1634
Fable III
  • hunmilan
    #1594
    Köszi!
    Közben megöltem a Walterbe bújt gonoszt, utána csináltam pár küldetést de a gnómok közül hiányzik 2 db (asszem), 2 db ezüst kulcs, plusz még a könyvekből kb. 7-8 db.
    A térképen ha rámegyek a városokra akkor az ahhoz tartozó gnómok és ezüst kulcsok mind meg vannak. Mit kell tenni, hogy tovább jusson az ember?
  • IXEMGabeo
    #1593
    Zabálj és legyél totál kövér:) Attractive vagy milyen mutatódnak nullán kell állnia:)
  • hunmilan
    #1592
    Malommezei démon kaput nem tudom kinyitni, pedig befestettem a ruhámat, hajamat stb. a gondom az, hogy nem vagyok kövér. Hogy lehet felhízlalni a karaktert? :-)
  • hunmilan
    #1591
    Malommezőben maradt még 2 db ezüst kulcsom a 7-ből, ezek a tó melletti barlangban vannak (az egyiket látni is az ösvényről) de egy idő után a barlangban az ösvényt kőomlás zárja le és nem tudok tovább menni. Hogy lehet tovább jutni????
  • hunmilan
    #1590
    Köszi, már megoldódott a probléma. :)
    Más!
    A lugaskői piacon (bowerstone market) már csak 1 db ezüst kulcsot kell megtalálnom. Van két ajtó a ,,rakparton,, (a folyó azon partján ahol árusok vannak illetve egy ezüst láda is van). Na oda hogy lehet bemenni?
  • baracsi
    #1589
    csinálj egy új profilt (nem a játékban, ha az XBOX felületén) és máris nem írja felül e mentéseidet, mondd meg neki, hogy amíg oda vagy, használja a saját profilját, nem a tiédet
  • IXEMGabeo
    #1588
    eredeti játéknál oldja fel elvileg csakis
  • Fruta
    #1587
    Sziasztok, nekem is az lenne a kérdésem hogy miért nem oldja fel a lakatokat az eredménytáblán a játék?. Ha meg van olyan amit az elején felold egy idö után az összeset visszarakja lakatra.
  • hunmilan
    #1586
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem:
    Xbox 360-on játszok a játékkal. Szeretne az unokatesóm is játszani a játékkal de úgy, hogy új játékot kezd. Lehetséges xbox-on a mentések között váltani mert hamarosan elutazik a rokon és szeretném onnan folytatni a játékomat ahol abba hagytam. Vagy ugrott a mentésem?

    Előre is köszi a választ.
  • ratgab
    #1585
    Van egy feleslegessé vált Fable 3 gfwl kulcsom (így már legális lesz a játékod és lehet vele coopozni is), amit el szeretnék adni.
    Működése: Le kell hozzá tölteni a játékfájlokat valahonnan. Azt telepíteni, majd indításkor a gfwl-be beírni a kódot és már megy is! Nincs crack, nincs szenvedés, van azonban játék, acsívmentek és coop is!

    Árban igen rugalmas vagyok, kezdésnek legyen mondjuk 2000 Ft. Alkudni lehet, de ésszel.

    Ha érdekel feltétlen szólj, megegyezünk.
  • atosz15
    #1584
    pls vki segitsen, az után tartottam, hogy a manók tönkretették a vonatot és kijutottam a barlangból, de elromlott a mentésem és nem szeretném újrakezdeni, pls vki küldjön egy közeli mentést
  • gaspijoci
    #1583
    Elérhető mind a kettő!
    Malommezőn pénzt adtál egy híd felújítására. Menj vissza, és ha kész a híd átmész rajta, végig az úton és lejutsz az öbölbe a faluhoz.
    A másik: Búsfalvára ahogy mész, a temető és a falu között féluton balra fordulsz, ott lesz egy kapu azon átmész és már meg is érkeztél. Itt van az egymilliót adó démonkapu is.
  • gaspijoci
    #1582
    Ennek a játéknak van egyáltalán vége???
  • gaspijoci
    #1581
    Na megoldódott!
    Le kell győzni a főgonoszt, majd stáblista és utána adja azokat a küldiket amik már lehetővé teszik a bejutást.
    Ez így nagy marhaság, mert az 50 ezüstkulcsos ládát a két milka arannyal már csak akkor lehet kinyitni mikor semmi szükség rá.
  • gaspijoci
    #1580
    Köszi a választ!
    Segíts légyszives hogy hol lehet a másik bejárat, mert már mindent bejártam, és nem találom. Csak ez a két ezüstkulcs és egy elveszett könyv hiányzik a teljes végigjátszáshoz.
  • wesker24
    #1579
    Oda máshogyan lehet bejutni !

    Nem csak egy bejárata van abarlangnak van egy másik barlang ami odavisz ahol az elöbb voltál csak most az az ezüst kulcshoz vezet !
  • gaspijoci
    #1578
    Senkinek semmi ötlet???
  • gaspijoci
    #1577
    Sziasztok!
    A Millfield-i barlangban hogy jutok tovább az ezüstkulcshoz?
    Amerre az út vezetne egy szikla zárja el az utat. Megnéztem youtub-on ott szabad az út! Mit kéne tennem?
  • balu999
    #1576
    Végig vittem a játékot és az említett 2 város nem elérhető.
  • Ironman2
    #1575
    Haladj előre a küldetésekben,és megnyilik minden hely időben
  • balu999
    #1574
    Sziasztok
    Lenne egy kérdésem.Térképen látok 2 várost amit nem érek el , nem tudok oda utazni .

    Az egyik az a tengerparton van egy öbölben.

    A másik malommezőtől északra.

    Hogy jutok oda?

  • ToMM23
    #1573
    Akkor lehet ezt a bugot is megoldja,ha megint megsérülne ? Megprobálom.. :)
  • Ironman2
    #1572
    Véletlenül megnyomtad a backspace billentyüt,jobb felső sarokban van.Ha azt kioldpd,akkor mindenki sérül a harc során
  • ToMM23
    #1571
    Ilyesmit hogy tettem?
  • Ironman2
    #1570
    Szerintem te kioldottad a biztonságos módot.[backspace]úgy persze hogy sérül a kutya is.A menüben is ki lehet azt kapcsolni ha jól tudom alapból.
  • ToMM23
    #1569
    Amikor a Kartács kapitányt vagy kit kellett megkeresni, akkor felrobbant valami piros hordo a kutya mellett, elkezdett nyüszögni, gondoltam majd helyreáll ha vége. Na azota már a lugasköi lakosmegsegitéseket tolom. És itt kellene ásnia a kutyának amit nem tesz mert csak biceg és nyüszög.. Ha ujra kell kezdeni az egész gamet akkor.. :@
  • Ironman2
    #1568
    Közben én kijátszottam
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    örülök hogy adott új küldetéseket a végigjátszás után,kiváncsi lennék ha gonosz karakterrel vinném végig,akkor milyen szöveget nyomnak le közben,meg a végén is.Amúgy Walter mindenképpen kinyiffanik? Van más befejezése is a játéknak?

  • Ironman2
    #1567
    DDDD.Az hogy lehet?
  • ToMM23
    #1566
    Sziasztok ! Ha a kutyám megsérült,hogy lehet felgyogyitani? Mert nekem már napok óta csak 3lábon "biceg"...
  • Ironman2
    #1565
    LOL.Most a gép ellen már többet nem is lehet sakkozni? Pedig jó volt amíg tartott a felfedezés. (naplemente háza)
    Nekem ez a pálya tetszett a legjobban idáig.Az egészre csak azt tudom irni hogy:LOL!
  • Ironman2
    #1564
    Bár most a 121 nap van hátra feladatoknál tartok,mikor hadsereget kell felállítani
  • Ironman2
    #1563
    Meglesz addigra a 6és fél milka simán,már csak 2 millió hiányzik.ahhoz képest hogy 5 percenként 100 ezer jön össze,az semmi se
  • IXEMGabeo
    #1562
    ahha az nem túl jövedelmező én is általában:) csak asszem a szennyvíz tisztítást nem oldottam meg máshogy
  • Ironman2
    #1561
    DDDDD
  • IXEMGabeo
    #1560
    nedvesedő barlang DDD
  • Ironman2
    #1559
    Amúgy már király vagyok,és csak jó döntéseket hoztam idáig.Kincstár félig van most
  • Ironman2
    #1558
    Nálam a nedvesedő barlangban,ami ott van malommezőn,nem tudom megszerezni az egyik ezüstkulcsot,mert egy szikla zárja el az átjárót.WTF?
  • Ironman2
    #1557
    Normálba nyomom amúgy,köszi a tippeket!
  • mikromanus
    #1556
    "kutyafejlesztés": a könyveket kell hozzá megvenni, majd füttyenteni a blökinek és kiválasztani az idomítás/kiképzés lehetőséget. Aztán csak ennyi.

    Nehézséggel nem érdemes tökölni. Maxon/kihívás módban is ugyanolyan könnyű, csak nem gyógyulsz automatikusan. Mondjuk az röhely amúgy is. Illetlenség könnyű fokozaton nyomulni fable 3-ban :D

    A napi teendők közben lehet kalandozni. Amúgy két döntés közt. Ha lenyomod minden napirendi pontot akkor továbblép a főszál és fogynak a napok az évből. Mondjuk a legvégén is elugorhatsz kalandozni ha elutasítod, hogy ennyi áldozat legyen háborúban és elugrasz kicsit gyűjtögetni. ha viszont mindenre ok-t nyomsz, akkor jön a harc és ha nincs elég arany az államkasszában akkor ha győzöl akkor is elnéptelenedik az ország.
  • IXEMGabeo
    #1555
    kutyád akkor fejlődik leginkább, ha ásol sokat, meg a támadásoknál esetleg, és vannak e mellett könyvek is amiket kereskedőktől tudsz venni