95
Kick-Ass
  • Kaszi46
    #95
    itt porosodott a vinyómon már jó ideje, ma megnéztem.....háááát 10/10:P
  • Forcee
    #94
    http://www.youtube.com/watch?v=zEhm62KLKYk
    ebbe a vidibe 0:32-nél kezdődik. nagyon ismerős de egyszerűen nem tudok rájönni hogy melyik szám az ha valaki ismeri plz mondja meg az elöadot és a szám címét.
  • Forcee
    #93
    és mi az? mert én is azt keresem xD
  • cumpy1337
    #92
    miután postoltam, megtaláltam. azért kösz
  • Mr Csé
    #91
    youtube a barátod
  • cumpy1337
    #90
    Sziasztok!
    Nekem nagyon bejön a film! :D
    Egyébként: nem tudja valaki mi annak a számnak a címe ami akkor van, amikor a kiscsaj a végén egyedül vár és megy felé a rengeteg őr?
  • Mr Csé
    #89
    érdekes film 3/10

    viccesnek túl durva
    durvának túl vicces
    véreshez nemelég véres
    hatásvadász
  • AntiHero
    #88
    No1 zene.
  • oregon1987
    #87
    Marha nagy film! Nézze meg mindenki aki teheti! :D
  • Hoz_Hun
    #86
    Na megvan:

    John Murphy - Sunshine (Adagio In D Minor)

    Nem pont ugyan abban a hangszerelésben, de ez az.
  • barcalaci84
    #85
    ja és a szám címe Marius Vries- Flying home
  • barcalaci84
    #84
    hazarepülés

    szerintem erre gondoltál
  • Hoz_Hun
    #83
    Pedig az engem is érdekelne, ha esetleg megtalálod...
  • buger87
    #82
    Én most fogom megnézni, remélem tényleg olyan jó lesz, mint ahogy mondták(és ahogy ti is).
  • Morpheus
    #81
    Törölték is, pedig végre megtaláltam.:)
  • Morpheus
    #80
    Kick Ass Unmasked
  • Morpheus
    #79
    Üdv mindenkinek. Nálam az év filmje. Egy ideje már "megvan", de nem néztem meg, ma végre nekiültem.:) Nem számítottam semmire, de a végeredmény 10/10. A film csúcspontja a Kick Ass Unmasked. Azzal a zenével ami alatt van (Sunshine című filmből vették), egyszerűen fantasztikus hatást értek el. No és amikor bemegy a hotelba kis ártatlan lányként, aztán amit ott véghez visz...
  • Haffey
    #78
    Hali!

    Nem tudja valaki annak a számnak a címét ami a Kick-Ass végén volt? amikor "repülnek". A filmben több helyen is előfordul, valahol lassú zeneként. nagyon kéne az a szám :)
    köszi előre is
  • chriss
    #77
    epic movie 10/10. 139. az imdb-n.
  • Teppik Amon
    #76
    Nagyon jó film! Én is már 2x láttam. Remek zenei válogatással. Moziban is nézős a haverokkal, tuti dvd-n is meglesz.
  • tigeroo
    #75
    ma néztem meg másodjára...

    és jobban tetszik mint első nézésre!
  • MerlinW
    #74
    detto
  • Afe
    #73
    Tudtam, hogy hallottam már valahol ezt a zenét. Ez akkor ment, mikor Big Daddy akcióját nézik a plüssmaciról.
    Szerintem Nicolas Cage alakítása pont annyira volt jó amennyire az elvárható volt tőle egy ilyen "mellékszerepben".
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tetszett amikor lángol és közben segíti a lányát, hogy mit csináljon. Ahogy felviszi a hangsúlyt a mondat végén a fájdalomtól, azt jól csinálta.
  • VinylToy #72
    Megnéztem és töröltem, nekem nem nyújtott elég szórakozást.
  • stonesour
    #71
    szerintem ma megnézem harmadjára is mert akkora film...
  • Monoton
    #70
    Eredetileg úgy volt a kislánylelövős rész kimarad a moziváltozatból, csodálkoztam is amikor megláttam :D
  • SötétBarom
    #69
    Nagy zene. 28DL meg üt mindent.
  • SötétBarom
    #68
    Hétpertizes szórakoztatás, nincs vele semmi baj. Amikor Cage dumál a lánygyerekkel valami lepukkant helyen az elején, majd hirtelen mellbelövi, ott majdnem lefordultam a székről . A másik nagy lál a nagy nigger a bazookával. De volt benne még egy halom jelenet, ahol őszintén röhögtem, pedig nálam ez ritka. :)
  • MerlinW
    #67
    28 days later (2002) zenéje:)

    Eredeti verzsön

    Címe: "In The House In A Heartbeat"
  • Kerub
    #66
    A Sunshine zenéje. Csodálatos
  • Kerub
    #65
    Erre már van dátum is. (aszem a 17. helyezet a listán)
  • Seth
    #64
    Az éjjellátós részt már vagy 10x megnéztem, nagyon jó, főleg azzal a zenével.
  • Monoton
    #63
    Én a legjobb jeleneteket megnézem amikor unatkozok :D Megunhatatlan.
  • AlieN911
    #62
    Még csak feliratosan van? Júniusba remélem lesz itt is a mozikba...
  • theone91
    #61
    Határozottan nem kell komolyan venni a filmet. Teljesen oké, nálam többszörnézős lesz...

    8/10
  • Kerub
    #60
    Megnéztem reggel és nagyon csalódott voltam. Sajnos ez a film nálam elbukott a hypon. Igazából nem tudtam mit vártam, de azt nem hozta. Aztán úgy alakult hogy valakivel este is megnéztem. Már tudtam mire számíthatok és így kib@szottul élveztem végig. Még a közepén jelentkező üresjárat sem volt olyan rossz mint elsőre éreztem.

    Elsőre adtam vlna rá 6/10-et
    Második nézés után 8/10
  • tigeroo
    #59
    nem gyerekeknek szól a film. hanem minden olyan embernek aki gyerekkorában szuperhős akart lenni...

    Hit Girl pl. pont azt a fiatalt testesíti meg, aki minden gyerek szeretne lenni (pókemberként stb.)
  • MerlinW
    #58
    Nekem sem tetszett, elsősorban a szörnyű színészi játék - Nick Cage WTF? - miatt. Sztori nulla, poénból volt 3-4 jófajta, a többi erőltetett. Felnőttek számára gáz, gyerekek számára véres, valszeg a 15-25-ös sávnak szánták. Végig tudtam nézni, még ha ásítoztam is, így én adok neki 10/4-et de csakis kislány brutalitása miatt:)
  • Monoton
    #57


  • Shep
    #56
    Hát mert B kategóriás is (szerintem), ami jó is, mert legalább nem 13+ -os lecsupaszított mesefilm. Néhány helyen olyan gagyi trükkök voltak benne, hogy még.