1634
Fable III
  • hunbalee
    #1634
    Fable – A Control és a Dishonored veterán írója jegyzi majd a játék történetét
  • JonasSandor
    #1633
    Na hiszem ha látom ezt a fable 4-et.
  • akyyy
    #1632
    hu de felhuzott ez a szar... rohaft xbox. utálom az automatikus mentést benne :( feleslegesen vettem meg minden házat, már 2 órája végigvittem volna a játékot. most hogy végigment a betük közölte hogy maroknyi ember élrte túl a támadást, többieknek kampó, már palota is tele van hullákkal. mindez azért, mert baszott feltenni egy kérdést hogy gyujtök e még pénzt vagy megyek harcba.
  • akyyy
    #1631
    hm, tök szar a vége. minuszba volt az egész, megvettem minden épületet, kiirta hogy még 1 nap van hátra, na mondom majd akkor hagyom majd hogy öszegyöljön, erre meg kellet ölni a waltert és vége is.

    pedig olvastamitt, hogy még feltesz egy kérdést, hogy tudomásul veszem-e hogy nincs pénzem.
    bug, vagymi fene? még biztonsági mentést se csináltam :(
  • akyyy
    #1630
    vásárolgatom, de még mindig 30ezer jön csak.
  • ratgab
    #1629
    Vásárolj ingatlant és add ki. Lassan jön ez is, de ha már mind meglesz elég szép summát kapsz 20 percenként.
  • totya4
    #1628
    Magát szívatja az aki régebbi játékot a legújabb oprendszeren akar játszani. Aki játszik, az mindig maradjon az ajánlottnál, ami általában az aktuális -1, nagyon régi játéknál meg végszükségben XP.

    Amikor egy játékot kiadnak, meg van adva, milyen operációs rendszeren fut, kötve hiszem hogy a Fable III-nál a windows 8/8.1 bele lett volna írva a támogatási listába.

    De mint épp előttem írták, van ahol működik.
  • akyyy
    #1627
    hgy lehet sok pénzt szerezni normális módon?
    eddig is alig volt pénz, erre a kincstárt lenulláztam az adó miatt, és még az iskola miatt adóságba is tettem xD

    az én vagyonom meg kb 50ezer. lantozás jól keres, de biztos akad valami tuti tipp. cheat nem ér, mer konzol.
  • Ironman2
    #1626
    nálam semmi gond nem volt win8-on!
  • TomDantes
    #1625
    Nyomorék kibaszott szar. Eredeti kurva fos, megvettem annak idején , évekkel ezelőtt megjelenés után. Most meg...nem indul. Win 8-on baszik működni , csak fekete képernyő van. Most lett elegem a szar termékükből. Az életben többé Microsoft terméket. Kibasztam az egészet a szemétbe. Igen, olvastam, találtam valami szarságot a neten, hogy meglehet oldani, egy nagy szart! Microsoft termék, Microsoft op.rendszeren, és én szarakodjak vele?! Eredeti minek? A jó kurva anyjukat azt.
  • akyyy
    #1624
    érdekes, most néztem meg xboxon, és ott már az anyjáról beszélnek, gondolom beolvasta a játék a fable 2 mentését :D de mivel az ugye pc-re nincs, igy ott nincs mit beolvasnia, de jó lenne valami mod vagy valami, amivel becaapható lenne a program.:
  • akyyy
    #1623
    Van valami kód hogy a játék elején mikor szülőkről beszélnek, akkor nem apánk van hanem anyánk, mer én a Fable 2-ben csajjal voltam? xD
  • Tcsm
    #1622
    Amikor bemész a menedék boltjába akkor miért azt írja mindenhol, hogy jelentkezzek be a live szolgáltatásba xbox arany tagsággal?(Van aranyam)
  • mikromanus
    #1621
    Közepe-kétharmada kb. Bowerstone Industrialban amikor a követőket akarsz szerezni, akkor az egyik mellékküldetésnél fog szerepelni.

    (az elején az nem egy idegen család, hanem a lázongók vezetői azt hiszem akikkel Bátyus példát akar statuálni)
  • Tcsm
    #1620
    A játékot megéri választani most xbox gold-on?
  • Doog
    #1619
    Értem! Játék vége felé?
  • mooo
    #1618
    Találkozhatsz.
  • Doog
    #1617
    Sziasztok!

    A legelején választás elé állít a játék hogy kit ölessek meg a családot vagy a barátomat. Ha az idegen családot választom a csaj barátommal még találkozok? Vagy neki csak ennyi volt a szerepe...
  • Örült kutya
    #1616
    Na itt vagyok, most jöttem a ködös Albion -ból. Az a data -s verzió működött, köszi mindenkinek. Németül nehéz játszani. Ahogy elnézem hosszú játék ez.
    De! Most lenne még lenne valami, ha valakinek megvan, akkor kéne az angol nyelvi fájl. "Tudom - tudom minek, ha van magyar is." De össze akarom gyűjteni és feltenném a blogom -ra. Az angol, magyar, és német nyelv legyen meg együtt. Ha valakinek fog kelleni ezek után, akkor ott meglesz mind.
  • Örült kutya
    #1615
    Köszi, megpróbálom.
  • IXEMGabeo
    #1614
    én hónapokat voltam el vele:D hosszú game
  • mooo
    #1613
    Illetve itt van még egy telepítős magyarítás a letöltéseknél ha jól emlékszem regisztrálni kell,de ingyenes)!
  • mooo
    #1612
    Ezt próbáld meg!
  • Örült kutya
    #1611
    Amazonon nem regisztráltam, angolul nem tudok ilyen szinten.
    Német területen vagyok. Még valami ötlet?
  • mooo
    #1610
    Január 31-én Amazonon nagyon jó áron volt a Fable+Fable 3(dlc nélkül) 9.99dollár,amihez még lehetett használni 5 dolláros kupont így 4.99-ért sikerült megvenni a packot!
    Aztán egy 3 napja vettem rá magam,hogy végre végigtolom már az első részt és pont ahogyan a végére értem leakciózták steamen a 3-at:)
    Na mondom ez nem véletlen így bevettem az akciós dlc-t is,így most ezzel tolom és hiába lett nagyon lehúzva,nekem így 5 óra játék után tetszik,szerintem el leszek vele jópár órát :)
  • Botond #1609
    Steamen ma még akciós. 10 ojró, és angol.
  • Örült kutya
    #1608
    Nem rossz ötlet, de németül vettem meg. Annyira meg úgy nem tudok németül ilyen szerepjátékot játszani.
    Neked vagy valakinek vannak hozzá magyar fájlok? Vagy fel tudja tölteni valahová?
  • JaSoN HuNTeR #1607
    Magyarul jelent meg. Szedj le egy másik verziót.
  • Örült kutya
    #1606
    Hali. Van valakinek, vagy tudja valaki honnan lehet magyarítást szerezni a játékhoz? Nekem német nyelvű van meg. A neten nem találtam. Pc-re.
  • Lokster
    #1605
    Oh, SKIDROW... Nekem valahogy sosem váltak be. ME2-t is SKIDROW féleként szedtem le először, az sem működött rendesen...
  • Saturas
    #1604
    Ezzel Én is így vagyok,pedig így van.Elindul a játék látom a gyártók,kiadó filmjét,látom a játék bevezető videóját is,és az elején amikor ki kell választani hogy herceggel vagy hercegnővel akarok játszani akkor már csak a szövegeket látom,rá is tudok kattintani azután a Jasperrel való beszélgetést is látom,persze a háttér teljesen fekete :-(.
    De azért köszi. Ja egyébként a SKIDROW féle van meg.
  • Lokster
    #1603
    Driftwood-ba eljutni eléggé trükkös, ugyanis pénzedbe kerül. Millfield-en, egy domb tetején, áll egy ürge, aki adományozókat keres, hogy újjáépíthessen egy hidat, ami egyenesen Driftwood-ba vezet. Nem emlékszem pontosan mennyit is kér. Miután ezt kifizetted, csinál meg egy küldetést, vagy bóklássz máshol egy darabig, és amikor visszatérsz már készen kell hogy legyen a híd.
  • Lokster
    #1602
    Saturas,
    Ez most nemigen fér be a fejembe... Fekete képernyő, de a menüt és a beszélgetést látod...? Vagyis, a cutscene megvan, de maga a játékmenet töksötét? Ez azért fura, mert a legtöbb cutsecene maga a játék grafikus motorját használja, illetve az animáció is hasonlóan "cheap". Eredeti játék esetén javallom hogy vidd vissza, letöltött esetén pedig, próbálkozz leszedni egy másik verziót. Ennél többel én nem tudok szolgálni, ugyanis megmondom őszintén, ilyesmit még sosem hallottam.
  • Saturas
    #1601
    Üdv. Mindenkinek.
    Van egy kis gondom.
    Elindítom a játékot és csak egy nagy fekete képernyőm van :-(
    A menü bejön, a beszélgetést látom.
    Mi a probléma?
    Tudnátok segíteni.
    Előre is köszönöm a rám szánt időtőket.
  • Lokster
    #1600
    Két lehetőség áll fent: Kisanyánk vagy már a célban vár rád az anyjánál, vagy egy az egybe eltűnt mint szürke szamár a ködben, utóbbi esetben javaslom hogy töltsd be a játék egy korábbi pontját, és kezd el újra a küldetést. :)
  • ricsa008
    #1599
    Sziasztok lenne egy kérdésem
    még a játék eleje fele lenne egy olyan küldetésem hogy hozzak ki egy kislányt egy barlangból. Meg is lett irja hogy fogjam meg a kezét - megfogtam , elindultam vele ki de véletlen vissza teleportáltam a menedékbe és visszatérve a barlangba a lány nincs sehol.
    5let?
  • hunmilan
    #1598
    Sziasztok!

    Végigvittem a játékot de driftwood-ba még nem voltam. Hogy lehet ide jutni?
  • LaliK
    #1597
    Valószínűleg újrakezdheted... Volt pár embernek ilyen gondja, nem hallottam még semmiféle megoldásról
  • drholmes
    #1596
    Újra raktam a windowst, majd mikor az eredeti játékot is újra rakva próbálom indítani a régi mentéssel, azt írja ki, hogy a játék mentése hibás, nem tölthető be.

    Van erre valami megoldás, vagy kezdhetem előröl a játékot?
  • IXEMGabeo
    #1595
    elvileg a fősztorit végigvitted...Mostmár csak ilyen apróságokat kell teljesíteni. youtube-on fent van az összes könyv és gnóm is, ahol találhatók...2 gnóm volt nekem is összvissz, amiket nem találtam őket a YT által találtam meg...