Assassin's Creed: Brotherhood

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Piszkos  Fred
#301
Kuss már, nem kérdeztelek

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

tommygear
#300
ték
tommygear
#299
😮
Kongy
#298
Te tudsz olvasni? <#nezze>

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Piszkos  Fred
#297
Azt olvastam, hogy az is meglesz a 15 óra.

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

tommygear
#296
bízzunk benne h nem
elitehun
#295
Nem hiszem
tommygear
#294
multira fog inkább hajazni ez
sztem rövid lesz a single
#293
Anno amikor hallottam a Brotherhoodról, azt hittem, valami only multiplayer játék lesz.
Csoda, h lesz single.

elitehun
#292
Éljenek a testvérek 😛
xXtamasXx
#291
igazad van, elnézést

Gigabyte GA-MA790X-DS4 , AMD Phenom 9600 Quad-core 2.30 Ghz , 5Gb RAM , Ati Radeon HD 4830 , Win7 64bit , A4 Tech X7 Xbox Live Gamertag: xXtamasXx HUN

Dead
#290
Dzsingisz Kánnak csak a lovát lõtte ki.

CroftManor
#289
nagyon tuti! alig várom

Nothing is True, Everything is Permitted

Kongy
#288
Nem csak öcsém ökörködött, mert bejelentkezve maradtam, gépem be volt kapcsolva míg nem voltam itthon, és baromkodott. Bocs mindenki.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

tommygear
#287
lehet megivott egy pohár szörpöt
elitehun
#286
Mármint általában normális
elitehun
#285
Megjegyzem sztem ez nem Õ mert normális nem ilyen seggfej
#284
Mi volt várható, hülyegyerek?

every damn day

szabii98
#283
"De jó, mondjuk az egyik feladatunk szerint meg kellene ölnünk Hitlert. "
ASDASAD:_:??SAAD?.😄AS
Utána me Mussolínit mi?😄D

I met God. She's black

elitehun
#282
Neked mi a fasz bajod van? ellopták az accodat?
Kongy
#281
<#mf1>

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Piszkos  Fred
#280
Jaja, tudom sajnos 😞

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

elitehun
#279
<#fejvakaras><#lama>
tommygear
#278
<#fejvakaras>
Kongy
#277
Ez várható volt ti faszkalapok. <#vigyor3><#eljen>

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

tommygear
#276
trilógia lesz elvileg
Piszkos  Fred
#275
Helyes, húzzák csak minél tovább, legyen minél több AC rész 😄

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

#274
francba!

every damn day

Atkamon
#273
Az elsõ rész után megszokhattuk... 😄

tommygear
#272
#271
Nem az én gépemen nemment, valami gyökér irogatott ilyeneket valahol

every damn day

Atkamon
#270
Can you run it?

Csodákra képes.

#269
Én is de egy a baj- nem veszik vissza a boltban, ami nagy kár, fõleg ha utólag derül ki hogy nem elég a rendszer<#eplus2><#eplus2><#eplus2>

every damn day

Piszkos  Fred
#268
Én is ám 😉

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

Kongy
#267
Meg én is. 😉

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Atkamon
#266
Én is így vagyok 😊

elitehun
#265
A számból vetted ki a szót 😄
#264
Ez ugyis a "must buy" kategoria - nalam - igy mindegy a vedelem.
A masodik resznel sem zavart a drm.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Atkamon
#263
Én mindenképpen meg fogom rendelni a Codex Edition-t, nekem van ismerõs UK-ben, szívesen megrendelem másnak is... Csak mondjuk azon gondolkozom, hogy nincs annyiszor 20ezrem, hogy többet is rendeljek utánfizetéssel... Szóval max úgy tudnám, ha elõre utaljátok a pénzt, csakhát ugye az meg nektek macerás, mert ki tudja, hogy én milyen csaló vagyok 😄

elitehun
#262
Akkor már inkább Angliából rendeljük meg mint Ausztráliából <#banplz>
Atkamon
#261
Nem tudom, én eddig csak play.com-on láttam, meg olvastam, hogy ausztráliában is kiadják.

#260
Nincs egy lista hogy most hol lehet beszerezni?

every damn day

Atkamon
#259
Nem hiszem. A második rész Black Edition-jét is csak a play.com-on lehetett kapni, meg egy-két ország saját boltjában (pl Hollandia).

#258
Gyûjtõi kiadás Mo.-n ugye nem lesz kapható..?

every damn day

tommygear
#257
jahh

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Prince.of.Persia.The.Forgotten.Sands-SKIDROW
MerlinW
#256
Bevallom, nem tudom, bele sem néztem. A DRM még érdekelne szakmailag, de maga a játék annyira hidegen hagy, nem érzek késztetést, hogy foglalkozzak vele. Majd ha megtudom valakitõl, megosztom veletek. Asszem abban van ez a dinamikus titkosított adatcserélgetõs bohóckodás, de nem tuti.

[merlinw.org]

Atkamon
#255
AC2 is "elindult" egy hónapig.

grebber
#254
Popnál már van valami.Már elindul.

Next PC upgrade: 2022

Atkamon
#253
Köszi, ez valóban érdekes infó😊 Meglátjuk milyen lesz... Miben más amúgy a POP védelme, mint az AC2-é?

MerlinW
#252
Egy orosz pajtás írta, akinek vannak ugymond kapcsolatai, és jelentõs szerepe volt az AC2 emulátor fejlesztésében.

"Az új POP:TFS igen masszív védelmet kapott, ennek örömére Brotherhood állítólag egy még újabb DRM-el fog érkezni (ami ötvözi az AC2 kulcs, Settlers féle kódolás és POP féle kommunikációt), ami a vásárlóknak sokkal kevesebb gondot fog okozni, viszont a szakemberek szerint nem sok kiskapuval rendelkezik. Azonban amennyiben mégis áttörnék a védelmet a játék nagy valószínûséggel játszhatatlan lesz, mint AC2 esetében volt, viszont itt a kulcsok dinamikusan fognak változni mindkét oldalon, tehát nem gyûjthetõk, nem nyerhetõ ki az algoritmus (illetve de, viszont az már nem lesz aktuális.)"

Nem hivatalos forrás, tehát nem kell készpénznek venni, bár teljesen hihetõ, hiszen logikus lépés összegyúrni a 3 nagyobb DRM verziót.

Gondoltam bedobom ide, mint érdekesség. A nyersfordításért bocs.

[merlinw.org]