Assassin's Creed: Brotherhood

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Muttley
#451
Napközben hétköznapi járókelõ
éjjel viszont...
csak úgy életszerûen. 😊

Just do it :)

Prince23
#450
Mindezt teljesen lopakodó stílusban<#wink>

Muttley
#449
Ubisoftnál a következõ szériában vki kitalálhatná, h Ezio vmi mellékági elõdje japán volt, történetesen mondjuk egy NINJA
és csinálhatnának egy hasonló részletességgel kidolgozott középkori Japánt, véres háborúkkal, szamurájokkal, hatamotokkal, daimyokkal, shogunnal.
Eziot pedig végigkísérhetnénk, ahogy felnõ és egy kilenc élettel rendelkezõ, macskaügyességû árnyék harcos válik belõle - egy ninja.

Just do it :)

Atkamon
#448
Hát, attól, hogy költöztek, még ugyanaz az Animus lesz. Legalábbis a menük dizájn-ja ugyanolyan, meg a fehér mátrixos stílus is marad. Multiban lesz szerintem az elsõ részbõl ismert kékes kémiai jeles stílus, mert az ugye az Abstergo-nál fog játszódni.

elitehun
#447
Ja most jöttem rá hogy ugyan azt a vidit linkeltem mint te. sry<#shakehead>
elitehun
#446
Nem azért de nekem azt írja ki hogy támadó weboldal <#fejvakaras>

Amúgy itt egy új trailer
elitehun
#445
Ez már az animus 3.0 lesz?<#zavart1>
#444
ne félj, asszem PCre megkapunk minden extrát😊
Ja, és #442: Animus valószínûleg más lesz kicsit, mer' tudod, elköltöztek Deziék, remélem új dizájnt kap😊

every damn day

#443
Olvastam, hogy két karaktert csak akkor lehet megszerezni, ha az überdobozos verziót veszem meg, illetve 1-1 lehet különbözõ boltokból (gamespy, etc). Volt már arról hír, hogy ezeket a karaktereket sima verzió megvételekor késõbb külön meg lehet vásárolni honlapról, vagy valami hasonló?
Atkamon
#442
Benne van, de nem az egész város, csak épp egy kicsi terület. Dizájnra meg persze, hogy ugyanaz, mivel ugyanaz a korszak, ugyanaz az ország, ugyanaz az Animus... De azért lesznek itt új dolgok bõven.

Prince23
#441
Hát a multi biztos megmenti. mert valóban full ugyanaz mint a kettõ. Dizájnra fõleg.
na meg lesz nekünk egy Róma is, ha jól tudom ac2-ben nem volt benne.
bár végig kéne már vigyem azt a gémet is :S

CroftManor
#440
így a videókat elnézve, nem nagyon fog különbözni a kettõtõl. Ami önmagában nem baj, de lehet nem lesz olyan nagy érdeklõdés iránta, mint a kettõ iránt. Aztán persze ki tudja...

Nothing is True, Everything is Permitted

Dead
#439
Még jó, hogy nem az arcáért szeretjük, de van benne valami, de csak az elsõ képsoroknál utána jónak tûnik.

#438
tegye fel a kezét, aki Eziot gumiembernek tartja😞(
szerintem az elõsõ részben szebb volt az arc

every damn day

Prince23
#437
CroftManor
#436
hát igen... xD Nem mindenki PC-s

Nothing is True, Everything is Permitted

Atkamon
#435
Attól függ, ki min játszik...

Prince23
#434
Két hónap az 😄

#433
még fél év

every damn day

CroftManor
#432
egyre közelebb vagyunk hozzá.

Nothing is True, Everything is Permitted

#431
Elég a videókból, jöjjön a teljes játék😄DD

every damn day

elitehun
#430
#429
<#eljen>

every damn day

Prince23
#428
#427
...boxra
FFFFUUUUU

every damn day

tommygear
#426
<#ticking>
CroftManor
#425
márcsak két hónap durván. jeee 😄

Nothing is True, Everything is Permitted

#424
De jó, hogy engem mind a kettõ hidegen hagy!

Én a Fallout New Vegas-t, Darksiders, Arcania Gothic Tale és Two Worlds 2-t várom!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

CroftManor
#423
a battlefield bad company 2 nem idén jelent meg? 😊 Azt kitoltam.

Nothing is True, Everything is Permitted

grebber
#422
Call of Duty tarolni fog mindenki fél tõle! Egyedül a Medal of honor amit rámernek ereszteni.

Next PC upgrade: 2022

#421
Na neee!, már megint?! ezt nem hiszem el!
De jó hogy minden játékot áttolnak 2011-re. (Crysis 2, Dead Space 2, Fear 3, Batman 2, Test Drive U2).
A végén már nem jelenik meg idén, már megint semmi.
Pedig jó évnek néztünk elébe.
<#falbav><#boxer><#duhos2><#ijedt>

elitehun
#420
Ja. De lehet hogy a PC-ig lesz 2013-om is. De remélem nem 😊
CroftManor
#419
na az mire kijön.. lesz vagy 2012 <#worship>

Nothing is True, Everything is Permitted

elitehun
#418
Nagy újítást majd a 3-tól várjál<#wink>
CroftManor
#417
hát, nem rossz. de nem sok változás a kettõhöz képest. Max más ruhában van és más a helyszín de kb ennyi. Bár igaz a kettõ után elég nehéz még újabb újításokat beletenni.

Nothing is True, Everything is Permitted

tommygear
#416
én úgy vagyok vele, hohy belegondolok h pc-re csak fél év múlva jön el is megy a kedvem az egésztõl
elitehun
#415
Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de én annyira élveztem hogy nekem nem tûnt 7 percnek XD
Atkamon
#413
A második résszel adtak ki egy könyvet, de az csak a második részt meséli el egy-két plussz dologgal.

destiner13
#412
mondasz valamit, de úgy hallottam lesz belõle könyv is, na azt elolvasom és aztán jön a többi.

#411
PC, mert jön DLC, de box is, mert hamarabb jelenik meg...

every damn day

destiner13
#410
melyikre érdesebb megvenni a brotherhoodotm xbox360-ra vagy pc-re, vagy ha tetszik mindkettõre?

Atkamon
#409
Hát én annyira nem... nem tetszik, amikor minden felirat a dobozban magyar, valahogy "eredetibbnek" tûnik, ha minden angolul van rajta.

#408
naná, angolul a játék szintjén tudok elég jó, de én ilyen hazafi vagyok😄😄

every damn day

Atkamon
#407
Miért? Angol tudás nélkül alapból nincs sok értelme az AC játékoknak...

#406
Hát akkor nem éri meg nagyon :/

every damn day

Atkamon
#405
Szerintem tuti, hogy nem. Ez egy nemzetközi kiadás.

#404
A könyv meg a film magyarul lesznek a codex-ben?

every damn day

destiner13
#403
helyesbítek, csak pc-re lehet, de cseszhetjük, mert úgyis késõbbre fog megérkezni, a honlapra meg nov. 19 van írva, szóval...

Atkamon
#402
Heh, már jó régóta elõ lehet rendelni, nem is tudtátok?😄

Igen, PC-re is elõ lehet.