1029
...12 megapixeles optika, HD minőségű videófelvétel, Dolby Digital...
  • SlayR
    #389
    az komoly most lesz majd róla bemutató a Nokiás bemutatón 14.én az lesz a PR 3.0
  • oneal1
    #388
    arról tud valaki valamit hogy a tervezett új kezelőfelület ami nyárra lett ígérve az mennyire komoly?

    Nem tudom, hol olvastam már sajnos.
  • ajem kisa
    #387
    A verziószám is az amit nemrég írtam?:D
    Hát ez komoly, én ovi suite-en szedtem le és az 1 megás netemmel mire lecsorgott meg ujrarakodot...
    A telón lévő meg nemtalált elötte frissítést!:D
  • DummyBoy
    #386
    Annyi :)
  • oneal1
    #385
    nem értem a dolgot, telefonon néztem meg a frissítést és ott egy 7 megás cucc volt, letöltötte, telepítette, ujraindult és már meg is volt.

    van fektetett tárcsázó, kicsit montha gyorsabb lenne az egész.

    lehetséges hogy 7 megás volt a frissítés?
  • oneal1
    #384
    a telefonban próbáljátok
  • MuchACHO79
    #383
    Nekem sincs...
  • Gabdal29
    #382
    hmmm
  • ajem kisa
    #381
    Mondjuk az lehet, hogy én külföldön vagyok és azért?!
    Csak 2 országgal vagyok arrébb nyugatra!:)
  • Gabdal29
    #380
    Nekem sincs! de mi a különbség??hogy kiadja vagy sem!?
  • DarkJedi
    #379
    Nekem se adja ki még az Ovi.
    Valakinek adja, valakinek nem, nem lehet tudni, de hamarosan megkapja mindenki, próbálni kell:)
  • Nokiastomi
    #378
    http://mobilcuccok.wordpress.com/

    N8 játékok, alkalmazások, témák, hírek tesztek ingyen
  • baragabor
    #377
    Nekem is negatív az OVI Suite. Nem talál semmi frissíteni valót.
  • ajem kisa
    #376
    PR 1.1
    013.016
  • ajem kisa
    #375
    Akkor passz, nekem talált!
    Kérdezzük meg a többieket, hogy ők hogyan frissítették!?
    Többiek...légyszi!:)
  • oneal1
    #374
    mi az új verzió száma?
  • oneal1
    #373
    nem ad ki frissítést az ovi suite, már próbáltam
  • ajem kisa
    #372
    Rádugod a pc-re elinditod az ovi suite-et és "frissítések keresése"...
    Leokézod, csináltat egy biztonsági mentést, "tovább...ok, ujraindul..."
    Kész!:)
  • oneal1
    #371
    leszedtem a navifirm cuccot de nem értem teljesen.

    kiválasztottam a country variant hungary softot és utána még kiad 6-7 dolgot, azokról fogalmam sincs hogy mik
  • oneal1
    #370
    szeretném leszedni én az az 1,1 et de nem találom, be tudnád linkelni?

    köszi!
  • ajem kisa
    #369
    Megvan az 1.1 nekem is, 176mb volt, gyorsult az tény, van fektetett tárcsázó is végre...:P
    Majd holnap suliban kipróbálom a netes dolgokat, mert nálam elég gyenge a jel...
  • Barrett 50 Cal
    #368
    Olyan játékot,ami Iphone-ra,Windowsra van nem lehet symbian 3-ra rátenni?
    Pocket tanks egy nagyon jó tankos játék,nem is egy crysis,tehát n8 simán elvinné.Csak symbian-ra nincs:( Nincs emulátor v vmi?:)
  • ajem kisa
    #367
    Navifirmen már január közepétől fentvan, de a hivatalos kintvan (állitólag!!!) ovi suite-en!
    Link
  • Gabdal29
    #366
    nem tud valaki hívástiltó progit??
  • SlayR
    #365
    N8 PR 1.1 elérhető Navifirmen!
  • ajem kisa
    #364
    Igaz én nem a tében vettem, de nem is Mo.-on, de nekem gyárilag független volt 1 éves előfizuval...azt hittem, hogy gyárilag mind az lesz!:O
    Engem a Magyar nyelv érdekelne, hogy hogyan lehet rárakni?!
  • sumir12
    #363
    Sziasztok.
    Nokia N8 T-mobájlos,és szeretném függetleníteni.Valaki tudna segiteni?,vagy egyéb
    megoldással, hogy mas kártyával használható legyen
    [email protected]
  • ajem kisa
    #362
  • SlayR
    #361
    jah csak még mire ez ideér főleg a szolgáltatós :)
  • CybeRick
    #360
    * Meeting requests can be accepted directly in Mail for Exchange.An integration to Ovi Maps help to find the meeting venue if the address is mentioned in the location field of the invite.
    * Three games will be pre-loaded. The titles will vary by country for language and licensing reasons.
    * A new version of Ovi Maps is also available for download from Ovi Store or Ovi Suite.
    * A new version of the Social client brings media sharing improvements in Facebook, Twitter & RenRen.
    * For Nokia N8: With the new Quick Office 6.4 it is possible to create and edit MS Office documents. Word documents can be zoomed in and out.
  • SlayR
    #359
    Az 1.1 adja meg az alapot a többihez nemis volt szó róla hogy bármi érdemeleges lesz benne amúgy meg még nemis tudhatod nálunk mit hoz mert nincsis hivatalos
  • CybeRick
    #358
    Ezt a frissítést (1.1) kár volt kiadnia a Nokiának. Érdemleges javítás nincs benne.
  • ajem kisa
    #357
    Az a fej!:)

    1.1....mikor már?
  • Zsoltno1
    #356
    Egy N8 van, és igen zavaró ha a képnézegetésbe lépek betölti automatán a "Mind" re a készülék. Ezt a funkciót nem lehetne ki kapcsolni valahol? én tudjak csak keresni?
    Segítsetek!
  • SzQk
    #355
    Hát a fülese minden, csak nem jó. Kifejezetten tuctucra van, ráadásul szilikonos, ami rohadtul nem egészséges... Én a w595-ös headsetemmel használom, és úgy jól szól. De amit én sem értek, hogy egy hangszóróra minek sztereó beállítás... :D
  • ajem kisa
    #354
    3 lábú állvány!
  • SlayR
    #353
    pletykák szerint 24 votl a megjelenés ideje de ez nem hivatalos nokia berkekből származott..... a héten még lehet megérkezik addigis egy videó:PR 1.1
  • SlayR
    #352
    Zenére nemépp az N8 a megfelelő bár elég jól szól de nem zenetelefon éppen.
  • ajem kisa
    #351
    A zenére használom legkevésbé a telómat, de valahol olvastam, hogy van egy alkalmazás amivel lejátszik .FLAC-et is, az lehet, hogy job kodekekkel van megáldva, de erről valaki olyan írjon aki használja is!:P
    Én a gps-st minden segitséggel használom, egy update után működik a multitouch is, sokkal jobban reagál mint az első alkalommal (okt.-ben)!
    A navigálás nálam korrekt, nemvolt kerülés nálam (igaz nem M.o.-gon vagyok, lehet, hogy nemjelent semmit...), de az ismert környéken nemkavart el semerre!
    Engem csak ezek a fura dolgok idegesítenek néha pl. operában keresek valamit a gugglin, és kilép a főképernyőre, de úgy, hogy komplett kidobott az operából(10.1)!
    És az e-mailekkel is kissé bajos, mert megnézek 1 új mailt, olvasott lesz, de mire kilépek már megint van 1 új, ami igazából ua, csak közben frissitett vagy mi! És van, hogy egy pár héttel ezelötti mailt jelez olvasatlannak...amúgy a hangminőség telefonáláskor szerintem eddig a legjobb amit eddig hallottam (jóó, nemvagyok egy telómániás, de na!)!:)
  • rockdobos
    #350
    Helló!
    Nagyon kacérkodok egy N8-cal, amennyire sikerült próbálgatnom eddig, nagyon tetszik, amúgy is régi nokiás vagyok.
    Két kérdésem lenne:
    korábbi nokiáimmal minddel azt tapasztaltam, hogy a zenelejátszó szoftvere nem a legszebben szól. (Profi fejhallgatóval sem.) Pl. összehasonlítva SE készülékekkel. Olyan keményebb, középhangú volt mindig.
    Tapasztalatotok szerint ez változott-e, egyáltalán feltűnt-e ez másnak is anno?
    Tudom, hogy az N8 headsetje nagyon jól szól, kérdés, hogy a szoftver (benne a kodekek), a digitál-analóg átalakító is hozzá lett-e fejlesztve, vagy maradt a régi minőség?
    Második kérdésem a navigációjára vonatkozik.
    Igaz, amit a lentebb linkelt teszter írt?
    Nekem jelenleg 5230-am van, C6-os szoftverrel (!). Amúgy tök jó így. 5230-as beltartalommal nagyon nehezen kapcsolódott a műholdakra, a buherálás óta másodpercek alatt. A Nokia Maps is a legújabb (talán 3-as). Szóval nagyon jól működik és navigál. Valóban sokszor kerülőket tervez, de annak tudom be, hogy, ha leggyorsabb útvonalra van állítva, akkor főutakra akar mindig vinni, vagyis a legrövidebbre kell állítani, ha ez zavar. (Gondolom - én nem állítottam át, mert annyira nem okozott ez gondot nekem.)
    Szóval az N8 milyen, tapasztalatotok szerint?

    (Amúgy tök hülyeséget írt a teszter csávó, miszerint a főképernyők száma 3-nál többre is bővíthető. Valóban süt a srácról a negatív előítélet a symbiannal szemben. nembaj, nekem nagyon tetszik az N8, pedig nem vagyok műszaki analfabéta.)

    Na, üdv, és köszi az esetleges válaszokat.
    Zoli