1029
...12 megapixeles optika, HD minőségű videófelvétel, Dolby Digital...
  • ajem kisa
    #429
    Én is nemrég vettem le a fóliát, eddig semmi gáz a zsebben hordástól!
    Én nem aggódom!:)
  • DarkJedi
    #428
    Igen én is sokáig rajtahagytam a gyári fóliát, aztán egyszer feljött véletlen, ahogy a zsebembe csúsztattam, azóta úgy használom. Ez már jópár hete volt, és tényleg semmi karc, mintha új lenne :) Normál hétköznapi használat mellett, zsebben hordással nem lesz semmi baja.

    Amúgy állítólag pár ezerért cserélik a Nokia boltban az üveget.
  • Dj Tommy
    #427
    Nézd meg ezt és meg is kaptad a választ :D :
    http://www.youtube.com/watch?v=1nNJSGR2m0U
  • turorudi10
    #426
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem... Nektek mennyire karcolódik az N8 kijelzője? Az enyém már 3 hónapja megvan, de félek levenni róla a védőfóliát, pedig utálom!:) szóval mire lehet számítani, ha leveszem, de azért vigyázok rá?
  • SlayR
    #425
    A héten megjönnek a szolgáltatós PR 1.1ek is a T-s telókra már a tegnapi nap folymán a videós és alkalmazás frissítések elérhetők voltak!
  • DarkJedi
    #424
    Enyém független, Nokia online shopban vettem. Ezek szerint a szolgáltatós telóknak még várni kell, mondjuk ez régebben is így volt.
  • baragabor
    #423
    T
  • Gabdal29
    #422
    Nekem se semmi!! Milyenes vagy?? én T-és!
  • Laci82
    #421
    Sziasztok
    Tudom nem feltétlen ide kapcsolódik a kérdésem,de részben mégis.
    Szerintetek melyik a jobb telefon a nokia c3 01 vagy a x3 02 ?
  • baragabor
    #420
    Nekem semmi...
  • DarkJedi
    #419
    Na ki is jött az 1.1 a magyar készülékekre!
    Most tölti le nekem az OVI, 175 Mb.
  • ajem kisa
    #418
    Ne aggódjatok, jönni fog hamar!
    Amúgy én csak a fektetett hivást és a kis sebességjavulást érzem, az imélek meg óránként frissülnek mint eddig mindíg...abban nemvettem észre változást, szóval ami igazán fontos lesz, az a PR2.0!
  • Dj Tommy
    #417
    Jó ez a telefon, nekem se találta még meg, igaz nekem T-s telom.
  • Gabdal29
    #416
    Csak tudnám ti miről beszéltek? nekem még a 1.1 se találta meg ez a sz@r!!!
  • baragabor
    #415
    Megvan már mindenkinek az 1.1 ? Nekem még mindig nem talál semmi frissítést se a telefonon sem az OVI-ban.
  • ajem kisa
    #414
    PR2.0 Talán holnap?:O
    After that PR2.0 BIG UPDATE WILL RELEASE ON FEB 15
    50+improvements r coming
    -like new web browser with lots of function like copy,paste,multiple tabs,visual bookmarks ,web page saving,synchronisation with pc,ultra fast etc.
    -split screen keyboard
    -new impoved gallery

    -improvement in homescreens etc
  • SlayR
    #413
    http://mynokiablog.com/2011/02/13/evening-with-nokia-at-mwc-2011-number-one-priority-to-beat-android-symbian-new-ui/
  • SlayR
    #412
    http://mynokiablog.com/2011/02/13/evening-with-nokia-at-mwc-2011-number-one-priority-to-beat-android-symbian-new-ui/ kis angoltudás érdekes infókhoz...
  • oneal1
    #411
    érdekes!
  • MuchACHO79
    #410
    N8 wifis neten és laptop netre kötve. Kettő között kéne videohivást inditani ingyenesen. Tudtok erre működő megoldást? Skype nem veszi figyelembe, hogy van egy előlapi kamera is, egyszerűen nem küld képet. Nimbuzz meg nem tudom képes e rá, mindenestre az meg csak mobilon fut. Ötlet?
  • ajem kisa
    #409
    Lehet, hogy tudott valamit a ms, és van mit rejtegetniük még közösen!?:)
  • ajem kisa
    #408
    -9%
  • ajem kisa
    #407
    Meglehet nézni a nokia részvényeket mennyit estek a hír hallatára...nemtudom...
  • ajem kisa
    #406
    Nemtudom, hogy milesz belőle, én mondjuk mind az apple mind a ms és általában a full multis cégek ellen veszem a dolgaimat (kivéve ha nincs más)! Az össz majmolt márka nálam nem nyerő, csak akkor ha meggyőző...(semmi vitát nem akarok elkezdeni, de nehogy a márka válasszon már engem, és nehogy attól legyek már boldog, hogy egy alma, vagy egy robot vagy egy ablak figyel a dolgomon, hanem az ami nekem kell és érdekel(logikus és anyagi keretek közt, azt is figyelembe véve, hogy próbáltam a többit is!!!)! Ezt mindenki úgy érti ahogy akarja, de ha a ms+nokia w7-et rak a köv.generációra, akkor nagyon összekell rakniuk egy olyan dolgot, ami űbereli minden almab**zi "csillivilli megszokásait", én ugyan annak nemvagyok a híve! Ez csak 1 vélemény a milliók közt!
    Midnenesetre nagyon remélem, hogy nemfogják elcseszni!:)
  • oneal1
    #405
    én nem tartom, annyira rossz dolognak, az előbb próbálgattam egy win7es telót, elég meggyőző volt!
  • ajem kisa
    #404
    Már az egyik N8 blog is fikázza a dolgot!:)
  • ajem kisa
    #403
    Hivatalosan is!
  • oneal1
    #402
    hmmmmm

    ezzel nem volna magában baj, én kiváncsi vagyok mi sül ki belőle
  • ajem kisa
    #401
    Összeborul a ms és a nokia?!
  • oneal1
    #400
    feltettem, nem rossz végülis ha unja az ember a megszokott kezelőfelületet.
    Nem tudtam átállítani Farenheitről C-ra a hőmérsékletet, meg jobban tetszene ha hírek közé a magyar alkalmazásokat is be lehetne tölteni.
  • ajem kisa
    #399
    #357
    Soha nemhasználtam, csak teszteltem, azóta is fentvan...de az oldalsó gomb egyszerübb és gyorsabb!:)
    Ez a voyager meg abszolút free, de kicsit szokatlan...majd késöbb még talán véleményt is nyilvánitok róla!:)
  • oneal1
    #398
    ez jónak néz ki, mindjárt ki is próbálom
  • oneal1
    #397
    próbáltátok a beta labs-es bubbles lock-ot?

    hatalmas!:)
  • ajem kisa
    #396
    Voyager Home Screen
  • ajem kisa
    #395
  • oneal1
    #394
    vagy az 50db újításról ami nemsokára jön?:)
  • oneal1
    #393
    kiváncsi leszek!

    és az új kezelőfelületről lehet valamit tudni?
  • ajem kisa
    #392
    Igen volt róla szó, de nem 100, hogy március lesz, de idén jön 4-5 frissités a nokiákhoz!
    Rengeteg lét tol a nokia most a fejlesztésekbe (ideje is volt)!:)
  • SlayR
    #391
    Márciusban a PR2.0 érkezik abban a netesfelület és egyebeknek kezdődik meg a tuningja és átalakítása majd nyáron a PR3.0 abban lesz majd az új kezelőfelület és ezt fogják még majd ősszel vagy tél fele fokozni .
  • oneal1
    #390
    tehát ez a pr 3.0 ami márciusban vagy mikor jön, már a kezelőfelületet is váltja?