7458
IZÉ
  • Danyi95
    #7251
    Hello, mi a teendő akkor ha nem engedi ledobni a játékot ? valami olyat ír ki hogy a Dedicated Server használja a program fájljait és emiatt nem lehet ledobni?! valaki help?!
  • YMan
    #7250
    "Mi már ott tartunk hogy csalók ellen is próbálunk játszani."
    igen... már én is itt tartok .:)
  • fawcet
    #7249
    Csalnak ezek a faszok mindenhol, még a melegbárban is
  • will hurt
    #7248
    nem tudom,de kíváncsi lennék én is
  • Puhos
    #7247
  • UT5RGHV
    #7246
    A PS3 és XBOX360 verziós MW3-ban, lehet csalni multiban?
  • fawcet
    #7245
    Mi már ott tartunk hogy csalók ellen is próbálunk játszani. Wh-sokat ki lehet iktatni gl-ekkel és martyr droomokkal. De aimbotosokkal nem tudok mit tenni, maximum akkor tudom lelőni a cheater-t le ha táraz éppen.
    De ha már kettő van akkor max kilépés a megoldás.

    Másik véglet: van ex.mukkoka vagy ex.magicboy vagy milyen nevekkel ex. klán, azok meg kidobnak mindenkit admin toolssal akik egy kicsit is jobban játszik. Többször láttam mapokon keresztül hogy nem csalókat raknak ki folyamatosan. (nem volt egyértelmű hogy kiraknak mert nem irtak semmit)
    Mikor 3vs6ban nyertek mert kiraktak még 2 embert akkor berágtam rájuk és riportoltam az akkor aktuális két ex. tagot indokolatlan admint tools használatért. Az sem megoldás hogy újat kezdtem mert mindig visszadobott hozzájuk.
    Nem tudom más is találkozott e velük, mert régebben is összefutottam velük, nem mostanában kezdték.
  • gömbgiliszta
    #7244
    sajnos lassan egyet kell, hogy értsek, hétvégén a multi játszhatatlan!

    viszont a haverral olyat spec ops-oztunk, hogy beszarás! már majdnem minden 3 csillagra megvan, és hál istennek a játék ezen része még mindig óriási élmény!!!

  • busman1
    #7243
    Ez szerintem nem pesszimizmus, hanem tapasztalat.
  • will hurt
    #7242
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azért van benned egy jó adag pesszimizmus
  • Frank99
    #7241
    álom, álom, édes álom....

    :-)
  • simonl #7240
    Valóban felháborító a rengeteg csaló, és még jobban dühít a tehetetlenség.
    Vérlázító, hogy a játék kiadója nem tesz ez ellen semmit.
    Én ezért nem is vettem meg egyetlen DLC -t sem. Minek?

    Kellene találni egy tökös és bevállalós ügyvédet, alakítani egy pertársaságot - akár nemzetközit is - és szépen beadni egy keresetet.
    Ha pénzt nem is kapnánk vissza, de egy tökéletes világban hozhatnak egy olyan ítéletet amelyben határidőhöz kötik a csalók kizárásának technikai megoldását.

    Addig is szépen feltettem a cod4Mw -t, találtam remek szervereket, normális játékosokkal óriási csatákat vívunk esténként.
  • busman1
    #7239
    Ja biztos, egy darabig. Aztán majd abban is tobzódni fognak. Így volt ez az MW3-ban is. Elején minden rendben, aztán látják hogy csalásért nem jár ban, aztán már csalnak is.
  • will hurt
    #7238
    remélem a black ops 2 jó lesz,mert ez már játszhatatlan 2 körönként csaló
  • cody1994
    #7237
    Remélem visza jön majd a demo client mert bo-ba nincs annyi csaló mint mw3ba oda is az kéne
  • Gabe18
    #7236
    Dehogy oldják. Ha a Mw2-ben elkezdték volna ezt normálisan csinálni, és minden csaló egyből repül ha 3x veszi meg és 3x csal akkor 3x repül, akkor már a Black Ops-ot se vette volna meg annyi ember. Mert akkor a "gonosz" bácsik elrontják az ő "játékát".
    Igy meg mi van?
    "Én vagyok a király, azt csinálok amit akarok! Hát ez nagyon jó megvesszük jövőre a BO-t is, aztán a MW3-at is, aztán BO2-t is és mindenütt én leszek a király mert ott is azt csinálok amit akarok".
    A többi normális "hülye" (elnézést) meg úgyis megveszi, mert ő meg játszani szeretne, és minden évben elhiszi hogy majd fog is tudni, mert minden évben van legalább egy nagybetűs cikk ami arról szól milyen fantasztikus védelmekkel fogják az ő szórakozását biztosítani. Na ja...
  • bence19940611
    #7235
    Nekem mostanában ezt irja ki lost connection to host, és nem tudok egy szerveren se játszani mi lehet a baj segitsetek pls
  • kidboy
    #7234
    Sziasztok: ezzel a hibaüzenettel dob ki a játék:
    Error: Reliable command buffer overflow !

    ez mit jelent?

    köszönöm a segítséget ;)
  • soo277
    #7233
    +1
    EGÁL
  • jetblack
    #7232
    Nem csak a steam miatt van ez en ugy gondolom mert van nem egy olyan steames jatek ahol van szerver. Szerintem itt a legnagyobb baj hogy minden evben kiadnak egy jatekot es a kiadas utan kb 3 honap mulva szarnak bele izombol
  • RoboKutya78
    #7231
    Nem tudom mért kellett feladniuk a régi köntösüket gondolok a Call of Duty 4 és régebbi társaikra. Ott megvolt a szerverem-ünk azzal játszottam-tunk rajta akivel akaram-tunk, a szerverszolgáltató megélt belőlem, az Activision is megélt rendesen belőlem. És mégis volt a szerveren élet mert szépen lassan rájöttek a srácok hogy mi is tisztán játszunk. Az egészről ez a rakás szar steam tehet a vevővédő politikájával.
  • Frank99
    #7230
    üdv a klubban!

    a gyereknek + magamnak is meg szoktam venni, így karácsony előtt. egy kis közös game-re. ÉN már egy jó ideje abbahagytam, a gyerek pont a héten. Ő mondta, hogy soha többet nem kéri, a tetves csalók miatt.

    nem is fogok rá pénzt áldozni. 2 példánnyal kevesebb. TUDOM? hogy a PC az már almás, de akkor is a fejlesztőknek!
  • DarkSector
    #7229
    Igen a forumozókkal nagyjából egyeztetve az én izlésemnek is megfelelően igen.
  • busman1
    #7228
    Kiváncsi vagyok tudják-e az IW-nél, hogy mi megy a szervereken? Csaló csaló hátán, rengeteg a hackelt szerver. Ennyi pénzért illene hogy egy kis rendet tartsanak. Aztán elvárják hogy vedd meg a következőt. Na arra várhatnak. Soha többet nem veszek eredeti CoD-ot, pedig eddig az összes megvan az CoD1-től az mw3-ig. Több nem lesz.
  • UT5RGHV
    #7227
    Látom a csalásról megy a téma. Én még sehol más játékba nem láttam ennyi csalót, mint a MW3-ban. Körönként(!) vagy 3-4-5-t bannolunk folyton... ha tudunk, mert ez egy szavazati bann, ha összejön elég szavazat, bannolja a szerver. DE! Van olyan csaló, aki folyton váltogatja a nevét, arra akit épp lelőtt, tehát nincs egyéni neve, és nem lehet bannolni, mert név alapján lehet a szavazatot elindítani (jobb lenne IP cím alapján!). Vagy véletlen mást bannolsz, mert épp az a neve a csalónak akit lelőtt, azt annyi. Vagy lelép a szavazat befejezte előtt, és azonnal reconnectol, és folytatja a hülyeségét, méghozzá más nevével, aki gyakran játszik a szerveren, ezzel bemocskolva a másikat. És evvel szórakozik. Én már alapból ezeket megunnám ha én lennék a csaló. Nagyon aljas dolgok ezek. Hogy ezt élvezik egyes mama kedvencei otthon, unalmukban. Épp most játszottam MW3-al, azt kicsit felvagyok húzva, mert ilyen volt fél órája, le is léptem. 2-t lépni nem tudtam, azt die. Nagyon unom már őket. :(((
  • busman1
    #7226
    Az azért nem ugyan az. Unranked szerverek, a legtöbbön nem használhatod a saját classaidat, hülye modok stb.
  • RoboKutya78
    #7225
    Darksektor
    Egy kérdés: a fórum fejlécete csináltad?Ha igen a többi kérdést prive menne:)
  • Frank99
    #7224
    azaz...
  • gömbgiliszta
    #7223
    dehát ez nem mw2.
    ott mindenki a dedi szerverek után sírt (jogosan), itt vannak, tessék keresni olyat ahol van admin és kibaszkodja a csalókat.
    szerintem.
  • DarkSector
    #7222
    A ZORBÁN?
  • Frank99
    #7221
    úgy csak a nagy VIKTOR mondja...
  • will hurt
    #7220
    sokak már nem fognak játszani ezzel,(na ezeknek semmi sem drága,csalók, ezért hülyeség egy játékot banolni annál aki csal,mind a tíz ujját banolnám)
    hiszen jön a következő rész
  • DarkSector
    #7219
    A ZŰRBE?
  • Frank99
    #7218
    áááá, az semmi!

    Felmegy majdnem az ŰRBE!!!!!! és onnan lövöldöz....aimbottal....
  • busman1
    #7217
    Csak nem a kedves Epic volt? Mert ott én is ott voltam. Akkor léptem ki. mikor 180-0 volt a statja.
  • jetblack
    #7216
    En ma olyannal talalkoztam hogy haz tetejere teleportalt aztan aimmal szedte le akit ert. a Kedvencem az a fajta amikor mindenki neve trololololo mindenki spectatorba vegtelen a loszered de senkit se tudsz megolni csak a cheater teged
  • YMan
    #7215
    A mai csaló volt a csúcs, láthatatlan volt ....
  • busman1
    #7214
    Azért már nevetséges ami MW3-ban megy. 10-8 lobbyba ugy megyek be, és persze ki is, hogy mit látok?. 80-1 stat, már második mooab. Lelőhetetlen emberek. Egy fillért sem adok többet CoD-ért, amíg nem látom, hogy a csaló 1 percen belül repül. Oldják meg, ne csak újabb és ujabb DLC-k kiadásával szedjék be a rengetek pénzt. Abból már telhetne valami védelemre is. Soha többet eredetit. Majd várok a warezre, és akkor legalább tudom hogy nem fizettem azért, hogy szopassanak. és akkor csodálkoznak hogy az emberek warezolnak. Na én is azt fogom most már tenni.
  • will hurt
    #7213
    na és ezt én honnan tudjam?
  • soo277
    #7212
    eddig tudtam én is!!