52
LG Mini GD 880
  • Nightt
    #12
    3 megapixel boven eleg egy kissebb fenykepezore, egy telefonra meg feleslegesen sok. A 8 megapixel meg csak reklamfogas! Egy fenkepezogepnel nem a megapixel szamit, hanem az optika.
  • röfinaator
    #11
    Nincs benne vaku fény? Pfff... A history Sync-el nekem csak annyi a "problémám" hogy az életben nem használnám :D
  • Thaison
    #10
    Magam előtt látom a szituációt, meg azt h nem értik miért?!
  • kasokaa
    #9
    5 megapixel bőven elég egy telefonba. Azt sajnálom hogy nincs vakufény beleintegrálva azért, de a többi tulajdonsága tetszik. Pl.:History Sync
  • Petka
    #8
    Az a vicc, amikor megveszik a 12mpixeles slim digifényképezőt, aztán otthon az 1280x1024-es felbontású monitoron lekicsinyítve nézik, hogy kiférjen...
  • mamutvadasz
    #7
    Az 5 Megapixel egyáltalán nem kevés egy akkora objektívhez mint ami a egy telefonra fér, sőt szerény véleményem szerint a 8 meg már felesleges is. példaképpen egy régebbi - mondjuk nikon - fényképezőgép sem tud 8 Mp-t és mégis szebb képet csinál bármelyik telefonnál. Manapság nagyon dúl ez a megapixel mánia .
  • shumika
    #6
    igen mert egy olcsobb sony ericcsonnak mint pl.:W995-nek 8MP-es. És ahoz képest amilyen ára van ennek az LG-nek nem éri meg szerintem.
  • röfinaator
    #5
    Én már ott lemaradtam, hogy mi az a "zárt rendszerű"... Meg hogy minek a BBC news..:D:D Valami okos ossza meg velünk!
  • Thaison
    #4
    Nem is tudtam, hogy az 5 Mp kicsinek számít?! :D
  • Csirke4
    #3
    Miért csak 5MP-es a kamera?:C
  • pxxl
    #2
    keci drága -.-
  • Thaison
    #1
    Sziasztok!

    Mi a véleményetek erről a telefonról?