1029
...12 megapixeles optika, HD minőségű videófelvétel, Dolby Digital...
  • oneal1
    #709
    nekem volt fél éve, nagyon is jó képeket lehet vele lőni:)
  • ajem kisa
    #708
    Ilyeneket csinál 12mpx-elben! Egyszer odaadtam egy ismerősnek, hogy csináljon képeket, dehát neki nemsikerült, de csak azért, mert egyből nyomta a gombot, nemvárt picit a felénél és utána nyomott rá!
    Lehet, hogy neked is ez a baj!;) Ha nem, akkor nemtudom!?
  • Tinman #707
    Urak!

    Ma szereztem be a készüléket, de sajnos eddig csak a szám húzkodom... a legnagyobb gondom a fényképezés.

    12 MP-en is eszméletlen nulla, kb. VGA szintű képet csinál, iszonyat szemcsés, elképesztő zajos a kép és még a vakut se kapcsolja be. Effektíve sehogy sem tudom rábírni, hogy működjön a vaku!

    Ötlet?

    5 perce sincs, hogy ráengedtem a készülékszoftver frissítését, az sem segített :-/
  • oneal1
    #706
    tegye fel valaki legyen olyan kedves es irjon rola picit hogy gyorsult e:)
  • ajem kisa
    #705
    Anna
  • ajem kisa
    #704
    Nemtudom, csak azt írták twitteren+fb-on, hogy ...Hungary..., én nemvagyok otthon, nekem még nincs frissítés, szoval passzolom, hogy honnan lehet megszerezni!:) :(
  • robertnatus
    #703
    hol kellene letölteni rá az Anna-t? , mert csatlakoztattam a géphez a telot de a frissitiseknél még nincsen
  • ajem kisa
    #702
    Na? Valaki megcsinálta a frissítést? Majd mondjon már valamit róla pliz!
  • ajem kisa
    #701
    Most dobták ki fészbukra:
    "Symbian Anna available for India, Estonia, Finland, Germany, Hungary, Latvia, Lithuania, Norway, Poland, Sweden, UK, new Zealand, Malaysia"
  • oneal1
    #700
    hali

    kaphatnék pár rövid összefoglaló véleményt erről a symbian anna-ról?
  • pattogatott
    #699
    Sziasztok, tudna nekem segíteni vki abban, hogy miként lehetne filmet nézni a telón? már küldtem rá filmet és azt írja ki, hogy általános adatbázis hiba... nem jó a fájl formátum, ezután próbálkoztam h töltök le mediaplayert, de így sem sikerült... :(
  • Stralis 91
    #698
    Aham akkor ezért voltak fenntartásaim! :S Köszi szépen! További szép napot!
  • Dj Tommy
    #697
    Az egy másolat volt, meg nem vedd!!
  • Stralis 91
    #696
    Sziasztok! Nokiában nem vagyok otthon. De szeretnék beruházni egy N8-asra. Meg is néztem ma egyet..de valamiért fura érzésem támadt. Egyáltalán nem ismerem a telefont de neten utána nézegettem meg N8 tulajdonos havertól is kérdeztem ezt-azt. Ami gyanús nekem(lehet hülyeség vagy benéztem valamit) hogy 2 SIM kártyát is lehet használni egyidejűleg, a másik meg hogy a belső memória ugyebár 16giga, de én megnéztem ennél a telefonmemóriához 80megát ír vagy mennyit... Kívülről semmi árulkodót nem láttam, a súlya is rendben van(nem tudom ez mennyit számít?!) Meg talán még annyi,hogy elvileg ugye karcálló kijelzője van, de ez elég karcos, ahhoz képest...
    Nagyon megköszönném, ha mondanátok pár véleményt.
    Előre is nagyon köszönöm. Üdv!
  • Dj Tommy
    #695
    Itt megtalálod a választ.
  • SzQk
    #694
    Azt mégis hogy?
  • Dj Tommy
    #693
    Mindegyik működik, de előtte szignózni kéne a programot.
  • SzQk
    #692
    Működő linket tudnál adni? Én vagy 5 különbözőt letöltöttem, de mindnél tanúsítványhibát írt...
  • Dj Tommy
    #691
    -A korlátot nem lehet kivenni sehogy sem.
    -Próbáld ki a TTpod zenelejátszót.
  • SzQk
    #690
    És hogy miért fagy le a telefonom, ha csatlakoztatom az ovira, és már akkor is, ha usb-nél az az alapértelmezett...
  • SzQk
    #689
    Helló!

    Megtudnátok mondani, hogy hogyan lehet kiküszöbölni azt, hogy 2 gb-nél nagyobb HD-s videót is lejátsszon? Az 5,5-ös rá se engedte rakni...

    És van normális zenelejátszó, amiben van equalizer?
  • Gabdal29
    #688
    Nálam sincs!!!!!
  • alpata81
    #687
    nálam a fényképezésnél az opciók-beállítások-exponálás hangja résznél 4 hanglehetőség van, és nincs ilyen, hogy néma. Lehet, hogy valami frissítést kéne leszednem, vagy mi lehet a megoldás?
  • gabeeszka26
    #686
    Sziasztok!
    Ti milyen progikat használtok ami hasznos is és jó? Nemrég vettem én is ilyet és nagyon meg vagyok vele elégedve!
  • ajem kisa
    #685
    Fényképezésnél van egy opciók(nem a villáskulcs)/beállitások, ott lesz pár hang és a néma lehetőség!
  • alpata81
    #684
    nemrég vettem egy n8-at, és neten leírásban az van, hogy a fényképezőgép hangját el lehet némítani, de sehol nem találom, hogy hol, és iszonyatosan irritál. Valaki légyszi segítsen.
  • ajem kisa
    #683
    Nincsmit kétezer!:D
  • pattogatott
    #682
    Sikerült, nagyon köszi :)
  • ajem kisa
    #681
    A lejátszóban frissitsd az opciónál!
  • pattogatott
    #680
    Sziasztok! Tudna nekem vki segíteni abban, hogy a bluetoothon átküldött zenéket automatikusan az üzenetekbe menti el, és nem tudom átvarázsolni a zenetárba. Előre is köszi.
  • joe2
    #679
    Egyébként kezdő dátum Július 13 ami benne van.Tehát 13-tól hivatalos kiadás.
  • joe2
    #678
    Hali vállalkozó kedvűeknek Symbian Anna 022.014 RM-596
    Vigyázat kínai nyelv ha kell eng vagy hun szedd ki a PR 1.2-ből NokiaFirmwareEditor kell hozza saját felelősségre.

    http://www.mcusw.com/thread-19997-2-1-2.html
  • gunners
    #677
    Üdv Mindenkinek!
    Nokia e7 mennyivel jobb mint a nokia n8 ? Melyiket érdemesebb megvenni?
  • MuchACHO79
    #676
    Valami szemét ment a hátsó hangszórómba, rettenetes hangja van a csengésnek meg az ébresztőnek. Honnan lehetne másik ilyen hangszórót szerezni? Szétszedtem az egész telót, de nem találtam a hangszóróban szennyeződést, mégis csinálja :( Lehet, hogy fémforgás azt meg nem engedi el a mágnes, viszont a membránt tönkrehasogatja :(
  • ajem kisa
    #675
    N9 árak...
  • Elemir
    #674
    Más wifivel megy, erre más telefon, gép felmegy. Azaz passz!!!
  • ajem kisa
    #673
    Anna juliusban?
  • Béla9248
    #672
    Sziasztok! Valaki tudja miért nem navigál a gyári progi? Pl. én miskolci vagyok bekapcs próba király minden. Utánna mentem pestre és semmi! Innen nem lehet navigálni vagy mi a szöszt ír. Volna valami megoldás erre??? Előre is köszi!

    Elemír: nekem tökéletesen megy a wifimen a teló, nem lassú meg semmi ilyesmi! Router csere!
  • ajem kisa
    #671
    N9 sát!
  • ajem kisa
    #670
    Nálam is ilyesmi van, csak azzal a különbséggel, hogy semmi(se teló, se laptop) nemakar a wifimre kapcsolódni(egy fos, állandóan megszakad, cserére megérett)! Próbáld ki más telóval is, lehethogy valami router baj nálad is!
    A nyilvános wifiken nekem semmi bajom telón!