1029
...12 megapixeles optika, HD minőségű videófelvétel, Dolby Digital...
  • ajem kisa
    #349
    Nekem sincs semmi! Hamarosan...:)
  • Örm
    #348
    Hello!
    Tudja valaki, hogy mikor jön már az 1.1-es frissítés? Nem tegnap kellett volna jönnie?
  • ajem kisa
    #347
    Csináld pc-re dugva betallózod és kitörlöd amit akarsz!:)
  • SlayR
    #346
    Az első frissítés most fog jönni de az csak előkészítése az 50 nagy frissítést tartalmazó februárinak ami nálunk lehet csak március eleje lesz majd nyáron a symbian 4 nincs benne tolás
  • MuchACHO79
    #345
    Nem januárról volt szó? Megint elkezdték tologatni? Nagyon kéne már a frissités, mert össze van gabalyodva a telóm :(
  • KraZ
    #344
    Sziasztok!
    Tudja valaki,hogy lehet albumokat törölni?
    Ha az albumot nyomva tartom akkor az előugró menüben törlés alatt csak a számokat törli ki de az üres album megmarad és azt is ki szeretném törölni.
  • oneal1
    #343
    az az 50 újítást hozó frissítés jön február közepén?
  • oneal1
    #342
    király!
  • Gabdal29
    #341
    http://nokia5230stuffs.blogspot.com/2011/01/nokia-n8-nyaron-jon-symbian4-frissites.html
  • baragabor
    #340
    Valaki tudna ajánlani nekem aktuális deviza-középárfolyamokat kijelző widget-et ?
  • SzQk
    #339
    Hát nekem van pár negatív tapasztalatom a telefonnal... A zenelejátszó eléggé gagyi, normális equalizer sincs benne, nem lehet külön borítót az albumhoz rendelni, az előadók szerinti albumozás is csak nehezíti a kezelhetőséget, mert végig kell lapozni mindegyik albumon. Nem értem, miért nem lehet csak előadók szerint, és úgy az albumok... A lejátszási listához is egyenként kell adogatni mindent, ami 1000 szám esetén remek... Ha lefagy, akkor az aksit sem lehet kiszedni, hanem nyomogatni kell a kikapcs gombot, a fényérzékelője sötétben gyengíti a világítást, ami már az ember árnyékától aktiválódik... Ennek ellenére szerintem übereli az iphone-okat, meg minden mást... ;D
  • ajem kisa
    #338
    Decsúnya!:)
  • ajem kisa
    #337
    Jött egy kis update a videólejátszáshoz, ami kb. 1mb és az .srt-t is tudja kezelni (feliratokat .srt formátumban)!
  • Gabdal29
    #336
    köszi valamelyik nap megcsinálom hátha segít!
  • baragabor
    #335
    5-10 perc, attól függ mennyi adat van a telefonon, mert biztonsági mentést készít előtte. OVI Suite - szoftverfrissítés - "újratelepítheti"
  • Gabdal29
    #334
    és egy sw frissítés mennyi idő és mivel jár?
  • baragabor
    #333
    Hali! Nekem ugyan ez volt. Újraraktam a softwert és jó lett.
  • ajem kisa
    #332
    Én alapból szinkronizálom a telószámokat, a fotókat/videókat/smseket egy mappába teszem minden héten a pc-re (nem az ovi-n keresztül!), és amikor jegyzetek is és úgy azthiszem, hogy minden mentve van, akkor nyomok egy hard resetet!
    Aztán kiderül, hogy valamit elfelejtettem és akkor már késő!:D
    Amikor kész, akkor ovi-suite és minden szinkronizálása...3perc az egész! Visszakapod a telókönyvet/fotókat/videókat/zenéket...

    Nyilván az összes alkalmazást ujrarakni...mintha ujraraknád a rendszert a gépeden!
  • Gabdal29
    #331
    na ezt még nem próbáltam!! biztonsági mentést már csináltam,csak azt nem tudom ,h tudom rá visszatenni? első ilyen telóm! bocs a hülye kérdésekért!
  • ajem kisa
    #330
    Akkor ments le minden fontos cuccot ovi suite-en, és csinálj egy hard resetet! Ez tuti rendbeteszi!:)
  • Gabdal29
    #329
    kiszoktam kapcsolni de akkor is ez a helyzet!
  • ajem kisa
    #328
    Nekem akkor csinálta azt, hogy nemjelezte az elmulasztott hivást és sms-t, mert egy alkalmazás (valami olyan ami sms szöveget egyből kirakott, nemkellett klikkelni semmit) bekavart!
    De ha ilyeneket csinál, lehet, hogy egy ujraindítás segít!:)
  • Gabdal29
    #327
    sziasztok.
    olyat szeretnék kérdezni,h nektek is eltűnik a hívólistátok naponta?? mert nekem igen és ez kicsit idegesítő!! 30 napra van állítva és akkor is!! vagy van más beáll lehetőség is? vagy csak rosszul csinálok valamit?? Ugyan ez a helyzet a kézbesítési jelentéseknél is, van mikor meg se jelenik! köszi a választ.
  • ajem kisa
    #326
    Igen, volt ilyenről hirmorzsa, hogy vannak "öngyilkos nokiák", de én sem a külföldiben, sem a Magyar oldalakon nemolvastam konkrét esetet!
    Viszont az volt a cikkben (már régebben volt), hogy azokat a telókat a nokia cseréli egyből!

    SlayR:
    Azután a cikk után énis ugyanezt mondtam, hogy az egy fikázó teszt egy az egyben, arról szól, hogy androidot kell venni (szerinte!)! De hogy a "reset gomb"-ot elsem olvasta a munuálból, hogy az micsoda, és leírja így, hogy "assetom, hogy minek rakott ilyet a nokia rá, meg 3x lefagyott..!"
    Midnegy, erről írtam épp azelött a hsz elött pont!
    Szoval aki most sem tudja, hogy mi az, annak elmondom, hogy a töltésjelző lámpa, ha felvan töltve az akku akkor elalszik!
  • baragabor
    #325
    Nekem több, mint 1 hónapja van meg, még soha nem fagyott le, teljesen megvagyok vele elégedve. Nem bántam meg, hogy N8-at választottam.
  • dr robi
    #324
    szerinted melyik bolt cseréli ki 2 hónap után.
    ma vissza vittem, elindult a telefonom a szerviz felé.
    remélem sikerül megcsinálni, bár reménykedem, hogy nem, és akkor kénytelenek kicserélni.
  • oneal1
    #323
    cseréltesd ki a telefont:)

    amúgy nem tudom:S
  • dr robi
    #322
    Sziasztok!
    Novemberi N8-som van.Az első nap lefagyott, és nem lehetett se be, se kikapcsolni.Szoftvert frissítettek rajta.Azóta tökéletes volt, nagyon megszerettem.Jan. 15-én megint lefagyott, és se kép, se hang.Meghalt.Most már kezdek kétségbe esni, hogy ez így lesz mindig.Mit tudtok ennek az orvosolására? :)
  • SlayR
    #321
    Az ébresztős témához visszatérve örülj neki, hogy ébresztett...a drága agyonflamelt Iphone 4 egy szoftverhiba miatt január elején elfelejtette az ébresztést is! :)
  • SlayR
    #320
    Miért az alapján döntötök amit más ír? sztem technikai cuccba csak akkor lehet dönteni ha magad kipróbálod mind1 milegyen az...de ez az én véleményem.
  • SlayR
    #319
    jónagy gyökér volt a tesztelő már elnézést de az ilyennek dobókockát se adnék
  • zazenke
    #318
    és egy kis friss teszt még meleg :n8 teszt
  • zazenke
    #317
    Látjátok ,lehet gondolkozni de az n8 hoz hasonló árú és tudású telefont nem is nagyon lehet venni . Az egyik lemerül egy nap alatt a másiknak még vakuja sincs a harmadiknak fix fókusza van . mindhárom tulajdonság ebben a kategóriában megengedhetetlen szerintem
  • CybeRick
    #316
    EDOF, fixfókusz. Egyébként OK (nekem az van). Videó része ugyanaz. Szintén S^3.
  • ajem kisa
    #315
    Nokia C7?
  • zazenke
    #314
    a teszt szerint az omniát naponta kell gyakorlatilag tölteni azért ez kemény probléma és nagyban csökkenti a telefon használhatóságát az n8 as itt sokkal jobb
  • Gladiator
    #313
    samsung omnia 7?
  • zazenke
    #312
    Ez jó akkor kellően betojtam ismét és nem tudom most mi legyen.Csak az a legnagyobb baj hogy hasonló árkategóriában nincs is alternatíva mit lehet venni helyette . Istenítik a samsung galaxy-t no de kérem még vaku sincs rajta , a htc desire meg még egy divx-el sem bír el . Nincs is jobb ötletem mint az n8
  • tyler14
    #311
    hát amit kimásoltál a másik forumrol az sajna igaz nem valmi jóó az N8
    egyedül a vidó felvétel az kifogástalan kb. ENNYI
  • ajem kisa
    #310
    Értem!:)
    Amúgy azért vettem én ezt, mert a 12mpx már elég korrekt egy telónál, a 720p-s videó egy extra ajándék, és az aluház gorilla kijelzővel és a 16gb hellyel nekem több nemkell, a rendszer amúgy alapból stabil, csak ezek a kiegek nelennének ennyire bizonytalanok!?
    De ha az ovi suite-en mentesz könyvtárat és úgy mindent a telóról, ha esetleg beszarik, akkor 3 perc alatt visszarakod gyárira telót!
    Aztán megint 3, hogy a zenéket, a telefonszámokkal visszapakold...persze akkor ujrakell az alkalmazásokat leszedni (pár mb nemvészes)!
    Ahogy írtuk lejjebb, hogy a 2011-re a nokia beígért 4-5 frissítést és új telót is, de napok kérdése, és megmondjuk, hogy stabilabb-e a telefon az uj FW-vel vagy sem!:)
    Ha látni akarod működés közben, meg kicsit tesztelni, akkor kérd meg az eladót, hogy mutasson egyet vagy biztos van próbadarab!