1029
...12 megapixeles optika, HD minőségű videófelvétel, Dolby Digital...
  • Gabdal29
    #509
    A szignózásról meg ennyit!
    http://www.smartnews.hu/2008/05/szignozas-teljes-kikerulese/
  • Gabdal29
    #508
    http://mobilcuccok.wordpress.com/
  • simon7108
    #507
    vannak játékok amikből van ingyenes és fizetős verzio is.
    ezek kozott mi a kulombség?
    pl van a Fruit ninja az fizetős és van a Fruit ninja Lite az az ingyenes.mi a kulombség?vagy pl az Angry Birds-ekből is van ingyenes meg fizetős is.
    ezekből akkor az ingyenesek csak demók?
  • simon7108
    #506
    és akkor,hogy is vannak ezek a frissítések?
    azt olvastam,hogy vannak szolgáltatók akiknél még a PR 1.1 sem elérhető.
    akkor máshonnan nem is lehet frissíteni?meg kell várni amíg a szolgáltató is elérhetővé teszi?
  • ajem kisa
    #505
    Ezt sem tudom sajna, mostanában nincs sok időm nyomkodni a telót, lassan eljutok arra a szintre ha igy folytatom, hogy eladom és veszek egy régi alap telót kamera nélkül!:D
    Amúgy semmit nemvettem még az oviról, de az xbox360-nál úgy van igen, hogyha megveszel valamit, és más konzolra rakod a profilodat, akkor a megvett game ujra letölthető!:D Mondjuk általában ez így lenne korrekt, majd valaki megmondja a választ a kérdésedre, mondjuk erre én is kiváncsi vagyok, hogy hogyan működik az ovinál!?:)
  • simon7108
    #504
    ez most lehet hulye kérdés lesz mivel gondolom egyértelmű a válasz de azért hajt a kíváncsiság:D
    ugye amit megveszek az OVI-n azt ha letorlom a telefonról utána akármikor máskor letolthetem ujra ahányszor akarom nem?

    amugy ha minden jol megy a hét végére meg is lesz a telefon.
  • ajem kisa
    #503
    Passzolom a választ! Bocs, nekem szinte nincs is játék a telómon!
    Egyszer leszedtem a spártás gémet a gameloft-ról mert N8-ra ingyenes volt egy napig tavaly valamikor, de azóta volt egy hard resetem és már semmi nincs a telón! Még a shift sem!
  • CybeRick
    #502
    Szignózás, vagy hackelt teló. Egyébként aki megvesz egy ilyen kaliberű telefont, annak nehogy már 3 Euró miatt kelljen tört progikkal szenvednie. OVI Store-on elég sok game megy 2-600Ft-os áron. Ha csak havonta egyet veszel, az nem vág földhöz. A demók pedig ingyen kipróbálhatóak.
  • simon7108
    #501
    de ehhez nem kell feltörni a telefont?tehát nem jár gari vesztéssel meg semmi ilyesmivel ugye?
  • Dj Tommy
    #500
    Max csak szignófájl kell hozzá, de vannak olyan játékok, amik eleve szignózva vannak.
  • ajem kisa
    #499
    Volt valahol a jutubon... egy csávó bemutatja, hogy hogyan kell, és volt a leírásban link is, de épp nemtalálom! Nem emlékszem, hogy melyik game volt az!?
  • simon7108
    #498
    pontosítok.
    inkább ugy kérdem,hogy ugye nem kell hozzá hackelni a telefont,hogy menjenek a nem ingyenes játékok?
  • simon7108
    #497
    nézegettem játékokat rá az OVI-n de a jobb 3D HD játékok 3 eurokért vannak.
    namár most elkezdtem keresgélni a googleban és találtam is játékokat.ugyan azok mint amik az OVI-n vannak fenn csak ingyen.a kérdés.ezekhez kell valami?vagy csak letoltom és USB kábellal rárakom a telefonra és megy?
  • schumimodells
    #496
    Nálunk (Romániában) is az Orange a legnagyobb szolgáltató,én is onnan fogok telefont venni,csak még nem tudom,hogy mit.Kettő jöhet számitásba: N8 és Galaxy S. Mindkettő nagyon tetszik,nálunk az N8 150 eurótól kapható,a Galaxy pedig 100-tól. Érdekesség,hogy a C7 jelenleg 315 euró.
  • CybeRick
    #495
    Hangerő sorrend (saját tapsztalatom szerint):
    C7<5800<N8<N95
    Hangminőség sorrend:
    5800<C7<N95<N8

    Ezek közül legkevesebbet az N8-ast tudtam tesztelni, de engem meggyőzött :)Csak az ára miatt nem azt választottam.
  • ajem kisa
    #494
    Nm!:)
    A 2 teló kb ua!

    Simon: Nemtudom, nemhallottam még N95-öt ordítani, de ha számít, akkor az 5800xprss music-hez képest hangosabb az N8, és tisztább is a hang!:)
  • simon7108
    #493
    és még valami.
    ahogy vissza olvastam írtátok,hogy aki szolgáltatónál vette a telefont annak késobb jonnek a frissítések.
    ez mennyi időt jelent?
  • simon7108
    #492
    még lenne valami.
    nekem most N95-öm van ugyebár és az rohadt hangosan szól:D
    ami azért is jó mert mindenhonnan meghallom.
    na szóval.ez is van olyan hangos mint az N95?
  • CybeRick
    #491
    Köszi a linket. Örömmel látom hogy a C7 tulajokat is érinti a frissítés. Be is linkeltem gyorsan
  • ajem kisa
    #490
    Az lesz jah!:)
    (Kicsit olvass vissza) Lesz egy pár újítás, meg ikonok...ilyenek!:)
  • simon7108
    #489
    lehet tudatlan vagyok de ez amugy mi?:D
    valami új Symbian frissítés?
  • Gabdal29
    #488
    Húzd ki meg dugd be! nekem is csinált ilyet aztán azóta meg jó!
  • ajem kisa
    #487
    Pár kép és video a pr2.0-ról!
  • viruska
    #486
    szevasztok, pár órája lettem Nokia N8 tulajdonos :)
    Az lenne a kérdésem, hogy amit kaptam hozzá fülest, nemtudom használni a gombokat rajta, hogy lehet bekapcsolni, aktiválni? :)
  • Gabdal29
    #485
    kapcsold ki a kiegészített gps t!!!
  • ajem kisa
    #484
    Nem tudhatom, azt hittem, hogy az orange nem terjedt el ennyire!:D
    Amúgy én Fr.o.-ban vagyok, de az orange a legnagyobb szolgáltató, de ahhoz képest otthon jobb a térerő és a 3g lefedettség, de még az sms/mms-ek is gyorsabbak mint a fr-nál!
    Jaa, a legjobb, hogy 3km-re vagyok a szervertől, és csak 1mb (!!!) a netem, mert "messze" vagyok!!! És a legjobb, hogy a nokiámon itthon 1-2 pöcök van a térerőnél!! Megszakad a net napi 2-3x minimum...úgyhogy a telómat amikor megvettem, hát nem az orange-hoz mentem!:D
  • CybeRick
    #483
    Az alighanem az Orange SK lesz. Szlovákiában. Az nem "annyira" nyugat
  • ajem kisa
    #482
    A francia orange-nál akarod, vagy merre vagy?
    Nem tudom miért 130€, mert már 1-50€-ig is odaadják "nyugaton" előfizuval!
  • CybeRick
    #481
    A HDMI kimeneten keresztül :)
    Egyébként E7 is jó telefon, de sajnos fényképezni nem lehet vele úgy mint az N8-al. Az N8 a legjobb választás.
  • SzQk
    #480
    Na meg hogy egy hangszóróval hogy lehet Dolby-s?
  • SzQk
    #479
    Helló. A kicsikére van valami program, ami szabad widget-elhelyezést biztosít, esetleg egységesen lehet vele betűtípust módosítani? A widgetekhez hogy lehet programokat hozzáadni? És a GPS akkor hogy is van? Mert itt valaki írta, hogy teljesen ingyenes, meg alapból rajta vannak a térképek. Nekem mindig fel akar csatlakozni a netre...
  • simon7108
    #478
    a végéről lemaradt a kérdés:)
    megéri 130-ért kivenni?
  • simon7108
    #477
    ezt is nézegettem de nem írnak róla túl sok jót ezért le is kerult a listámról...

    ez az új frissítés az N8-ra jön?
    egyébként asszem mostmár biztos,hogy az lesz a választásom.a QWERTY meg nem olyan fontos mint sok más.másnem megszokom az érintős QWERTY-t a tobbi dolog majd kárpótol:)
    amúgy Orangeba akarom majd kivenni 130 euroért.a teljes ára 470 euro.
  • Gabdal29
    #476
    legalább már a első frissítés ideérne!
  • Gabdal29
    #475
    az ovi térképek ingyenesek! de én dobtam rá garmint mert az nekem jobban bejön!és az is ingyenes, meg az ovi párszor felidegesített!
  • ajem kisa
    #474
    Ez lesz akkor a te embered!
    Nokia E7 :)

    Minden nokiában már ingyenes a gps, én is elgépelek, de állitólag az uj frissitéssel javitanak a karaktereken (PR2 hamarosan jön!), szerintem várd még ezt meg!
  • simon7108
    #473
    sziasztok.
    mivel telefon tekintetben ez a leg aktívabb fórum és Nokiaával kapcsolatos a kérdésem ezért ide írom.
    Jelenleg 1 N95 8GB-om van de ez nem lényeges.
    akarok venni 1 új telefont és 3 között gondolkodom.
    N97 mini,N900 vagy N8.
    mindnél vannak pro és kontra érveim.
    N97 mini: viszonylag olcsó,fizikai QWERTY billentyű,jól működő ingyenes GPS amihez még net sem kell.viszont elég lassú az egész telefon és nincs magyar nyelv.
    N900: szintén van fizikai QWERTY,gyors op rendszer,jó böngésző.viszont nincs MMS kuldés lehetőség és nagyon drága.na meg elég nagy is.
    N8: ára a kettő között van.az írások alapján gyors,van magyar nyelv,12 mp kamera és HD videó rögzítés,viszont nincs fizikai QWERTY.

    a választásom egyértelműen az N8 lenne ha lenne fizikai QWERTY de mivel nincs ezért is gondolkodok.az egyik ismerősömnek pontosan nem tudom milyen nokiája van de a lényeg,hogy azon is olyan QWERTY van mint az N8-on tehát,hogy a képernyőn van és ott elég rosszul mukodik a dolog:S kicsik a karakterek és könnyu elgépelni.ha azt mondjátok,hogy az N8-nál nincs ez a probléma akkor a dontésem egyértelmű.
    amugy az N8-on van olyan ingyenes GPS mint a N97-en?tehát,hogy még net sem kell hozzá?
  • ajem kisa
    #472
  • ajem kisa
    #471
    Igen, tudom!:)
  • gunners
    #470
    Nem most adták ki ,de a Nokia 5800 első érintős symbianos telefon :P De megtetszett ez a N8 kéne vennem de pénzem nincsen :(