7458
IZÉ
  • wollnerd #7010
    Igen, előfordul hogy én szedem a legtöbb cédulákat...
    Pirosokat is szedni kell hogy az ellenség ne tudjon könnyen pontokat szerezni!
  • pett3rson
    #7009
    Nem érted, hogy a játékosok által generált "szervereken" nincs, mert ott van admin és kidobja azt aki csal??

    mondjuk ez a szerver dolog már nem tiszta, nem emlékszem, hogy most lehet-e bérelni vagy sem. a lényeg, hogy az olyan mint egy privát lobby, csak te is tudsz csatizni, mert megnyitják, ott ezután aki csinálta az tud kirúgni embereket is, van rá opció.
  • pett3rson
    #7008
    Nem mindig van azért összefüggés a két dolog között. Rám is számtalanszor mondták, hogy csalok és nem volt 30-0, csak olyan 27-4 pölö :) ilyen sokszor volt, de igazából nem érdekelt, hogy ki mit mond, Én tudtam, hogy mit nem csinálok.
    Ha az ember elkap egy jó szériát és jó csapattal, netán még klánban is játszik akkor az ilyen statok gyakran összejönnek.
    Nagyon sokszor volt ez a csapatomban is téma, mivel egy lobbyban voltunk többnyire meg tudtunk állapítani, hogy ki a csíter és hát nem mindig volt az akit Én annak gondoltam :)
    az embert elkapja a gépszíj és mindenkit annak lát egy idő után, nekem ne is mond, tudom milyen :D
  • gömbgiliszta
    #7007
    mostanában én is azt játszom (kill confirmed), de néha úgy felbasz, hogy egyesek nem értik a játék lényegét. komolyan. konkrétan előfordult, hogy egy bazi jó, szoros meccset azért buktunk el, mert nem szedték fel a dögcédulákat, hanem mellette elrohangáltak...
  • Renátó1985
    #7006
    10-7 es 30-0 igen csak a ket veglet, de van abban valami amit mondasz, engem is szamtalanszor cheatereztek mar, de az is szamit ki milyen jatekmodokat jatszik, mert groundwar meg domination a cheater paradicsom
    kedvencemben a kill confirmedben szerencsere eleg ritka
  • Antal99
    #7005
    "De ahogy felmegyek egy másik szerverre, rögtön mindenki csiter. Látom a chatben:)"

    ugye csak én gondolom rosszul,hogy a szerverkeresőt használjátok?

    miért nem elég a játék adta lehetőség ?

    egyébként nekem tök mindegy ki mennyi cheaterrel találkozik,én is írom szorgalmasan a szart se érő reportokat,de a fele se igaz.

    és ne irogassátok a 10-7-es statokra,hogy cheater az a 30-0-nál kezdődik
  • fawcet
    #7004
    Mi kéne az hogy elhidd hogy vannak elég sokan? Csináljak videót killcamokból stb?
  • HRS Tboy
    #7003
    Ahol én szoktam játszani, ott tilos csiterezni. És láss csodát, nincsenek csiterek:)
    De ahogy felmegyek egy másik szerverre, rögtön mindenki csiter. Látom a chatben:)
  • pett3rson
    #7002
    na ilyet sem hallottam még Tőled...de lehet benne valami :D
  • wollnerd #7001
    Én találkoztam olyan hackerrel aki a játék során (domination) Alkalmazta minden csapajátékos (?) számára a dupla xp-t! v akár a triple xp-t is!
    ÉS! az ellenséges csapat csak HÁROM volt! SŐT!! Ebből a játékból NEM LEHETETT KILÉPNI!!! Hiába nyomjuk az Esc-et, a "szünet" menü csak ALIG FÉL MÁSODPERCRE jelent meg!!!!
    DE EZ SEMMI!!!!!! Ahol lehet választani hogy melyik pálya legyen a következő, az "Intermision..." időt a szokásos 55 mp-ről 5 mp-re változtatta!!!!!
  • Antal99
    #7000
    minél jobb valaki annál kevesebb csiterrel találkozik
  • jetblack
    #6999
    Kedvencem ma az volt amikor a killcambol latom hogz a gzereknek 1035 ammo MP5-hoz es nem fog a tar se amikor lelott de a legjobb az egeszben hogy hiaba lotte akarki baszott belehalni en hatulrol 1 tar ACR.t kuldtem bele de rohogve leszedett. kezdem megint azt erezni hogz hanyagolni kene a jatekot kicsiket.
  • fawcet
    #6998
    Borzasztó a helyzet megint mw3-ban a sok csiter miatt, infected módban nyüzsögnek benne: pl. 2 lelőhetetlen csaló, terminalon meg nézem hogy repkednek a csiterek és fentről lövik a zombikat. Mikor úgy nézett hogy lementek több nap után, egyik mapon utolsóként maradtam a sok zombiként élők között 4 is elszaladt melettem mert ki akartam várni 2:30-t hogy minél többet, erre ledob egy SCORPION nevezetű csíter, falon át szépen becélzott utána ledobott killcamban látszott. Ezt a nevű csalót máskor is láttam és mégis itt van...
    Játékokban a sitrep pro túlzás sztem, nem lehet russolni mert 10m-ről lehet hallani ki merre szalad, és repül a c4 vagy akármi.
    Trophy megint el van baszva az legalább megfogott sok mindent, de predire nem reagál újonnan. Egyre több a nagypofájú alak is kiirja 1-5 killel hogy easy...
  • cody1994
    #6997
    Üdv! Találkoztam most egy olyan lobby-val hogy nem igaz ... mindenkinek más neve volt (amenyit meg őlt KIll ) max ammo volt mindig .... egyszer még a csávó oda is húzzot magához én meg le lőttem ...... és és az sd 18 férő helyes volt -.- Nincs suli .. vagy mi a F...
  • wollnerd #6996
    Én szinte sose találok elérhető lobby-t a Ground Warban...
  • jetblack
    #6995
    Ground war-t szokasom tolni de alig talalkozom Terminallal valahogy mindig kikerulom :/
  • busman1
    #6994
    Kicsit uncsi már, hogy 10-ből 8* Terminál van.
  • Renátó1985
    #6993
    a 4-es es egyben utolso kiraly lesz, 5 mp map
  • soo277
    #6992
    Megvettem!(DLC3)!nagyon állat! nem bántam meg!!!
  • HRS Tboy
    #6991
    Akkor tuti nem veszem meg.
  • gömbgiliszta
    #6990
    nekem az mw2 sztorija jobban tetszett
  • Antal99
    #6989
    nem is veszem meg
  • Renátó1985
    #6988
    ebben csak face off es spec ops mapok vannak
  • HRS Tboy
    #6987
    Nem szeretem a single-ket, de ez tényleg jó.
  • HRS Tboy
    #6986
    Megint megvehetem a map-ok miatt. A többi nem érdekel, de a pályák meg kellenek a szervereken.Sokba van már ez a játék...
  • Vincentcloud
    #6985
    Nos, én elég nagy késéssel de csak most végeztem a single-vel, szerintem nagyon szuper lett a story :)
  • wollnerd #6984
    Megjelent a Chaos Pack DLC!
  • HRS Tboy
    #6983
    Hát ehhez a szerverhez tényleg kell.
  • newszepiking
    #6982
    az a gáz, hogy nekem egyetlen dlc sincs meg.
    az említett szerveren meg nagyon sűrűn jönnek az abban lévő pályák.
    úgyhogy ez szívás
    :(
  • HRS Tboy
    #6981
    Köszi. Király:)
  • Antal99
    #6980
    ÍGY igaz
  • HRS Tboy
    #6979
    Az fps le van korlátozva 91-re? Nem lehet állítani? Max fps-t és a fov-ot sem?
  • Sforzan
    #6978
    Ahol a game mode beállításait végzed, a 'Player options'-nál van egy 'Create default classes' menüpont, amire kattintva belépsz egy újabb képernyőre, ahol mindkét csapatnak 5-5 class-t lehet beállítani, akár úgy, hogy az egyik team csak riot shieldet használhat, míg a másik RPG-vel rohangál:) Ha azt akarod, hogy csak ezeket használhassátok, ugyanitt a 'Gameplay options'-nál a 'Custom classes' opciót disabled-re kell állítani...
  • HRS Tboy
    #6977
    Megvan.
  • HRS Tboy
    #6976
    Köszi. És ezt hova kell telepíteni?
  • wollnerd #6975
    Pl. Fraps progival
  • gömbgiliszta
    #6974
    a fraps nevű progi tud ilyet pl.
  • fawcet
    #6973
    Van valami mod vagy akármi amivel egyforma előre beállított classokat ad mindenkinek Private meccsekben? Néha összejönnénk 5vs5-ben pl. és jó lenne ha nem lenne imba cuccok benne.
  • HRS Tboy
    #6972
    Azt tudja valaki, hogy az FPS-t hogyan lehet megjeleníteni a képernyőn játék közben?
  • HRS Tboy
    #6971
    Én csak fps-t játszom multiban, ott is csak azt ami a jelenben játszódik. Nekem még a perk-ek és kill strike-ok sem tetszenek és az sem, hogy lehet fejleszteni a fegyvereket. A jövőben játszódó játékokat szívesen kipróbálom single-ben, de hosszabb ideig nem játszanám.