Assassin's Creed: Brotherhood

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#401
És PCre is elõ lehet rendelni codex-et?

every damn day

#400
16k az elég olcsó, elkezdek gyûjteni: semmit nem veszek addig😄😄

every damn day

Kongy
#399

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Kongy
#398
Galaxison elõrendelhetõ a Limited Codex Edition. Várhatóan 16k lesz, ha megjelenik november 19-én. Én tutira megveszem, nagyon ízléses az a fadoboz amiben van. Már elkezdtem gyûjteni. 😊

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

elitehun
#397
Mármint az AC
elitehun
#396
Ameddig kiadják PC-re engem nem nagyon érdekel ha késik fél évet is 😊
#395
De ezt minden játéknál eljátszák most olvastam hogy a Hawx 2 is csúszik PS3 on és pc-n de ott is a ps 3-as hamarabb jön mint pcn
tommygear
#394
<#eljen><#eljen><#eljen>
CroftManor
#393
én nem egy game miatt vettem boxot, látom nem tudod felfogni. Azóta már egy csomó játékom van boxra és ne kezd hogy képes vagyok megvenni boxra, mért nem csippelem ki...

Nothing is True, Everything is Permitted

tommygear
#392
énis ki fogom most simán bírni mivel jön vagy 5 game ami érdekel
egy game miatt venni egy boxot... hááát nemtudom 😄
esetleg ha azt mondták volna hogy soha nem jön pc-re akkor talán elgondolkozok rajta
tommygear
#391
kárörvendés nem kell ide meg nyálverés a konzolra kössz
tommygear
#390
róluk már ne is beszéljünk 😄
elitehun
#389
Engem maga a hangulata fogott meg de amiket te mondtál sem elhanyagolható tényezõk 😊
Amúgy a 2 miatt mondtam hogy ezentúl minden AC játékot meg fogok venni 😄
Atkamon
#388
Hehe, én is játszottam ma vele😊
Én is imádom a zenéjét, nagyon sokat hallgatom azt is.

CroftManor
#387
engem a zenék nagyon megfogtak, meg az hogy külön páncélok vannak, amiket lehet fejleszteni, meg felfedezhetõ katakombák, Meg a fõ sztori alatt folyamatos küldetések. Sztem ettõl lett olyan nagyszerû az 1hez képest.

Nothing is True, Everything is Permitted

elitehun
#386
Sztem is nagyszerû játék 😄
CroftManor
#385
igen nem bírtam ki és lássuk be nagyon jó játék lett, sztem össze sem lehet hasonlítani az 1el. Én ma is toltam vele. <#kacsint>

Nothing is True, Everything is Permitted

elitehun
#384
Jó mert te már az AC2 késését se bírtad ki ezért vettél egy box-ot.<#beka3> De én pl simán kibírom azt az 5 hónapot addig játszok mással<#vigyor3>
CroftManor
#383
hát igen, csak cirka 5 hónappal elõbb játszhatok vele, mint ti 😊
mindennek van elõnye és hátránya

Nothing is True, Everything is Permitted

destiner13
#382
figyu tényleg iszonyít szar hogy má megint szívatnak minket,de egy és csak EGY jó még ebben is van, a dlc-ket (mert azokat is ígértek) valószínûleg mi ingyenmegkapjuk míg a konzolosoknak külön kell megvenniük, azért ez így mégis jó.

elitehun
#381
Akkor mit mondasz az activision-re?
CroftManor
#380
már az AC 1 is 2007 õszén jelent meg boxra, PCre csak 2008 tavaszán.

Nothing is True, Everything is Permitted

Atkamon
#379
Hát, igazából annyit kell teniük, hogy vlahogy titkosítják a kódokat, amikkel továbbenged a játék... De hallottam olyat is, hogy olyan DRM lesz, hogy ezek a kódok mindig változnak, szóval ha egyszer kiszeded õket, akkor nem fognak másodszor is mûködni... Ha ezzel kezdenek valamit, akkor nem tom hogy fogják feltörni... Skidrow is csak ezeket a kódokat használta, nem szedte le a DRM-et.

#378
valaki kitalálta hogy DRM nekünk rossz, de miért is lenne az? Szerintem semmi baj vele, de a 3. részre már csak kifejlesztenek valami jobbat...

every damn day

tommygear
#377
jó több fogy arra, de az ubin kívül nem sokan csinálják ezt a pofátlanságot
crysis 2 is késik oké, de ott legalább az összes platformra, ezek meg csak szopatják a népet a drm-tõl kezdve
Atkamon
#376
Hát... Az eladások azt mutatják, hogy JÓVAL több fogy konzolon, szóval arra adják ki elõször... ilyen egyszerû. Én is PC játékos vagyok, dehát ez van...

tommygear
#375
haggyukmár ezt az álszent dumát, hogy a pc-sek a rosszak mert ettõl hányingerem van
konzolon úgyanúgy van warez, ne mondja nekem senki, hogy ott más gondolkodásmód van és mindneki veszi sorra a játékokat
grebber
#374
Aki warezolni akar annak tökmindegy mikor jön.PC-sek lennének fer-ek akkor máshogy lenne!

Next PC upgrade: 2022

tommygear
#373
ja
csak utána ne csodálkozzanak, hogy lewarezolja majd mindneki, ezek után énis
még tavaly elnéztem, oké, de hogy ugyan azt eljátszák pontról pontra már pofátlanság
csak egyszer lenne fer a pc-sekkel az ubi, de nem
grebber
#372
Mivel a konzolból jön nekik a zsé egyértelmû,hogy azt adják ki elõbb amivel tömhetik a zsebüket.

Next PC upgrade: 2022

tommygear
#371
szánalmas banda most már kimondom
Prince23
#370
nem néztem

de 15 órát említ a csávó? interjút sosem nézek!!!!

két infó van,azért linkeltem

grebber
#369
Mert a 367-be nem ez a hír van mi?

Next PC upgrade: 2022

Prince23
#368
Atkamon
#367
Na, mostmár tényleg hivatalos a PC-s csúszás😊 Nem tudni mikor jelenik meg.
link

Atkamon
#366
Válasz a béta kérdésre:

elitehun
#365
Boxra nem. Látod rossz konzolt vettél XD
Atkamon
#364
Firenzénél 3x nagyobb... Dehát gondolj már bele az mekkora... Most ez az egész egy map-en lesz, nem kell átmenni másikra... Firenze is p*csanagy volt, hát akkor ez mekkora lesz...

#356 Te ne rémisztgess már, amíg nem tudod minimum egy linkkel igazolni a hírt.

Dead
#363
Úgy értem 2 fõ város + kicsik.

Dead
#362
"Róma alsó hangon is háromszor nagyobb, mint az Assassin's Creed 2 Firenzéje."

Most akkor Firenzénél 3x nagyobb, vagy összességében 3x nagyobb? Mert ha csak Firenzénél, akkor ugyanakkorát kapunk mivel abban is volt 3 fõ város nem is beszélve a kicsikrõl.

CroftManor
#360
boxra nem?

Nothing is True, Everything is Permitted

Prince23
#359
Én meg arról tudok, hogy a testvériség single végigjátszása 15 órába fog telni. Ja és jön béta is, csak PS3-ra :S

tommygear
#358
http://twitter.com/assassinscreed

http://www.facebook.com/#!/assassinscreed?ref=ts

utánajártam, semmi hír ilyenrõl
ha meg igaz lenne linkelj vmit ami bizonyítja
#357
mennyit?

every damn day

destiner13
#356
hivatalosan is bejelentve:csúszik a pc-s verzió, megint, aki nem hiszi járjon utána

utóirat rövide:csesszék meg, ha folytatnám szerintem mute-olnának.

Prince23
#355
elitehun
#354
Már nem azért de nem kötelezõ használni ^^
#353
jah akkor azt láttam
remélem hogy azért nem az egész game annyiból áll majd hogy "csett" és minden õr halott😊 Vagy csak küldetésekkor használhassuk, vagy ez is olyan legyen mint a 3 típusú segítõk az elõzõben

every damn day

CroftManor
#352
nekem lejátsza.. hát nem vitték túlzásba ezt a gameplayt. Kb 20 másodpercnyi játékmenet van benne...

Nothing is True, Everything is Permitted