1029
...12 megapixeles optika, HD minőségű videófelvétel, Dolby Digital...
  • Dj Tommy
    #949
    Nyomd meg a bekapcsoló gombot, ott tudod beállítani, vagy a QuickPSM, PSMSwitcher progikkal, amik egy ikont raknak ki.
  • Grillie
    #948
    Helló!
    Belle-n hogy kell be és kikapcsolni az energiatakarékos módot?
    Mellesleg ez a Belle úgy f*s, ahogy van...
  • viruska
    #947
    Igazad volt, laptopról elsőre frissítette! :)
    ..hihetetlen hogy ez az ötlet nem jutott eszembe.
    Köszönöm ! ! !
  • Dj Tommy
    #946
    Akkor próbáld meg másik gépen.
  • viruska
    #945
    Elfelejtettem írni, hogy vírusirtót és tűzfalat is kikapcsoltam, de továbbra sem megy. :/
  • Dj Tommy
    #944
    A Vírusirtód, vagy tűzfalad véletlenül nem blokkolja az ovisuite-ot?
  • viruska
    #943
    Sziasztok!
    Frissítési problémáim vannak T-mobileos N8amnál.

    Még a PR1.1 verzió van rajta, régebben is próbálkoztam frissíteni, de nem ment, most újra neki ültem.
    *#0000#-ra behozva az adatokat, rámegyek a keresésre, és azt írja, hogy nincsenek elérhető frissítések.

    Ovi pedig talál frissítést, de nem telepíti.. mindig ezt dobja: "Nem lehet csatlakozni a szolgáltatáshoz"

    Ha valaki tudja mi a megoldás, kérem segítsen! Köszönöm!
  • Dj Tommy
    #942
    Asszem a fastTube viszi.
  • SzQk
    #941
    Az a HD videókat is viszi?
  • Dj Tommy
    #940
    Youtube videónézésre használd a cutetube, vagy fasttube programot.
  • SzQk
    #939
    Igen, fent is van(legújabb), csak az nem viszi a Youtube videókat...
  • Dj Tommy
    #938
    Itt van, hogy-hogyan lehet felvarázsolni Belle-re.
    Nálam ez van:
  • Gabdal29
    #937
    Én sem találom!
  • Dj Tommy
    #936
    Én most néztem meg, és nálam bent van a listában az értesítések widget.
  • Örm
    #935
    Hello!
    Belle alatt nincs értesítések widget? Nem találom sehol!
  • Dj Tommy
    #934
    Sajna szerintem nem lehet, gondolom az Opera Mobile-t ismered, ez is jó böngésző.
  • SzQk
    #933
    Végülis igaz...
    A böngészőt nem tudom külön letölteni? Nem akarok frissíteni, de sehol nem találtam...
  • Dj Tommy
    #932
    Nekem személy szerint a Belle-ben, a jobbb widget elrendezés tettszik.
    Jól gondoltad, ez már nem is Symbian (Belle), hanem már Nokia Belle-nek hívják.
  • SzQk
    #931
    Amúgy mi a nagy szám a Belle-ben? Kb. iOS és Android utánzat az egész... Ocska matt színek, idétlen óra, és lehetne még sorolni. Ez szinte már nem is Symbian...
  • MuchACHO79
    #930
    Nem tettem fel a Belle-t. Egyébiránt semmi nyűgöm nincs a gyári navigációval. Egy ideig betettem a kocsiba az IGO-t is meg a Nokia Maps-et. Sosem voltak egy véleményen, de szeretem a Nokiás cuccot. Legalább autópályán jobbos kanyarban nem vitt be a benzinkútra :)
  • Dj Tommy
    #929
    A Symbiannal nincs semmi gond sem. Divat lett a Symbiant fikázni.
    Symbianra is van főzött rom, úgyhogy nincs gond, bár nekem jó az alap is, azzal sincs gond. ;)

    U.I:
    Fingós app, van Symbianra is
  • davidka003
    #928
    Akkor flame on:

    Én nem nézem semmibe a telefonos kamerákat de az igaz, hogy a többihez viszonyítva tényleg szuper.
    Navigáció is korrekt dolog benne.
    Oprendszerrel nem vagyok kibékülve. Symbian mindig is fos volt. Prohardveren is elég sokan panaszkodnak az N8-ra. Androidnál megvan a szabadság, stabil ROM-okat lehet letölteni rá, van támogatás akár a google részéről akár a sufni fejlesztők részéről, viszont egyikben sincs ilyen kamera.
    Navigációra én a google maps-et használom. Kis egyszerű, tudja amit kell.
    Androidon is megy a flash.

    "Az a gondja vele, hogy nem fut rajta a fingó app, meg a horkolásfigyelő."

    Ez is csak azt bizonyítja, hogy milyen sok program van Androidra, lehet válogatni.
  • SzQk
    #927
    Melyik oprendszer van rajta? És alap böngészővel vagy Operával?
  • Gabdal29
    #926
    Enyém igen!
  • SzQk
    #925
    A telefon a normális Youtube-on(mármint nem a mobil oldalon) lejátsza a videókat?
  • Gabdal29
    #924
    Nem kell térerő hozzá,csak akkor kicsit többet kell várni a jelre!!
    Nyugodtan tedd fel a garmint!! DE felteheted a Sygik 3D nagyon király! és az sem térerős!
  • ajem kisa
    #923
    És ahhoz kell a hálózati térerő (nincs benne sim kártya), vagy a beépített gps dolog is viszi a garmint?
  • Tinman #922
    Természetesen!
    A gyári Nokia térképeknek baromi nagy előnyük, hogy ugye egyrészt ingyenesek, másrészt baromi sok ország leszedhető.

    A Garminnak meg nagy előnye, hogy meglehetősen pontos adatokat tartalmaz, hiszen a "nagy" Garmin GPS-ek is City NAV alapján mennek, idehaza meg ugye a Naviguide térkép az egyik -ha nem a legjobb.

    Biztos amúgy én vagyok a béna, de nekem Garmin-t feltenni, mindig napok kérése, mire minden egyben van... nem egyszerű. :-/
  • ajem kisa
    #921
    Ugyan én már másik telefont használok, de megvan az N8 is még, az a navigáció érdekelne amit írsz, te próbáltad már? Mert a gyáritól én különösebben nem voltam elalélva, de kisegítésnek tökéletes!:)
  • Tinman #920
    Az a gondja vele, hogy nem fut rajta a fingó app, meg a horkolásfigyelő.

    Arról meg szépen elfeledkezik, hogy a 12 MP-es Carl-Zeiss optikás cuccal, szépen el lehet verni az iPhone/Andriod csúcs készülékeket is, hogy a normális flash támogatásról, meg a sötétben történő Xenon vakus fényképezés előnyeiről már ne is beszéljek.

    Ja meg ezen a telefonon nem fossygic, meg warezigo fut, hanem egy NAGYON korrekt INGYENES térképszoftver, ráadásul tolhatsz fel mellé Garmin progit is CITY Navigatorral, ami meg köztudomásu, hogy mennyire minőségi térkép.

    Azt meg már csak halkan jegyzem meg, hogy céges kocsiba k. jól jön az FM transzmitter, nyaraláskor meg nem kell notit cipelnem, ha filmet akarunk nézni, csak rákötöm a telót a tv-re és lehet szépen filmet nézni nagy képernyőn.
  • Dj Tommy
    #919
    Jó "poén" volt, de mi nem nevetünk rajta.
    Amúgy kifejthetnéd, mi a gond vele?
  • Tinman #918
    Köszönjük! Majd értesítjük!
  • Gabdal29
    #917
    Anna az király volt de ez a Belle egy f.s!! Be engedtek egy samsungos gyökeret a fejlesztők közé!
  • davidka003
    #916
    Maga az egész telefon egy zsákutca.
  • Gabdal29
    #915
    Ez a belle olyan lett mint egy elb.....ott samsung!!! nagyon gagyi
  • Tinman #914
    "Minden alkalmazást legyalul?"
    Nálam ez történt!

    "Elfelejti az email postafiók beállításait?"
    Nálam nem.

    "Elvesznek telefonszámok / üzenetek?"
    Nálam nem.

    "A jelenlegi theme használható továbbra is?"
    Nálam igen.

    "Mennyire stabil?"
    2 hete raktam fel, sokat nyúzom... SEMMI probléma nem volt, egy pici sem!

    "Visszarakható a jelenlegi szoftver ha mégse jön be?"
    Igen! Előtte készít róla mentést, rá is kérdez, etc.
  • MuchACHO79
    #913
    Na megjelent nálam is az új készülékszoftver. De nem tudom feltegyem e.
    -Minden alkalmazást legyalul?
    -Elfelejti az email postafiók beállításait?
    -Elvesznek telefonszámok / üzenetek?
    -A jelenlegi theme használható továbbra is?
    -Mennyire stabil?
    -Visszarakható a jelenlegi szoftver ha mégse jön be?
  • lemezes
    #912
    "Sziasztok.
    Végre tudtam frissíteni a telefont Bell-re, minden szuperül működik a programon belül, csak van egy kis problémám.
    Nem találja a hálózatot a telefon, így nem tudok se telefonálni, se internetezni.
    Ha valaki tud segítsen.
    Köszi."


    Utóirat:
    Végre sikerült beállítanom a telót, bár nem tökéletes, mert az internet csak WiFi-vel működik.Valamiért a Wlan hálózatot nem ismeri fel.

  • Gabdal29
    #911
    http://upfone.hu/content/alig-jelent-meg-symbian-belle-maris-feltortek

    Belle hack!!!!!
  • lemezes
    #910
    Sziasztok.
    Végre tudtam frissíteni a telefont Bell-re, minden szuperül működik a programon belül, csak van egy kis problémám.
    Nem találja a hálózatot a telefon, így nem tudok se telefonálni, se internetezni.
    Ha valaki tud segítsen.
    Köszi.