Assassin's Creed: Brotherhood

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#251
hoppá😄

every damn day

elitehun
#250
"Az lenne klassz, ha utasíthatjuk õket bérgyilkolásra, és ezzel szereznek xp-t"

Pont ezt mondta Ratgab is 😊
#249
köszi😄
Én is csak most hallom, ez állati
Remélem nem olyan szar lesz mint a mass effectben, hogy nem csinálnak semmit. Az lenne klassz, ha utasíthatjuk õket bérgyilkolásra, és ezzel szereznek xp-t
Meg h mi választjuk ki hogy pl 50 npc-bõl melyik legyen az a 12

every damn day

#248
Pontosan! Kicsit alul voltam informálódva és csak most pótoltam a lemaradást, de hátha valaki még nem hallott ezekrõl. Gondoltam leírom.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Atkamon
#247
Igen, ez mind elhangzik a videókban, köszönjük😄 A 12 tag meg ámeneti szám, még dolgoznak rajta.

#246
jelenleg 12 guild tagot vehetsz fel, akik a guild házában lesznek!

A küldetések melyekre küldheted õket európában vannak és a templomos-bérgyilkos konfliktushoz lesz közük!

A kiküldött bérgyilkosok nem feltétlen járnak sikerrel, ha elbuknak meghalnak és ezután nem lehet már õket visszahozni

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#245
Hát emberek az elõbb megnéztem egy E3-as trailert és mit mondott benne a muki?

Megalakíthatjuk a SAJÁT bérgyilkos guildünket az egyjátékos módban. Ahogy csináljuk a küldiket, kisegítünk npc-ket, õk beállnak a guildbe.

Innen küldetésekre küldhetjük õket más helyekre, ahol ha sikerrel járnak xp-t kapnak, fejlõdnek, felszerelhetjük õket cuccokkal és akár segítséget is kérhetünk tõlük küldetéseinknél.

Emellett hiába pusztul el a saját kisvárosunk a játék elején, rómában vehetünk, felújíthatunk épületeket, szóval a játék eme sokak által kedvelt menedszer része megmarad. Komolyan mondom majdnem kicsordult a könnyem a gyönyörûségtõl, saját bérgyilkos guild.

Neverwinter nights 2 óta nem volt saját vár menedzsment jól megcsinálva játékban itt meg még guildünk is lehet. Egyszerûen csodálatosan hangzik!

Bocs az ömlengésért, de annyira megörültem, hogy ihaj!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

elitehun
#244
Az átvezetõ videóknál egyszerûen kirázott a hideg és ez az új harcrendszer meg az új kombók egyszerûen kúrvajó lesz<#vigyor>
Kongy
#243

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Atkamon
#242
A wanted módban egy adott célpontod van, meg te is célpontja lehet akár egy, vagy több embernek is.

tommygear
#241
nagy pofátlanság lesz ugynaazt eljáccani
#240
hmm
multiban akkor meg lehet tenni, hogy nem 1v1, hanem csapatokra bontják õket?
Ha meg nem, akkor csak ölhetsz mindenkit, vagy csak célpontot?

every damn day

Kongy
#239
Jó neked. Én is megtenném, de az 50 hz-es tévémmel aligha lenne élvezetes a ps3azás... A HDTV meg 100 körül van plusz a PS3 is 100 körül... és így nincs rá keret. Vagy az egyiket vagy a másikat veszem meg. Szal elõbb inkább a HDTV, aztán majd jöhet a PS3.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

#238
Én már megtettem pont ez miatt 😛

2011. Crysis 2 éve. Ehhez új config kellett :) evga GTX 570 SLI Ready...

#237
Nyugi lesz az õsz folyamán éppen elég remek játék, amivel el lehet ütni az idõt!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#236
Újabb multi-gameplay videó! KATT
Kongy
#235
A kurva istenit mostmá. Veszek 1 Ps3-at komolyan...

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

elitehun
#234
Nyugi lehet hogy a later csak 1-2 hét<#vigyor5>
Atkamon
#233
Heh, na, el is szólta magát az egyik fejlesztõ az egyik interjúban gametrailers-en...
Link
"It's gonna be out on Play Station 3, XBox 360, AND LATER ON on Pc..."

Basszák meg...

Atkamon
#232
Tavaly ilyenkor, amikor bejelentették a második részt is mindenhol ugyanaz a dátum volt PC-hez írva, mint konzolokhoz, szeptember végén jelentették be, hogy késik 4 hónapot a játék...

#231
Tévedés! Amazonon November 16-a a Pc-s megjelenési dátum jelenleg.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Kongy
#230
Ja, sztem ez abszurd meg aljas húzás is...

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Atkamon
#229
Ez a "teljesen átalakulok egy másik karakterré" elég hülyeség... Magyarul ha egyszer elvesztem az üldözõmet, akkor már tuti, hogy sosem talál meg...

The Protector
#228
Javasolnám a kettõt egyszerre😊

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

tommygear
#227
nekem se jön be annyira, inkább maradjon a minõségi single
tommygear
#225
nagyon elvágnák magukat ha megint késne fél évet, szal jobb ha belehúznak
#224
ismerõsöm inkább vett egy boxot, hogy játszhasson😄😄

every damn day

Atkamon
#223
Tudom, nem is azért, tuti nem adtak el belõle annyit, mint konzolokon, csak talán ahhoz eleget adtak el, hogy ne kelljen csúsztatni a megjelenést😄

#222
legjobb esetben is csak negyedannyit adhattak el, mint boxra

every damn day

Atkamon
#221
Reménykedhetünk, hogy kijön PC-re is most egy idõben, vagy csak egy pici késéssel, nem 4 hónappal... Kíváncsi lennék, hogy milyenek lettek a PC-s eladásai a második résznek.

#220
óh
de ha már ilyen jól állnak, hátha sikerül nekik hamarabb átírni pécére
nem értek hozzá, de szerintem nem tart majdnem fél évig egy ilyen munka😊

every damn day

Kongy
#219
ja, én 2011 tavaszára tenném a megjelenést.

"Assassin's Creed Brotherhood - Xbox 360/PS3 - 2010 Q4, PC - 2011 Q1

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

#218
én harmadszorra nézem;D
am ha már gyakorlatilag minden kész(látom menük is kész vannak, meg már lehet játszani folyamatosan) akkor kb még mennyit fognak ezzel dolgozni?
Remélem minél hamarabb
azt mondják, novemberre lesz kész, akkor pc-re megint márciusig várhatunk?

every damn day

Kongy
#217
Jó trailer, de már láttuk.😊

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

#216

every damn day

#215
ELÉGGÉ...

every damn day

Atkamon
#214
Én valszeg meg is fogom, bár csak UK-be szállítanak, meg pár másik országba, úgyhogy ismerõsön keresztül kell ezt is, mint az AC2 Black Edition-ömet... Csakhát ez is elég drága... 70 font azért elég sok.

#213
ezért külföldrõl is megrendelném😄

every damn day

#212
Codex Edition exkluzív in-game tartalma: KATT
xXtamasXx
#211
nemhiszem, h 1 játékmóddal dobják ki az áhított multiplayert....

Gigabyte GA-MA790X-DS4 , AMD Phenom 9600 Quad-core 2.30 Ghz , 5Gb RAM , Ati Radeon HD 4830 , Win7 64bit , A4 Tech X7 Xbox Live Gamertag: xXtamasXx HUN

Atkamon
#210
Hát igen, ez azért így elég gyorsan el tud unalmasodni.

elitehun
#209
Jaja de azért remélem még beledobnak vmi más játékmódot is
Atkamon
#208
Jónak néz ki😊 Jó kis izgalmas és epikus üldözések jöhetnek ki ebbõl😊

elitehun
#207
Jó lesz ez lesz ez 😄
#206
hmm
még meg se jelent a játék, de ennyien multiznak😄😄😄

every damn day

Kongy
#205

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

#204
uff a büvös ...
Kongy
#203
kurvanagy. 😄

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

tommygear
#202