1029
...12 megapixeles optika, HD minőségű videófelvétel, Dolby Digital...
  • MuchACHO79
    #229
    Letöröltem a telefonról a közösségi nevű szoftvert. Aztán az update meg felajánlotta visszatettem. Azóta nem jó a battery monitor a tudományos számológép és még a közösségi nevű program sem indul: sorry please uninstall and reinstall software...
  • ajem kisa
    #228
    Ujdonságok 2011-2012-re!
  • ajem kisa
    #227
    Nemtudom, azért írtam, hogy "Valaki bemeri vállalni?":)
    De a fele cucc bennelesz a jan/febr update-ben is!
  • N8
    #226
    Hali!
    Király lehet ez a cucc,de milyen nyelvekkel van felszerelve?
    És ha nem mükszik akkor hogyan állíthatnám vissza?
  • ajem kisa
    #225
    Majdelfelejtettem!
    Barett 50 cal!!!!! figyuzz, van még félórád!:D
    #196
  • ajem kisa
    #224
    Besz..ok!
    Ma gondoltam leszedem a videókat és a fotókat valakinek gépre...és nemment a dolog!
    A kapcsolatokban bármit állitottam, automatikusan az ovi-ra men (ami jó) és nemcsinált semmit, semmi töltés, semmit bakker!
    Átnyomtam a többire, azokkal töltötte az akkut, de cd meghajtónak látta a sajátgép, az ovi meg nem, de nemis maradt egyiken sem, mert átváltott ovi-ra, és onnan semmi!
    Ujraraktam az ovi suite-et, most legalább látja adatként, lementettem mindent, holnapra ha nemváltozik a helyzet, akkor hard resetem!:D
  • ajem kisa
    #223
    Speci_tuningot_kapott_a_nokia_n8/
    Valaki bemeri vállalni?:)
    Köszi "Sunsun"!
  • ajem kisa
    #222
    A #209-es hszben van, hogy hol lehet be/kikapcsolni a kisegítő lehetőségeket, ott elvileg van adatbázis egyből ha megy a gps.
    Ha bepipáltad azokat, akkor ott folyamaros a net és a műhold, ha kilépsz a gps-ből, akkor megszakad, és ha megint kell akkor automata...:)
    A keresés pedig egyszerüen a keresés, és ott az üres részre nyomsz, nem a kereső szóra!
  • ajem kisa
    #221
    Ha nemjó sehogy sem a battery-s cucc, és sem a másik, akkor tuti bekavar valami (újat nemmondtam ezzel szerintem:D)!
    Valami nemmegy a háttérben közben ami bekavarhat? Lőjjél ki a widgetek közül olyat amit azelött raktál fel miután rossz lett!
    Nekem most nemrég a Desktopnotes miatt nemtudtam indítani az e-maileket és a gps-t, miután kiszedtem a menüből (nemtöröltem le), úgy működtek a widgetek!
    Nagyon jolenne az a FW...vagy nemkellene szarokat felrakni az OVI-ra sem, nemtom mi a fene van, de elég idegesítő tud lenni az ilyen kis apróság is!
  • Örm
    #220
    Hello!
    Mivel még nem használtam soha a nokia gps-ét csak iGO-t ezért lenne egy két kérdésem a gps-el kapcsolatban. Az egyik az lenne, hogy hogy lehe kikapcsoni azt, hogy mindeg csatlakozzon a netre? A másik pedig az lenn, hogy tudok pontos utcára, városra, országra keresni? Én még nem jöttem rá. Ha a keresésbe megyek akkor mindig csak a betáplált helyeket tudom kiválasztani. Köszönöm a segítséget!
  • MuchACHO79
    #219
    Nekem sem jó a facebookos cucc, de felraktam a NIMBUZZ-t, ezzel tudok chatelni, OPERAból meg be tudok lépni a facebookra de abban meg chat nincs. Más nem igazán kell.
    Újraraktam a battery monitort, de igy sem indul el. Próbáltam soft resetet, de nem lett jobb a helyzet.
    Elinditom és ennyit tud: Analyzing...
    Számológép meg: szürke képernyő alul opciók és kilép gombok, az opciókban semmi, de legalább kilép.
    De minden más szoftver rendesen elindul, nem értem, nem értem :(
  • ajem kisa
    #218
    Pár infó a köv.FW-ről!
    Jaunár/februárra igérik, de 2011-ben lesz 4-5 nagyobb update is...(~50 nagyobb javítás a rendszerben)
    Az első FW-ben lesz:
    - új kinézet, menürendszer (talán mégsem az első FW)
    - új böngésző (HTML5)
    - új billentyűzet, lesz állóban is qwetrt/azerty is, és az sms írásnál látható lesz az az sms is pl. amire válaszolunk éppen...

    A nokia állitólag 1Ghz-es procival felszerelt N8-asakat is tervez erősebb videókártyával "true zoom"-os fényképekkel...

    Tehát JAUNÁR/FEBRUÁR (!!!)
    Remélem nemtolják el hónapokkal mint ahogy a készülékeket eltolták nyár helyett november...
  • ajem kisa
    #217
    Gondoltam, hogy nincs wifi az autóban :), de a bluetooth-on és a wifin kívül még van ott 2 másik is, amik rögtön gyorsabbá teszik a gps-t!
    Nemsok adat megy rajta, de lényegesen hamarabb megfog találni az tuti, szóval szerintem nespórolj vele, mert pár térerő antenna hamarabb behatárol mint egyedül a műhold !
    Mondjuk ha a názáé lenne akkor lehet gyors lenne...:)
    Ha bat.mon. behalt, akkor próbáld meg ujrarakni!
    Talán a számológéppel is kipróbálhatod!
    Amúgy a fészbúkos cucc neked is bugos?
    Igazából nekem csak wifi-vel jó (inkább jobb), máskor meg mintha csak memóriából dolgozna, mert nemfrissíti a cuccokat, de a kommenteket olvashatom!
    Qrvára remélem, hogy az ilyen bugokat helyrerakják, mert mondjuk nem a fészbúk a fontos, de ha nemmegy rendesen a dolog, akkor nemkellene addig kiadni amig nem frankó (másik véglet, meg cask igy tudják meg, hogy mennyire jó vagy nem, de akkor odakellene biggyeszteni, hogy béta!)!
    Amúgy a köv. FW új ikonokat is fog talán kapni és remélem, hogy nemcsak pár kb lesz, hanem komplett, mondjuk sp1 mint a wnz-nál!
    A témákat meg gyalulom le a francba amit a fórumokból szedtem, mert mintha azok miatt lassulna a teló!?
  • MuchACHO79
    #216
    Nem használom a kiegészitő dolgokat, autóban nincs wifi, és nem akarom, hoyg mobilnetezzen feleslegesen. Szóval csak GPS.

    Oviból töltöttem le a tudományos számológépet, ingyenes program kellene sokszor.

    A battery monitor is tetszett, mert kitettem a todayra, és ránézésre láttam, hogy még mennyit fog menni. De ez nem lassit, ez behalt...
  • ajem kisa
    #215
    Engem is szokott lassítani pár progi, leszoktam gyalulni azokat amikre nincs szükségem mert minek?
    A battery monitor szerintem felesleges, mertha az akkura ráböksz, akkor kiirja %-ban, hogy mennyi kakaód van még!?
    A scientific calc.-t vetted az OVI-tól, vagy az valahol van, amit még nemláttam a telóban?:)
    A GPS-hez használod a kiegészítő segitségeket (wifi, meg nemtommár mikmég?)?
  • MuchACHO79
    #214
    Na, elkezdett szivatni a telefon.

    A battery monitor ennyit ir ki a today képernyőre: Active use: Analyzing. Ha elinditom a programot ugyanez és csak taskváltással lehet lelőni. És nem indul a scientific calculatorom sem. Mi lehet a baj?

    Kipróbálam a frissitett navigációs programot, de 15 perc alatt képtelen volt meghatározni az autóban menet közben, hogy hol vagyok. Fémgőzölt szélvédőm van a PocketPC is csak külső antennával volt pontos, úgyhogy így nem tudom miként fogok navigálni vele ha autóval vagyok.
  • ajem kisa
    #213
    Nemtudom, nempróbáltam még!
    Viszont a "photo browser" alkalmazással csak a fotókat adja be a listára!
    Az OVI-n megtalálod!
  • Örm
    #212
    Hello!
    Azt meglehet oldani valahogy, hogy a fényképek menű alatt csak a képek szerepeljenek és a videók ne?
  • ajem kisa
    #211
    Ez mi a fax? Biztos, hogy mégcsak a gépemen sincs szkúter, nemhogy...fasza!
    Szóval a link!
  • ajem kisa
    #210
    Hmmm... Ez sem szar!
  • ajem kisa
    #209
    Asszem az a GPS lesz ha azokról az ablakokról beszélsz amik állandóan felugranak balfent! Nekem ezvolt!
    Az a beállitások/(nekem nem Magyar)alsó/pozició/első...
    Ott kapcsold ki egyenlőre az összest, talán a beépítettet hagyhatod (csak ezzel ingyenes a GPS a nokiánál, és lassabb!)!
    Ha állandóan ottvan az óránál az odavissza nyíl, én a beállitások/kapcsolatok/odavisszanyíl jel/hosszan tartom, és leállítás!
    Biztos megvan az oka miért megy, de a multkor valami 16h-t ment 16mb letöltéssel mire észrevettem! Nemtudom mit csinált, de nemvolt gáz mert 500mb a havi netlimitem! De most sem tudom miért, az elöbb a suliban reggel óta nemvolt a kezemben a teló, és 5h csatlakozást szakítottam meg...
    Ha rájössz, hogy mi az, akkor majd meséld el légyszi, mert az e-mail-jeim nemhinném, hogy 2 hónap után is frissülnének fullra!?
    Dehát kitudja?:D
  • Örm
    #208
    Hello!
    Köszi sikerült! Azt, hogy lehet beállítani, hogy ne kapcsolódjon automatikusan mobilnettel a netre?
  • ajem kisa
    #207
    Megfogod találni!:)
    Van offline üzemmód mind a két telón, nemfeltétlenül kell sim egyikbe sem!
    Sőt asszem sim nélkül is lehet!
    Amúgy épp kutatom a menüben, de nincs nálam semmilyen másik teló, hogy kipróbáljam! Bocs, de mindenesetre ha bekapcsolod a bluetooth-ot mindkettőn, akkor ott lőssz egy szinkronizálást, és felajánlja!
    De talán a legegyszerűbb módja az az OVI Suite-en keresztül!
    Abban szinkronizálod az 5800-át ha eddig nemtetted, és aztán hozzáadhatod ahhoz az OVI-hoz az N8-at is, és úgy szinkronizálod, az sokkal gyorsabb és áttekinthetőbb szerintem!
    Az OVI meg gyerekjáték!;)
  • Örm
    #206
    Még az lenne a kérdésem, hogy mind a két telefonban kell lennie sim kártyának? ESetleg pm-ben letudnád írni, hogy pontosan, hogy kell csinálni a szinkronizálást?
  • Örm
    #205
    Akkor csak az n8-on kell a szinkronizálást elindítani? Ha nem akarok mindent átvinni akkor lehet választani? Köszönöm a választ!
  • ajem kisa
    #204
    Üdv a csapatban!:)
    Igen tudod, van benne szinkronizálás, fullba áttod rakni az összes cuccodat, énis 5800-ról váltottam!;)
  • Örm
    #203
    Hello!
    Holnap jön meg az n8-am. A Kérdésem az lenne, hogy tudom majd az 5800-ámról a névjegyeket a hozzájuk tartozó képeket valamint a naptárbejegyzéseket áttenni majd az n8-ra? Köszönöm a segítséget!
  • ajem kisa
    #202
    Na sikerült letesztelnem!:)
    Hibátlan! Képet, hangot, stb. oda-vissza lehet küldeni, a pc-re nemkell telepíteni mert portable, szóval a nokiát megelőzték, de remélem megcsinálja a FW-ben ezt az év elejére a nokia is, mert kicsit gázos ezzel a betallózás szerintem!
    De mindenképpen jódolog, csak ajánlani tudom a próba után is!
  • ajem kisa
    #201
    Link PC-re!
  • ajem kisa
    #200
    Wifi-vel adatküldés PC-re, másik telóra!
    Elvileg kell a pc-re is telepiteni és nyilván a telefonra is, remélem lesz rá időm, hogy kipróbáljam hamar!
    Ha valaki tesztelte, írjon róla legyenszives!;)
    Thx!
    (ha nemlenne jó a linkem, akkor OVI->"DUKTO"..
  • ajem kisa
    #199
    Most jutott eszembe, hogy gondolom van ovi a gépeden, és ha rámész a frissítésekre, akkor ott van egy opció, hogy ujrarakhatod a szoftvert ha gáz van vele!
    Én nempróbáltam még (remélem nemlesz rá szükség!), de veszteni nemveszthetsz vele!:)
  • Barrett 50 Cal
    #198
    Értem,köszi:D
  • ajem kisa
    #197
    Ovi-n van egy rakás játék, van ami ingyenes, és van ami fizetős!
    De a hero of sparta 3€ (40mb)!
  • Barrett 50 Cal
    #196
    Hello!
    Azt nem tudjátok,honnan tudok jó játékokat leszedni rá?Mert pl láttam a hero of sparta-t is 3D-ben n8ra és nagyon jó csak nem találom sehol:(
  • ajem kisa
    #195
    Mekkora progi már!:D:D
    Vehetsz fel, keverhetsz..jól elvagyok vele!:D
    Ovi-n "Loop" néven kell keresni, ~15mb!
  • ajem kisa
    #194
    Nekem csak a webrádiónál fagyott meg, de eddig nemindult ujra magától!
    Reméljük, hogy majd a FW javít az ilyen bajokon!
    Amúgy: 38 alkalmazás nyitva!
  • MuchACHO79
    #193
    Elindult a dolog, csak sokszor reseteli a telót. Főleg címkeresésnél. Nagyon rosszul van megoldva, IGO kéne rá :) Na mindegy, remélem nem lesz sok ilyen reboot alkalmazások miatt...
  • ajem kisa
    #192
    Most visszaolvastam a hsz-eidet, szóval neked olyan gps kellene ami nem megy ki a netre, nincs netes forgalom, csak műholdas?!
    Az teljesen úgyműködik mint ahogy most használod, a térképet nem akkor szedi le amikor behatárol vagy útközben, hanem azt ahogy leszedted akár pc-vel is vagy a telefonra töltötted, csak a segédleteket kell (az ingyenes ami elvileg megy offline-ban is már igen) kilőni, és csak a beépítettet hagyod bepipálva!
    Én így használtam az 5800-át mert azzal csak alap előfizum volt, se wap/net..semmi!
    Mondjuk úgy vártam is eleget mire megtalált (2-10perc!!!), de külföldi fórumokban olvasva már az alap gps is eléggé ottvan az N8-ban!
    Ha kikapcsol akkor nemtudom mivan, de próbáld ki, hogy csak a beépített van pipálva és újraindítod te magad, aztán...hátha!
    Reméljük jólesz úgy!
  • MuchACHO79
    #191
    Hm :(

    Feltettem az új GPS szoftvert, meg 3 ország térképét, hogy menjen offline üzemmódban is. Egy darabig azt irja felülre, hogy várakozás GPSre aztán újraindul a telefon, igaz pin kódot nem kér.
    Helymeghatározó módszereknél:
    Kiegészitett GPS
    Beépitett GPS
    Hálózatalapú

    Mit csinálhatnék még?
  • ajem kisa
    #190
    Van végre normális skype symbian 3-ra is (ideje volt)!
    "Skype finally works on the Nokia N8 now. To download Skype, visit skype.com/m from your phones default browser.

    You can use Skype for Symbian on the following handsets:

    Symbian ^3: Nokia N8, C7-00, C6-01 and E7"