Assassin's Creed: Brotherhood
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson
every damn day
Gigabyte GA-MA790X-DS4 , AMD Phenom 9600 Quad-core 2.30 Ghz , 5Gb RAM , Ati Radeon HD 4830 , Win7 64bit , A4 Tech X7 Xbox Live Gamertag: xXtamasXx HUN
Vagy az Dareiosz? 😄
"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson
Qulan Gal - mongol bérgyilkos, íjával lõtte le Ghekhis Kán-t
Darius - perzsa bérgyilkos, rejtett tõrével ölte meg Xerxest
Wei Yu - kínai bérgyilkos, lándzsájával ölte meg Quin Shi Huang császárt
Amunet - egyiptomi bérgyilkos, egy kígyóval ölte meg Kleopátrát
Iltani - babilóni bérgyilkos, megmérgezte Nagy Sándort
Leonius - római bérgyilkos, törével leszúra Caligulát
1. Lehetséges, hogy valamelyik esetleg a leszármazottja volt? Mert akkor adott a hely bár ezt kétlem csak egy újabb agyszüleményem 😄
2.Ezek kitalációk (asszem a Kleopátrás igaz) vagy tényleg így voltak?
Gigabyte GA-MA790X-DS4 , AMD Phenom 9600 Quad-core 2.30 Ghz , 5Gb RAM , Ati Radeon HD 4830 , Win7 64bit , A4 Tech X7 Xbox Live Gamertag: xXtamasXx HUN
Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.
a japánost azért nem tudom elképzelni mert altair és ezio is hasonlít desmondra, japánba tudtommal nem volt külföldi ninja, sõt szerintem senki más külföldi abban az idõben 😄
de hát ennyire nem is fontos ragaszkodni a történelmi hûséghez.
a templomosok portugáliában alakultak újjá krisztus lovagrend néven, na ebbõl is lehetnek érdekességek.
japcsi felmenõje lenne desmondnak? ajánlom, hogy ne , max valami európai, aki kivándorolt japánba😊
every damn day
Gigabyte GA-MA790X-DS4 , AMD Phenom 9600 Quad-core 2.30 Ghz , 5Gb RAM , Ati Radeon HD 4830 , Win7 64bit , A4 Tech X7 Xbox Live Gamertag: xXtamasXx HUN
de érdekes találgatni hol játszódhat a 3. rész, én amerikára gondolok.
#182: Jade Raymond nem is hagyta ott a Ubit... Az AC-vel nem nagyon foglalkozik már, de õ a vezetõje a Torontói stúdiónak...
Gigabyte GA-MA790X-DS4 , AMD Phenom 9600 Quad-core 2.30 Ghz , 5Gb RAM , Ati Radeon HD 4830 , Win7 64bit , A4 Tech X7 Xbox Live Gamertag: xXtamasXx HUN
"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson
Forrás: Gamekapocs
Gigabyte GA-MA790X-DS4 , AMD Phenom 9600 Quad-core 2.30 Ghz , 5Gb RAM , Ati Radeon HD 4830 , Win7 64bit , A4 Tech X7 Xbox Live Gamertag: xXtamasXx HUN
"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson
de ugy látom, a srác már rendesen nyomja konzolon, akor már kész kell h legyen több mint a fele!
every damn day
every damn day
"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson
"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson
Don't need to be accurate, just shoot more bullets!
"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson
"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson
every damn day
"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson
"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson
Feltöltötték vagy 100-an, de a kedves youtube 100at le is tiltott😄 Nem értem, mi értelme van ezt csinálni...
Most még egyenlõre nem kezdek el tinilányként sikongatni, tavaly túl nagy érvágás volt ez a csúsztatás PC-re T_T