798
Battle Of The Immortals [MMORPG]
  • Royalkrisz
    #718
    Á sikerült az kapa vagy mi hiányzott.Egyszer kidobtam de most szereztem egy növényböl.Akkor a a kérdésem tárgytalan.
  • Royalkrisz
    #717
    Elmentem forgaging be de nem tudok semmit se bányászni.Pedig a skill ott van hogy mining.Valami ötlett ???
  • ToCsEk
    #716
    van 5 féle, 1 alap ami mindenkinek van, és van maradék 4 ami közül tudsz választani, igazából kraftolni csak nagyszinten érdemes amikor 100as sg-be rakod a dolgokat, szóval addig mindegy melyiket tanulod meg, resetelni tudod persze ilyenkor buksz mindent amit addig kitanultál, elején érdemes azt választani amivel potit tudsz gyártani, igazából mindent meg tudsz venni a piacon, így nem tudsz rosszat választani, klánon belül is lehet segítséget kérni, hogy kraftold már le azt a cuccot :)

    altantis square map, NPC neve: Meryl Recive Collector Tools, aztán pedig Forgaging Grounds Teleport, itt tudsz bányászni, van még egy másik lehetőség a Celebeam Cave Teleport Lv30 minimum kell hogy ide be tudj menni, itt csak 1 dolgot tudsz bánáyszni méghozzá Celebeamot, ide másféle bányász eszköz kell, ez a celebeam arra jo hogy tudsz belőle olyan itemet craftolni ami + xp-t ad szörnyek után.
  • Royalkrisz
    #715
    Rendben.Köszönöm.A másik ugye megtanulhatok egy mesterséget.De hol tudok bányászni vagy növényt szedni???meg ilyenek??Vagy itt nem így müködik?

    Előre is köszönöm.
  • ToCsEk
    #714
    aquarioson Congelo még magyar guild
  • Royalkrisz
    #713
    Keresek egy magyar guildot.Aquarison.Már kértem belépést a Hunagaritol.De anno semmi vissza jelzést nem kaptam.Remélem még vannak klánok.Vagy az is jó ha külföldi klánokba van magyar.Előre is köszönöm.Vagy esetleg 3 nak melyik szerveren vannak még magyar guildekLehetőleg 18+-os.


    Előre is köszönöm.
  • Royalkrisz
    #712
    Amúgy van valami magyar oldal ahol részletes leírást kapok mindenről?Itemek fejlesztése stb.Eddig egy két dologra rájöttem de szeretnék tájékozottabb lenni

    Előre is köszönöm a választ.
  • ToCsEk
    #711
    nem, azt game elején kaptad ládából, már kicserélték kis piros dínóra :D
  • Royalkrisz
    #710
    Értem.Akkor felkeresem a Zen árusitokat :)Amuúy olyan fürészes coalát tudok még befogni ??????
  • ToCsEk
    #709
    tudsz venni 100zent 900-1milláért, meg shopokban is árulnak universe emblemet 20zen most az oylan 2-300k, nemsok :)
    mondjuk nagy kari összeszed napi 2-3m lazán, kérdés te hanyas vagy? :)
  • Royalkrisz
    #708
    Hát akkor felejtős.Én hülye véletlenül töröltem a coalam.S nem tudom honnan tudnék szerezni másikat.Annak volt bőven skillje.De ha lehet akkor elfogadnám a helpet.
  • ToCsEk
    #707
    de, Universe emblemmel tudod változtatni :) most csak 20zen
  • Royalkrisz
    #706
    Milyen itemmel tudom változtatni???Remélem nem Zenbe kerül.
  • ToCsEk
    #705
    realm2n elég sokan vannak/voltak, karácsony óta nem igazán játszok már vele
  • Royalkrisz
    #704
    Amúgy még egy kérdésem lenne.Nem tom de elég kihaltnak tűnik a játék.Vagy csak azért van mert nem Atlantisban mászkálnak az emberek?Amúgy az aquarius szerveren vagyok.
  • ToCsEk
    #703
    nem megfelelő skill slotba akarod belerakni. :) van egy rakat féle, itemmel tudod változtatni.
  • Royalkrisz
    #702
    Üdv mindenkinek.Van egy foxom.Vettem neki skillt de nem tudom neki meg tanítani ?Miért???
  • ToCsEk
    #701
  • KaBuTo666
    #700
    ték (csak ezért írtam, viszlát)
  • ToCsEk
    #699
    soha nem wowoztam és ezután sem fogok :)
  • KaBuTo666
    #698
    wowozol, tudom.
  • ToCsEk
    #697
    hehe, 1 hónapja nem csináltam vele semmit
  • KaBuTo666
    #696
    jól van, hagylak hagy kockuljál tovább.
  • ToCsEk
    #695
    dupla 0 :D kell a fenének, csak a noobok veszik
  • KaBuTo666
    #694
    nem sok zened van :DD?DD
  • robiei
    #693
    siker:))
    köszi még1X
  • ToCsEk
    #692
    atlantis map legalján Achtos nevű npcnél is tudsz javítani, legalul Repair all
    kép:
  • robiei
    #691
    Szia igen ez a probéma forrása.
    Most már csak azt nem tudom ,hogy kell feljavitani a rucit?
    Ha még ezt megirnád azt nagyon megköszönném.
    köszi elöre is:D
  • ToCsEk
    #690
    nah az azt jelenti hogy a rajtad lévő cucc tartósága lement 0-ra :)
    javítsd fel és minden a régi lesz
  • robiei
    #689
    Köszi szépen,van piros bábum:))
    ezt kipróbálom és irok hogy mire jutottam
  • ToCsEk
    #688
    hm, az elég érdekes, nincs fent bal vagy jobb sarokban egy sárga, vagy piros bábú? Ha sokszor halsz és nem javítod meg a cuccod akkor történik ilyen :)
  • robiei
    #687
    Nem csak simán elfogy az életem,hanem ha meghalok és 10000az életem akkor már csak 8000 lessz.És ahányszor meghalok mindég levesz belöle egy kevesett.
    Ha tudna valaki segiteni azt megköszönném hogy hogy tudnám visszaállitani az életét
  • ToCsEk
    #686
    Vegyél potit, free food-ot
  • robiei
    #685
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni a játékban.Már csináltam 3 karit de 45-50 es szintél elkezd fogyni az életük. Mit kell csinálnom?
  • ToCsEk
    #684
    frissítsd a vga drivered
  • XxUseDxX
    #683
    Valaki Segítsen !!
    Nagyon Szeretnék játszani a game-el
    de feltettem Updateltem...

    Indítanám el a játékot, és erre ki ír nekem 1 hibát :S

    CFontManager::Init() Error:

    Ezt Írja ki :S és csak okézni lehet és nem lép be a game-be :/
    VALAKI HELP ME !
  • MadeInHell
    #682
    Sziasztok magyar guildot keresek! lv 58 champ vagyok aquarius serveren BrutalFace néven.
  • Lord Diablo
    #681
    Én most akarok újra játszani csak nem tudom menjek-e új szerverre,jelenleg aquarius-on vagyok lvl 90 chmp de kezdenék másikat.A többi szerveren vannak magyarok?Nem szeretem ha nagyon lagg-ol:(
  • ToCsEk
    #680
    :) ha van valami kérdezz még :D
  • BarackHUN
    #679
    Van mindből, volt egy olyan megérzésem, hogy meg kell tartani :D
    Köszi.