Assassin's Creed: Brotherhood

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#351
nekemse

every damn day

elitehun
#350
Valamiért nem akarja lejátszani :S
Atkamon
#349
destiner13
#348
assassin's creed brotherhood fejlesztõi napló angolul és magyarul:

http://achungary.web4.hu/cikk/assassins-creed-brotherhood-dev-diary-1most-mar-magyarul-is

Prince23
#346
elitehun
#345
És valóban lehet venni! 17k-ért, de sztem ha szétnézel a neten biztos találsz olcsóbban ^^
Piszkos  Fred
#344
Nemtom, nekem PS-em van. De azért sok sikert, hátha találsz valamit! 😄

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

CroftManor
#343
tudom 😄 de most csak ezért nem veszek új boxot. állítólag lehet venni wifi vevõt külön a boxhoz

Nothing is True, Everything is Permitted

Piszkos  Fred
#342
Új boxban van 😄

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

CroftManor
#341
a megjelenésig ki kell találnom valamit, nekem a kettõ boxon van meg és bxra hamarabb fog kijönni. Itt az albiban csak wifis net van (ami amúgyis is elég szar), a boxba meg nincs wifi vevõ <#rolleyes>

Nothing is True, Everything is Permitted

Piszkos  Fred
#340
Inkább a call of duty felé húz. Nézz róla youtubeon egy videót, én még nem láttam hasonlót 😄

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

#339
Szerintetek milyen multi lesz hozzá? MMORPG módú vagy esetleg ilyen call of duty s?
Atkamon
#338
Egyenlõre nem jelentettek be más várost. Nem is biztos, hogy lesz másik, mert Róma meg akkora lesz, amekkora még egyik AC játékban sem volt.

Dead
#337
Rómán kívül lesznek más városok? És mik?

MerlinW
#336
2x akkora lesz a bejárható terület mint az AC2-ben, miért ne lehetne olyan hosszú?😊

[merlinw.org]

#335
De valószínûleg nem lesz olyan hosszú játékideje, mint a sima AC2-nek volt.
Dead
#334
Hát a gameplayben valami oltári idióta játszik. Itt üvöltöztem, hogy "menjél már" "ott van", szurkoltam neki meg minden. Erre 2 pap közül kinyírja a békésen járókelõt, mikor mellette 1 méterre a célpontja kivégez valakit és nem veszi észre. Komolyan felidegesített <#falbav>

Ezt leszámítva a multi hatalmas jó lesz.

#333
hopsz, a link lemaradt valamiért😛 LINK
#332
Új trailer és gameplay-ek! KATT
#331
ez egy Hot Toys figura.az ára olyan 150 200 dollár lesz ha megjelenik
MerlinW
#330
Ez olyan, mint a GTA. GTA3, Vice City, San Andreas, GTA4. Mind teljes értékû játék volt.

[merlinw.org]

elitehun
#329
Gondolom ezért is adták neki azt a nevet hogy Brotherhood és nem 2.5 😛
Atkamon
#328
Heh, ez érdekes, régebben õk nevezték AC 2,5-nek a játékot, merthogy folytatja a sztorit, teljesen különálló lesz, de nem új korszakban fog játszódni. Ezért még nem akarták AC 3-nak nevezni.

#326
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Õszintén gratulálok hozzá. Pont erre gondoltam én is (miután leírtam a hozzászólást), hogy az informatika,az megy. Nem akartalak vele bántani, csak leírtam az észrevételem. Én nem ilyen irányban próbálkoztam (bróker), mint te. Neked bejött, aminek én szívbõl örülök, nekem nem. De talán a mostani munkahelyemen (immár 1 éve vagyok itt) megtalálom a helyem. Ilyen az élet! :-D


A fentebbi spoiler nem a játékra vonatkozóan tartalmaz információkat, csupán MerlinW-nek a vállalkozásra vonatkozóan. Offért elnézést, be is fejeztem az offolást.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

MerlinW
#325
OFF

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
7 éve mûködöm, 11 embert etetek, nekem nem kell magyaráznod😊 Semmi forradalmit nem csinálok. Informatikai cég. Jól megy. Ész, talpraesettség, szakmaismeret, kommunikáció, emberismeret, kapcsolatszerzés. Ennyi kell hozzá.

[merlinw.org]

#324
Bocs az offért!

A játék pc-s változata még mindig 2010 november 16-ára van beírva az amazonon.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Atkamon
#323
Jó, nem kell ide off... Patrice elment hosszú szabadságra, mert megteheti, meg meg is érdemli. Pont.

#322
Légy vállalkozó és halj éhen(kb ez a véleményem a vállakozásról)!

Mindenki csak akkor legyen vállalkozó, ha bombabiztos módot lát a vállalkozásból származó megélhetés biztosításának (Biztosítók, Brókercégeknél vállalkozni = öngyilkosság, anyagi csõd: tapasztalatból mondom) Ha forradalmi és igencsak jövedelmezõ ötleted van vállalkozz, ellenkezõ esetben ha nem vagy rákényszerítve az Isten szerelmére ne csináld. Ne feledje senki, ha vállakozol nem kapsz fix fizetést és ha nem is keresel egy forintot sem, még akkor is fizetni kell a járulékokat, TB, Nyugdíj.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

MerlinW
#321
Légy a magad ura, légy vállalkozó, akármi, és annyi szabidõd lesz amennyit akarsz/csinálsz magadnak😊 Napi közhely: Mindenki a saját életének kovácsa😊

[merlinw.org]

Atkamon
#320
lol😄 Captain Obvious 😄

tommygear
#319
na jó haggyuk
nektek mondani vmit...
elitehun
#318
Igen mivel nem mindenkinek van olyan jó munkája mint neki ^^
tommygear
#317
csak közöltem h nem mindenki teheti ezt meg, ajjj <#wow3>
Atkamon
#316
Hát igen, de szerintem elég egyértelmû, hogy õ nem átlag munkás... Elég egyértelmû volt ez a kijelentésed, mi más miatt tehetné meg?...

tommygear
#315
jó de lássuk be egy átlag munkás nem nagyon tehetne ilyet, hogy na jó akkor most nem dologozok x ideig 😊
egy évbe van 1 hónap szabadsága oszt csõ
MerlinW
#314
Miért? Mindenkinek jár a szabadság😊

[merlinw.org]

elitehun
#313
Ha befejezte az AC brotherhood-ot engem nem is zavar ha pihen az AC 3-ig legalább jobb munkát fog végezni ^^
tommygear
#312
pénze miatt teheti meg csak
#310
jaja

every damn day

Atkamon
#309
Hát ez nem éppen White/Black Edition-ös figura... Ez egy 250-300 dollár körüli cucc. Rohadt jól néz ki.

#308
😊)
Fent lesz az oldalán is szerintem

every damn day

tommygear
#307
beszkenneled oszt linkeled is
#306
volt már? AC2 bábu
Ez azt hiszem nem a White/Black editionos, hanem valami játékbaba😊)
Amúgy a holnapi PCgurut megvenni, lesz AC: B-rõl teszt!

every damn day

MerlinW
#305
Nem tudom hol olvastad, de nem kell minden tlhinni. AC egy erõsen sztori orientált sorozat, inkább a multi az ami utólag jutott az eszükbe. Maga a történet pedig már papíron van az elsõ rész fejlesztése óta, egészen a harmadik részig.

[merlinw.org]

elitehun
#304
A szint az megvan
#303
😊))

every damn day

Piszkos  Fred
#302
Tanulhattál volna az elõzõ hibádból, tesódat meg agyonverhetné már valaki.

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.