7458
IZÉ
  • UT5RGHV
    #7171
    Sziasztok! 2 problémám lenne az MW3-al játék közbe, az első fontosabb:

    1: Multiplayerbe játszok, és szinte mindíg akad az egerem, miközben célzok jobb klikkel, és mozgok közbe. Azt vettem észre, hogy CSAK akkor akad, ha célzás (jobb klikk) közben használom a billentyűzetet. Ha például csak célzok jobb klikkel, és a billentyűzeten nem nyomok semmit, akkor hibátlan, nem akad. Ha futok, meg mozgok az egérrel közbe, akkor is jó. CSAK célzás, és közbe mozgás (jobbra, balra, előre, hátra)=akadó egér. Olyan is volt, hogy céloztam, lőttem, mozogtam közbe, és beragadt az egész úgy, hogy levettem a kezem a billről, és az egérről teljesen, és a hülye, ugyan úgy célzott, és lőtt tovább :D . Tegnap például egész nap teljesen jól működött. Nincs ötletem! És CSAK a MW3-nál csinálja ezt, más multiknál, és a MW1-nél például hibátlan. Remélem van rá megoldás, mert nem árt célozni a MW3-ban :D .

    2: Beállítom a képernyőfelbontást 1366x768-ra, vagy bármekkorára, át is állítja magát, de amikor belépek játékba, olyan pixeles a kép, mint ha 800x600-ba menne, csak kivan húzva full képernyőre. És nem állítódott el a beállításokban. Bármire állítom, ilyen a kép. Nem annyira zavaró nekem, de jobb lenne nagyobb felbontásban nyomni :) .

    Remélem van megoldás ezekre, köszi!
  • will hurt
    #7170
    köszönöm válaszod akkor biztos csak türelem
  • YMan
    #7169
    nekem se megy fel sehova... sima dlc nélküli játékom van
  • will hurt
    #7168
    az Istenér nem talál játékost+játékot ,nálatok jó most?
  • T boy
    #7167
    Megvettem az utolsó DLC-t, de nem tudok felmenni az új multis mapokra. Tudja valaki, hogy mit lehet ilyenkor csinálni? Remélem a DLC3 nem kell hozzá:S
  • DarkSector
    #7166
    A Spec Ops mód az, ami asszem ebben a 3. részben kiegészül a Survivor-ral...vagy mivel...
    Keress olyat hogy Spec Ops...ez a Single és Multiplayer-től külön van.

    DE ezeknél nem a single kampány helyszíneit és jeleneteit kapod coop-ba, hanem a coop-ban más direkt külön missziók vannak...(ha engem kérdezel ez a játék leggázabb része.)
  • vation
    #7165
    Köszönöm a segítséget.
    Ezekkel meg lennénk. Most az lenne a kérésem, hogy lehet játszani olyan játékot, hogy kampány szerűen különböző pályákat keljen teljesíteni?
    Sikerült be menni egy-egy pályára közösen, de ez valami olyasmi játék volt, hogy két csapat volt és egymást kellett likvidálni.
    Nekem ez kicsit gyors volt, mert mindenki rohangált össze vissza.
    Szóval ketten szeretnénk valamit játszani. Van ilyen?
    Köszönöm
  • DarkSector
    #7164
    Egyrészt kell hozzá GOLD előfizetés, hogy egyeltalán multizni tudj.

    Valamint vegyétek fel egymást barátlistára. Ha megvan akkor indítsa el egyikőtök a játékot, olyan helyre lépj be amiben lehet többen nyomni. Coop vagy Multi.
    Ekkor a joy közepén a nagy X gomb.
    Barátlistán rányomsz a haverod-ra és lesz olyan hogy "Invite to game" rányomsz, ekkor vársz haverodnak megy egy üzenet hogy elfogadja-e a meghívásodat.

    Ha rányom hogy Accept invite, akkor a gép azonnal bedobja melléd és mehet a móka.

    Ha nem dobja be melléd vagy nem tudsz rányomni hogy "Invite to game" akkor ez azt jelenti hogy nem vagy multiplayer illetve Coop helyre belépve a játékon bellül....
    További kérdésed lenne csak írj.
  • gömbgiliszta
    #7163
    xbox-os fórumon érdeklődtél már? nekem spec. lövésem sincs
  • Jaka923
    #7162
    DLC-s szervereken jó világ van, ott alig látni csalót.
  • will hurt
    #7161
    vannak csalók dögivel,de tényleg!!!
  • jetblack
    #7160
    Ez a jatek egyre szarabb ..... 2 jatek 6 aimos ....
  • vation
    #7159
    Sziasztok,

    Segítséget szeretnék kérni multi beállítással kapcsolatban.
    Soha nem játszottam még multiban, de most ki szeretnénk próbálni.
    Úgy néz ki, hogy az xbox menüjében sikerült megtalálnunk egymást akivel szeretnék játszani, de a játék menüjében elakadtunk, mert nem sikerült együtt játszanunk.
    Azt láttam, hogy lehetőség is van, de sehol nem sikerült a szinkront helyesen megcsinálni.
    Tudna valaki segíteni, hogy mire kell klikkelni stb?
    Az lenne jó, ha nem egymás ellen játszanánk, hanem inkább együtt, pl a gép ellen.
    Ismétlem, soha nem játszottam még multit, ezért ezek a láma kérdések.

    Köszönöm
  • Interstate 95
    #7158
  • Puhos
    #7157
    Tudom, én is egyre több embernél látom, akár csak will hurt. Szerintem valami cheat van a dologban. Mert ugye elméletileg a névszínezés sem működik (hivatalosan).
  • gömbgiliszta
    #7156
    "Call of Duty Elite has not been released for the PC version as of yet, but there are plans to do so" ezek szerint nincs valóban, de akkor mi lehet az, hogy [...] ilyen zárójelben 3 sárga karakter? egy csomót látni
  • Puhos
    #7155
    PC-n nincs elite! Vagy rosszul tudom?
  • gömbgiliszta
    #7154
    dehát a neve az sárga (NL.KAISERDEEMPERANABEELZ...), a titléjében van valami(YUMYUM) ami színes.
  • will hurt
    #7153



    hát ez nem annyira sárga
  • will hurt
    #7152
    na ilyesmit láttam én is,de csak mostanában
  • gömbgiliszta
    #7151
    én csak olyat láttam, hogy a név előtt lévő 3 karakter sárga színű volt, és zárójelbe volt rakva. ilyet többször láttam, és arra gondoltam, hogy elite-seknek van ilyen lehetőségük.

    bár könnyen lehet, hogy tévedek.
  • will hurt
    #7150
    jó akkor pontosítok,bár nem tudom,kinek írtál

    amikor a játékosokat állítja össze akkor színes volt némelyek neve(talán a játékban már nem erre pontosan nem emlékszem,de lesz még ilyen)

    a konzolt én sose piszkáltam!
  • newszepiking
    #7149
    tényleg, a konzolt le lehet hívni? és hogy?
  • will hurt
    #7148
    LEHET már többször láttam,majd teszek fel,ha megint látok
  • soo277
    #7147
    +1
  • gömbgiliszta
    #7146
    mw3-ban nem lehet nevet színeszni
  • Starfarer
    #7145
    Azzal tutira jó lesz.

    ps: volt itt egy igen szimpi post,de nem tudom hova lett.
  • T boy
    #7144
    Köszi. Így próbáltam anno közvetlenül a cfg file-ba írni, de ott nem működött. Megpróbálom a console-t.
  • newszepiking
    #7143
    elvileg a console lehívása után, a következőt írod be:

    /bind x say szép volt

    ahol x az a billentyű, aminek a lenyomásával előjön a "szép volt" szöveg.
    hogy a kiírandó szöveget idézőjel közé kell-e írni, vagy sem, azt nem tudom, próbálgatni kell.
  • T boy
    #7142
    Azt nem tudod véletlenül, hogy hogyan lehet bindelni szöveget?
  • newszepiking
    #7141
    Nevedet megszínezheted, ha a színezni kívánt rész elé egy ^ (AltGr+3) jelet és egy számot teszel. Minden szám egy színt jelent:
    ^1= piros
    ^2= zöld
    ^3= sárga
    ^4= kék
    ^5= cián
    ^6= rózsa
    ^7= fehér
    ^8= Nemzetenként változó, amerikaiként zöld, angolként kék, oroszként piros
    ^9= szürke

    így talán működik. nem próbáltam.
  • Ticsy
    #7140
    Látom humorod van :) Na de komolyan, hogy lehet a nevet színezni ?
  • T boy
    #7139
    Vegyél egy kifestőt:)
    Nekem anno bejött.
  • will hurt
    #7138
    ez kemény :)

    más:
    na de komolyan egyre több játékosnak színes a neve,hogy csinálják?
  • Ticsy
    #7137
    Színezni hogy lehet?
  • T boy
    #7136
    Én 10 éve játszom online FPS-t. Mindig is voltak csalók. És lesznek is. Miért nem kerestek olyan szervereket, ahol vannak adminok és kivágják a köcsögöket? Egy csomó idegeskedéstől kímélnétek meg magatokat.
  • will hurt
    #7135
  • will hurt
    #7134
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://portableidiot.atw.hu/kepek/2012-10-13_00004.jpg
  • wollnerd #7133
  • will hurt
    #7132
    Jézusom,mi van most a játékban(levágott fejekkel,előttem lebegő rpgvel,földönkúszó repülőkkel jönnek megyünk)