1029
...12 megapixeles optika, HD minőségű videófelvétel, Dolby Digital...
  • ajem kisa
    #829
    Én hülye, a link lemaradt, bocs!
  • ajem kisa
    #828
    Hello!
    Én ugyan soha nemcsináltam ilyet, de lenne egy C7-es amit nemártana, de a tulaj is parázik emiatt!
    Viszont itt van egy link, amiben sok okosság van magyarul, nemtudom, hogy innen nézted-e? Talán segít!?
    Ha belevágtál majd szolj vissza légyszi, hogy hogy ment, mert engem is érdekelne (de tényleg)!:)
  • gorillaunit
    #827
    Sziasztok fórumlakók,
    Egy kis segítségre lenne szukségem. Van egy N8 fuggetlen készulékem, PartNero Gsm-tol vettem. A napokban rászántam magam egy frissitésre, szépen fel is mászott rá az Anna 22.14 verzió. Miután ujraindult, természetesen mar nem volt rajta a magyar nyelv, termékkód alapján utánanéztem(059D7Z3), SingTel szingapúri készulék, pillanatnyilag csak angol nyelven használom és access point beállitási gondjaim vannak. Rátaláltam az n8 magyaritás oldalra, le is kaptam a navifirm és phonix programokat. Le is toltottem egy softot: Country Variant Hungary HU SWH S3.1 V2 Color 059D8G5.
    Itt kérnék egy kis segítséget, mielott frissitem a firmwaret, van-e valami tudni való, jo verziót toltottem-e le, nem-e valamelyik szolgáltatóét! Találtam russian_wh_hungary softot is, ez miben kulonbozik? Remélem valaki tud segíten, ugyanis nincs kedvem mindig szaladgálni a telefonoshoz ha frissiteni szeretnék, gondolom ott is ugyanezt csinálnák meg!
    Elore is koszonom!
    Gorilla
  • Dj Tommy
    #826
    Kösz az infót, remélem T-s telomra is fel tudom majd rakni.
  • ajem kisa
    #825
    Ezt írják, hogy változott:
    Nouvelle version de Nokia Store (3.16)
    Corrections de bugs divers (oui c’est un peu flou)
    Gain en rapidité et fluidité
    spanyolul:
    Integra la nueva versión de Nokia Store 3.16
    Corrige ciertos errores de la v22
    Mejora la velocidad del equipo
    La interface es mas fluida
    Ami végülis annyit tesz, hogy új nokia store (3.16) (ezt a múlt héten már kínálta nálam!), bugok javítása, és simább (kevésbé akad?)!:D
    Nálam érezhető, hogy nem akadozik annyit, az volt a legfurább, amikor áthuztam az egyik főablakot a másikhoz, és félúton mozgattam kicsit a 2iránya felé..hát ott azért volt lagg (eleinte nem az annánál)! Na ez pl. megszűnt és a menübe lépkedve is szerintem gyorsabb! Viszont az a menü effekt nálam 1éve nemvolt bekapcsolva mert aztán elég gáz szerintem bekapcsolva (#767-es hsz!)!!!
  • Dj Tommy
    #824
    Jaja arra gondoltam, mert eddig nem látszott a wifi/3g/gprs adat használat.

    LOVAGISAS:
    Attól függ mire akarod használni, ha kamera meg ac3-as hangú videólejátszás akkor N8.
  • ajem kisa
    #823
    A beszélgetési idők és a le/feltöltések adataira gondolsz? Az látszik ja, mutatja rendesen!
  • LOVAGISAS
    #822
    Hello,
    Szerintetek miért tünt el az N8 a Tnr-tól ?
    A C7 vagy az N8 a jobb választás ? (A napokban szeretnék vásárolni)
  • Dj Tommy
    #821
    Valamit észrevettél rajta, hogy javítottak?
    Pl a naplóban látszanak az adatkapcsolati adatok?
  • ajem kisa
    #820
    Igen az volt 25.007!:)
    Köszi
  • Dj Tommy
    #819
    Ez az Anna szoftverhez valami hiba javítás, verziószáma 25.7-es.
  • ajem kisa
    #818
    Ma nézegettem a frissítéseket, és van 1 új amire nem ír semmit, csak azt, hogy pc-n keresztül csináljam!
    Ma este a gépemnél leszek megcsekkolom wtf iz det?!
    Mert a méretét sem írta ki meg semmi konkrétum! Valaki már felrakta már?
  • ajem kisa
    #817
    Kamera mod 3.1! (ha nemlátszik, akkor szoljatok, és belinkelem másképp vagy mi!):)
    A linkek közt van több verziós is, ezt az újat belleen tesztelték, nemtom, műxik-e annán!?
  • ajem kisa
    #816
    Ezek szerint nem!:S
  • DDE
    #815
    Sziasztok!

    A GPS koordinátákat hol lehet beírni?
    Emlékszem rá, hogy annó próbáltam, megtaláltam és működött is (megmutatta a térképen). De régóta nem használtam és azóta volt 1-2 frissítés, és nem találom. Lehet, hogy nem is lehet?
  • Dj Tommy
    #814
    Remélem tényleg megjelenik 26.-án.
  • ajem kisa
    #813
    Belle okt.26.-án?
  • k roy96
    #812
    Áhá! Akkor nincs más esély, csak témát kell csinálni :) Ezt akartam végülis kérdezni :) Daily-n meg be vagyok regelve :) Köszi mégegyszer!
  • ajem kisa
    #811
    Szóval saját témát szeretnél készíteni a talált ikonjaiddal?:)
    Nemtudom, hogy hogyan kell, de én itt sokmindent megtalálok (ha türelmes vagyok épp)! Regelni kell, de 2perc az egész! Aztán ott van egy rakás okosság! Hátha!
  • k roy96
    #810
    Nem, dehogyis. Hanem találtam egy f*sza ikon packot, és ezekre szeretném kicserélni a telefon ikonjait. :)
  • ajem kisa
    #809
    Én nemkötekedésből kérdem, de mit szeretnél? Mert ha témákra gondolsz akkor az ovi store-ban van egy halom ingyen!
  • k roy96
    #808
    valaki #803?
  • ajem kisa
    #807
    Nájsz!:)
  • ajem kisa
    #806
    Az ovi suite-ben van egy "készülék hozzáadása" rész, ott hozzáadod, és lehet szinkronizálni! Egy ismerősöm 5800-s adatokat szinkronizált C7-re, én egy 2. N8-at is szinkronizáltam vele!
    Menni fog az!
    Amúgy van alapból olyan opció a C7+N8-ban is, valahol biztonsági beállitásokban, hogy egy sms-t ráküldesz a telódra miután elhagytad/ellopták/nemtalálod és állítólag lezárja a telót! Igazából, hogy pontosan mit csinál nemtudom, meg amúgy is már késő, bár a C7-re betudod lőni!
  • Tinman #805
    F-Secure anti theft nem volt rajta?
    Egy árnyalatnyit jobban merül az akksi, de nekem állandóan fut, a GPS segítségével még azt is ki lehet deríteni, hogy hol van a teló, persze gyorsnak kell lenni... ha eltűnik azonnal intézkedni.
  • MuchACHO79
    #804
    S.O.S.

    Ellopták a Nokia N8 készülékemet! Nokia Ovi Suite-al szinkronizálva lett a névjegyzék, úgyhogy a számítógépemben benne vannak számok, de outlookkal nem történt szinkronizálás. Most vettem egy C7est, és szeretném a telószámokat visszatölteni, de mivel másik telefonként ismerte fel a névjegyzék nem látható. Tudja valaki, hogy fizikailag hol tárolja az ovi suite a számokat?
    Köszönöm!
  • k roy96
    #803
    Sziasztok! Az ikonokat hol találom az ikonokat a telefonon? Mert ki akarnám cserélni, mert találtam egy packot, olyanok az ikonok, mint ha bőrözve lennének! Amúgy ha érdekel valakit ki is linkelhetem! Köszönöm előre is!
  • robertnatus
    #802
    http://nokiaprogramok.hu/forum/viewtopic.php?f=92&t=3203

    feltelepitettem ezt a programot, de inditásnál azt irja ki h disdk error lenne erre vkinek ötlete h h lehetne megoldani?
  • ajem kisa
    #801
    Hi
    Ha usb-n vagy az ovi suiten, nemkell a telohoz nyulni, ments mindent (szinkronizálj), és az ovi suite felső sorában van a frissitések ablak, ott rákeres, és frissít ha leokézod!
    Vagy ha van netes előfizud akkor a telón az alk. közt megtalálod a frissítések opciót!
  • Dj Tommy
    #800
    Vagy frissítheted úgy, beírod *#0000# majd opciók->frissítések ellenőrzése.
  • SzQk
    #799
    Hali.
    December óta megvan a telefon, de idáig még egyszer sem volt frissítve meg stb. Hogyan kell? Ha usb-vel Ovi suite-tel csatlakozom, a telefon befagy, csak pár perc múlva lesz "használható", mivel akkor is kb. fél percet kell várni, hogy a "Vissza" gombbal átlépjen a beállításokba.
  • ajem kisa
    #798
    Anna mod!:)
  • Tinman #797
    Köszi, már megoldottam közbe :-)
  • Gabdal29
    #796
    http://www.nokiaprogramok.hu/forum/viewtopic.php?f=92&t=169
  • Tinman #795
    Hmmm... köszönöm!

    Akkor az nem is rossz... IGO is azzal szokott nyomulni, bár én valamiért nagyon megszerettem a Naviguide-ot.
  • Dj Tommy
    #794
    Ezt találtam:
    A térképeket szolgáltatja a TeleAtlas.
  • Tinman #793
    NaviGuide térképe + GMobile XT remek volt, évekig hűen szolgált N82-ön.

    Végül felvarázsoltam egy GMobile XT-t N8-ra, elképesztő mennyivel gyorsabb, mint N82-ön, most már csak a térképekkel szívok... csak jó lesz :-/ Ráadásul bitang hamar fog BENT (vasbeton födém) GPS jelet, mint az N82. Ha ez így megy tovább még a végén megszeretem az N8-at :-D

    Sygic milyen térképekre építkezik?
  • Dj Tommy
    #792
    Esetleg próbáld ki ezt a navi programot.
  • Tinman #791
    Garmin Mobile XT elmegy N8-on? Honnan és melyik verziót érdemes leszedni?

    Ma küzdöttem az OVI maps-al és olyan döbbenet segg hülye, hogy az valami félelmetes. Ki vannak véve a föld utak!

    Beállítom, hogy legrövidebb út, autóval... direkt a 2 méteres gazba akart bevinni.

    Jó, akkor legyen optimális útvonal... elvitte be egy kis faluba, eltéptem a temető mellett majd megszűnt az út létezni. Erdő!!!

    Jó, akkor legyen legyorsabb... elvitt egy akkora kerülőre, amit mindjárt kiszámlázok a Nokiának. Azt bezzeg állandóan pofázta, hogy gyorshajtok, de még jó, ha egyszer miatta k. nagy késésben voltam.

    Igen tudom kikapcsolható ez az üzenet is, csak most tesztelgetem, mert 1 hónap és 1 hét könyörgés után végre visszakaptam a hibás N8-am árát és közvetlenül a Nokiától vettem meg a készüléket és tegnap kaptam meg.

    Ezen már minden ok, de ez az OVI a Garmin Mobile XT után iszonytatóan szar.
  • Dj Tommy
    #790
    Én azt olvastam, hogy ez egy "kibövített" windows live messenger
    üzleti felhasználok számára.