95
Kick-Ass
  • mflex #55
    Kick-Ass

    Lehet velem van a gond, de nálam ez film qrva messze van a 10/10-től!
    Végig egy b kategóriás film filingje lebegett előttem, egyszer épp elég volt!
    Ha a TDK 9/10 nálam, akkor ez többet nem ér még jóindulattal sem, mint...

    5/10
  • MrSpock
    #54
    Egynek elment.Nemtudom azért erős 10/10eseket dobálni,meg visítva röhögős? Lehet nem ugyanazt a filmet néztük.Pár jól eltalált poén,ami ráhajaz a béna főhősünkre,és szórakoztató,plusz megfelelő akciójelenetek.Én speciel nem nézném meg mégegyszer.És ha esetleg megbántanék pár rajongót,bármelyik szuperhősös film jobb volt!Főleg elsőre.Ez egyfajta paródiaszerű,kicsit "B"kategóriás,sajátszemszögből nézve. A mai youtube-os divathullámot meglovagolva,ahol minden szart fellehet rakni,és az emberek megnézik.Az én véleményem igaz nemigen mérvadó de ez max 6/10,ami egy jó szórakoztató alkotás amin azért nem alszik be az ember.(van akinek sikerült)Nagyobb a hype-ja mint a lángja!:-)
  • Megtörhetetlen
    #53
    Szerintem teljesen rendben van az akció és a humor is benne ,az tény hogy mintha kicsit felül lenne ajnározva, de egy 8/10 benne van ;)
  • The Protector
    #52
    Ugyan így vagyok vele én is.Mielőtt leültem megnézni azt gondoltam h most életem egyik legjobb filmjét nézem meg.Hát nem.A lényeg h tetszett de ezen semmi sincs 10/10- es.Se a sztori se a szereplők.Nagyon jó de nem tökéletes.Nálam a watchmennel van egy szinten.
    De amiatt tetszik a dolog jobban a többinél h úgy építi fel a dolgot ahogy én vagy TI lehetnétek szüperhősök képességek nélkül.

    A kurva youtube meg mi a faszt keres filmekben mindíg.Kis reklám.
  • Kaplan
    #51
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A legnagyobb mikor a nigger főtestőr : "Fuck this shit, I'm getting the bazooka!" - bemegy, bólint egyet, a zakóját kicsit megigazítja.... mekkora. :D / Na de epikusak az akciójelenetek, főként a zenék miatt.
  • Huni92
    #50
    A sok 10/10 miatt tegnap megnéztem én is, de elmaradt a várakozásaimtól. Nem is röhögtem túl sokat rajta. Egy 7,5/10-et megér, többet nem.
  • Watchmen
    #49
    Nincs mese Blade a legkeményebb:D
  • Shep
    #48
    És mi van Punisherrel? Lazán odaveri a bőregeret :)
  • Zenszkij
    #47
    Batman az egyetlen akinek nincs szuperképessége. Pókember, ugyanmár :D...
  • Shep
    #46
    Batman, Superman ugyan már. Képregényhős mindig is 1 volt és 1 is lesz az pedig Spiderman az összes többi csak alsógatyáját kívül hordó pojáca :)
  • wantonly
    #45
    Képregényfan voltam én is, de már nagyon unom a kérpegény adaptáció dömpinget. Ez viszont poénosra veszi az egészet, és nagyon jól. Jó film, lehet rajta röhögni is, szórakoztató. A végére kicsit ellaposodik, kevesebb a poén, és több a túlzás, de inkább ezt nézzétek mint a Vasembert, meg a többi hatásvadász szart.

    Én 8.5/10-et adok rá, mert szigorú vagyok.

    És várom a folytatást. :)
  • kastil
    #44
    Szerintem jó film volt, eleget visítottam rajta ahhoz, hogy utólag ezt mondhassam.
  • báttyó02
    #43
    milyen fikázók? :D ha egyszer nem tetszik,akkor nemtudok mit csinálni,ezvan...amugy képregényeket imádom,batman,superman-on nőttem fel,de ez a film egyszerüen nem fogott meg
  • stonesour
    #42
    jönnek már a fikázók...
    nem tudom, ti vagy nem szeretitek a képregényeket, és nem jöttek át az utalások, vagy nem tudom, de hogy unalmas lett volna a film...hát nem tudom nektek mi akkor a jó film, de szerintem ez 2010-ben eddig az egyik legnagyobb alkotás volt
  • greco
    #41
    Második nekifutásra sem bírtam végignézni...
  • Midas
    #40
    szerintem marha jo kis film
  • báttyó02
    #39
    hát ahhoz képest h szinte mindenki 10/10 stb,elkezdtem nézni,majdnem bealudtam rajta...sőt 3/4étől tekertem is annyira nem birtam már :\ pedig nálam tényleg ritka az ilyen film amibe beletekerek..
    nálam egy 10/3-at ér ez a valami
  • Shep
    #38
    Nálam is olyan 7-8, de messze nem 10/10
  • Monoton
    #37
    Kategóriájában az egyik legjobb. Örültem volna ha a vége is jobban követi a képregényt, nálam 8,5/10. (10/10-es film nem létezik :D)
  • Shep
    #36
    Hát én is csodálkozom a legjobb film, meg a sok 10/10-es hozzászóláson. Azért messze nem tökéletes alkotás.
  • paly90
    #35
    Nagyon jó film,biztos megnézem még párszor
  • MR ME
    #34
    jah FPS résznél énis röhögtem :D
  • MR ME
    #33
    megnéztem a filmet, hát én annyit nem szakadtam rajta mint itt sokan írták, többet vártam, de egyszer mindenképp nézhető film, nem volt rossz
  • kastil
    #32
    5 perc és nézem, kiváncsi vagyok.
  • Shep
    #31
    Persze szerintem is jó volt, csak számomra volt pár gyenge rész.
  • kiskapucska
    #30
    Hétvégén sikerült meglesni. Nagyon bejött, a poénok simán jöttek, és a srác is jó volt béna hősnek. A kiscsaj kicsit hihetetlen volt, de simán belefért.
  • theone91
    #29
    Azt hiszem megnézem valamikor. Rágugliztam, szinte mindenhol egyértelműen jó, kiváló osztályzatot kapott.
  • Shep
    #28
    Megnéztem én is kicsit vegyes érzéseim vannak, mert van ami nagyon jó benne pl. mikor a kiscsaj ledarálja a bandát a könyvespolcok között (itt ügyesen összelopkodtak elemeket hasonló filmekből és egybegyúrták), meg mikor a sötétben FPS nézetben nyomja, meg úgy az akciók általában, de a többi olyan középszerű kategória. Mindenesetre a legtöbb képregény adaptációtól tényleg jobb.

  • Looooser
    #27
    Beteg film!
    10/10 eddigi legjobb szuperhősös film!
  • Big Bad Ryder
    #26
    Nagyobb torrent oldalakról tölthető a képregény. Általában cbz vagy cbr formátumban van, töltsd le hozzá a CDisplay nevű képregény olvasó programot :)

    Pár hete olvastam a képregényt, egyedi, különleges és egyszerűen telitalálat a maga nemében. Meglep, hogy a filmről is pozitív vélemények jönnek, muszály lesz megnéznem...
  • RETROB0Y
    #25
    Nincs mit tenni ez a film egy alapfilm


    FRISS FILMBUZI KRITIKA!!!
  • AntiHero
    #24
    Nagyon jó film.

    10/10

  • stonesour
    #23
    itt van jó zene :D
  • Metalmilitiakid
    #22
    bazzeg annyi agyfasz meg csavar van benn hogy már fáj :D
  • stonesour
    #21
    A credits-nél az első szám címét nem tudja valaki?
  • Metalmilitiakid
    #20
    vazze első 15 percnél járok, de már most volt olyan hogy felsírtam a nevetéstől:D
  • plu604
    #19
    Fail
    Csak simán linkelem inkább
  • plu604
    #18
    <object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Qm9d5wAXW5c&hl=hu_HU&fs=1&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Qm9d5wAXW5c&hl=hu_HU&fs=1&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
  • mukievil
    #17
    Nagyonnagy film! És a zene, betétdalok, nagyonellettek találva!
  • Watchmen
    #16
    Túlzottan nekem se, de így vasárnapra elég volt:D