1029
...12 megapixeles optika, HD minőségű videófelvétel, Dolby Digital...
  • k roy96
    #869
    http://www.smartphonepro.hu/node/169
  • U995
    #868
    Helló!

    Megoldódott a probléma! Feltettem a bookline alkalmazást azóta lett rossz, nagy nehezen engedte törölni kb 5-6.szorra és azóta újra jó az Ovi.
  • ajem kisa
    #867
    Amikor az áruházban vagy felül kiirja a felhasználónevedet?
    Frissítettél annára? Nekem az annán nemvoltak ilyen hibák, azelött igen de másnapra jólett, igaz volt egy restart, de nemjöttem rá, hogy mitől!?
  • U995
    #866
    Sziasztok!

    Pár napja nem enged semmit telepíteni az N8-am az OVIBÓL, próbáltam más wifiveel is de az sem működik. Rámegyek hogy letöltés és pirosan kiírja hogy telepítési hiba. Vki tudna segíteni?

    WTF?

    üdv
  • ajem kisa
    #865
    Symbian Carla+Donna?!:)
  • MuchACHO79
    #864
    kösz
  • ajem kisa
    #863
    Itt (is) szoktam csekkolni, ez általában elég!:)
  • MuchACHO79
    #862
    Nincs valami blog ahol jelzik, hogy az épp aktuális "fontos" anna frissités mit tartalmaz?
  • Dj Tommy
    #861
    1-2 hete a Media Markt-ban volt egy akció, ahol 80k-ért lehetett venni, pl ilyen bronz színű N8-t.
  • ajem kisa
    #860
    Szép!:)
  • CybeRick
    #859
    A legegyszerűbb egy wifi router.
  • Grillex
    #858
    Van valami mód, hogy a telefonomat a számítógépen keresztül csatlakoztassam az internetre? Mert azt tudom, hogy a telefont lehet modemként. Fordítva ez nem megy?
  • Nivea
    #857
    Rendben! köszönöm szépen! még azért átgondolom mert nem 2 ftos telefonrol beszélünk. symbian 3nak van vmi hátránya az ovi stoeron kivül az androiddal szemben?
  • Dj Tommy
    #856
    játékok:
    a #848-as hozzászólásomban van egy link, ott meg tudod nézni, milyen játékok vannak Symbian^3-ra, ezzel együtt N8-ra is.

    A kép minőségre tényleg nincs panasz. :)

    Nem azt mondom, hogy nem elég a 16Gb-s tárhely, mondjuk én megtoldottam egy 8Gb-s memóriakártyával(előző telefonban is ezt használtam), erre mentem a fényképeket(+a zenék is ezek vannak a meg a játékok is), ha esetleg a telefon elromlana.

    Internet:
    Ha nem jön be a gyári böngésző, akkor ott az Opera mobile.

  • Nivea
    #855
    mailek, inetrnet, játékok, zenehalgatás, És amiért naggyon tetszik, h nem kell bele sd kártya mint az androidosokba és a gyönyörü képeket készit és a xenon vaku. a xenon vakunagyonnagy elöny számomra.
  • Dj Tommy
    #854
    Kezdem a hátránnyal:
    A teteje és az alja érzékeny a karcolásokra, nekem sajna a 3.5 jack körül repedezik, pedig vigyázok rá
    Van akinél megreped a htmi fedél.
    Jó pár telefonban van lilásodó kijelző.

    De én ettől függetlenül nem bántam meg, hogy ezt választottam.
    Amúgy mire szeretnéd konkrétan használni, a telefonáláson és sms-n kívül?
  • Nivea
    #853
    Most szeretnék amugy ilyen telefont venni. Van vmi hátránya amit jo lenne tudnom? Az elönyöket se tudom nagyon, csak azt ami le van irva ide kb. Szoval megéria pénzét?
  • ajem kisa
    #852
    Hály!
    Igen, nekem annán mennek!
  • Nivea
    #851
    Hello!
    N-corerol eltöltött játékok annával is müködnek?
    Elöre is köszi
  • MuchACHO79
    #850
    1 hónapos Nokia C7, karcmentesen, dobozában összes tartozékkal, T-mobile-os, 50 papir.
  • ajem kisa
    #849
    Az asphalt6 is fentvan nkoron!:P (a keresőjébe a symbian-t ird!)
  • Dj Tommy
    #848
    Itt megtalálsz mindent, ami kellhet.
  • MuchACHO79
    #847
    Asphalt 6ot honnan lehetne beszerezni? Csak 5öst találok. Armageddon squadron ugyancsak érdekelne gyógyitott formában. Neked megvan?
  • Dj Tommy
    #846
    Ezek multisok(ezeket próbáltam, szóval még lehet más multis játék is):
    Hawx, Asphalt 6(ez nagyon jó játék), Shrek Kart, Armageddon Squadron, Raging Thunder 2, Uno HD.
  • MuchACHO79
    #845
    Kösz, nézem enkórságot :)
  • ajem kisa
    #844
    Az zsír!:)
    Ha fentvagy ncore-on, akkor van egy rakás játék okosítva, én most szedtem le őket, futnak rendesen! Vannak autósok is de nemtudom, hogy melyik lanos vagy online egyáltalán! Egy próbát megér!:)
  • MuchACHO79
    #843
    Meglett a telóm, valaki megtalálta állítólag a múlt hétvégén :) Most van egy C7esem meg egy N8asom. Kipróbáltam a fiammal a HAWX játékot multiplayerben. Wlanon nem, de bluetoothon tudtunk játszani. Érdekelne néhány olyan játék címe ami nem fejtörő, nem stratégia, és multiplayerben lehet játszani. Valami autós mondjuk gyorsulásmérős irányítással? Hú de jó lenne.
  • Grillex
    #842
    Igen, csak így egyáltalán el se kezdi frissíteni, mivel megszakad a kapcsolat, és a frissítés letöltése is leáll.
  • Dj Tommy
    #841
    Nem lett rossz, valamivel gyorsabb, mint az Anna szoft, jó dolog ez a "redőnyös" módszer a főképernyőnél, ahol elérheti az ember, a BT,Wifi, adatkapcsolat és néma üzemmódot + néhány program ezt használja értesítési sávnak.

    Sajna az 1Gb-nál nagyobb avi filmekbe nem lehet belepörgetni, ezért lehet inkább visszarakom a független Anna szoftver-t, így megkapom én is az Anna SP1-t.
  • ajem kisa
    #840
    Az zsír, majd mesélj légyszi az első benyomásról plíz!:)
  • Dj Tommy
    #839
    Én is felraktam a Belle szoftvert a telefonomra, egyenlőre még szokatlan az Anna után, most kezdem még csak "belakni".
  • ajem kisa
    #838
    Az ovi suite-en keresztül szokott ilyet csinálni, de azt ki is irja, hogy nemkell figyelembe venni!
  • Grillex
    #837
    Köszönöm!
    De a frissítés közben állandóan megszakad az usb kapcsolat. Mit csináljak?
  • Gabdal29
    #836
    sziasztok.
    Ha valakit érdekelne. eztkipróbáltam és N8 működik a dolog!
  • ajem kisa
    #835
    Én is rakok fel okosított játékokat, és frissítem állandóan!Én nemfoglalkoztam ezzel sohasem! Sőt ncore-on láttam olyan hozzászólást, hogy a fizetős játékot (amit már okosan törnek és letölthető .sis-ként), hogy frissíteni tudja a játékot magát is! Szerintem a nokia és a játékfejlesztők nemérdeklik egymást ezen a téren!
    Max szinkronizálsz mindent és csinálsz hard resetet, utána frissíted vagy ujratelepíted az ovi suite-en keresztül! Az ncore-on pedig ottvan vagy 20 fizetős játék amit ahogy írtam .sis fájlok, simán települnek a telóra!:)
  • Grillex
    #834
    Tiszteletem Mindenkinek!

    Tavaly karácsonyra kaptam a telefonom, de már lassú és kicsit fagy is néha. Szeretném frissíteni, de a fiam több nem eredeti játékot telepített fel rá amikor nem volt nálam. Éppen ezért félek, hogy a telepítési naplót vagy mit frissítéskor elküldi a Nokiának, és abból bajunk származna.
    Hogyan csináljam?
  • ajem kisa
    #833
  • ajem kisa
    #832
    Belle-re flashelés angol tutorial, linkekkel meg ezzel-azzal!:)
  • ajem kisa
    #831
    Megint volt 1frissítés ~1mb "Symbian Anna Service Pack "
    üzenetek kezelése gyorsabb,
    menükben lépkedés gyorsabb,
    fotóknál a helymeghatározás is gyorsabb,
    és a szokásos, hogy gyorsít kb. úgy mindent!:D
  • k roy96
    #830
    Nekem meg maláj az N8 product code alapján, és angolul használom. amúgy a symbian^3-as telók product code-ját semmi nem tudja átírni, szóval, a végén a visszaírással nem kell foglalkozni!!