Steve Jobs: egy jelenség, és ami mögötte van
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Státusz szimbólum. Van aki szerint gyorsabb mint a többi, van aki szerint funkció gazdagabb, van aki szerint biztonságosabb, van aki szerint felhasználóbarátabb, van aki szerint szebb, mint a többi telefon, viszont, ezek egyike sem állja meg a helyét, mert lehet mutatni szebbet, gyorsabbat (bizonyos funkciókban), biztonságosabbat is....itt egyszerûen arról van szó, hogy nekem ájfonom van, neked meg nincs. Vágyat kelt, meg akarod szerezni, de legalább ki akarod próbálni, látni akarod, hogy milyen, és miért beszélnek róla ennyit.
Talán ettõl zseni Jobs. Ez olyan mint a Ferrari. Hihetetlen autó, de vannak nála jobbak, mindenesetre bárki kipróbálná vagy legalább beleülne.
Szar játék az élet de qwa jó a grafikja!
Hordjon...de mindig ugyanazt hordja. xD
Szar játék az élet de qwa jó a grafikja!
Nem vagyunk - szerencsere - egyformak.
http://gaborszantai.co.uk/
Nekem grafikus a szakmám és mikor kezdtem, alig vártam, hogy dolgozhassak egy Apple gépen. Az egyik munkahelyemen választhattam. Vagy PC, vagy Mac. Egy hetet töltöttem az álomgéppel, óriási csalódás volt. Nem azért mert a Mac szar. Más, én pedig nem olyan vagyok aki szereti azt a másságot. Bármikor megtehetném szerencsére, hogy veszek magamnak egyet, de nem kell.
Oké akkor visszajutottunk az alaptézishez; Azért mert én nem használom hülye vagyok meg sznob? Most vettem egy olyan netbookot amiben nincs optika, akár olcsóbban lehetett volna olyat kapni amiben van de az meg másban gyengébb. A preferenciáim szerint választottam.
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu
Amikor én vettem az iphonet akkor még nem Desire volt hanem valami más HTC amit kipróbáltam, teszteltem, ezután választottam az iphonet. Mivel elõfizetéssel vettem így még drágább sem volt, de sokkal gyorsabb, jobban kezelhetõ, és az appstore is egy hatalmas lökést adott az irányba.
Most én is azt csinálom, hogy azon intézek mindenféle netes dolgokat csak én nem kávé közben mert nem kávézom.
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu
Nem hülyeség de én még idén 1db optikai lemezt sem írtam. (Az is lehet, hogy már megint csak más az igényünk)
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu
Hát igen az eladások is ezt mutatják. Ez miatt veri éppen szarrá az iphone a piacot.
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu
Errõl annyit, hogy ismerõs mittoménmilyen samsung telójában is valami 10mpixel fényképezõ "dübörög" a baj csak az, hogy az én ezeréves 3Mpixel digit fényképezõm három kört vár rá képminõségben. Lehet számháborúzni, de szerencsére ezzel nem mindenkit lehet megvezetni.
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu
NEM! Az a baj az apple fikázokkal, hogy azért mert neki hiányzik egy funkció el nem hinné hogy másnak nincs szüksége rá.
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu
Talán azért mert ebben meg más az alap ami a 60e telefonban nincs?
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu
Most már oda jutottam, hogy reggel be sem kapcsolom az asztali gépet csak azért hogy átfussam a mailjeimet és a híreket, kiülök egy kávé-cigivel az erkélyre, kiviszem a Desire-t és az alapvetõ netes dolgokat elintézem rajta.
Nagyszerûek az Apple termékek, de van náluk nagyszerûbb. Csak azok nem kerülnek minden nap címlapra az indexen meg az SG-n, érthetetlen módon... A HTC vezérigazgatójáról meg azt se tudjuk, hogy kicsoda, nem hogy így sztároltatná magát a neten, nem verik a HTC felhasználók a keynote-okra, egyszerûen használják a termékeit, a legnagyobb megelégedettséggel.
A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.
Most is <Szemjuel> volt az elsõ akinél ez a hülye sznob duma elõfordult, hogy mások sznobozzák, pedig senki sem említette elõtte.
Szóval nekem valami olyasmi jön le, hogy vannak emberek akik sznobok akarnak lenni, és ehhez vezetõ utat egy apple termékben látják. A bevásárlás után pedig azonnel lelkesen kiabálnak, hogy mások õket szobnak titulálják, pedig senki sem tette, õk maguk akarnak azzá válni, és így tudatják a környezetükkel.
Hát ennyi, sokan így érzik jól magukat. És ebben a kapzsi világban van egy cég aki ezt jól ki is használja, nagy anyagi hasznot húzva ebbõl. Nincs ezzel semmi gond, van egy igény, és jó pénzért kielégítik. Kicsit azért sajnálom ezeket a szegény embereket, akik egy telefonban, vagy egy internettáblában találják meg a boldogságot.
Valószínûleg az én iménti hozzászólásomat sem akarják majd sokan megérteni, nem gond. Én ezt látom, tapasztalom. Amolyan szvsz.
és az apple stratégiája konkrétan mióta rövid távú? ha csak az ipodokat nézzük, mióta az elsõ megjelent 1990akárhányban, azóta csak egyre népszerûbb. jobs innovál, a vevõk vásárolnak. pontosan tudja, mit miért csinál, és bõven alázza a piacot hosszú távon is.
People don\'t learn. Don\'t change. You did. You\'re a freak!
Egy pendrivnak nem tudom mennyi ideje van, de biztosabb mentésnek tûnik. Vagy egy nagyobb memkártya...
Az anti-winnie brigád másodikszámú képviselője.
"Egy gyári dvd 20 múlva is jó lesz, egy hdd meg nem biztos... "
Írott dvd 3-4 év max, utána már nagyon nehezen olvassa egy középkategóriás olvasó, egy csúcskategóriás is szerintem 5 év után képtelen olvasni...
Az anti-winnie brigád másodikszámú képviselője.
Raadasul arra a 20 evre en nem vennek merget, bar nincs 20 eves filmem.
Amit Te irtal, a gyari korong lehet kibirja, de en hova archivaljak megbizhatoan?
5 eves DVD-im is haldokolnak (Verbatim, Sony, TDK...)
http://gaborszantai.co.uk/
Az anti-winnie brigád másodikszámú képviselője.
Ezt szoktam mondani mindenkinek:
Az igazi hosoket nem vesszuk eszre, pedig nekik koszonhetjuk a mindennapjainkat, kozben meg Gyozikeket es Lady Gaga-kat balvanyozunk.
http://gaborszantai.co.uk/
Egy gyári dvd 20 múlva is jó lesz, egy hdd meg nem biztos...
Az anti-winnie brigád másodikszámú képviselője.
A vilag nagyobb reszen (incl. Kina, Korea, Japan, Usa, Nemeto. Skandinav allamok, UK... stb.) sorban zarnak be a DVD kolcsonzok, de a HMV-nek vagy a Virgin Store-oknak sem megy tul jol.
Egyszeruen mindenki online veszi meg vagy kolcsonzi a filmeket.
Nem csak iTunes-bol, rengeteg lehetoseged van a TV tarsasagoknal is elofizetni olyan HD adasokra, amelyeket barmikor megnezhetsz es/vagy tarolhatsz a belteri egysegeden.
Amit letoltesz otthon akar zene vagy film nagy esellyel egy HDD-n vegzi, masnak meg USB-n adod oda vagy megosztod WiFi-n.
Nekem op.rendszer van egyedul DVD-n, a szoftvereket online veszem (nem zold tudatossag, csak kenyelem), de sokan erre nyomjak a felhasznalokat, ezert dragabbak is a fizikalisan elerheto szofverek. (nem bantjuk a fakat es nem hasznalunk koolajat muanyagot gyartani, ertem?)
http://gaborszantai.co.uk/
Az anti-winnie brigád másodikszámú képviselője.
Az anti-winnie brigád másodikszámú képviselője.
Az 5mpixeles hatart a mobiltelefonokra ertettem, kompakt gepeknel valahol 10mpixel, APS-C-nel 15-18 (CCD-nel talan kevesebb, CMOS-nal tobb).
http://gaborszantai.co.uk/
Kb. akkora baromsag, mint optikai meghajto 2010-ben, remelem annak is vege lesz hamarosan.
http://gaborszantai.co.uk/
Az anti-winnie brigád másodikszámú képviselője.
2., Ha megengeded, akkor ez erosen teruletfuggo. Termeszetesen autobontoban nincs helye, mig egy genetikai laborban azert elfernek...
3., Tovabbra sem lesz multitask iPhone-ban, igy lehet ezmiatt rudgosni az Apple-fanboyokat...
http://gaborszantai.co.uk/
Az anti-winnie brigád másodikszámú képviselője.
A kompakt kamarak mar elertek az erzekelojuk hatarait, de a marketing megkoveteli a pixelhaborut.
Ennek eredmenye, hogy a viszonylag pro kompaktok, mint a Canon G-series is zajosodik ISO 100-tol.
A telefonokban pedig a fenykepezogepkehez viszonyitva negyedkoromnyi az erzekelokapka. Valahol 5mpixel lenne az egeszseges hatar es inkabb az optikat, illetve a feldolgozo szoftvert kellene tokeletesiteni.
Csakhat ezzel a laikusoknak nem tudjak ugy eladni, mint a 12mpixellel.
http://gaborszantai.co.uk/
Most egy kicsit kaptok ti is...
Az anti-winnie brigád másodikszámú képviselője.
2, ipari kornyezetben nem hasznal senki apple termeket mert egyszeruen hasznalhatatlan orulok hogy erre magadtol rajottel😊
3, igenis a nagytobbsegnek szuksege van azokra a funkciokra amik szerinted feleslegesek kulonben most nem lenne vilagszam a multitask😊
Az MMS pedig vegkepp raj dolog 2010-ben...
Akkor felteszem az 5D-t gumtree-re, hatha valaki elcsereli valami csodatelefonra<#vigyor1>#vigyor1>
Errol irtam a masik topcban is anno: van egy Apple hir, jon a fika - en leirtam viszonylag normalisan, hogy most miert van az Apple eloterben erre megint kopkodes volt a valasz.
Es akkor ujra az Apple-fanboyok a szanalmasak...
http://gaborszantai.co.uk/
Az anti-winnie brigád másodikszámú képviselője.
Ne az Iphone 2-3 megapixeles kamerájából indulj ki...
Az anti-winnie brigád másodikszámú képviselője.
Az, hogy igénytelen vagy a te problémád, én szeretek minden lehetõséget megtekinteni, mielõtt azt mondom nem kell. Ne más döntsön helyettem, mert az a rendszert már nem éljük...
Az anti-winnie brigád másodikszámú képviselője.
Szerinted hany iPhone tulaj dolgozik az epitoiparban?😊
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
Erted mar, hogy mindenek minimum ket oldala van, ami nem gomb (de mivel a gombot is apro sikidomok alkotjak, ezert annak is tobb oldala van😉)?
http://gaborszantai.co.uk/
A projektvezetonel meg volt kis Canon kompakt archivalni, a kepeket meg elkuldte a kontenerbol, mert a telefonnal keszitett kritikan aluli kepen semmi nem latszott.
http://gaborszantai.co.uk/