7458
IZÉ
  • busman1
    #7050
    Nincs azzal a 38 killel gond. De megúszni egy halállal, az nekem a hihetetlen kategória. Olyan szinte nincs, hogy ne fussanak bele az emberbe. Pláne nézve a csapat társak impotenciáját. Még az az FB Talent sem talált rád?
  • Dzsabba
    #7049
    Ez mekkora bullshit "ha várod,hogy jöjjön valaki az camp,de ha tudod,hogy jönnek az nem!" A camp az camp ,ha tudod hogy jönnek ha nem. Számomra a csalás után ez a második legbecstelenebb játék módszer.
  • Antal99
    #7048
    kösz,igazad van :)
  • Antal99
    #7047
    nyilván kempeltem valamennyit,hogy hol az azért nem számít,mert nem mindegy mikor vagy ott,ahol kell(fekhetek itéletnapig,ha nem jön arra senki)
    ha várod,hogy jöjjön valaki az camp,de ha tudod,hogy jönnek az nem!
    én még a portable radart használom mindíg
  • Dzsabba
    #7046
    Nem mondtam hogy csaló vagy. Az én rekordom 84/28 ezt most csak azért mondom, mert hiába a jó perk és killstreak választás, amivel nagyon lehet aprítani, ha nem bujkál az ember, akkor nem létezik,hogy egy meccs alatt csak egyszer ölik meg az embert.
  • Antal99
    #7045
    ha 3x lehívod a attack helitt+a straffe runt(sok heli 2x megy)már olyan sokat nem is kell kempelni(a helik miatt nincs moab sem)
    +volt 2 multikill predátorral

    l86 lsw + thermál+silent
    minden pályához kész terv alapján érkezek 35 nap játék idő után
  • newszepiking
    #7044
    hát nem csaló, az biztos.
  • Dzsabba
    #7043
    Erre én is kíváncsi vagyok,mert ha nem csalt akkor csak camp-el lehet ilyen statot csinálni.
  • busman1
    #7042
    Hova lehet ott úgy elbújni, hogy még csak egy kósza gránát vagy hasonló sem öl meg?
  • Antal99
    #7041
    már jó
  • Antal99
    #7040
    ilyen ez a steam
  • Renátó1985
    #7039
    na jol van mar azt hittem csak en szivok, itt sem jo, de erdekes, hogy egy demot elkezdtem leszedni es jott rendesen, multzni nem lehet se cod se cs se dota 2 es baratlista nincs
  • Antal99
    #7038
    1 órája még jó volt,most nem!!
  • fawcet
    #7037
    Ma kinek nem offline a steam-je? Többeknek nem jelentkezik...
  • newszepiking
    #7036
    széép!!
  • Antal99
    #7035
    még le sem csalóztak :)
  • Antal99
    #7034
  • Antal99
    #7033
  • newszepiking
    #7032
    én a bunny-n röhögtem hatalmasat.:))
  • HRS Tboy
    #7031
    Engem a sima szöveg érdekel. Próbáltam a:
    bind key "say szöveg"-et, de nem működik.
  • gosumofo
    #7030
    csak mert rég törölted kommentem vidékikém
  • HRS Tboy
    #7029
    aimbot+wall hack:)
  • newszepiking
    #7028
  • gömbgiliszta
    #7027
    ez jóó
  • newszepiking
    #7026
    na, ha már csíter, hát ő igazán az:

    http://www.youtube.com/watch?v=NYGlWjIKoY4

  • wollnerd #7025
    Mármint színes szöveget írni? Engem is érdekel.
  • HRS Tboy
    #7024
    Hogyan lehet szöveget bindelni?
  • Jaka923
    #7023
    Végtelen számú kör van. Extra maximum annyi lesz, hogy ha eléred minden pályán legalább 15. kört, kapsz egy "unstoppable" feliratú cédulát a nevedhez.
  • robotnyk
    #7022
    amennyit tudsz, elméletileg nincs vége, gyakorlatilag annyian lesznek, hogy előbb vagy utóbb úgyis vége lesz
  • HRS Tboy
    #7021
    Ez így van. Ha valaki nem játszik jól és lő néhány mákosat, akkor az vicces és szép lövés, ha valaki jobban játszik és lő pár mákosat, akkor az tuti, hogy csal. Elég ha aznap jól ad a gép:)
  • newszepiking
    #7020
    hozzátenném még a csaló témához, hogy nem is kell hogy jó kill/death arányod legyen, elég annyi:
    ha többször egymás után ölsz úgy, hogy mielőtt meghalnál ugyanazt az embert többször lövöd le, akkor jó eséllyel elkezd ugatni, hogy csalsz.
    magyarul elég megtalálnod azt az embert, és párszor lelőni, aki meg van győződve a saját nagyságáról, és már rohadt csíter is vagy.
  • simonl #7019
    Sziasztok puhányok..
    Spec Ops játékmódban ha a Survival -t választom, hány támadási hullámot kell túlélnem?
    Kapok e érte valami + extrát?
    Köszi

  • Antal99
    #7018
    és azt honnan tudhatnám melyik a jó adminos szerver?(ahol még a fegyverbeállításaimat is használhatnám)

    esetleg priviben írhatnál párat,megköszönném!
  • HRS Tboy
    #7017
    Én elhiszem, hogy vannak csiterek. De kb 1%-a azoknak akiket lecsitereznek. Ezt tapasztalatból mondom. 8 évig játszottam egy FPS-t. Admin voltam a saját szerverünkön találkoztam csalóval én is. Engem szinte mindenhonnan bannoltak abban a játékban, mert azt hitték csalok. Pedig soha életemben még csak ki sem próbáltam semmit. Csak én megtanultam játszani:)
    Itt is néha megkapom, hogy csalok, pedig ezt a játékot közel sem játszom olyan szinten mint az előzőt.
  • HRS Tboy
    #7016
    Azért jó szerverre járni, mert ott vannak adminok, akik felügyelik a játékot. Ha csaló van, vagy nem a szerver szabályainak megfelelően játszik valaki, akkor kickelik vagy bannolják. Ezen kívül pedig naponta jönnek ugyanazok a játékosok és más velük játszani, mint mindig idegenekkel. Én pedig egy speciális fajtáját játszom az mw3-nak, ami lobbyban nincsen.
  • jetblack
    #7015
    A lista a tagok jatekban hasznalt nicknevet tartalmazza csakhogy ha netalan osszefutunk valakivel ne csalozzuk le mar egymast :D
  • pett3rson
    #7014
    Nem láttam még azt a listát - és most sem kukkantottam be oda :) -, de tippem szerint a játékneveket tartalmazná, nemde?
    Nos, ennél egyszerűbb, ha elkéred a steam-neveket, nekem az más, mint amivel játszom vagy akár amivel ide vagyok regizve.
    Bár ha már lista, abból egyel több fel sem tűnik a sok link között :) szóval befér.
  • jetblack
    #7013
    Mint amire a Starcraft 2 topicban de csak egy otlet
  • pett3rson
    #7012
    Az mire lenne jó?
  • jetblack
    #7011
    Lenne egy otletem amirol kikernem a velemenyeteket. Ti mit szolnatok egy listahoz a bannerban amin a topic tagjainak a neve lenne ?