1029
...12 megapixeles optika, HD minőségű videófelvétel, Dolby Digital...
  • ajem kisa
    #549
    Kíváncsi vagyok, hogy nokiára mikor lesz FF4?!:)
  • ajem kisa
    #548
    PR1.2
  • ajem kisa
    #547
    PR 1.2-m van, valami ~900kb-os fájlt szedett le a telóm!:)
  • MuchACHO79
    #546
    Valami szoftverfrissitést talált az ovi suite... Meglássuk mijaz :)
  • KraZ
    #545
    Töltsd fel. Ha nem reagál akkor próbáld másik töltővel.
  • szeszka
    #544
    Üdv Mindenkinek.

    Friss reg-elt vagyok az oldalon.
    Kb 1 hónapja vásároltam egy N8-ast, amit nagyon megszerettem, a tegnapi nap folyamán egyszer csak kikapcsolt és azóta semmi, volt már restart minden gombbal való újraindítás, de semmi.
    Valami ötlet?

    Jelenleg külföldön tartózkodom, tehát szervíz az nem lehetséges csak hétvége környékén.

    Azt olvastam valamelyik lapon, hogy van ilyen és a nokia cseréli a készüléket!

    köszönök minden reagálást.

    Hali szeszka
  • SzQk
    #543
    A flash lejátszóhoz hogy lehet hozzáférni? Mert az oldalakba beágyazott videókat, meg semmi flash-es cuccot nem tölt be.
  • ravenke69
    #542
    Várom további ötleteket probléma ugyan az.....:S
  • ravenke69
    #541
    de az ovi-t meg mindig nem ....
  • ravenke69
    #540
    de az 1.3 social fel lehet rakni
  • ravenke69
    #539
    jah a social telepitese a negyedénél leáll es ugyan azt írja ki :S
  • ravenke69
    #538
    Hát én megcsináltam amit mondtál de nem működött ezért csináltam még 1 hard reset-et most mar nincs ovi ikonom de ha neten rámehyek akkor is letölteti velem es kiírja hogy "Nem lehet telepíteni" felraktam a Qt-t es igy se azert koszi de mas ötlet?
  • ajem kisa
    #537
    Franciául...:D
    A lényeg, hogy hard reset után törlődik a "QT" a könyvárból, és emiatt szivat az ovi store, és az ovi térkép!
    Az első pontban van egy link "téléchargez..."
    Átrakod telóra azt a fájlt amit leszedtél a linkről (usb, stb...)
    Telepítsd ebben a sorrendben:
    Qt.sis
    Qtwekit.sis
    Social
    Aztán az ovi store ikonra lépsz a menüben és elvileg működik a telepítés egy netes (esetedben wifi) kapcsolattal!
    Elméletileg ezek után minden dolognak mennie kell!
    Ha nem működik a link, akkor a nagy zöld QT logo alatt a link: "Disponibles ici"


    Ez a hozzászólásokból ítélve van akinek műxik, van akinél nem!
    Max csinálsz még 1 hard resetet, és ujrakezded!:D
    Amugy nekem volt 2-3 hard resetem eddig, de ezzel nemvolt gondom!
  • Dj Tommy
    #536
    Itt van rá 2-féle verzió:
    http://nokiaprogramok.hu/forum/viewtopic.php?f=136&t=2876#hasz
  • ajem kisa
    #535
    Kamera progi(fizetős)!
  • ravenke69
    #534
    hello lenne 1 nagy problémám csinaltam 1 teljes rendszervisszaállitást az n8-asomon minden visszament alap beállításra fellepek wifivel az ovi ra es nem az indítás jon be hanem hogy toltsem le letöltöm es vegig megy a telepítési csik es kiírjah hogy az alkalmazást nem telepíthető valaki segitsen pls mit csinaljak?????
    Már Nokia Ovi Suite-on ujratelepittettema a softvert semmi ötletem elöre is köszi
  • simon7108
    #533
    hú akkor nem hiszem,hogy igen vásárolni fogok:D
    így is 40 euros pau¹álom van pedig 180 euroért vettem ki...
  • DarkJedi
    #532
    Igen lehet hozzáíratni a telefonszámlához, vagy ha van dombornyomott kártyád, akkor azt beírod, és levonja a bankszámládról.
  • simon7108
    #531
    ha OVI-n veszek valamit akkor azt,hogy fizetem ki?rendesen hozzáadódik az ára majd a számlához ami jon a hónap végén?
  • DummyBoy
    #530
    Ez ingyen van ... a mobil netért nem a Nokiának fizetsz hanem a szolgáltatódnak ...

    Ovi szempontból ez ingyenes ... De ha keresgél az ember akkor talál más megoldást is :)
  • simon7108
    #529
    arról mit hallotatok,hogy valakinél lilás a kijelző?valakinél van ez a probléma?mert állítolag elég sok telefonnal ez van de látni még nem láttam akárhol is kerestem róla infokat.
    am szerdán meg lesz nekem is.
  • CybeRick
    #528
    A wifi jó megoldás erre. Úgy már tényleg ingyenes.
  • viruska
    #527
    Nekem minden új..., ha Oviról letöltök egy ingyenes programot, megkapom telóra az SMS-t, ott felmegyek a linkre.. szóval ezekszerint csak nem ingyenes, mert csatlakozni kell az internetre telón?!
    Máshonnan nemtudok letölteni programokat?
  • Dj Tommy
    #526
    Én külföldön nem tudom hogy megy, kérdezz rá.
  • simon7108
    #525
    aha szóval amikor kiveszem majd(Orange) akkor ott rogton megkérdezhetem,hogy van e már náluk PR 1.1 és ha nincs felrakathatom?
  • Gabdal29
    #524
    nekem megvan!!! PR1.1
  • Dj Tommy
    #523
    Figy, én csak azt írtam le amit olvastam, sajna még én nem tudtam leellenőrizni.
  • SlayR
    #522
    Sztem benéztétek.....mert az nem az 1.1es frissítés hanem egy "modja" az 1.0nak
  • Gabdal29
    #521
    és tényleg van!! köcsög ovi meg nem hozta be!! pedig tegnap néztem itt és még nem volt semmi! köszi
  • baragabor
    #520
    menü-beállítások-telefon-telefonkezelés-eszközfrissítések-opciók-frissítések ellenőrzése
  • Dj Tommy
    #519
    Most olvastam, hogy Fota-n elérhető a v1.1 T-s N8-ra.
    *#0000# majd opciók->frissítés ellenőrzése
  • Dj Tommy
    #518
    Nekem csak az Ovi térképek új verziója lett újdonság, ami megjelent.
  • Gabdal29
    #517
    Hova is? mert én nem találok semmit!
  • ajem kisa
    #516
  • baragabor
    #515
    Frissítés érkezett. (T-mobile)
  • Dj Tommy
    #514
    beállítások->alk.beállítások->Helymeghatározás->Helymeghat.módszereknél van
  • SzQk
    #513
    A kiegészített gps-t hogy lehet kikapcsolni?
  • CybeRick
    #512
    Ha OVI-n keresztül töltesz le, illetve vásárolsz, akkor megmaradnak a programok az OVI fiókodban. Ha esetleg frissíted/formázod a telót, onnan vissza tudod állítani őket.
  • Dj Tommy
    #511
    Ez már nem működik N8-on.
    Csak főzött Rommal lehet kikerülni a szignózást.

    simon7108:
    Tudsz máshogyan frissíteni:
    Elmész a Nokia boltba a gari levéllel, majd frissítik a független verziós szoftra és nem kell várni a frissítésre annyit.
    T-nél is felrakják már a v1.1-t, de a neten még nincs.
  • ajem kisa
    #510
    A lite verzió csak olyasmi mint a demók pc-re, az angry birdsnél volt kb.6 pálya a lite-ban, a teljes meg rengeteg pályás!:D