7458
IZÉ
  • Lacee86
    #7331
    Azért hihetetlen... Egy meccs során, már 48-0-ja volt a gyereknek, és egyszerűen nem lehet tenni semmit. Nem igaz, h ilyen balfasz csalókat nem lehetne kiszórni. Elrontják teljesen a játékot. :S
  • Lacee86
    #7330
    Nem, sima Domination volt.
  • Systore #7329
    ground war?
  • Lacee86
    #7328
    Tegnap egy Domination játék során 17-18-an is nyomultunk egyszerre a meccsen. Ez is hack, vagy ez hivatalos létszámbővítés?
  • wollnerd #7327
    Igen :(
  • Lacee86
    #7326
    Aha értem. De akkor úgy megy pontra, h a halálozás nélküli folyamatban mennyi pontot érsz el?
  • wollnerd #7325
    Aha, de BO2-ben nem killstreak van, hanem scorestreak. Pontra megy.
    Elvileg ott a Hardline perkkel lehet gyorsabban megszerezni a scorestreak-eket.
  • Lacee86
    #7324
    Amikor 1-gyel kevesebb számú kill kell. (pl. 8 helyett 7 kill után kapod a SAM Turetet stb.)
  • wollnerd #7323
    Igen én is szerettem a Support killdstreaket, én sem vok olyan, sokat halok meg a meccsek során!.. :(
    -1 perk? Nem tudom hogy pontosan mire gondolsz....
  • Lacee86
    #7322
    Kár. :( Én direkt azt szerettem meg a MW3-ban, mert sajnos én nem vagyok olyan j, h sorozatban halmozzam zsinórban a killeket. Legalább a -1-es perk benne van?
  • wollnerd #7321
    Már én is átálltam.
    Engem csak az bosszant hogy BO2-ben nincs Stupport-os a Scorestreak! (Vagyis NE reseteljen ha meghalok!)
    Na, az nincs!!!
  • Lacee86
    #7320
    Amúgy az utóbbi 1 hétben sajnos érezhetően kevesebb a játékos. Nyilván az ünnepek is közrejátszanak, de sztem az is benne van, h lassacskán átáll az emberek egy része a BO2-re.
  • soo277
    #7319
    Akkor parancsolj
    Olvasgass ITT!
  • Lacee86
    #7318
    Extra képességek. Mint pl. hosszabb ideig futás, lélegzet hosszabb ideig visszatartása mesterlövész puskánál, pontosabb célzás csípőből tüzelésnél meg ilyenek.
  • vation
    #7317
    Mijaza perk?
  • soo277
    #7316
    Kegyetlen!
    Kemp,nagypapák felváltva,glicc kihasználása!
    Futást meg perk ként lehet lehivni!de mindig csak 1perk ed lehet!
  • Lacee86
    #7315
    Te jó ég, mi lehet már 66-os szintnél...
  • vation
    #7314
    Uhh, 66 az nem semmi.
    Mi kb 30 :)

    Futást nem tudod?ny
  • soo277
    #7313
    Nagyon nagyon nagyon nagyo nagyon sokáig!!!
    Nekem, meg öcsémnek 66 a rekordunk!!
  • vation
    #7312
    Sziasztok,


    Ket kerdesem lenne a jatekkal kapcsolatban.

    -mostanaban a surviver-t jacunk, de fogalmam sincs, hogy mennyi szintg utan lkesz complete egy palya.
    Egyes palyan mar 36. szinten voltunk, de meg mindfig nem volt vege.
    Meddig megy ez??


    -hogy lehet folyamatosan futni az emberrel??
    Nyomom lefele a joy-t es elore, de par lepes utan minig meg all es igy elegge idegesito.

    Thx
  • YMan
    #7311
    Azért remélem érzitek az élét annak amikor boldog BÉKÉS ünnepeket kíván valaki a COD MW3 topicban?:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • Lacee86
    #7310
    Ma 2x is előfordult, h TPS nézetbe váltott a játék multi közben... Ez megint vmi újabb hülye hack? :/
  • T boy
    #7309
    Keressél jó szervereket!:)
  • Lacee86
    #7308
    Szintén boldog, békés ünnepeket Mindenkinek!
  • DarkSector
    #7307
    I
  • soo277
    #7306
    Boldog Karácsonyt!!Mindenkinek!!
  • Lacee86
    #7305
    Olyan merült fel bennem, h bár még nem játszom annyira régóta a játékkal, de azért már 12 órát eltöltöttem a multival, és hiába van 17 pálya (ami azért nem kevés), gyakorlatilag még egy jó néhányon nem is volt alkalmam játszani, vagy max 1-2x. A szavazásnál nagyjából mindig ugyanarra a párra szavaznak (pl. Dome, Seatown, Terminal, Mission). Lehet ez ellen tenni vmit?
  • Lacee86
    #7304
    De ugye ha belefutok egy ilyenbe, nem tiltják le a kódomat? :/ Ok, a tegnapi után már játszottam vele, csak úgy érdekel. Nem szeretném ha ilyen hülyék miatt kitiltanának a játékból. :S
  • wollnerd #7303
    Igen, hackelt szerver volt.
    Én egyszer beléptem egy olyan Team Deathmatch szerverre, ami 50000 xp-t adott, vmi nagyon szám lehetett a pontlimit és kb. 950 perc volt a hátralevő idő!!!
  • Lacee86
    #7302
    Tegnap felkeveredtem Domination játékmódban vmi olyan szerverre, tök máshogy számolta a pontokat, mint normál esetben, és vmi baromi hosszú ideje ment már a meccs, mikor egyszer csak kidobott vmi hibaüzivel. Ez hackelt szerver lehetett?
  • T boy
    #7301
    Meg tudná mondani valaki, hogy hogyan tudom visszanézni a demokat?
  • Lacee86
    #7300
    Aha, na mind1. Majd még kitapasztalom mit hogyan lehet benne, tegnap még nem sok időm volt rá.
  • cody1994
    #7299
    boxon van olyan hogy ki tudod választani hogy hol keresen játékok de itt nem híszem :S
  • Lacee86
    #7298
    Srácok, kipróbáltam a játékot, fasza meg minden. De pl. azt lehet szűrni, h olyan szervereket keressen, ahol bizonyos érték alatti a pingem? Kipróbáltam egy a Spec Ops Survivalt, fasza, csak egy orosz gyerekkel tett össze, és eléggé laggos volt.
  • Lacee86
    #7297
    Az új is tele lesz, mindent megbuhernak... Vannak jó szerverek is, azt olvastam. Na, majd kipróbálom, aztán max az én bajom lesz. :)
  • Frank99
    #7296
    nagyon nagy hiba volt...
  • wollnerd #7295
    Nagyon tévedsz.... Tele van cheaterekkel, hackerekkel.
  • Lacee86
    #7294
    Ma vettem meg ezt a gééémet, most települ. Remélem jó lesz. xD A multi miatt természetesen. :) Állítólag sokkal jobb, mint a Black Ops 2.
  • DarkSector
    #7293
    Ősszel falevelek fognak hullanai. :D
  • mester1987
    #7292
    Hull a hó és hózik...