Assassin's Creed: Brotherhood

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kongy
#151
Jaja, nekem is baromira tetszik, de a PC-s verzióra még lesz idõ gyûjtened. 😄😄😄 Reménykedem azért, hogy ez kivételesen nem fog késni...

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

elitehun
#150
Basszus már a pénzt is félreraktam csak jöjjön már 😄
elitehun
#149
Odabasz!!!<#taps><#eljen>
Kongy
#148
E3 trailer (tudom már linkelték elõttem, de aki a megjelenési dátomot kérdezi annak tessék. 😄

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

grebber
#147
Hm simán jó lenne Coopban is 😄

Next PC upgrade: 2022

Kongy
#146
Videó végén írja, hogy November 16, 2010. Ami valszeg PC-n 2011 tavaszt jelent...

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Kongy
#145
2010 Q4 elvileg...

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

#144
Ez mikor fog megjelenni?

tommygear
#143
Kongy
#142
hát én már inkább kivárnám akkor a következõ konzolgenerációt, 2012 körül...

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

elitehun
#141
És ez hogy jön ide? Ennyi erõvel én is írhatnám hogy megvágtam az ujjam -.-
Kongy
#140
hát te hülye vagy. xbox verzió má két héttel május 18 elött volt... -.- csak a PC-s verzió jön késõbb, és az is 11-én. Steam-en akkortol lesz letölthetõ, és sztem akk várható is egy SKIDROW release majd.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

#139
A POPban ezio ruhája nem semmixD

every damn day

#138
eredetibe asszem van má de egyik törõ csapat sem foglalkozik vele 😞<#szomoru2><#lama>
#137
pop-ról még mindig nincs semmi hír 😞
xboxon má van kalóz versön is
télen lehet h veszek egy boxot Jippí 😊<#vigyor2><#nyes><#gun>
elitehun
#136
Mondom hogy csak futólag tûnt Ezionak 😊
Kongy
#135
Sztem nem hasonlít, tuti nem Ezio az. 😄

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

elitehun
#134
Nem a csuklyája miatt kérdem XD csak így hirtelen hasonlított
Atkamon
#133
Nem... mindenkinek lehet olyan csuklyája majd gondolom...

elitehun
#132
Am az utolsó képen baloldalt az nem Ezio?
elitehun
#131
Uccsó képen bírom azt a fecskendõt 😄
Kongy
#130
Új képek (a grafikára itt sem lesz panasz):







"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Kongy
#129
sajnos nem, csak a fórumban lett kitéve egy hsz-be.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Atkamon
#128
De a múltkor be lett téve, nem? Én mintha úgy emlékeznék, hogy már ott volt egyszer.

Kongy
#127
Fogalmam sincs, meg lett csinálva, de senki sem tette be...

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

#126
Jövõ havi PCGURU állítólag írni fog róla!

every damn day

Atkamon
#125
Hát eddig volt egy, nem? Mi lett azzal?

Kongy
#124
Valakinek nincs kedve vmi fejlécet berakni? :S

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Kongy
#123
Amazon júni 8-at ír, Galaxis júni 11-et... Mind2 baszott messze van még, szal most 3 nap ide vagy oda....

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Atkamon
#122
Heh, még jó hogy végigvittem... 😄 Most viszem végig 4-edszer... 😄

Jönni fog PC-re a POP is, csak késõbb.

#121
azta ATKAMON 😊
150 óra 😄 én csak 35 körül...
végig is vitted gondolom
POP akkor b*szik jönni pc-re?
xbox-ra má láttam
elitehun
#120
De abban igazad van hogy kárpótoltak 😄
szabii98
#119
Eltudom képzelni milyen szar lehetett:S

I met God. She's black

Kongy
#118
hidd el ez is az. abba is nehezen törõdtem bele, de az utcso hónapot kibirni KÍNSZENVEDÉS Volt. ha belegondolok h még 3 hét,elmegy a kedvem az élettõl. 😄 Addig meg nézem a YT-os videovégigjátszásokat, és szörnyülködök h h bénáznak, meg h én jobban csinálnám. 😄

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Atkamon
#117
Egy hónap az AC2-höz képest semmi... Vártam mint az állat a novembert, erre szeptemberben bejelentik, hogy késik NÉGY hónapot... Na az már picit gázabb volt...

Kongy
#116
nekem nem az a bajom, én is sokat toltam az ac2, sose csatlakozott le, a túlterhelt szervereknél viszont gyakran nem akart beloggolni. De aztán megoldották, és kárpótlást is adtak, gyakorlatilag a Black Edition virtuális bónuszait. 😄 Dee... nekem nem ezzel van bajom, hanem az EGY HÓNAPOS KÉSÉSSEL!!!!!!!!!!!

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Piszkos  Fred
#115
Én tényleg nem értem, mi a gond ezzel a DRM-mel... Mindenki fel van háborodva hogy húú, mi lesz, ha megszakad a net; pedig nekem, akinek van egy 5mb-es nete (csak pár hónapja, elõtte 2megával szenvedtem), ami igen gyakran szenved a router miatt, nekem is sikerült SH5-öt meg AC2-t is tolnom max 3 megszakítással.
De ezt a játékot nagyon várom már, fõleg, ha rendesen megcsinálják a multit. És valszeg rendesen meg fogják. Nem hiába, az ubi az ubi.

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

Atkamon
#114
A csúsztatásokkal nekem is bajom van,a DRM-el már kevésbé... 150 órát játszottam már az AC2-vel bármilyen DRM gond nélkül. Pop 2008-at DRM nékül adták ki, nem is vette meg senki... Ezért lett az új DRM.

Kongy
#113
A baj csak a geci DRM-jükkel van, meg a PC-s megjelenés-csúsztatásokkal. A DRM elõtt nem volt mindig így. Emlékezzünk csak: PoP 2008....

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

elitehun
#112
Semmi. A Ubisoft az etalon 😄
Szabi: Amúgy meg az activision csak egy kiadó nem pedig fejlesztõ de a Ubisoft kiadó is meg fejlesztõ is
Kongy
#111
az AC 2 király volt, a SCC király volt, az új PoP király lesz. Mi bajotok a Ubisofttal kérdem én?

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

CroftManor
#110
hát pl az Sp conviction egy kisit rövidre sikeredett annak ellenére h milyen sokáig nem adták ki.. :S

Nothing is True, Everything is Permitted

#109
Az ubi nagyon régóta nem adott ki rossz játékot, talán a pop: SoT volt az elsõ jó játék, azóta rengetegnek nagy sikere van!

every damn day

Atkamon
#108
Mondanál példát? Nekem az össze smostanában kijött Ubi játék nagyon tetszett... Már amikkel játszottam. A többi a témája miatt nem érdekel.

szabii98
#107
pff
ez azért nagy volt😊
bár az X-Men-t 2009 február-márciusban valamikor gyártották ez pedig jóval utána volt...
na kb. ennyi, és szerintem már tovább is áshatják magukat xDD

I met God. She's black

elitehun
#106
Ajánlom figyelmedbe az utolsó bekezdést
elitehun
#105
Nekem ne is mond azt hogy activision. egy pénzéhes bagázs (vagy csak az igazgató) ha érdekel olvasd el
szabii98
#104
De a háttérben az Activision is kezd jó lenni, áll. a Spiderman játékok egész jók, és ott a CoD sorozat meg egy 2009es q*rva jó játék, az X-Men😮rigins wolverine

I met God. She's black

elitehun
#103
A Ubisoft még mindig messze jobb az ea-nél
#102
Reméljük nem lesz akkora színvonaltalan szar, mint amiket az ubisoft tízesével nyomat ki mostanában. Nagyon leadták a szintet.