1029
...12 megapixeles optika, HD minőségű videófelvétel, Dolby Digital...
  • Gabdal29
    #909
    Megjött a T-mob belle!!!!!
  • trefi83
    #908
    Szia pana40!
    Igen T-s vagyok!
    Én szeretném megvárni a hivatalos verziót. Állítólag jövőhéten már kész lesz.
    Azért köszönöm a segítséged!
  • pana40
    #907
    És Még valami!! Te is T-s vagy??
  • pana40
    #906
    Üdv trefi83!! A nokiaprogramok.hu és a fórumban van a Phoenix-el való frissítés!! Regisztáció kell!!!(megéri!!)
    Közben megoldódott a problémám úgyhogy KIRÁLY a Bellém!!
  • pana40
    #905
    Üdv!! A Phoenix-el sikerült de a leírtakkal volnának problémáim!! Ebben kértem volna segítséget!!Tud valaki segíteni??
  • trefi83
    #904
    Sziasztok!

    pana40 te hogy tudtál frissíteni?
    Nekem még nem ajánlotta fel a lehetőséget a Suite.
    Remélem sikerült megoldani a problémád!
  • Dj Tommy
    #903
    Miután be tudtad kapcsolni, mentsd le a számodra fontos dolgokat, vedd ki a memóriakártyát és nyomj egy szoft resetet: *#7370#
  • pana40
    #902
    Üdv! Frissítettem az Annát Bellére minden megy simán gyorsan fut de ha kikapcsolom nem indul újra csak rezeg és negyed
    órát kint van a Nokia felirat és nem csinál semmit!! De ha rádugom az usb-re azonnal bekapcsol a bekapcs gomb megnyomásakor!!
    N8-am van(T-s)!! Mi lehet a hiba!! HELP!!!!!!!!
  • ajem kisa
    #901
    Ha van "erocN-otok, ott van rengeteg fizetős okosított S^3-as játék! (keresőjébe symbian-t beírni elég!)
  • Dj Tommy
    #900
    Sajna a Belle töröl mindent frissítés előtt.
    Telepítsd újra a játékokat, ha szerencséd volt, akkor a mentések is meglesznek, kivéve az Asphalt 6 és a Fruit Ninja-t, mert mind2 a telefonmemóriájában tárolja a mentést.
  • Tinman #899
    Lassan 1 hete használom Belle-el az N8-an. Ennek így kellett volna anno kijönnie. Sokkal gyorsabb, pontosabb, ízlésesebb, gördülékenyebb, használhatóbb az egész. Váltani pedig érdemes.

    Annyi csak a bajom, hogy jól belőtt Garminomat és egy csomó ajándék játékot letörölt, hogy ezeket, hogy állítom vissza, azt még nem tudom. De ha nem sikerül őket visszaállítani is megérte, mert végre elkezdtem szeretni a telefonom... eddig nem voltam vele N82-öm után túlságosan kibékülve.
  • focis
    #898
    Koszonom!!! Akkor visszaviszem mert garancias nekem joben be jott az Anna amugy fel vol rakva a SPB Mobile Shell es az nagyon jo en csak az annat akartam frisiteni es ezt a szart rakta fel es valami kodot kert es en bautem egy par szamot fejbol es az is jo volt de nincsen magyar menu benne es jo volna ha visszatudnem rakni !!
  • Dj Tommy
    #897
    Szerintem itt nem kell félni, hogy nem lesz T-s Belle frissítés, egyrészt azért mert azt olvastam, hogy tesztelés alatt van.
    Lehet itt is leírtam már, de amikor a független Anna szoftver kijött, akkor a T-s Anna 1.5-2 hétre jött ki, szerintem a Belle-nél is ez lesz.
    Az más dolog, hogy nekem T-s telom van, csak én türelmetlen voltam és felraktam az euro3-as Belle-t.

    @focis:
    Ha garanciás a telefonod, akkor vidd vissza oda ahol vetted, persze, ha otthon szeretnéd megoldani, akkor ezt a témát olvasd el.
  • focis
    #896
    Sziasztok felraktam az uj frisitest a Bellet es angol let a menum, valakinek otlete hogy tudom visszarakni az Annat,mert ez a Belle nem jot be es nem is magyar a menu. Kosszi ellore is
  • Gabdal29
    #895
    Bocs a google fordításért!!!
    Megállítja a T-Mobile Nokia Belle frissítés Nokia megdöbbent?
    A David Beren február 9, 2012 08:34 am EST 39 Comments



    Hála a @ NokiaUS Twitter fiókot, amit megtanultunk, hogy a Nokia meghökkent nem kap egy frissítést a Nokia Belle. Míg a Nokia nyomja meg a frissítés Belle, ahogy írja, hogy ez szinte minden Nokia okostelefon futó Symbian Anna, a megdöbbent sajnos nem lesz azok között, megkapta a frissítést. Most, első pillantásra talán pont az ujját a Nokia és megkérdezni, hogy miért? Azonban a fiúk IntoMobile hypothesizing van a hiba terheli a T-Mobile. Amikor a Symbian Anna leesett a megdöbbent tavaly novemberben, akkor mérlegelni 10MB körül, és most a Nokia Belle frissítés egy nagyobb frissítést súlya körülbelül 250MB. Talán a T-Mobile nem akarja letölteni a tulajdonosok megdöbbent, hogy mennyi adat a hálózatukon (akár így tudták kiemelni a Wi-Fi esetén), vagy lehet, hogy csak szeretné, hogy ügyfelei kihasználva a modern okostelefonok a hálózaton. Talán a Nokia és a T-Mobile ügyfelek szeretné frissíteni a Nokia 710 Lumia ... lehet, hogy ezek közül bármelyik miatt, vagy egyiket sem.

    Mindenesetre reméljük, a T-Mobile változások az elméje, és bár nem vagyunk biztosak, hogy hány meghökkent tulajdonosok még kint van, gondolom azok, akik azt meg akarják tartani a készülékek a korszerű lehetséges, amíg nem döntenek az idő igaza van, hogy valami mást.

    IntoMobile via @ NokiaUS
  • trefi83
    #894
    Sziasztok!!
    Szerintem Gabdal29 azt akarta kérdezni, hogy T-mobile-os telefonokra, mikor fog kijönni ez a frissítés, mert nekünk még a Belle nem elérhető.
    Valószínű, hogy még bütykölgetik a T-nél és sok "hasznos" cuccot tesznek még Belle:)
    Ha tudtok valami pontosabbat, hogy mikor adják ki nekünk is megoszthatnátok velünk szerencsés T-sekkel!
    Előre is köszönjük!!
  • k roy96
    #893
    Tessék?
  • Gabdal29
    #892
    T-mob valakinek?????
  • DarkJedi
    #891
    Hello!

    Kijött a Belle!
    A teló érzésre gyorsabb lett, viszont minden cucc törlődött, úgyhogy újra be kell rendezni a főképernyőt..
    De nagyon király az egész.
  • SzQk
    #890
    Amúgy miért jó ez a Belle? Teljesen olyan, mint valami ócska iOS vagy Android utánzat...
  • Dj Tommy
    #889
    Február 8.-ról volt szó nem rég.
    Egyszer csak, majd ide ér.
  • ajem kisa
    #888
    Jövő héten megint jön a Belle!:D
  • Gabdal29
    #887
    http://www.smartnews.hu/2009/07/a-szamitogep-kapcsolatanak-megosztasa-a-telefon-fele-bluetooth-al/
  • SzQk
    #886
    Hali!
    A telefont össze tudom valahogy dugni a géppel úgy, hogy a telefonon tudjak netezni a vezetékes nettel? WiFi-s routerem nincs.
  • ajem kisa
    #885
    Talán?!
  • ajem kisa
    #884

    link
  • DDE
    #883
    Sziasztok!
    Egy olyan wifi kereső progit keresgélek, ami online, azonnal ír térerőt/egyéb infót a megtalált hálózatokhoz.
    Tudtok ilyet?
    Párat már kipróbáltam, de nem igazán mennek ...

    Köszi!
  • k roy96
    #882
    Sziasztok! Az email progi widgetjét hol lehet beállítani úgy, hogy csak akkor frissítsen, amikor a főképernyő menüjében arra kattintok, hogy a widgetek online legyenek? Előre is köszi! :)
  • k roy96
    #881
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valaki segítsen!! Már sok SPB Mobile Shell 3D-t leszedtem, beírtam a kódot, és vmi bajt ír ki mindíg a hálózattal! Mi lehet a gond?
  • Gabdal29
    #880
    frissítsd a zenetárat!!!!
  • vitya79
    #879
    Sziasztok.

    Abban kérném a segítséget, hogy ha bluetooth-on átküldök egy vagy több MP3 számot, elmenti a music downloads mappába. Onnantól kezdve nem lehet lejátszani zenelejátszóban, azt írja hogy a kiválasztott elem nem játszható le, művelet megszakítva. De fájlkezelőből elíndítja. Hiába másolom át pl. Memoria kártyára, ugyan ezt csinálja. Miért????
  • k roy96
    #878
    2012t olvastam n8fanclub.com
  • Hunter91
    #877
    Mikortól jelenik meg hivatalosan a Belle?
  • ajem kisa
    #876
    Nekem sem szükséges, de az iskolában az órán lehet smsezni!:D
    Nálam is ledobál, bár ritkán haszhnálom nemtudom miért?!
  • Gabdal29
    #875
    Valaki nem tudja miért dobálja el a telefon a wifi jelet???
  • Gabdal29
    #874
    Ennek semmi értelme! Bt-kb 10 méteren belül jó,ki az a beteg aki ilyen távolságba ír?
  • ajem kisa
    #873
    SMS BT-n keresztül!:)
  • MuchACHO79
    #872
    ovi aruhaz nekem is xarakszik idonkent..
  • MuchACHO79
    #871
    van egy laptop meg az n8as. A telo talal hasznalhato wlant, csatlakozik, letolt, minden jo. A gep wlanja hibas. Osszeketom usbn a telot meg a gepet, ovi suite felajanlja, hogy hasznalhatom a telo netkapcsolatat. De sajnos csak a 3g-t, a wlant nem. Van erre valami megoldas, h wifi adapterkent hasznalhassam a telefonom? !
  • ajem kisa
    #870