Assassin's Creed: Brotherhood

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kongy
#201
aztakurva. 😄 mennyibe kerülhetett...

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Atkamon
#200
Atkamon
#199
Assassinscreed.com -on multiplayer gameplay videó!!!!

Atkamon
#198
Az Assassin's Creed sztori szerint ölték meg õk, nem a valóságban...

#197
nyilván nem tudjuk pontosan, hogy ki ölte meg õket, de az biztos, hogy Caligulát "el tették láb alól"- õ volt a bolond, zûllött római császár

every damn day

xXtamasXx
#196
Dareiosz volt a király 😄

Gigabyte GA-MA790X-DS4 , AMD Phenom 9600 Quad-core 2.30 Ghz , 5Gb RAM , Ati Radeon HD 4830 , Win7 64bit , A4 Tech X7 Xbox Live Gamertag: xXtamasXx HUN

Kongy
#195
Darius nem a perzsa király volt? 😄
Vagy az Dareiosz? 😄

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

xXtamasXx
#194
am csak egy kis érdekesség (ha valaki nem olvasta volna el a menedéknél a szobrokat):
Qulan Gal - mongol bérgyilkos, íjával lõtte le Ghekhis Kán-t
Darius - perzsa bérgyilkos, rejtett tõrével ölte meg Xerxest
Wei Yu - kínai bérgyilkos, lándzsájával ölte meg Quin Shi Huang császárt
Amunet - egyiptomi bérgyilkos, egy kígyóval ölte meg Kleopátrát
Iltani - babilóni bérgyilkos, megmérgezte Nagy Sándort
Leonius - római bérgyilkos, törével leszúra Caligulát

1. Lehetséges, hogy valamelyik esetleg a leszármazottja volt? Mert akkor adott a hely bár ezt kétlem csak egy újabb agyszüleményem 😄
2.Ezek kitalációk (asszem a Kleopátrás igaz) vagy tényleg így voltak?

Gigabyte GA-MA790X-DS4 , AMD Phenom 9600 Quad-core 2.30 Ghz , 5Gb RAM , Ati Radeon HD 4830 , Win7 64bit , A4 Tech X7 Xbox Live Gamertag: xXtamasXx HUN

Atkamon
#193
Tényleg, ezt a második részben említi is Mario, hogy hivatalosan 200 éve feloszlatták a templomosokat, de igazából ugyanúgy folytatták a munkájukat.

Piszkos  Fred
#192
Altair elvileg ciprusba költözött, vagy mi.

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

Palinko
#191
a francia vonalat ezio elõtt kellett volna bevezetni, mert 1307 ben francia király érte el a templomosok feloszlatását. ebbõl lehetett volna egy jó kis történet.

a japánost azért nem tudom elképzelni mert altair és ezio is hasonlít desmondra, japánba tudtommal nem volt külföldi ninja, sõt szerintem senki más külföldi abban az idõben 😄
de hát ennyire nem is fontos ragaszkodni a történelmi hûséghez.

a templomosok portugáliában alakultak újjá krisztus lovagrend néven, na ebbõl is lehetnek érdekességek.
Atkamon
#190
Hát, mivel Ezio elõdjei is úgy vándoroltak Olaszországba, valószínû, hogy csak így lehetne... Mert Altair meg ugyebár arab volt...

#189
nemár
japcsi felmenõje lenne desmondnak? ajánlom, hogy ne , max valami európai, aki kivándorolt japánba😊

every damn day

xXtamasXx
#188
ezt a Japános dolgot énis hallottam, és szerintem abból még egész jó is kisülhet

Gigabyte GA-MA790X-DS4 , AMD Phenom 9600 Quad-core 2.30 Ghz , 5Gb RAM , Ati Radeon HD 4830 , Win7 64bit , A4 Tech X7 Xbox Live Gamertag: xXtamasXx HUN

Atkamon
#187
Japán is felmerült már... Ugye ott is voltak elég jó bérgyilkosok... Illetve ugye a francia forradalom is lehet még... Annyit mondtak, hogy ugye az elsõ, meg a második rész is olyan idõben játszódik, amit még egy játékban sem igazán dolgoztak fel, szóval a harmadik is ilyenben fog.

Palinko
#186
a modern idõket én is csak nagyon kötött játékmenettel tudnám elképzelni, ami megölné a játék lényegét...

de érdekes találgatni hol játszódhat a 3. rész, én amerikára gondolok.
Atkamon
#185
Nem olyan biztos az, hogy Desmond-al leszünk a harmadik részben... egyrészt az elõttem említett okok miatt... Nem tudom, hogy oldanák meg, hogy olyanokat csináljunk a modern idõkben, mint amilyeneket a régi idõkben.

#182: Jade Raymond nem is hagyta ott a Ubit... Az AC-vel nem nagyon foglalkozik már, de õ a vezetõje a Torontói stúdiónak...

xXtamasXx
#184
és majd Desmonddal a felhõkarcolókon ugrálunk (Prototype style), vagy hogy valósítják majd meg? Erre kiváncsi vagyok <#hehe>

Gigabyte GA-MA790X-DS4 , AMD Phenom 9600 Quad-core 2.30 Ghz , 5Gb RAM , Ati Radeon HD 4830 , Win7 64bit , A4 Tech X7 Xbox Live Gamertag: xXtamasXx HUN

Kongy
#183
Az AC3-ban nyilván dDsmonddal megyünk majd végig. Ugyanis már a 2-ben is kezdi átvenni Ezio tulajdonságait, nyilván lesz egy kis ugrabugra, és talán még fegyveres harc (gy.k.:lövöldözés) is. 😊

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

elitehun
#182
Érdekességek. A Ubisoft egyik producere, Patrick Plourde leszögezte azt, amit sejteni lehetett: a Brotherhood nem az Assassin's Creed 3, hanem csak egy folytatása a második résznek. Plourde szerint a számozott részek mind új környezetet és történelmi érát kapnak majd. Végül egy rossz hír: Jade Raymond és Clint Hocking után egy harmadik neves dizájner is ott hagyta a Ubisoftot, konkrétan Patrice Désilets, az Assassin's Creed elsõszámú dizájnere döntött úgy, hogy visszavonul.

Forrás: Gamekapocs
xXtamasXx
#181
ááá de jó lesz , alig várom <#wow1>

Gigabyte GA-MA790X-DS4 , AMD Phenom 9600 Quad-core 2.30 Ghz , 5Gb RAM , Ati Radeon HD 4830 , Win7 64bit , A4 Tech X7 Xbox Live Gamertag: xXtamasXx HUN

Atkamon
#180
Szerintem biztos nem lehet majd Mo-on kapni, a Black Edition-t sem lehetett, azt is play-com-on vettem én is. Ezt is ott lehet amúgy, 70 font, ami nagyon nem kevés😄 Kezdek is gyûjteni asszem😄

Kongy
#179
Nagyon brutál a gyûjtõi, lehet azt veszem majd ha lehet Mo-on kapni. 😄

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

#178
Ki akarja látni a Brotherhood Gyûjtõi Kiadását? Itt megnézheti: KATT
Palinko
#177
de ha lesz róma, meg pár új város, új küldetések, azért van ezzel is munka... de igazad van sok minden megállja a helyét amit már elkészítettek, szóval kevesebb lesz a munka, ezért remélem hogy tényleg nem fog annyit késni most a pc verzió.
#176
nembaj😄

de ugy látom, a srác már rendesen nyomja konzolon, akor már kész kell h legyen több mint a fele!

every damn day

Rage47
#175
nem sokat kellett dolgozniuk rajta sztem, ugyanaz a graf, modellek, mozgások (+pár új) olyan mint egy kieg. 😄
Kongy
#174
Ja. 😄

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

#173
azt a büdös élet, hát már ennyire "kész van"???

every damn day

Kongy
#172
Nagyon durva, Ezio Mario villájából menekül. 😄

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Kongy
#171

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

JethroHUN
#170
Nekem ez a videó nagyon nem tetszik... fõleg a 20. semmibõl lenyilazott õr után, a végén meg az a versus mod... nyílt utcán, 4 assassin kontra 30 katona :S Ne hogy elmenjenek ilyen irányba h az legyen a lényeg h 100-200 katonákkal co-op ba harcoljunk.... egy assassin játék könyörgöm... lopakodás nem várostrom

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Atkamon
#169
Na gametrailers-en már hivatalosan is kinn van😊

Kongy
#168
nem bizony. 😄

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Atkamon
#167
Nem igazán... De látom, te viszont élni sem tudsz nélküle...

Kongy
#166
Titeket nem zavar h nincs fejléc am? 😄

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

tommygear
#165
Atkamon
#164
Simá csinálhatna a Ubi amúgy egy hosszabb ilyen CGI filmet... Eddig mind a három játék CGI trailere eszméletlen jó.

Atkamon
#163
Ez most épp jó... De gyorsan nézd meg, mielõtt leszedik😄

#162
na, most fenn van valahol?😄

every damn day

Kongy
#161
Nem baj, én 2x is végignéztem. 😄

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

elitehun
#160
Több mint valószínû
Atkamon
#159
Hát ezesetben ezt jól elcseszték... Az egész világ tud már róla😄 Ma este lesz a Ubi Press Conference E3-n, valszeg arra tartogatták.

elitehun
#158
Azért mert ez a ubisoft tulajdona és lehet még be se akarták mutatni csak kiszivárgott vagy mittomén
Atkamon
#157
Na már ezt sem lehet megnézni...😄

Kongy
#156
De ez akkora szar. Mi az, hogy csak a júbiszaft tölthet fel trailereket?

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Atkamon
#155
Na közben találtam egy másikat, hát húúú😊

Feltöltötték vagy 100-an, de a kedves youtube 100at le is tiltott😄 Nem értem, mi értelme van ezt csinálni...

Most még egyenlõre nem kezdek el tinilányként sikongatni, tavaly túl nagy érvágás volt ez a csúsztatás PC-re T_T

tommygear
#154
Atkamon
#153
Van mási videó? Csak mert ezt törölték és én nem láttam még:S

tommygear
#152
nagyon igérgették, hogy most nem fog késni
persze ez semmit nem jelent :S