1029
...12 megapixeles optika, HD minőségű videófelvétel, Dolby Digital...
  • turorudi10
    #589
    "A platform jövőjéről a Nokia április 12-én, Londonban tart majd egy nagyszabású sajtókonferenciát ahol az új böngészőt és számos más frissítést felvonultató Symbian^3 PR 1.5 elérése mellett várhatóan az őszre tervezett PR 2.0 újabb részletei is leleplezésre kerülnek."
  • ajem kisa
    #588
    Leveszi az ha adatforgalom után fizet!:)
    nfss ~160mb!!!
    Wifi-n szedd le! A wifi az free!:)
  • Szabeebmx
    #587
    Nem vesz le no para:)
  • viruska
    #586
    Köszi, úgy néz ki, hogy sikerült. :)
    Amúgy a ovi suite használata ingyenes? Például felajánlja az NFS Shift telepítését, azt ha feltelepítem nem vesz le pénzt?

  • SzQk
    #585
    Miért nem játssza le a flash videókat, amik pl. weboldalakba vannak beágyazva? Mert a mobilos youtubot viszi, de a simát nem... Se az alap, se az Opera. :(
  • szeszka
    #584
    pont 1 hetet volt a szerviznél, szerintem ez nem túl hosszú idő!
    Ja én is remélem, hogy csak véletlenül kifogtam a rossz darabot!
  • ajem kisa
    #583
    Nincs még dátum, de az első félévben jön azt igérték!
  • simon7108
    #582
    mikor jon már a PR 2.0?:S
  • KraZ
    #581
    Nem gúnyolódásnak szántam,de egy másik N8-as fórumon olvastam,hogy hibás volt egy pár ember töltője és ugyanez volt a tünet és se kép se hang nem volt.
  • ajem kisa
    #580
    Vannak okosságok!:D
  • ajem kisa
    #579
    Hmm, remélem csak "kifogtad", és ez már rendben lesz!
    Mennyi idő volt a várakozás?
  • szeszka
    #578
    Ma átvettem az N8 omat a Nokia szerviztől, teljes telefoncsere volt, mert javíthatatlan volt.
    Ja köszönöm azon hozzászóló válaszát a problémámról, hogy kapcsoljam rá a töltőre!
    A lényeg mától használhatom ismét!
    Ja és valóban van ilyen problémája az N8 oknak, hogy egyszer csak nem kapcsol be!
    Üdv mindenkinek!
  • ajem kisa
    #577

    PR2.0 téma letöltése!(csak téma!!!):)
    Most raktam fel, "nagyjó"!
  • turorudi10
    #576
    tudja valaki, hogy mikorra várható a PR2.0?
  • ajem kisa
    #575
  • Dj Tommy
    #574
    Ovi Suite-on keresztül próbáld meg, az új szoft keresést.
  • viruska
    #573
    Az N8-asomon PR1.0 van, a beállítások.. -> telefonkezelés -> eszközfrissítéseknél ha nem talál elérhető frissítést, akkor hogyan töltsem le a legújabbat szoftvert? Válaszokat előre is köszönöm.
  • simon7108
    #572
    nem tudja valaki miért akad kicsit az Asphalt 5?lehet köze ahhoz,hogy netről letöltött szignózott a játék?de csak kulső nézetben akad lökhárító nézetben nem.
    néztem videot neten és ott nem akadt.
  • Dj Tommy
    #571
    Nekem az első telom is Nokia volt, és most is az van.
    Én könnyebben döntöttem, mert amikor megláttam hogy mit tud az N8, akkor azt mondtam, hogy ezt pont "nekem" találták ki.
    Persze iPhone gyorsabb, de az többe került, annyit én meg nem szánok már telora.
  • simon7108
    #570
    várd meg akkor az N8-ra a PR2.0-át és utána donts.elég sok javítást és uj dolgot fog tartalmazni mint pl az új gyors böngésző.
  • Adi
    #569
    Az a baj, h szívem szerint nokia-t vennék. Mindig is nokiás voltam és ezzel a n79-el is nagyon megvagyok elégedve. Most összehasonlító videókat nézzek.. de nem tudom.. Nézik, h melyik tölt be előbb, de hát tök egyértelmű, h a ájfón fog mivel nem használ flahs-t. Viszont iphone-on sokkal nézhetőbb egy adott weblap, viszont ha mondjuk a N8-ra opera-t tennének akkor lehet ugyanaz lenne a helyzet.
    Ahh teljes döntés képtelenség lett úrrá rajtam!:D
  • DummyBoy
    #568
    Youtube az flash alapú ... megy az ájfónon?
  • CybeRick
    #567
    N8-nak AMOLED kijelzője van (Samsung gyártmány). Felbontása kisebb mint ip4-é, de ez a használat során nem feltűnő. Facebook pedig a telepített alkalmazáson keresztül könnyedén elérhető. N8-ra a Youtube alkalmazás szerintem teljesértékű. Egyéb alkalmazások terén sincs különösebb lemaradása ip4-hez képest. Lehet hogy kevesebb, de nem rosszabb. N8 okos teló, ip4 okoskodó dizájnteló, egyéb kérdés? :)
  • Dj Tommy
    #566
    Ahogy olvasom ezt a hsz-t, neked szerintem inkább az iP4 kell.
  • Adi
    #565
    Igen.. a felbontásra gondoltam. :)(mondjuk az tudom, h a n8-nak vmi nagyon komoly kijelzője van. Vmi új technológia:)
    Az a baj, h nincs lehetőségem mind a 2-őt próbálgatni.:(.
    Már mint természetesen megnézni meg tudom, de mondjuk úgy, h 1-1 napot használhassam úgy nem.
    Világ életembe nokiás voltam.
    Csak most egy kicsit elbizonytalanodtam.
    És ugyanúgy megtudsz osztani képet a telefonról facen mint iphone-n?
    Mert iphone a face alkalmazás nagyon jó a n79-en van facebook alkalmazás amit leszedtem az oviról de az nagyon egyszerű. Képeket se láttok meg semmi csak az írásokat meg a neveket tudom elolvasni.( leszedtem a Snaptu-t de az meg bugos vhogy.)
    Családba viszont van iphone 3g és ott azon kb olyan mintha a laptopomon nézelődnék.
    Ezért szeretnék vmi olyan telefont aminek nem gond a facebook és a youtube.
    Lenne még kérdésem, h kiegészítő alkalmazások terén, h áll az N8? Gondolok itt például a játékokra vagy egyéb hasznos alkalmazásokra.
    Válaszotokat köszönöm előre is!!
  • Dj Tommy
    #564
    Szerintem a felbontásra is gondolt.

    Ha van rá módod, akkor próbáld ki mind2-t és úgy döntsél.
  • simon7108
    #563
    nos azt nem tudom,hol hallottad,hogy kisebb a kijelzője z N8-nak mint az iphonenak mert mind a kettő 3,5"-ös.
    igen van a rendes közösségi hálozat menü a telefonban ott valóban az ovin keresztul kell belépni ami egyépként nem gond számomra de simán bemehetsz a bongészőbe és ott is felmehetsz.na meg van fenn ovin facebook alkalmazás amihez nem kell ovi.
  • simon7108
    #562
    ezüst színű lett.
  • Adi
    #561
    Srácok dilemmába vagyok, h N8-at vegyek vagy Iphone 4-et?!
    Most n79-em van. Nagyon megvagyok vele elégedve, de már meg van lassan 2 éve. Facebook-ni nem lehet vele normálisan meg stb.
    N8-tól attól tartok, h vmi olyasmit olvastam, h csak ovin keresztül lehet belépni a facebook-ba meg stb. Youtube videót pedig nehézkesen lehet vele nézni. Nem tudom ezekből mi igaz mi nem?
    Azt tudom, h 12 mp kamerája van ügye veri ami az Iphone 4-be van viszont a kijelzője jóval kisebb mint az almásoké.
    Másik nagy gondom, h az Iphone-ba hogy varázsoljak át kb. 300 telefonszámot???
  • ajem kisa
    #560
    Grat!:)
    Melyik színben sikerült?
    Októberben vettem, de az eladó nekem is azt mondta, hogy az már nem szükséges...
  • CybeRick
    #559
    "A lítium-ionos akkumulátorok NEM igényelnek FORMÁZÁST, az első és az ötvenedik, vagy ötszázadik töltési ciklus semmiben nem különböznek egymástól. Bár a lítium-ionos akkumulátorok celláit 4,2 Voltra lehetne tölteni, a töltők általában 4,1 Voltnál megállnak. Ezzel a kapacitás 10%-kal csökken, de az élettartam nagyban javul. Az újabb fejlesztésű lítiumos akksik már produkálják a hosszú élettartamot teljes töltésnél is."
    link
  • simon7108
    #558
    na végre meg van a telefon.
    rohadt idegesítő ez a 12 órás töltés 3x...
  • CybeRick
    #557
    Kipróbálom C7-esen. Remélem működik. Ha igen megosztom a C7 topicban. thx!
  • ajem kisa
    #556
    Pedig az!:D
    És mivel nem ájfon, ingyenes is!:D
  • CybeRick
    #555
    nem mondhatnám hogy újdonság ;)
    Mobiola Webcam
    Régóta használom, kb N70-en először. Most C7-esen wifi-n keresztül megy.

  • ajem kisa
    #554
    N8 webcamerának?
  • ajem kisa
    #553
  • ajem kisa
    #552
    Nemtudom, nekem semmi ilyen "extrát" nem csinál, a sok szar alkalmazással előfordulhat az ovi-ról, de én már nemszedek le még témát sem onnan, mert van egy olyan érzésem, hogy bármi felkerülhet az ovi store-ra, és van ami nem is akart mégcsak el sem indulni!
    Lehet, hogy van valami fos ingyenes szoftver a telódon ami bekavar!
  • MuchACHO79
    #551
    Felraktam az szoftverfrissitsét.
    Azóta előfordult dolgok: Valaki hiv, teló beragadva képernyőkimélőbe, kivenni nem lehet, semmire nem reagál csak soft resetre.
    Valaki hiv, utána tök csönd nekem, a másiknak meg sistergés, csipogás.
    KÉpernyő elforgatásánál sokkal lassabban teszi ki az új layout szerint.
    HDMI lejátszásnál nem megy át a hang.

    Köszönjük NOKIA
  • DummyBoy
    #550
    Ugyan nem FF4, de böngésző :)

    Nem emlékszem melyik topikban volt téma, hogy az Opera Mini és az Opera Mobile Turbo nem kezeli le az sg.hu fórumbejelentkezését ...

    Na a 6-os Opera mininél ez végre működik :)