7458
IZÉ
  • scomcomputers
    #7090
    Nem semmi b+,én az összes szarházi csalót kivinném ide a hegyek közé,na most wallhackeljé idóta...
  • gömbgiliszta
    #7089
    kb az életben is úgy néz ki a fegyver a kézben, mint a játékban.
  • Antal99
    #7088
    az is lehet,hogy 70,vagy20,vagy33,te tudod(egy picit most én is mulatok)
  • pett3rson
    #7087
    Én nem vitatkoztam senkivel, csak jót mulatok azon a tényen, hogy az emberek nem változnak..mármint többnyire, bár így 50 felé nem is csodálom :)
  • ozimak
    #7086
    Egyetértek Megjelenéskor megvettem,játszottam pár napig,utána fiókba be(alapjáraton rühellem ezeket a pályákat). Azóta múltkor vettem elő még egyszer amikor kijött a terminal. Meg is bántam... ment vissza a fiókba szépen. Camperek mindenhol,csalókról hallom a híreket havertől(ő még nyomja,de már ritkábban mert annyi a csaló. Pedig ő nagy codfan!) Volt viszonyítási alapom mw2-ben benne volt vagy 1000 órám. Hát nagyon nem az a terminal volt mint anno :)
    Szerintem aki teheti váltson értelmesebb játékra komolyan. Elkorcsosult a COD. Pedig én imádtam régebben.
  • FeikG
    #7085
    Még ma is képesek vagytok vitatkozni ezen a szar játékon?!
    Jó fél év után elővettem ismét és annyi változott,hogy az 1mp lag-ból lett kettő...
    És akkor nekiálltok vitázni ki mit lőtt!amikor tiszta gayparty lett a game..
    Egyik pillanatban csinálok 30:2,a következőben meg örülök ha nem vagyok mínuszba.Sajnos okádék lett.
  • Antal99
    #7084
    jaj peti peti...
  • pett3rson
    #7083
    Antalnak megint elgurult a gyógyszere :D szép volt fiúk, szívjátok csak a vérét.
  • wollnerd #7082
    Távcsöves akibóssan
    Ilyet!
  • Antal99
    #7081


    miért nem tesznek ez ellen semmit?
  • Antal99
    #7080



    ilyen hogy létezik??? hogy hogy még játszhat
  • Antal99
    #7079
    Részemről ennyi
  • Antal99
    #7078
    bátor rendőr negyed magaddal akartad hahahahha
    <troger>csapat oszlopos tagja,csak falkában támad
  • Puhos
    #7077
    Részemről ennyi.
  • Puhos
    #7076
    Te egy gúnyolódós gyermek vagy, ez nem vall egy 47 éves ember viselkedésére. Olvass vissza. Sok sikert a játékkal kapcsolatban! Remélem egyszer összekerülünk. Bár nem tudom a múltkor ki futamodott meg.
  • Antal99
    #7075
    rendőrbácsi ne bánts
    INKÁBB RAKD AZOKAT A KÉPEKET MÁR(NEM TUDOD,HOGY KELL PRIVIBE SEGÍTEK :))
  • Puhos
    #7074
    Azt gondolod, hogy ha egy topikot telepakolsz képekkel akkor über király gamer vagy. Tévedsz, attól nem vagy és nem is leszel az. Kedves Don't Cry úr, ugye aki az MW2-ben még annak idején minden játék végén sírt. Ugye az te voltál, ha jól emlékszem! Rakhatnék én is sok képet fel, mert volna miből válogatni. De sokra nem mennék vele, meg szerintem más sem. Az előbb leírt okokból kiindulva. És belőlem semmi rosszindulat nem volt azzal kapcsolatban amit írtam ellenben veled. Én csak a saját véleményemet írtam le. Ha annak veszed, egészségedre váljék.
  • Renátó1985
    #7073
    Sracok ez csak egy jatek ennek a szorakozasrol kellenbe szolnia nem arrol , hogy egymas veret szivjatok kicsit vegyetek mar lazabbra.
  • Antal99
    #7072
    te még egy képet sem tudsz feltenni
    tudod van a csapat ,meg a leggyengébb láncszem,na ez lennél te!

    SZERINTED AZÉRT TESZ FEL VALAKI EGY KÉPET,HOGY AZ OLYANOK MINT tE,NEKIÁLLJANAK MAGVAS MEGJEGYZÉSEKET TENNI (tisztán rosszindulatból)

    NÉZD MEG A KÉPEKET,KIT SZIDNAK A JÁTÉK VÉGÉN???(SEGÍTEK 4 KÉP)

    egyem meg azt az okos szólásszabadságodat
  • Puhos
    #7071
    Tudtommal még szólásszabadság van ebben az országban. Nem kóstolgatlak csak leírtam a véleményemet, teszem hozzá normálisan. Ami látom neked sajna még mindig nem megy így 50 felé közeledve sem! Leírom újra, hogy megértsd, nem engem szidnak a játék végén, hogy kemper vagyok!!!! De ezt már egyszer lezongoráztuk szerintem. Még annyi, hogy hiba raksz fel ide ilyen meg olyan statos képeket az nem mond semmit se el. Az csak egy kép. Tegyél fel videót ezekről a statokról és akkor elhiszik/elhiszem neked hogy tényleg jól nyomod. Addig meg...
    Go play!
    Sok sikert!
  • cody1994
    #7070
    Hát ha nem lenne mw3 mellet a black ops akkor már rég el adtam volna ...
  • Antal99
    #7069
    értem,hát ez ügyben tényleg tehetnének valami hatásos dolgot
  • cody1994
    #7068
    Bárhova fel megyek csak a csaló csak a csaló más nem -,- am bocs ha erős volt a hozzászólás!
  • Antal99
    #7067
    ok,de bővebben?
  • cody1994
    #7066
    Nah én szerintem panaszlevelet fogok írni a stamnak meg az activision-nak hogy KB SZARBA SE VESZIK EZT A KURVA PC-T -.- EL MEHET A JÓ KURVA ANYJUKBA! -.-
  • Antal99
    #7065
    puhos képes volt 9 percig egy helyben állni,1 perc volt még odaért,de hát egy nyugdíjas rendőrnek van ideje ilyesmire,és most osztja a tutit,bravó
  • Antal99
    #7064
    te látod mi a jó eredmény ami még nem camp?(ez azért valami)
    töltök fel olyat is ha akarsz
  • Antal99
    #7063
    a hangsúly a "nagyon jó-n" van
  • Antal99
    #7062
    puhos ne kóstolgassál,savanyú a szőlő

    (egy ideig egy csapatban játszottam az idiótával és hát nem ment neki)

    mutass valamit ne csak pofázz
  • Puhos
    #7061
    És akkor te nem kemperkedsz? Pfff!!!
  • Dzsabba
    #7060
    Ezzel csak azt bizonyítod, hogy nagyon jó camper vagy.
  • Antal99
    #7059
  • Antal99
    #7058
  • Antal99
    #7057
    ezek team deathmatch-ok 101-et és 84-et itt nehéz csinálni
  • Antal99
    #7056
  • Antal99
    #7055
    http://users.atw.hu/portableidiot/kepek/2012-07-18_00001.jpg
  • scomcomputers
    #7054
    "ha 3x lehívod a attack helitt+a straffe runt(sok heli 2x megy)már olyan sokat nem is kell kempelni(a helik miatt nincs moab sem)
    +volt 2 multikill predátorral"

    Nekem is volt már hasonló, de én 101/23 kd-t csináltam, és IGEN elég sokat bujkáltam!!

  • Dzsabba
    #7053
    A 38al nekem sincs bajom és osztom a meglátásodat. Ehhez a stathoz jól el kellet bújni.
  • Antal99
    #7052
    beszéljétek meg nélkülem mekkora camper,csaló vagyok nincs több mondanivalóm
  • Antal99
    #7051
    jaj nekem