1029
...12 megapixeles optika, HD minőségű videófelvétel, Dolby Digital...
  • ajem kisa
    #469
    5800-hoz képest szebben szól az tuti, de még az alap fülese is jobb az N8-nak, mint az 5800 gyári fülese, dehát ilyen ez...:)
    Az N8 1 hét használata után kézbe veszed az 5800-át, és nevetni fogsz!:D
    Mondjuk az 5800 után megkellett szokni az N8 kijelzőt! De mennyi idő is telt el azóta mióta kiadták az 5800-át?:P
  • CybeRick
    #468
    Azért az világos, hogy nem arra találták ki, hogy füles nélkül hallgass rajta zenét, ugye?
    Amit próbáltam annak szép volt a hangja, valamivel erősebb is mint a 5800-asé. De javaslom egy minőségi füles használatát.
  • gunners
    #467
    Elfelejtettem megkérdezni,hogy ha zenét hallgatok füles nélkül csak úgy simán akkor a hangzása milyen hasonló az 5800 hoz vagy nem vagy gyengébb?
  • gunners
    #466
    Köszi!Meggyöző volt hiszen használta és karc nem lett rajta ez kellett nekem!Hát akkor hajrááááááá :D:D:D:D
  • Dj Tommy
    #465
    Én a gyári szilikon tokba tartom, így nem kopik.
    Itt egy "tartós" teszt:
    http://www.mobilport.hu/mobiltelefon_tesztek/20110224/nokia_n8_tartosteszt_pro_es_kontra/
  • CybeRick
    #464
    Nekem C7 van. Csak majdnem "ugyanaz" mint az N8, azért van pár különbség.
    Legnagyobb hátránya a kamera, a C7-esen Fixfókuszos! 8Mp-es, az N8-on pedig Auto fókuszos, 12Mp-es kamera van. Gyakorlatilag nem tudsz éles képet lőni a C7-el. Szégyen. Videó szempontjából korrekt. Ugyanaz a HD minőség mint az N8 esetében, veri az iPhone4-est
    Az N8-on ott van a HDMI is, C7-esen nincs. Ugyanazok a S^3 progik futnak rajta. Jó vétel a C7, de ha teheted az N8-ast vedd meg. Ja, mindkettő Gorilla glass-el szerelt, erről többet megtudsz, ha visszaolvasol.
  • gunners
    #463
    Nem tudok választani mert a Nokia c7 ugyan azt tudja mint az N8 csak annyi a különbség a HDD kapacitás meg a megpixelek!Szerintetek melyik mégis a jobb ? Nokia N8 - ról sok rosszat olvasok :(
  • gunners
    #462
    Olvastam,hogy a anyagminőség az jó de festék az nem bírja most akkor ez igaz?Hogy a festék kopik?Írjátok meg mobilvásárlás előtt állok!Köszi:)
  • turorudi10
    #461
    nekem alapból nincs bekapcsolva a 3G, így 3-4 napot simán kibír normál használat mellett!
  • Dj Tommy
    #460
    Nekem 2-t, úgy hogy nincs kikapcsolva éjjel és megnézek 2-3 db 90perces filmet + 2 Cobra11 részt rajta.
    Ha energia takarékos módba nézel filmet, elég jól bírja az akksi.
  • schumimodells
    #459
    Hány napot tart az aksi az N8-nál?
  • ajem kisa
    #458
    Panorama háttérkép (3 főablakra is)!Valaki beszámol róla, hogy mé' jó?:)
  • ajem kisa
    #457
  • baragabor
    #456
    Nekem nincs.
  • Gabdal29
    #455
    T sek közül van már valakinek frissítés???????
  • ajem kisa
    #454
    Erre is csak azt tudom mondani, hogy elég megnézni ezektől az ájfon 4 "stressz tesztet"! Istenem...annyira gááz, a nokia pl. ujraindult a legmagasabb esésnél, az "húúdegáz", az ájfon meg megreccsent! 10csillag!
    Ezek is olyanok mint a gizmodo vagy ki a fa*zom, azok is elvakult idióták!
    Vegyenek ájfont, mert az a menő...vegyétek! Legalább lesz barátotok!:D
  • Gabdal29
    #453
    http://www.youtube.com/watch?v=sZz0vcxOLC4&feature=player_embedded
  • ajem kisa
    #452
    :D:D:D
    Az apple meg karcolódik mindenhol alapból...az mégsem baj?
    Amúgy igencsak "intenzív" használatnak kell kitenni, hogy ilyen legyen!
  • Gabdal29
    #451
    http://www.upfone.hu/content/mar-nokia-n8-anyaghibas
  • ajem kisa
    #450
    Nem lassú, hanem kisebb Hz!
    Ne azt nézd, hogy mekkora a proci...hanem próbáld ki elöbb!
    De ha az számít, hogy mekkora, akkor rossz helyen jársz!:D
    Jaaa, késöbb jön az 1Ghz-s és x2-es N8 is...lehet, hogy az már N9 lesz!
    Akkor lehet e-péniszre gyűjteni...
  • gunners
    #449
    Értem köszi.De sajnos nincs nekem 97 ezer forintom :S de viszont biztos vagyok benne jo kis mobil Nokia párti vagyok hiába lassabb a procija a versenytársakéhoz képest sose tudnék egy samsungot venni!
  • DarkJedi
    #448
    Annyi a hátrány a szolgáltatós telefonokkal, hogy a frissítések később érkeznek és a szolgáltató beleteszi a saját szarjait a telefonba. N8-nál konkrétan nem tudom mi a különbség.
    Meghát ugye egy matrica a telefon elején nem biztos hogy jól mutat :D
  • gunners
    #447
    Szerintetek megéri előfizusan venni vagy nem ?Véleményeteket vagy tapasztalatotokat írjátok meg ! Köszi :)
  • DarkJedi
    #446
    Ja igen és a PR 2.0 állítólag +25% battery life-ot ad, nemtom mondjuk ez mennyire lesz így :D
  • DarkJedi
    #445
    Általában elég ha minden másnap töltöm, de ha jobban nyüstölöm, akkor a nap végére már lemegy olyan 30%-ra és akkor nyilván már nem bírná másnap délutánig míg hazaérek.
    Viszont 1 nap alatt még sose sikerült lemeríteni teljesen :D
    De volt olyan is, hogy hétvégén alig nyúltam hozzá, és péntek reggeltől vasárnap estig kb 50%-ra ment le.
    De egyébként be lehet kapcsolni energiatakarékos üzemmódot is, ha már látod, hogy baj lesz :D meg a főképernyőt offline-ba tenni, az is segít.
    Szóval nem fog cserben hagyni sose.
  • ajem kisa
    #444
    Érdekes, hogy a nokia tesztekből árad az útálat, az androidos meg az ájfonokból meg csak "kicsit recseg, ujjlenyomatot szereti DE NEMVÉSZES..."!
    A nokiánál meg aluházra aztmondják, hogy elmegy...lol...
    Mindegy, valakiknek bekell állni a bárányok közé...:D
    Szóval nemolvastam végig, mert bégetett az illető!
    Azt hiszem, hogy a 12mpx, 720p-s video, hdmi, alu ház, gorilla üveg, 16gb, usb pnp...meggyőző a galaxi s-el szemben, sőt másokkal is!
    Nálam nemjöttek be ezek az androidos ios-es cuccok, biztos vagyok benne, hogyha kicsúszna a kezemből egy samu g s, megrogyna a háza, akkor idegbajt kapnék! Eddig 2x esett ki a zsebemből az N8, és mégcsak 1 karc sincs rajta! A pr1.1 után meg már használható teljesen a teló, a pr2 meg hoz 50 új holmit a telóhoz, sőt nyáron vagy kicsit késöbb jön az 1ghz-s N8, és pár ujdonság szintén...
  • schumimodells
    #443
    Android 2.1 operációs rendszer,4 colos kijelző,5mpx kamera,vaku nincs (!!!),8 GB memória,stb.

    Teszt itt:

    Galaxy S
  • ajem kisa
    #442
  • ajem kisa
    #441
    Írd meg, hogy mit tud a samu, és megmondjuk, hogy jobb-e attól az N8 vagy nem?!:)
  • schumimodells
    #440
    Én is telefon vásárlás előtt állok és az N8,valamint a Galaxy S között őrlődöm.Szerintetek melyik a jobb?
    Jelenleg egy 6120 Classic-om van.
  • gunners
    #439
    Nokia 5800 szeretem el sem adom :)De ebben az aksit nem lehet cserélni.Amúgy, ha az ember használja akkor meddig bírja az aksi?Írd meg személyes tapasztalatodat a teloval kapcs !:)Köszi:)
  • DarkJedi
    #438
    Ha szeretted az 5800-at akkor tuti! Mert ez sokkal jobb :)
  • gunners
    #437
    Érdemes ebbe a telefonba befektetnem vagy nem ?Vagy inkább Samsungot vegyek?Most Nokia 5800 van .Várom válaszotokat!:)
  • schumimodells
    #436
    Tehát igen.
  • ajem kisa
    #435
    Link
  • schumimodells
    #434
    Üvegből van a kijelző?
  • turorudi10
    #433
    nekem ezzel a nagy szoftverfrissítéssel a térképem is frissült. amikor elindítom a mapot, kiírja h csatlakozik a pannon internethez! ez mi? egyrészt, miért csatlakozik? másrészt, nincs is megrendelve nekem a mobilnet szolgáltatás! ezt ki fogják számlázni?
  • ajem kisa
    #432
  • oneal1
    #431
    nem fog megkarcolódni, tapasztalat!
  • turorudi10
    #430
    köszi a videót, meggyőző!:) mondjuk azért biztos más, ha hónapokig használod fólia nélkül! de majd kiderül, leszedtem róla...:)