7458
IZÉ
  • will hurt
    #7211
    na jó
    Private mach-nél állítsd be a fegyvereket
    nekem így mükszik


    jó lett?
  • soo277
    #7210
    elmondanád nekem is?
  • will hurt
    #7209
    visszaolvastam megvan a válasz
  • will hurt
    #7208
    mostmár tényleg legyen olyan jó valaki és mondja meg,hogyan tudnám szervereken a saját classaimat használni,mint mindenki más

    help
  • maori721
    #7207
    Megnéztem a steames fiókomban és le van töltve a dlc és melléje Retailt ir ki...de a multis menüben nem találom a dlc-be való belépési lehetőséget sehol se.Hol lehet rá keresni,hogy csak dlc és multit tudjak játszani?
  • soo277
    #7206
    Pedig ha eredeti akkor automatikusan letölti!!
  • maori721
    #7205
    Sziasztok!
    Tudja valaki hogyan kell telepiteni dlc-ket?És ha fel van már települve a dlc miért nem látom a játékban illl miért nem tudok játszani dlc -és szerokon??Eredeti a game és a dlc-ék is...Köszi a segitséget!
  • RoboKutya78
    #7204
    suppors srácok senki se lehet itten olyan nagy fejű hogy mindenre tudja a választ:)
  • will hurt
    #7203
    kár,ha nincs rá megoldás

    a másik,hogy van az,hogy egyes szervereken én csak az alap fegyókat használhatom ,mások meg mindenféle "saját" fegyverekkel szaladgálnak?
  • Jaka923
    #7202
    Ha utána normál módon léptél ki a játékból, akkor ez már így is fog maradni.
  • will hurt
    #7201
    sikerült belefutnom egy heckelt szerverre,ahol átíródott a score ponton kb.:-17000000000-re
    most ez a minusz zavar eléggé nincs valami megoldás ennek orvosolására
    előre is köszönöm ,ha valaki segíteni tudna
  • UT5RGHV
    #7200
    Ezt nem tudtam. Igaz. Sorry :) .
  • will hurt
    #7199
    még jó,hogy valaki megkérdezte :)
  • DarkSector
    #7198
    Soo27-nek igaza van (nem aza a lényeg hogy máshol mikor és hányszor warezolt) légyszíves legközelebb a warezzal kapcsolatos kérdéseket vagy privibe küldjétek egymásnak vagy ott van jobbra fent az OFF/Warez topik.

    Köszönöm.
  • UT5RGHV
    #7197
    Ja, még valamit annak aki utál cheaterekkel játszani. Van egy szerver, amin nincsenek cheaterek, azaz vannak, de könnyen lehet bannolni őket admin nélkül. Szóval csak egy szavazázt indít el valaki a szerveren (bárki, könnyen), ami másfél pecig tart, és ha elegendő szavazat érkezik rá, akkor a szerver bannolja az illetőt. Sok cheatertől szabadultunk így már meg, és nem igen vannak itt csalók, talán e miatt. Ha van, no problem :) . És mindíg tele van a szerver játékosokkal. Szerintem az eredeti játékkal rendelkezők is megtalálják a listájukban.

    Server name: "WaterWall NOCAMP HC +XP" (Teamdeathmatch mindíg)
  • UT5RGHV
    #7196
    Gondolom te CSAK "eredetit" használsz mindenből ;) . De nyugodj meg, úgyis törölni fogják ezeket innen :) .
  • soo277
    #7195
    menjetek má a WAREZ topikba fa..om!!!
  • UT5RGHV
    #7194
    Igen ilyen kicsomagolós cucc végülis, nem iso meg ilyesmi. Ebbe meg semmilyen steam nincsen, még nyomokban sem. Lehet valami más szervert használ. Ez egy TeknoGods (Tekno MW3) féle MW3, biztos átalakították a gyári MW3-at, hogy ők is tudják üzemeltetni a saját szerverükön a játékot. Akár a steam. Ebből kifolyólag meg valószínűleg hogy nem teszi egybe az eredei MW3-al rendelkezőket, a nem eredetivel, multiplaykor, mert más szerver működteti a 2 játékot, más szerókat listáz ki. Gondolom én így van.

    De rájövök mi okozza ezt az akadást, ha nincs más írok a TeknoGods-nak.

    Köszi a segítséget srácok azért :) . De ha van még valakinek ötlete a problémámra, nyugodta írja le.
  • UT5RGHV
    #7193
    Gondolom nekem szólt az üzeneted. Igen, tudok multizni rajta. Azt nem tudom kikkel-mikkel tesz egybe, csak felmegyek egy szerverre a listából, és játszok.
  • fawcet
    #7192
    A letöltött játék igen bugos tud lenni, ilyen kicsomagolós izé ez? Elképzelhető hogy steammal akad a kapcsolat azért nem megy jól.
  • RoboKutya78
    #7191
    És multizni tudsz rajta? De remélem az eredeti játékkal rendelkezőkkel nem tesz egybe, vagy igen?
  • will hurt
    #7190
    "Ja, és nem eredeti játék, letöltött."

    ezért nincs nekünk ilyen gondunk
  • UT5RGHV
    #7189
    Sziasztok újra!

    A képernyő felbontás problémára rájöttem, megoldódott. Nem driver frissítés kelett, hanem a videó beállításoknál vagy egy olyan opció hogy: "image quality", és az volt nekem low-on. High-re tettem, és már szép képe van játék alatt is. Ez oké... de...

    Az akadás mégrosszabb lett. Már ha csak simán futok, és közben csak kanyarodok, akkor is akad az egész, úgy mint ezelőtt leírtam célzásnál. A billentyűzet, és az egér nincs kibékülve egymással ennél a játéknál, ha együtt használja az ember őket. Külön-külön jó. Namost az a vicc, hogy újra tettem a rendszert (Win7 Home Basic-ről, Win7 Ultimate SP1-re). és ugyan úgy, ugyan ezeket csinálja. Az egérrel kapcsolatba annyit, hogy kiróbáltam Touchpadon (laptop-om van) a dolgot, és ugyan az a akadás. Majd másik egérrel is megnézem, de nem hiszem hogy egér baja van, főleg a touchpad után, meg hogy más játékban hibátlan. Szóval a játékkal van valami baj. Ja, és nem eredeti játék, letöltött.
  • busman1
    #7188
    Tegnap teljesen hihetetlen dolog történt. Betett egy szerverre, ami akkor indult. Először nem tünt fel semmi, mert másoknál minden rendben volt. De egyszer csak észrevettem, hogy engem nem tudnak lelőni. Jelezte nekem a találatokat, de nem haltam meg. A map végét 27-0 fejeztem be, és gyorsan ki is léptem, és utána már semmilyen problémám nem volt. Érthetetlen volt, mert mindenki más halt meg párszor. Tapasztalt már valaki hasonlót?
  • RoboKutya78
    #7187
    a frissítésnek hála vagy nem tudom tegnap sokat dobált lefelé a szerver.
  • RoboKutya78
    #7186
    Ne hogy azt hidd hogy bf3 on nem lesznek csalók ott is akad csak nehezebben lehet felfogni hogy csalnak, bár a szakavatott szemek ott is sírnak. Mikor nyílt napokon toltam a játékot hogy kedvet kapjak a megvételéhez ugyan úgy szembesültem velük hogy itt is léteznek.
    Bár a fejlesztőtől elvárható lenne hogy az ilyen nyílt napokon se legyenek hackerek de vannak sajna. Viszont készülj rá hogy esni kelni fogsz, teljesem más játékmenet lesz. Én mindig olyan kombókat akartam nyomni amit codban megszoktam soká éreztem rá a dologra hogy ez itt nem így fog menni.
  • fawcet
    #7185
    Lassan BF3ra átmegyek pedig többiek féléve átszoktak amoda. Megveszem attól a következő cod-ot, csodát nem várok.
  • fawcet
    #7184
    Eddig ha tele volt csalókkal akkor csíterekre haragudtam mindig. De pedzegetem magamban hogy kinek köszönhetik ezt? 1 hétig látom ugyanazt a 3betűst csalni? Játékfejlesztők cserbenhagyták a játékosokat és kedveznek a csalóknak. Mikor kijött frissítés bíztam benne 2-3 napig csalómentes lesz, nem még rosszabb lett.
    Én ha nyugatabbra laknék beperelném őket silány gány munkájukért.
  • RoboKutya78
    #7183
    igazad van én is megbántam hogy megvettem (olcsón) Ez tényleg dühítő hogy a gazdagabb mama kedvence nyomorék kis parasztja feljön és elveszi a kedvét az embernek a játéktól, az a pár órát is megkeserítve így amit erre szánnál.
    A másik dühítő, hogy egy letiltást se tudsz a steamnek küldeni hogy törölje a csókát legalább egy hét kényszer pihenőre.
    Tegnap hál isten legalább volt egy 10 percem 2v2-n amit igazán élveztem, a Dragunov kedven cod4 es snipám füstölt rendesen, mondjuk közbenjárt az is hogy a csapattárs régi motoros játékos társam volt
  • busman1
    #7182
    Ez a játék újabban játszhatatlan annyi a csaló. 10 meccsből 8* ki kell lépni. Soha többet nem veszek meg új CoD-ot. Újra CoD2-vel fogok játszani. Ott repül a szerverről aki csal, és annyi.
  • jetblack
    #7181
    S3T0_Kaiba a nevem vegyel fel hetvegen szoktam jatszani meg hetkoznap a munkahelytol fuggoen
  • will hurt
    #7180
    na ez tényleg igaz

    próbálj meg barátokat jelölni a meccsek közben,sok helyen szerepel a névben a hun,vagy kérdezd meg van-e magyar 2-3 nap alatt pár barátot találhatsz,a kérdés az akkor tudnak-e játszani amikor te,írhatsz nekik üzenetet,természetesen annak is meg van a módja,hogy egy csapatba kerüljetek,még fontos a játék közbeni beszéd erre ott a team speek2,3
  • RoboKutya78
    #7179
    Igaz van, de legalább el tudom küldeni a meccs végén melegebb égtájra szép magyar kifejező eszközeinkkel:) Angolul még egy cifrát se lehet káromkodni nekik.:)
  • will hurt
    #7178
    na azért a magyarokat sem kell félteni
  • RoboKutya78
    #7177
    Srácok van e esetleg olyan steam csoport ahol magyar emberkékkel tudnék játszani?
    Kicsit elegem lett a kriksz-kraksz szövegelésekből az idióta hacker nevekből, illetve a rengeteg csíter parasztból aki csak a sok shot érdekel. Rühellem azokat akik bejönnek 4 v 4 es játékra és szarrá lőnek mindenkit. Tényleg nem lehet csinálni velük valamit? Még beléjük se tudok lőni ha csapatárs csinálja a dolgot.
    Anno cod 4 ben baromi sokat toltam a srácokkal a 2v2 4v4 es taktikai hadviselést, amikor megláttam hogy van ilyen játékmód a játékban megörültem neki, de így egyedül a csíterek ellen semmit sem ér a dolog.
  • fawcet
    #7176
    Próbáld reteselni a billentyűzethozzárendeléseket a játékban vissza alapba. Akkor is rossz? Meg kéne nézni nincs olyan program háttérben aminek ugyanaz a billentyűkombinációja mint a játékban.
  • will hurt
    #7175
    játék eredeti?
  • will hurt
    #7174
    2 videokari driver friss
    1 ugye egyszerű egered van ,próba másik egérrel?
  • UT5RGHV
    #7173
    Az op. rendszer is friss, és a MW3 is friss rajta. Újra lett telepítve a rendszer, de az előtte lévőn is ugyan ezt csinálta. Szóval nem.
  • will hurt
    #7172
    hát talán megérett egy újra telepítésre,nem?