréltem és akárhogy másolom vissza a dolgokat valahogy mindig újrakezdi a játékot.
  • temes69
    #1525
    köszike:) meglett:)
  • mikromanus
    #1524
    Ha PC verzió, akkor ó betűvel léptetheted egyik irányba a kategóriákat. A másik irányt ez alapján megtalálod de ez is elég. Ha 4 db-nál több ruha, haj, vagy szakáll van, akkor "ú" betűvel lehet azt hiszem "lapozni". Vagy "ű"?
    Mindenesetre minden ugyanazon a részen van. Ugyanott ahol a tetkót, vagy ruhát, vagy a szakállat látod, ugyanott tudsz léptetni a következő kategóriára. Arra vigyázz, hogy ne szaladj előre mikor a szolgád mondja a magáét! Egyszer régebben belefutottam egy olyan hibába, hogy felkaptam a zsoldosgúnyát nagy sietve, a kis parókás elmondta a magáét és várta, hogy vedd fel a ruhát is, ami persze már rajtam volt. Az volt a szívás, hogy innen sehogy se lehet kilépni amíg nem végzel. Esc nem működött és az ajtón se engedett ki. Lezártam feladatkezelőből a játékot és folytattam az utolsó mentéstől.
  • temes69
    #1523
    sziasztok!

    egy eléggé tré kérdés: még az elején járok a játéknak és fel kéne tennem a zsoldos tetkót. visszamegyek a menedékbe, ott megvan a zsoldos szakáll de tetkó sehol nincs. valami festékeket találok, de azzal csak a ruhát meg a szőreimet tudom festegetni.... pls help!
  • mikromanus
    #1522
    Újrajátszottam a játékot és így hogy tudtam kb mi hogy működik már tényleg könnyebb volt jövedelemhez jutni :D
    Az elején csak a szükséges minimum + gyógyital és kaja árát pitéztem, meghajtottama főküldetést. Talán hármas pite szintnél kellett kicsit dolgozgatnom, de nem sokat :)
    Az első bolt megszerzése után beindul az üzlet. Tényleg jól lehet árakkal gazdagodni. EGy drága üzlethez kell egy olcsó utcai árus bódé és máris duplázni lehet a drága hely bevételét büntetlenül. Igazából lehet pitementesen is össze lehetett volna szednem a kezdőtőkét ehhez, mert 10 ezüstkulcsot simán összeszedtem, az meg nyit 2 db 50000 aranyas ládát.

    Kis kérdés: miután megszereztem a koronát elugrottam Aurorába. A sivatagban szedegetem békésen a virágokat, erre belefutottam egy árnyéklelkű őrzőbe a barlang környékén ahol korábban sétálgattunk már Walterrel. Ez az őrző legyűrhető, vagy max a főküldetések lezárása után? Csak mert lelkesen püföltem, lövöldöztem, de csak nagy komótosan kátrányozta alattam az úttestet és gyártotta az áldozati árnyakat, de kimúlni nem akar. Egy idő után eluntam. Lesprinteltem, összeszedtem még egy virágot és megléptem a menedékbe :D
  • IXEMGabeo
    #1521
    van egy titkos könyves polc ott keresgélj... nézz át minden ajtót.
  • Ajsa
    #1520
    Van egy olyan küldi a Malommezőnél hogy Reaver régi alsógatyát kell megkeresni egy rajongójának,de nem találom a hálójában a gatyát!Hol lehet?! :/
  • mikromanus
    #1519
    Megnéztem a nagy gnómvadász videót 3 részben youtube-on. Ezek a gnómok elég genyó helyekre tudnak behúzódni néha. A korábban írt ipartelepes egyed például ilyen. A piacos azt hiszem csak meghúzódik az árnyékban :D
  • IXEMGabeo
    #1518
    van olyan amikor csak a főküldetésnek köszönhetően tudsz gnómokkel összefutni. Lesz olyan a lugaskői gyárnál amikor lent a csatornákban lesz küldetésed, de lehet azon már túl vagy mindenesetre ott is van gnóm. Minden szegletet érdemes átvizsgálni...
  • mikromanus
    #1517
    A Lugaskői gnómok szivatnak néha. Az egyik valahol a Piac részen lehet a kocsmánál hang alapján, de se belül, se kívül nem találtam. A piszok biztos virágcsokornak álcázza magát, vagy elbújt az ágy alatt? :) A másik meg valahol a gyárnegyednél van ahol az árvaházat beüzemeltem és van 2-3 utcai árus. Sértik a becsületemet a piszkok. Lehet ráfanyalodok én is a youtube helpre :D
  • IXEMGabeo
    #1516
    amit érdemes és qva sokat hoz, a Malomkőn lévő 4 nagy ház, ha felveszed a bérleti díjakat akkor csak ott 60 ezer aranyat kereshetsz...
  • IXEMGabeo
    #1515
    nekem 2-3 gnómot meg kellett lesnem youtube-on merre vannak...amúgy a hang alapján könnyű őket megtalálni, pofáznak állandóan:D

    igen emelni kell a bérletí díjakat és rögtön többet kapsz