122
13 részes minisorozat a Közönséges bűnözők Oscar-díjas írójától
  • davidka003
    #122
    Fuck, most megnéztem a 11. részt tudtam én, hogy valami kimaradt.
    Akkor le kell szedni a 10. részt.
  • Bulykin
    #121
    9. rész asszem, az már a vége fele van
  • davidka003
    #120
    Melyik résznek a vége az amikor a 2 újságíró megtalálja a kisvárost?
  • Bulykin
    #119
    odatoszott ez az utoplsó 3 rész szerintem, ha ezt a 3-4. rész után lenyomják akkor szerintem ez egy tök feel good sorozat lett volna és talán a népnek is tetszett volna... csak ugye itt van ez a volna :S
    így meg húzták nagyon és kicsit uncsi, érdektelenre sikeredett
  • Grove4
    #118
    Ja akkor bocs :D

    Akkor összedobhattak volna egy alter befejezést.
  • Reg5
    #117
    Dehogy tudták. Maga a forgatás még 2008 végén volt, Gondolom azért most adták le mert nem volt más.
  • Grove4
    #116
    Most néztem meg, eléggé kaki befejezése volt, tudták, hogy kasza lesz, de azért megcsinálták a "level 2-t" meg ugyanezt előtték mégegyszer a másik csoporttal.
  • Shep
    #115
    Á ez a befejezés egy kalap szóda volt, nem derült ki igazából semmi. Utálom az ilyet, folytatás meg persze biztos nem lesz.
  • kovi04
    #114
    Itt a fináléhoz a magyar felirat Nezelodotől.
  • Kaplan
    #113
    Nem volt azért olyan rossz a sorozat. Tény, hogy akadt néhány semmitmondó töltelék rész de összességében a végkifejlet elég konkrétra sikerült. Ettől függetlenül el tudnék viselni egy jobban átgondolt második évadot, több háttérinformációval.

    Egy dolgot nem tudok soha többé elviselni egyetlen sorozatban sem. A soha le nem buktatható, el nem fogható, el nem törölhető, sérthetetlen és titokzatos CÉG fogalmát amelyik mindig győz. :D
  • Reg5
    #112
    Pedig 7. résztől felfelé már egész jó.
  • Frosty01
    #111
    hát ez egy fos volt már bocs. 7nél abbahagytam. amennyire kívánatos volt még a trailer idején annyira szar lett. nem hozták ki belőle... egy érthetetlen massza az egész, csupa csupa klisével. nem is bánom h nem fejeztem be, elpazarolt időnek érzem az eddig ráfordított időt is.
  • Bulykin
    #110
    TV2 tuti befogja XD
    figyeljétek meg :P
  • davidka003
    #109
    Minek hoznák be?
    Külföldön is hatalmas bukás, a magyarok meg főleg nem szeretik az ilyen lassú sorozatokat.
  • Suffering
    #108
    szerintetek behozzák ezt majd Magyarországra?
  • kovi04
    #107
    8:00 CBS NFL Exhibition: Cowboys at Texans (8p-11p) 2.3/8 6.89
    ABC Movie: Meet the Fockers (R) (8p-10p) 1.4/5 4.47
    FOX Cops (two repeats) 1.3/5 4.17
    NBC Persons Unknown 0.8/3 2.97

    9:00 FOX America’s Most Wanted 1.5/5 4.86
    NBC Persons Unknown (Finale) 0.8/3 2.85

    Nem kérdés a kasza, nagyon kevesen nézték a finálét.
  • kovi04
    #106
    Itt az 1x11-hez a magyar felirat bartától.
  • stargatelost
    #105
    odaszemetelted ezt a junkiera is öcsém.... nem sok sorozatot láthattál, ha azt hiszed, hogy azért nincs vége valaminek, mert cliffhangerrel zárt. Még mindig fáj a szívem rengeteg sorozat után, amit kegyetlenül elkaszáltak, akármi is volt az utsó részben, sőt valamit még végig sem adtak (pl. Drive)....
    Szóval ahogy előttem mondták, annak is örülhetünk, hogy leadta a csatorna (bár a 11-es így is netre került) végig, nemhogy második évad! LOL.
  • kovi04
    #104
    Nincs semmi esély a folytatásra, akármi lett a vége a sorozatnak. Olyan alacson volt a nézettsége, hogy annak is örülnünk kell, hogy egyáltalán leadta az utolsó részig a sorozatot az NBC. Az 1x09-es epizódot 1 millióan nézték, ami még egy kábelcsatornán is kaszát érne, nemhogy egy országoson.
  • N o N a m e
    #103
    de eddig már lenne valami hír róla nem? :) és csak jövő júniusban? messze van az még...
  • Suffering
    #102
    szerintem igen. különben nem ez lett volna a vége. simán lehetett volna Happy end is. elég csak az utolso 2 percet megváltoztatni. nagy szemétség lenne részükről, hogy 2 cliffhanger után nem folytatnák.
  • N o N a m e
    #101
    lesz?
  • Suffering
    #100
    Ez volt az eddigi legjobb évadázó amit valaha láttam.Lehetett szidni a persons unknownt eddig, de hogy ennek volt a legjobb sorozatfinálléja az kétségtelen!!!

    [Spoiler] Várom a második évadot [Spoiler/]
  • N o N a m e
    #99
    vége. :(
  • kovi04
    #98
    Itt a várva várt magyart felirat az 1x10-hez Nezelodotől.
  • Suffering
    #97
    ez egyre jobb :D Barta és nezelodo is csinál egy forditást a 10-ik részhez. miért nem ugy csinálják, hogy az egyik a 10.-et a másik a 11.-et csinálja? marha sok értelme lesz ennek, hogy kapunk a hétvégére 2db 10. rész forditást. a 11.-et meg majd vmikor jövö hét végére...
  • Bulykin
    #96
    katt
  • Suffering
    #95
    ki?
  • Bulykin
    #94
    nah van már fordító
  • Suffering
    #93
    [Spoiler] Ha jól értem, akkor az igazgató nő, be akarja zárni a várost, vmi szennyezésel megölet mindenkit? Ulrich meg átakarja állitani Janetet az saját oldalukra? Nagyon sok mind ennek kéne még történnie... Még mindig nem tudjuk, mi alapján választották ki az embereket erre, mi értelme van a programnak stb...
  • kovi04
    #92
    Itt van
  • Suffering
    #91
    Hol? Mindenhol a 11. rész angol feliratát keresem, de sehol nincs
  • kovi04
    #90
    Karakk a Rubicon-t fordítja jelenleg, úgyhogy nem nagyon ér rá. Közben megjött a 11. részhez az angol felirat.
  • Grove4
    #89
    Karak, azt hiszem így hívják a tagot.
  • Suffering
    #88
    vki szokta forditani hunbauer mellett, csak nem hivatalosan, de mindig gyorsabban kész volt mint hunbauer
  • kovi04
    #87
    Nagyon úgy tűnik, hogy fordító nélkül maradt a sorozat.
  • Suffering
    #86
    szerintem is jo hír. sajnos nem a megfelelő ember kezébe került a sorozat forditása. volt olyan epizod amit időre lefordított? előre félek mi lesz az eventnél... legalább azt megköszönhetem hunbauernek, h rászoktatott arra h angol felirattal nézzem a sorit. mert képtelen vagyok kivárni 6-7 napot minden feliratra.
  • davidka003
    #85
    Na ez jó hír. Hátha valaki olyan lát neki akinek van is ideje megcsinálni és 2-3 nap alatt végez vele.
  • Bulykin
    #84
    -.-'
  • kovi04
    #83
    "Persons Unknown című sorozatot leadnám,mert mától 1 hétig nem leszek itthon és most dupla rész is volt szombaton (az egyik csak online ment le), a héten pedig duplarészes finálé lesz, szóval 4 rész torlódna fel nekem jövő hétre. Bocsánatot kérek mindenkitől, aki várt rá, bízom benne, hogy lesz valaki, aki beválallja ezt az utolsó 4 részt."

    Remélem valaki elválalja.