1029
...12 megapixeles optika, HD minőségű videófelvétel, Dolby Digital...
  • Elemir
    #669
    Sziasztok!

    Lenne egy problémám, melyet már olvastam pár fórumon, de megoldást még nem hallottam.

    Az otthoni wifit ha használnám a telefononnal, teljesen használhatatlanra lassúl, kajak lefagy. Mindig ugyanannál a wifinél. A wifi beállításoknál már sok mindent megpróbáltam, semmi nem segít.

    Esetleg valaki olvasott már ilyet, vagy hallott ilyesmiről? Kajak idegesítő, hogy otthon nem tudok wifizni...
  • Béla9248
    #668
    Nagyon szépen köszöntük!
  • Dj Tommy
    #667
    Itt csak a beépített gps előtt legyen pipa:
    beállítások->alk.beállítások->Helymeghatározás->Helymeghat.módszereknél van

    Az ovi mapson belül pedig:
    Csavarkulcs->internet->offline
  • Béla9248
    #666
    Ok rendben köszöntem! Itt olvastam egy hsz-ben hogy lehet netkapcsolat nélkül is használni a gyárit. Ezt hogy is lehet simán indítom vagy offline-ba kell tenni a készüléket?
  • Dj Tommy
    #665
    IGO navi nincs Symbianra, használd a Gyárit(ovi maps), az is jó szerintem.
  • Béla9248
    #664
    Sziasztok! Kis segítség kellene! Páromnak vettem egy N8 telót és szeretnénk rá IGO navit! Ha valaki tudna ebben segíteni azt nagyon megköszönném!
  • sunsun
    #663
    Egy kérdésem lenne!Ha a felvett videót lejátszom a tv-n csúszik a hang!Ez másnál is így van, vagy egyedi jelenség?Mi lehet a gond,és orvosolható valahogy?
  • sunsun
    #662
    Köszönöm a gyors választ!! :-)
  • ajem kisa
    #661
    Ide szoktak felrakni progikat .sis-ben is, ha találsz valamit, akkor regelj be, és letudod szedni!
  • ajem kisa
    #660
    Pc-n adj neki nevet, albumot stb...!
    Mondjuk az 5800-val megtudtam adni a telón keresztül is, reméljük, hogy az annával kijavitják ezt!
  • sunsun
    #659
    Hali!
    Tudna valaki segíteni,hogy honnan tudnám a SPB Weather-t leszedni az Ovin kívül?Ha megoldható?

  • turorudi10
    #658
    nem tudja valaki, hogy lehet kiszedni a zenéket az Ismeretlen előadók mappából? kezd idegesíteni, hogy rengeteg számot oda sorol be, és nem tudom őket sehogy sem átrendezni más mappába...
  • ajem kisa
    #657
    Gyári zene/kép/video hard reset után innen leszedhető!
  • ajem kisa
    #656
    Köszi!
  • Szabeebmx
    #655
    Sebességmérő buborék

    Ez a buborék csak a móka kedvéért: mikor ütik el az időt dobtak buborékok körül látható néhány statisztikát (felülről lefelé): aktuális sebesség, legnagyobb sebessége a buborékok (számít az egészet), és a távolság (ki az egészet). Használat tipp: csak a móka kedvéért, és verte a barátok: D (gugli forditó)
  • ajem kisa
    #654
    :)
    Amúgy a felső bubi az mit mutat?
  • Szabeebmx
    #653
    Köszi!! Jóóféle ez a bábülsz.:)
  • ajem kisa
    #652
    Van új bábölsz!
  • ajem kisa
    #651
    Valaki használ valamilyen fb-os és fotófeltöltés közösségi oldalra alkalmazást? Most akarok nimbuzz-ra regelni, de nemlehet, "error" szerver nemelérhető...Volt másik fb-os alkalmazásom, az pedig időrendben össze-vissza keverte a hszeket! (Dj Tommy ilyen bugokra is gondolok)
    A fb cset nemérdekelne! Köszi ha valaki ajánlana valami normális dolgot ami megbízható, és másnap is működik!:D
  • ajem kisa
    #650
    A video nem működik az oldalon, de a képek elég beszédesek!
    Viszont ettől parázok, fektetve így is mellépötyögök, nemhogy ezen a keskenyen!:D
  • DummyBoy
    #649
    Elvileg ki van/volt ez írva a Betalabson ...

    De én sem figyeltem xD
  • ajem kisa
    #648
    Azt nemértem, hogy miért nem dolgoznak össze?:D
  • DummyBoy
    #647
    Örülök, hogy sikerült :)

    Én is megszenvedtem vele ... megkavarja a QT-t a telefonon, emiatt vannak anomáliák ...
  • ajem kisa
    #646
    Bakker, felraktam gyorsba még a "sleeping screen"-t
    És láss csodát, tényleg van azóta ovi!!! Ilyen szívást!:D
  • ajem kisa
    #645
    Megvolt a hr, rögtön leszedtem az ovit, és kilép ugyanúgy!pfffjóhogy ingyenes, mert már visszavittem volna a legelső alkalommal!:D
    NAjó mára befejeztem 2. napja szo*at!:(
  • ajem kisa
    #644
    Nekem ment az ovi eddig, csak a hr után semmi!:@
    Most megint egy hr, nem frissitek nokiáról, és megpróbálom leszedni az ovit a weboldalról amit felajánl!
    Bár azt olvastam az elöbb, hogy rakjak fel pl. bubble-t mert abban alapból bennevan a qt...megpróbáltam az elöbb, de nemsikerült, mert lejárt szavvatosságú vagy wtf!:( áá
  • DummyBoy
    #643
    A bubble a ludas :) A Betalabson oda is van írva hogyan kell eltávolítani :)

    Azért vagyok ilyen okos, mert én is beszoptam, csak én onnan vettem észre, hogy egyszercsak nemment az Ovistore :)
  • ajem kisa
    #642
    Nemrég írtam, hogy mik a problémáim a telóval, azért lett hard reset!
    Problémák pl.:e-mail egyszercsak kiirja, hogy pl 5 olvasatlan mail, megnézem, múlthetiek...
    sms/hívásnál van a widget, de hívás vagy sms-nél cask az akkujelző mellett van a boriték vagy a nyil, de a widget üres...
    Operából kilép váratlanul, persze nemmarad a memóriába olyankor az uccsó link...
    menüből kilépésnél (kikapcsolt effekttel) "kilép", nemreagál, KILÉP, és belép villámgyorsan a hívásba...
    A hívás után a piros gonb ottmarad 2-3 mp-ig, lezáráskor késve reagál...
    Ilyesmi miatt gondoltam, hogy ráférne a hard reset!
    Nem telepitett fel néhány dolgot az oviról...

    Dummy: fenntvolt a bubble, meg az a szines főképernyős dolog (bill.zárás utáni) meg 1 fb alk. operával! ennyi!:S
  • DummyBoy
    #641
    Hú, de ismerős nekem ez a nemmegyazovisztór dolog ...

    Nem raktál fel valamit Nokia Beta Labs-ról? Bubble Lock-ot pl? Az uninstall után keményen bekavar a QT-nek, a saját oldalán is fentvan ... Van még pár ilyen proggi ...

    Én a C7-esemet ezután csak SW frissítéssel tudtam helyrehozni ...
  • Dj Tommy
    #640
    Én mondjuk elégedett vagyok a teloval, azokat a "bénaságokat" le tudnád írni, hogy mik azok?
  • ajem kisa
    #639
    Az ovi store most sem műxik, sikerült felerőszakolni a telóra, elindul, és 3mp után kilép!
    Teljesen kész vagyok b+! Totál instabil a teló, 4x volt hard reset okt. óta, és mindíg azok a bénaságok fordulnak elő, mint a kezdetek óta olvasható volt mindenütt!
    Mi a fas*t csinálnak a pr2-vel, vagy mi a tervük, mert tényleg azon jár az agyam, hogy telócsere vagy inkább eladás lesz!
    Az n8 jövetele is késett, a frissitéseket állandóan eltolják, instabil a rendszer az ovi-ról leszedett akár 1 téma után is-ha sikerül ovit varázsolni egyáltalán-de van, hogy nem is akartak települni, vagy ha igen, akkor nem indult el az alkalmazás...
    Bakker én voltam a legkitartóbb a nokiával, de gecc, hogy ennyire nemfigyelnek a dolgokra vagy mi a fakk van ezekkel?ááá
  • Gabdal29
    #638
    Garmin a legjobb! Hibátlanul műxik! ;)
  • MuchACHO79
    #637
    GIS RUSSA N8ra? Vagy bármi amit pilisi túristautak navigációjára lehetne használni?
  • KraZ
    #636
    Ezt próbáld ki.
  • ajem kisa
    #635
    Én készvagyok gecc, most volt hard reset, email fiókot 3x-ra fogadta el mire belépett...gmail épphogy, hotmail egyből, bár 24 olvasatlan 1h-n belül ami egy kamu, mert az uccsó mail az szombati, azokat rég csekkoltam!
    Fotó feltöltés közösségire szintén nemműködik, ovi store-ba meg lehetetlen belépni, mert hibás szervernév! Felba*ott nagyon, asszem nemkell nekem sem nokia, sem okosteló! Ez volt az utolsó!
    Tovább nem is állitgatok mamár, mert kikészít! Pföjj
  • Dj Tommy
    #634
    Ha akarsz nézni AC3-as hangkódolású avit és jobb kamerát akarsz, akkor N8.
    Ugyanolyan proci van a 2 teloban és ugyanannyi ram.
  • Tomboly007
    #633
    Sziasztok. A kérdésem a következő.

    N8 vagy C7???

    N8 gyorsabb a netezésben vagy inkább a C7 a gyorsabb???

    Intenzív használat mellett (wifi,gps,rádió) melyik bírja tovább???

    stb...........................????

    Igazából nem tudok dönteni a kettő között.

    Segítenétek tapasztalatokkal és észrevételeitekkel nekem???

    Előre is köszönöm..
  • ajem kisa
    #632
    Nemtom mivan a nokiáéknál, de semmi hír a pr 2.0-ról, semmi más csak az uj telók, meg rózsaszínű...
    Nekem egyre instabilabb, megint jöhet a hard reset (fas*om), hívásnál, sms-nél van egy gyári widget amit kiraktam és ha van valami akkor ott kiirja...ááá hol má, ugyanazt csinálja mint a régi nokiák, hogy boriték, vagy az a nyíl! Ujraindítom 1x talán jólesz, de 2. a tuti!
    A panorámával egyik napról a másikra nemmenthető a vele készített kép...legyalulás, letöltés, telepít...
    Képfeltöltés közösségi oldalra (gyári alk.) nincs szerver vagy mi a tök*m, próbáljam késöbb!
    gps (gyári) egyre lassabban talál meg!
    Battery widget (ovi) feltelepszik, de kirakni már lehetetlen, nem is látja a lehetőségek közt!
    E-mailjeim egyre lassabban töltődnek be...ha nemgyógyítja meg ezeket a hard reset, bizony isten megszabadulok tőle!
  • robertnatus
    #631
    Vki tudna ajánlani gps programot a telora?mert ez a gyári nem a legjobb
  • baragabor
    #630
    Eladó N8, T-mobile, karcmentes.