52
LG Mini GD 880
  • Geriszon
    #52
    nekem a barátnőm vette...egyszer csak hazaállított vele...néztem nagyokat!!

    de valaki tunna segíteni, hogy milyen offline gps prógram van amit ez kezel...mert én semmi ilyesmit nem találtam. és egyáltalán...semmit sem találok rá..
  • csipa44
    #51
    és gondoljatok csak bele.. mi lenne ha ti ajándékoznátok egy ilyen telefont! milyen örömet okozhatnál vele valakinek!^^ például aki úgy érzi, hogy van benne ilyen szándék az írjon privbe és lepjen meg vele nyugodtan:$ nem utasítom vissza ígérem! :D szóval.. tényleg jó telefon... buta az aki nem örülne egy ilyennek. megéri a pénzét nagyon.
  • huntamunta
    #50
    igen ezekkel a karácsonyi meg egyéb ajándékba kapott műszaki cikkekkel mindig csak a tré van.mert ugye amit használnál is az sose az amit te gondoltál vagy szeretnél, mindig olyan dolgot szoktam én is kapni, amit abszolút nem tudok használni, mert egy ruhadarabnál más, max nem veszed fel, de például egy olyan monitor ami drágasága ellenére pont nem olyan amilyet te szerettél volna, akkor már cikibb a helyzet.
    viszont csatlakozva az előttem szólókhoz: ezt a kis Lg darabot én is elfogadnám szívesen idén karácsonyra:D
  • CaptainJack
    #49
    Műszaki cikket én se szeretek kapni, vagy ha kapok akkor jó ha megkérdeznek előtte, hogy mit is szeretnék. De ezt a telefont elfogadnám szívesen.
  • reakye
    #48
    én kaptam tavaly karácsonyra unokatesómtól egy usb-hub-ot! az tetszett! :D idén hasznát is veszem :P
  • Rage47
    #47
    így van, én eddig amit kaptam ajándék műszaki cikket, sosem tetszett igazán:D
  • jointo
    #46
    az igaz, de ennek a telefonnak neked a "mit tudja" nem elég jó?:D minden benne van amit tudni illik egy mai telefonnak, és ráadásul ez nem is egy középkategóriás telefon azért azt tegyük hozzá! Amúgy ribot, szerintem ez mindennel így van nem csak a telefonnal! :)
  • bocker
    #45
    inkább a "mit tud" a fontosabb sztem, mint a kinézet. persze utóbbi sem mindegy,. de a kinézetét lehet úgyis változtatni. dekorálhatóak a felületetek.
  • ribot
    #44
    Kell a pénz a bömbire holnap? :D

    Nem szeretek műszaki cikkeket ajándékba kapni... főleg olyat, amit minden nap használok! Egy telefonnak szeretek alaposan utánajárni és úgy kiválasztani, hogy minden opciója nekem megfelelő legyen.
    A kinézetéről nem is beszélve!
  • jointo
    #43
    hát buta vagy ha ezért el akarod passzolni! :) de ha nem tetszik hát nem tetszik... de lefogadom kicsit használnád meg kipróbálnád miket tud nem akarod majd elereszteni :P most jöttem rá speckó ha böngészek vele és megnyomom a fényképezőgombot akkor elmenti a képet, magyarul printscreent csinál! ez tök jó dolog szerintem! :)
  • shumika
    #42
    a kinézete. Nem tudtam nem voltam ott ajándéknak kaptam.
  • f4ember
    #41
    És miért nem tetszik? A kinézete miatt? Izlések és pofonok, megvétel előtt meg kellett volna tapogatni. Ha meg a tudása nem tetszik, akkor nem tudom mit vársz. Mindent tud, amit egy mai mobilnak tudnia kell. A többi mobil se tud többet, ráadásul ebben az ársávban ez a legjobb vétel.
  • liptakkitti
    #40
    már csak az a kérdés, hogy kell-e egyáltalán egy telefonba gps??
    a helymeghatározásban a google maps is segít. amúgy meg hol vannak a kihívások?? az nem frankó sztem, ha minden csak úgy az ölünkbe pottyan. legalábbis sztem. :)
  • manome
    #39
    persze csak nincs náam mindíg fényképezőgép ^^ am mopsarnak igaza van... ha már van benne akkor lehessen hsználni normálisan a gps-t...
  • mopsar
    #38
    Nincs itt nagy elvárás de ha már van benne GPS akkor lehessen is használni. Ha például lenne benne kamera és csak arra lehetne használni hogy megnézzük hogy van-e fény vagy sötétség van az nem lenne elég kielégítő... Szóval ha van benne valami akkor működjön is rendesen.
  • röfinaator
    #37
    Ez már nem állapot?:D Én örülnék ha az én telefonomban "csak" a google maps-ot lehetne használni...:P Milyen sokat vártok el, mikor előfizetéssel 55 000 HUF-ért hozzá lehet jutni...
  • f4ember
    #36
    Biztosan előáll majd az LG valamilyen navi szoftverrel, mert ez már nem állapot, hogy csak a google maps-ot lehet használni. Nokiával is ez volt eleinte azon is csak a google cucca ment, majd később a Nokia Ovi keretében bejött a Nokia Maps.
  • shumika
    #35
    nem, nem tetsik
  • ribot
    #34
    Várható a későbbiekben a GPS-hez szoftver?
  • röfinaator
    #33
    Ennyire bejött, hogy már 4 nap után eladod?:D mond, hogy csak anyagi okok miatt...:P
    Max sötétben nem fogtok fényképezni, ennyi! :) Arra való a fényképezőgép:P
  • Bogyo5
    #32
    Kb tényleg annyit ér a vaku hogy sötétbe ne menj a falnak:D De azért ebbe a telefonba jóval több lehetőség van mint jó hangminőség és internet. Nem véletlenül csinálnak okostelefonokat. Ezek igazból már kompakt számítógépek amire egy szép dizájnos oprendszert húznak. Tele vannak egy csomó hasznos szolgáltatással amiket az ember mindig magával hordva tud kihasználni. Pl a közösségi szolgáltatások. Hasznos lehet a gps is. Persze mindenkinek mások az elvárásai de ha már ennyi mindent tud a telefon akkor már azokat a szolgáltatásokat is érdemes kihasználni amiket a telo nyújt.
  • bomo11
    #31
    Akkor ez a te telefonod. Vakun kívül minden van benne amit felsoroltál. Én a vakut arra használtam régebbi más telefonomnál max hogy világítsak vele a sötétben. Viszont ennek a kijelzőjével kb ugyan az a hatás elérhető.:)
  • annabella2
    #30
    Nálam azért az nem szempont, hogy van-e vaku egy telefonban vagy sem. Az fontos, hogy jó legyen ránézni, jó legyen megfogni, lehessen vele telefonálni, magas minőségű legyen a hangszórója, a mikrofonja (nem árt, ha hang alapján felismerem azt, aki hív; illetve engem is felismernek a hangon alapján mások), valamint legyen rajta egy megbízható internet végszükség esetére vagy ha gyorsan kell valami info. Kb ezek a legfőbb funkciók számomra. Annak meg külön örülünk, hogy lehet fényképezni, meg videózni...
  • shumika
    #29
    Nah ELADÓ Egy GD880 dobozos 4napos. Többi privi
  • makpadi
    #28
    Úgy tudom, hogy A-GPS van benne, de az LG honlapján én is azt olvastam, hogy nincs GPS... Kb egy hete nézegettem egy üzletben, és vakut sem láttam benne, bármennyire is nyomogattam. :-) De amúgy nagyon jó vágású a készülék, irtó elegáns azzal az oldalsó fém burkolattal.
  • Halassboy
    #27
    hát ha valóban nincs benne vaku akkor úgy 5Mpixel ide vagy oda.. éjszaka nem lesznek olyan szép képek sztem :/ nappal biztosan.. ezt azért kár lenne kispórolni a telefonoból! :o
  • ribot
    #26
    Nem tudom ezt honnan szedted, van benne GPS! Az egyetlen probléma az, hogy navi szoftver nincs hozzá, így elég korlátozott a használhatósága!
  • extrem10
    #25
    A fake infókkal kapcsolatban: az LG honlapján a GPS-ről azt írják, hogy nics - és tényleg nincs, a vakuról azt írják, hogy van - pedig nincs. No comment...
  • wahquarch
    #24
    gondolom official siteon csak nem közölnek fake infókat ilyenekkel kapcsolatosan... leglábbis az elég viccesnek tartanám...
  • CaptainJack
    #23
    Biztos, hogy nincsen rajta, persze ha előugrik hirtelen az oldalából akkor tévedtem :D
    a menürendszer szerintem elég jól sikerült, nem vettem észre semmilyen lassulást vagy akadást amikor kipróbáltam a telót :)
  • marosiviki
    #22
    Ha volt a kezedben, akkor elég egyértelműen láthattad, hogy van-e rajta vagy nem. 5 mpx-lel azért szép nappali képeket lehet csinálni.
  • eatmerr
    #21
    Én nyomkodtam egy ilyen telefont de ott se találtam ilyen opciót, hogy fotófény vagy vaku vagy ilyesmi.
  • trabiubi
    #20
    Én megnéztem ezt a vakut a hivatalos LG oldalon, és ott azt írják, hogy van. Viszont a képeken nem látszik, hogy lenne valami a kamera mellett...
  • mamutvadasz
    #19
    Bár mint már említettem ezzel a telefonnal nem valószínű hogy fényképezni fogsz mert kétséges a vaku. Bár fura mert a múltkor még azt olvastam hogy nincs rajta, most meg van ahol azt írják hogy van , gratulálok. Ha valaki fogta m,ár kézben az biztos tudja hogy mi az igazság...
  • manoszey
    #18
    Egyetértek. Főleg telefonba nem tudom, hogy sokan mit várnak kis objektív/nagy megapixeltől?!
  • neevous
    #17
    Nem hiszem, hogy az emberek még mindig ott tartanak, hogy a megapixeleken ugrálnak... (A 10x15-ös laborban előhívott kép 3mp)
  • Fehercsoki
    #16
    Hát csinálsz pl. egy 3 megapixeles képet telefonnal,és lekicsinyíted a felére akkor szép lesz.
  • dragon11
    #15
    Azt hiszik a népet könnyű vakítani.. minél nagyobb a szám, annál szebb a képe.:]

    haha:-D

    egy tükörreflexes Nikon D3000-es sincs 12mp:D

    egy telefonba meg 3,2mpx + xenon v. led vaku bőven elég.. a telefon nem fényképezőgép.. hagyjuk meg arra, amire kitalálták.
  • mamutvadasz
    #14
    Ha jól látom ez egy böngészésre kihegyezett telefon lett, gyanítom azért is nem kapott vakut, és azért lett a kamera is "csak" 5 Mp-es. Én azért kíváncsi lennék hogy pl. ez a History Sync hogyan is működik, és milyen az átvitel? ;)
  • Nightt
    #13
    Ja en azon rohogtem nagyot, amikor atlapoztam egy MediaMarkt ujsagot es a legolcsobb fenykepezogep 12 mp-es volt... Alatta meg egy profi DSLR Nikon 10 mp-es