7458
IZÉ
  • cody1994
    #7291
    akkor biztos kell még valami hozzá :S:D
  • simonl #7290
    Sziasztok puhányok:)
    Következő problematikával találkoztam: megvan az 1000 azaz ezer fejlövés az
    M4A1 assault fegyverrel, mégsem adta meg hozzá azt az aranykoponyás "title" -t / címet hozzá.
    Kérdésem: miért?

    Köszi
  • greendoki
    #7289
    hali

    hogy lehet megoldani hogy ne amerikához csatoljon mindig?

    akkor a ping hogy játszahatalan!
  • T boy
    #7288
    IP-t nem tudok. A server neve 40-1 tactical crouch. Szoktam meg jatszani a DSC clan serveren is. A szabalyok hasonlóak, de ez csak sniper server. Ezen kivul minden server aminek a neveben benne van, hogy crouch. Keress egy jot kozel hozzad! En Londonban elek, nekem ezeken jo a pingem. A DSC-n talan neked is jo lesz, az eleg tavol lehet Londontol. Ezeken a servereken nem hasznalhato minden fegyver vagy perk, mindenhol mas szabalyok vannak. Errol kerdezd az ott jatszokat.
  • cody1994
    #7287
    Akkor majd jöhet az IP itt vagy privibe
  • T boy
    #7286
    Spec szabalyok. Csak guggolva lehet mozogni. Kiveve: granat, akna vagy kozvetlen tuz elol futhatsz a legkozelebbi fedezek moge. Raketat csak jarmuvek ellen hasznalhatsz. Nincs ugrandozas. Setalni lehet celzas kozben, kiveve smg-vel es pisztollyal. Viszont van campeles. De ezeken a servereken a camp nem noobsag. Az a noob aki fut. Ha van fent admin, akkor hatalmas elmeny. Sokkal jobb mint egy sima server. Ha nincs fent admin, akkor gaz. Tele van idiotakkal. Ahhol en jatszom ott delutanonkent szinte mindig van admin. Az kidobalja a futkarozokat. A jatek lassabb lesz es elethubb. En csak ilyen servereken jatszom.
  • cody1994
    #7285
    crouch server az mit jelent? mert nem vagyok otthon ebben :D
  • T boy
    #7284
    Tok mindegy, hogy mivel tolod, online-ban mindig lesznek cheaterek. Azert kar masik jatekot venni. Adminos servereken kell jatszani.
  • foxxi
    #7283
    Mindent a maga helyén. | Jah, Origines ami lófax se számít és erőforrásigénye se valami nagy. De ha BF3, akkor Premium, és ugy már nem olcsó. ( kb BO2 ár )

    Amugy tök egyszerű eldönteni mivel szeretnél játszani: Darálni akarsz, minimális taktikával kispályákon, körbe-körbe| VAGY | jó nagy pályákon taktikázni jó sok haverral, jármüvekkel stb.

    Ha pedig van karácsonyi dugipénzed érdemes átgondolni a vételt ( akár bf akár bo2 - kb egy ár )

    Bo2-t is lehet szidni meg szeretni. Nekem a Tréjárcsosok már a WaWban is bejöttek ( valahogy a borús hangulatot mindig sikerült eltalálniuk ) és egy WaW továbfejlesztést kaptunk, kissé érdekesebb "fejlődési rendszerrel", jó killstreakekkel, csiszolt grafikával, magas fps-el sátábbisátábbi.

    DE itt ---> OFF VÉGE.
  • wollnerd #7282
    Ráadásul Oringines..... Nem akarom felrakni a steam mellé.
    Lehet h BO2 mellett döntök. hasonló a MW3-hoz. A te értékeléseddel látom h jóval jobb mint a MW3.
    Tudsz ezzel kapcsán bővebben mondani?
  • wollnerd #7281
    Nem. Tele van hackerekkel.
  • Krisztiam #7280
    MW3-nak milyen a multija? azért érdemes lenne megvenni?
  • foxxi
    #7279
    A BF3 inkább taktikai shooter mint arcade lövölde. Ezt vedd figyelembe. Sokkal többet kell futni ( van hogy 1 percig is ) még találkozol elennel ( kivéve CQ kiegészítő a kis pályáival, álá kod ). Messze más a játékmenet és a cél, mint a kodban. A gépigény sokkal magasabb mint az említett játék, mivel saját időben realizált motort használ ( ami szar is meg Isten is ) nem ugy mint a kod ( Q3 motor ). A gépeden menne, de igen erős kompromisszumokkal ( bár igy is fényévekkel szebb lenne mint a kod ). Én a helyedbe mielőtt megvenném ( töltsd le a "demót" - wareZ ) letesztelném a single alapján hogy mennyire bírja a géped majd azt elosztanám másfél/kettővel ( a multi lag / ping / csapatlétszám / szerverállapot miatt ) és azután levonnám a következtetéseket. Más élmény lesz az tuti. ( jó értelemben ).

    Pozitívumok: Nagy csataterek, sokkal több fegyver, Járművek ( földi - vizi - légi ), jó csapatjátékra ösztönző játékmódok, sok játékos ( ami lehet jó is meg rossz is :) )

    Negatívum: EA Games! Magas gépigény, csapnivaló retardált patchek, bizonyos konfigurációkon játszhatattlan.

    Összeségében nálam ( mivel megvan az összes bf és kod is ) 7/10 BF3 | MW3 5.5/10 ( BO 2 8.5/10 )

    Sok sikert!

    Ui: érdeklődj a BF topicban is ( a fő kockák ugy is lecsapnak rád az érveikkel )
  • wollnerd #7278
    Sziasztok!
    Gondolkozok egy Battlefield 3 vásárláson. A COD-ot már kicsit unom, és a hackerek néha idegemre mennek.
    Azt hallottam Battlefield 3 jobb mint a COD. Mivelhogy járműveket is lehet irányítani pl. Mik az egyéb pozitívumok amiért érdemes megvenni?
    A Battlefield 3 is Steames?
    A BF3 ugyanúgy optimalizált mint a CODMW3? Mennyire fogom tudni max. graffon tolni?(gépem az aláírásomban) CODMW3-at MAX grafikán tudtom futtatni ahhoz képes nincs minimum gépigény se a leírás szerint... (csak a nagy füstnél laggolt egy kicsit.)
    Előre is THX a tanácsokat és a tippeket!
  • Puhos
    #7277
    Ott, hogy nem vetted meg eredetiben!!!! A kérdésedet a warezban tedd fel, banner jobb felső sarok!
  • T boy
    #7276
    crouch server erdekel?
  • Failbunny
    #7275
    Sziasztok,Feltetem..lepacheltem,crackeltem teknoMw3,egy youtubos video segitségével,mikor rámegyek hgy vault és utána hogy online vault csak azt irja hogy please wait fetching online vault,és csak vár semmi nem történik.
    Hol baltáztam el? :) elöre is köszönöm :)
  • YMan
    #7274
    ma nagyon megszopattam egy csalót ... Úgy csalt, hogy időnként az összes ember egy helyre került a levegőbe valahova, és onnan leesett Ő meg amikor elértük a talajt megsorozta gépfegyverrel a többieket. Na én fogtam egy launchert, és esés közben rendre a földre lőttem és mindenki meghalt. Csalás ide- csalás oda én nyertem, a csaló meg jó ideg lehetett :)
    A franc essen már bele ebbe a sok ratyiba, 5 játékból 3 már ilyen :(
  • cody1994
    #7273
    Tudtok nekem mondani jó szervert ahol mindig van admin? pls jó lenne :D
  • T boy
    #7272
    meg egy FMG9 akimboval is tudod novelni a nepszerusegedet
  • HRStboy
    #7271
    en olyan serveren jatszom ahol engedelyezett a camp, viszont a futas nem. igy lassabb eletszerubb jatekot lehet jatszani.
  • Kongy
    #7270
    ez most komoly? XDDD a két legnagyobb noobság :D GL nyilván azért buziság, mert instant 1 hit kill, messziről kb célozni se kell. kempelés meg szintén egy aljas noob dolog, hogy beállsz egy helyre, és semmi skillel szeded az ellent, kapod a killstreak reward-okat, enyhén bosszantó tud lenni.
  • UT5RGHV
    #7269
    Lenne egy kérdésem, de csak kíváncsiságból...: A szervereken miért utálják, ha valaki camp-el, vagy Grenade Launcher-t használ???
  • Puhos
    #7268
    Hali.

    A steam-et elindítod, ott a könyvtárra nyomsz, megjelennek a telepített játékok. Majd ezután kiválasztod a játékot az egérrel és nyomsz egy jobb gombot a kiválasztott játékon. Aztán keress olyat hogy tulajdonságok majd arra klikk. Ezek után keress olyat, hogy helyi fájlok, arra klikk. Utána nyomhatsz a játékfájlok épségének ellenőrzésére. Törölni pedig a helyi tartalom törlése. Ezt akkor látod a ha játékot kijelölted és nyomtál egy jobb gombot rajta (a tulajdonságok felett találod).
  • maori721
    #7267
    Hol,hogyan lehet ellenőriztetni a fájlokat a steamben?Annyira nem ismerem a steamet még.Honnan kell kitörölnöm a játékot?Köszike a segítséget egyébként!
  • HRStboy
    #7266
    Azert a biztonseg kedveert erdemes torles elott csinalni egy biztonsagi masolatot a cfg-rol.
  • HRStboy
    #7265
    Eloszor ki kell torolnod a jatekot. Halvanyan latni fogod a steam konyvtarban. Ha ujra akarod telepiteni csak klikkelsz a telepites gombra es visszaallitja eredeti formaba, ha elotte hasznaltad a steam felho szolgaltatast. De erdemes elotte ellenoriztetni a steammel a jatek fileokat. Lehet, hogy az is megoldja a gondod. Nekem sok hibas filet talalt az uj dlcben. Es tobbszor ujra ellenoriztem es ujra letoltotte a fileokat.
  • maori721
    #7264
    Hol hogyan lehet újra letölteni a fájlokat?Hol kell keresnem a letöltést a steamben?
  • T boy
    #7263
    tudja valaki, hogy hogyan lehet a felvett demobol videot csinalni?
  • T boy
    #7262
    meg ajatekot is letoroltem es ujratelepitettem 2x.
  • T boy
    #7261
    nekem is ezt csinalta. kb 10szer ellenoriztettem a helyi fileokat, 10szer letoltotte ujra es egyszer csak mukodott.
  • maori721
    #7260
    Akkor még is mit kell tennem,hogy végre a dlc és pályákon is játszhassak?Mind eredeti dlc letöltve...van valami hiba talán benne?
  • will hurt
    #7259
    nem !! külön is működnek
  • RoboKutya78
    #7258
    ezek a dlck nem úgy mükszenek hogy az egyik a másikra épül mit a bf 3 ban ha a karklandod nincs meg a 2 dlct meg se tudod venni esetleg valami ilyesmi nem lehet?
    google fordítása:
    MW3 tartalomra van szükség ...
    DLC tartalom szükséges térkép leszerelésére hiányzik vagy sérült.
    qain való megvásárlásával a Map Pack
    nyissa store .... cancel
  • maori721
    #7257
    Sziasztok!
    Ezt irja ki mikor dlcés pályákkal szeretnék játszani.tudja valaki miért nem enged be a dlc szerverekre?Van megoldás rá valami?


    MW3 content required...
    DLC content is required map decommission is missing or damaged.
    qain access by purchasing a map pack
    open store....cancel
  • Danyi95
    #7256
    Megoldottam időközben! (csak először a dedikáltat kellet ledobni, majd utána a rendeset!)
  • soo277
    #7255
    PL.
    PH-n
    ITT
  • nepszter1
    #7254
    hol tudnám eladni a steam accuntomat játékkal együtt ? ( Csak az MW3 van rajta )
  • UT5RGHV
    #7253
    Felmentem egy szerverre, az első aki leszed egy aimbotos... kilépés... megyek másikra, első aki leszed egy wallhack-es... kilépés... 4 nap után (ma) felmegyek a kedvenc szerveremre... 2 aimbotos... játszottam 10 percet... kilépés... Én már meguntam ezt a játékot!
  • fawcet
    #7252
    Bővebben ha lehetne. Mindig csinálja? És nem dedikált játéknál is ez megy?