1029
...12 megapixeles optika, HD minőségű videófelvétel, Dolby Digital...
  • Béla9248
    #989
    Sziasztok! Olyan gondom volna a készülékkel hogy akár mit telepítenék rá valamiért nem akarja felismerni meg telepíteni sem! A teló memória 50%-a üres és még van benne egy 8gigás kari is ami teljesen üres és mégis azt írja hogy tele van töröljek! Esetleg találkozott már ilyen problémával valaki? Valami megoldás lenne rá?
    Előre is köszi a válaszokat!
    Sziasztok!
  • SlayR
    #988
    Kecskeméten Eladó egy T-Mobileos sötét szürke Nokia N8 minden tartozékával dobozban még novemberig garanciális! kép

    Ár megegyezés szerint! Érdeklődni itt vagy [email protected] e-mail címen! (ez volt a reklám helye) :)
  • SzQk
    #987
    Köszönöm!
    Valami infó van arról, hogy mikor jön rá újabb frissítés?
  • Gabdal29
    #986
    Én már voltam arra, és nyugodtan menj arra, a térképük meg csak a főbb útvonalakat jelzi,legalább is garminon.
  • Dj Tommy
    #985
    Beállítások->Alkalmazásbeállítások->Videók->Használt hozzáférési pontot állítsd be, mindig az aktuálisan csatlakozott pontra.
  • SzQk
    #984
    Miért nem viszi a Fastube a Youtube-videókat? Csak a gyári Youtube "alkalmazás" megy, és wi-fi-t használok. Néha azt írja ki, hogy a kapcsolat nem elérhető vagy mi, pedig 80-90%-os a jelerősség, és máshol is ugyan ez van. Most lett frissítve Belle-re 1 hónapja.
  • Tinman #983
    Nem tudom mi az úti cél, de arra ne menj.
    Komolyan.
  • turorudi10
    #982
    sziasztok! Szerbia térkép van valakinek az N8-asán? én akár hogy töltöm le, mindig csak a főbb útvonalak látszódnak, pedig a többi ország amit még használok, megy rendesen...
  • Gabdal29
    #981
    Na ujra kelett húznom a gépet,és tökéletesen működik a dolog!! köszi
  • Dj Tommy
    #980
    Érdekes, de az a lényeg, hogy működik legalább.
  • Gabdal29
    #979
    ez az! úgy indul el ha rádugom a telefont a gépre és közben indítom a telefont suite módban, akkor elindul!
  • Dj Tommy
    #978
    Akkor sajnos ebben nem tudok segíteni, Win7-t előtt nekem is XP Sp3 volt fent és ott is jól működött a Phoenix.

    Amúgy azt is próbáltad, amit linkeltem?
  • Gabdal29
    #977
    xp sp3 van fenn!
  • Dj Tommy
    #976
    Rendszergazdai jogosultságokkal indítottad?(feltéve ha win7-re akarod felrakni)
  • Gabdal29
    #975
    telepítés után indítom és ezt csinálja 1 órája ezt írja ki!! mindig betölti és kezdi előröl!!
    [img=http://keptarhely.eu/thumbs/2012/05/25/v00/20120525v00a2d6x4.jpg]
  • Dj Tommy
    #974
    Ezt a hibaüzenetet még nem is láttam, pedig raktam már fel 1-2 Phoenixet.
    Ezt rakd fel, ennél nem lehet gond.
  • Gabdal29
    #973
    [img=http://keptarhely.eu/thumbs/2012/05/25/v00/20120525v00aviogm.jpg]
  • Gabdal29
    #972
    Nem tudom a phoneixet telepíteni mert mindig ezt az üzenetet kapom! mi lehet a hiba?
  • Dj Tommy
    #971
    Úgy nevezem a 16GB-os memóriát, a telefonmemória mellett.
    Én csak azt szedtem le, ami alapból be volt pipálva és azt is raktam fel, a többi fájl nem tudom mi lehet
  • Gabdal29
    #970
    Vagy ha az egészet teszem fel akkor mi van? mert ott benne van az 1.3 Gb memória cucc legalul!?
    Ha az az!
  • Gabdal29
    #969
    Mit takar az a "memória egység"? És e nélkül jó lesz a telefon?
    Bocs ha túl sok a kérdés de most csinálom először!
  • Dj Tommy
    #968
    Elég úgy hagyni, ahogy alapból ki van jelölve, amúgy van egy 1.3 Gb fájl, az a memóriaegység "tartalma", azt majd a phoenix hiányolni fogja, de ki lehet venni a listából, az options alatt a phoenixben.
  • Gabdal29
    #967
    köszi.
    és az utolsó Files ablakban mindent ki kell jelölni vagy elég amit automatikusan kijelöl?
  • Dj Tommy
    #966
    Releases(szoftver verzióknál) válaszd a 22.14-st, majd a mellette lévő Variants-nál ez kell neked:
    059D7G5: N8-00 RM-596 T-Mobile Hungary HU DARK GREY (ORIGO) S3.1 V4
  • Gabdal29
    #965
    Ja és t.mob os a tel
  • Gabdal29
    #964
    Na megvan minden program hozzá!
    Csak azt nem tudom milyen néven keressem az Anna-t a navifirmen?
    RM-596 eddig meg van, és utána?? Valaki help! Köszi
  • Gabdal29
    #963
    Köszi így elsőre kicsit magas,de majd megpróbálom!
  • Tinman #962
    Animált hátteret Belle alatt tényleg nem lehet használni?
  • Dj Tommy
    #961
    Itt a leírás hozzá.

    Grillie:
    Így már jobb a zenelejátszó mérete pl:
  • Gabdal29
    #960
    Erről mesélhetnél bővebben,vagy valami leírást róla,mert hát nem vagyok boldog mióta ez van fenn! már csak azért sem mert azóta az üzem idő is csökkent 4 napról 2-re, meg az egész kinézet egy android utánzat!
  • Grillie
    #959
    Nekem is ez volt, szervízbe kell bevinni, ott csinálták meg 2 nap alatt. Esetleg még azt megpróbálhatod, hogy kikapcsolod a vírusirtókat.

    Mellesleg a Belle valóban f*s, főleg a rengeteg kihasználatlan felület, az idióta óriási zenelejátszó-widget meg az ócska óra. Mint valami sz*r android-os...
  • Dj Tommy
    #958
    Van lehetőség downgrade-ra, ha hiányzik az Anna szoftver.
    Amúgy nekem az Anna szoftverből, a videolejátszó hiányzik.
  • Gabdal29
    #957
    Nem éri meg bellére frissíteni mert egy rakás sz@r,az anna ezerszer jobb volt, bánom én is ,h frissítettem!!
  • vatian
    #956
    Sziasztok!
    Szeretnék frissíteni Belle-re.Már 6-7-szer próbáltam az Ovi Suite-val.
    A biztonsági mentésnél mindig megáll a predektív szótárnál és vége.Kiírja,hogy:valami nem sikerült.
    Van erre valami megoldás?

    Másik kérdésem: a kijelző alsó része nem nagyon érzékel.Lehet-e javítani rajta csere nélkül?

    Válaszokat előre is köszönöm!
    Üdv
  • Tankai Lipot
    #955
    Köszönöm :)
  • ajem kisa
    #954
    Én akartam!:D
  • Dj Tommy
    #953
    Ezzel a programmal megoldható
  • Tankai Lipot
    #952
    Hello!
    Digitalizáltam a bakelit lemezeimet, a borítójukat lefotóztam és szeretném betenni a médiatárba, csak azt nem tudom, hogyan kell, hogy lapozás közben lássam, és ne csak a hangjegyeket mutassa, mit kell csinálnom vele?
    Üdv
  • Dj Tommy
    #951
    Régen úgy volt, hogy voltak oldalak, ahol lehetett kérni, de a legtisztább az, hogy ezt végigcsinálod és nincs gond többé, a szignózásra.
  • Grillie
    #950
    Köszönöm! Azt esetleg megtudnád mondani, hogy hogyan kell signálni a .sis fájlokat? Semmi érthetőt nem találtam...