1029
...12 megapixeles optika, HD minőségű videófelvétel, Dolby Digital...
  • Dj Tommy
    #629
    Elindítod a zenelejátszót, majd opciók->fm adó, ott beállítod a frekvenciát mondjuk 95.00mhz-re, ugyanezt az autó rádión is beállítod és mehet a zene :D
  • robertnatus
    #628
    Ez a fm-transmitter alap program vagy le kell tölteni?és h kell használni?
  • turorudi10
    #627
    én az fm-transmittert használom, és egész jól szól! de az nyilván nem cd minőség...
  • robertnatus
    #626
    Nektek milyen hosszu videot lehet késziteni?Mert nekem csak 50 perceset, vki megtudná mondnai hogy hol lehet beállitani h több idö legyen, mert én nem találom.Elöre is thx
  • robertnatus
    #625
    Vki prbolta már h autoba csatlakoztatja a telot usbvel a rádiohoz?Mert én kiválasztottam h tárolohelyként kezelje a telot, elkezdte betölteni a zenéket telefonrol kb 10-12 percet vártam és semmi, nem tudtam rola zenét hallgatni.Vmi ötlet?
  • MuchACHO79
    #624
    Szombat este kikapcsoltam a telómat, vasárnap reggel meg be. Erre kiirta, hogy a szotver telepitése nem fejeződött be sikeresen (1 hónapja semmit nem telepitettem rá).
    Erre főképernyő visszaugrott valami alaphelyzetbe, ikonok, widgetek mentek a levesbe. Gmail beállitások és a csengőhangok elfelejtve. Visszaállitottam, most megy. Kezdek pipa lenni :(
  • Dj Tommy
    #623
    Elindítod a kamerát, majd a A,villám ikonra nyomsz.
  • robertnatus
    #622
    Hali, hogy kell beállitani h ne használjon a fényképezésnél vakut?
  • Kocka08
    #621
    Működik a dolog!
    Sikerült, Sim kártya ki be után,pedig ezt többször megcsináltam, helyesen visszatéve..
  • Kocka08
    #620
    Tuti nem, nevek benne vannak rendesen :(
    Lefedettség is van,
    nem tudom mi lehet.
  • DarkJedi
    #619
    Sim kártya? Nem halt be?
  • Kocka08
    #618
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • Kocka08
    #617
    Üdvözletem.

    Azt szeretném kérdezni, hogy miért nem enged hívni a teló?
    Azt írja, hogy csak segélyhívás engedélyezett :S
  • SzQk
    #616
    Valami normális zenelejátszó van ehhez?
  • ajem kisa
    #615
    Zsír, kösz!
    Remélem, hogyha a nokia alatt is wp7 rendszer lesz, akkor nemlesznek ezek a megmagyarázhatatlan dolgok (e-mail, és mostanában ujraindulás néha-néha...)!:)
    Namajd kiderül 1 év mulva, hátha azzal nemtökölnek ennyit?!:P
  • oneal1
    #614
    de nagyon stabil, szép, gyors, le a kalappal:)
  • oneal1
    #613
    igazából a simbian 3 nál sokkal jobban tetszett a wp7.
    Fantasztikus kezelni:)
    Viszont még nincs rá annyi program, várni kell vele kicsit:)
  • ajem kisa
    #612
    Na az érdekes!:)
    Ha meglesz akkor mesélj nekem is légyszi, mert ha rálehetne rakni +ba magyart, az jólenne!:)

    Láttam, hogy a windows teló topikban is jársz, ha van tapasztalatod, és ha összehasonlitanád az N8 vs w-t pár szóban megköszönném!
  • oneal1
    #611
    feltettem a legutobbi frissítést egy telefonra és angol lett.
    Hogy tudok rá magyar nyelvet varázsolni?
  • ajem kisa
    #610
    Az alap böngészővel (nem opera!!:)) rámész a jutubra, és felajánlja leszedheted!
    Mondjuk én 1x voltam jutubot nézni...akkor azzal jobb volt!
  • Szabeebmx
    #609
    Hello!! N8-hoz van normális youtube nézegető progi amivel normális minőségbe lehet nézegetni a videokat? Mert ami van eléggé kaksi minőségbe jácca le a vidiket.
  • baragabor
    #608
    Az e-mail használhatatlan. Nekem ez lenne a legfontosabb, hogy muuködjön. Katasztrófa. Nem segített a pr.1.1
  • ajem kisa
    #607
    Áááááá. ma reggel mikor frissitette a teló a maileket, 36 olvasatlanom volt! Ami azért fura, mert itt ülök a gép elött, és 2 mail-em volt mára...
    Ez a gmail-ről 36 olvasatlant jelez 2hónapra visszamenőleg!
    Pffff, hiába szinkronizálom!
    Csinálhatom egyesével!áá
  • High end PC #606
    Nah, megvettem havertól az N8-at. Viszont szolgáltató függö, èn viszont függetleníteni szeretnèm. Mi rá a módszer? Kossz.
  • SzQk
    #605
    Valami rovásírásos betűstílus nincs ehhez? Vagy hogy lehet ilyet csinálni?
  • Dj Tommy
    #604
    Igen az már, pontosan Symbian OS^1
  • High end PC #603
    S60 v5 az már a Simbian1-es, ugye?
  • Dj Tommy
    #602
    Inkább az S60v5-ös alkalmazásokkal kompatibilis, jobbára.
  • High end PC #601
    Sziasztok
    egyik haveromtól akarok venni ilyen telót, a Simbian3 mennyire kompatibilis az S60 3rd-vel?
    Ez elég döntő lenne a vásárlását illetően.
    kössz
  • robertnatus
    #600
    elöbb kimaradt, kiirja h sikeresen csatlakozva az internethez a T-mobil hálozaton keresztül, után bejön az ablak h jelentkezzen be az oviba, és innen töl semmi nem tud bejelentkezni, és a számitogépröl sem lehet netezni
  • robertnatus
    #599
    Hello, pár napja vettem egy n8a tmegvagyok vele elégedve bár msot fejtörést okoz egy kicsit.Van ez a Nokia Pc Internet Access program, feltelepitettem.Tudtam is csatlakoztatni a készüléket a géphez, de sehogysem tudok netezni a telomrol.Valaki tudna segiteni, esetleg leirni h h kell beállitani?Elöre is köszönöm.Üdv.
  • ajem kisa
    #598
    Valószínű, de megint tökölnek b+, és a többiek megint kiadnak ujitásokat meg a 2magos procis motyókat (jááá, Epénisz megint:P), és a legyek arra mennek mert még meleg lesz...mondjuk ha ez ez nemválik be a nokiánál, akkor nemtudom miért folytatják ugyanúgy, ahogy eddig...
    Amúgy mondjuk én még nem is láttam fekete és szürkén kívül másik N8-at!:)
    (jutubot kivéve)
  • simon7108
    #597
    már "Anna":D
  • ajem kisa
    #596
    LOL!:)
    Ma van ápr.12! Remélem benyögig, hogy a PR2.0 mikor lesz!:D
  • Oraculum1992
    #595
    Üdv!
    Szerintetek mi mindenre lehet használni az OTG funkciót?
    Mondjuk egy IDE vagy egy SATA vinyót vagy DVD meghajtót támogatna? (mert vannak USB to IDE, SATA átalakítók)
    Persze a tápot nem a telefon adná...
    Szerintetek működne? Vagy van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?
  • ajem kisa
    #594
    Ez nem is biztos, hogy automatán szedi az aktuális árfolyamot, de RSS-ben tuti találsz olyan oldalt ahol igen, és azt kitudod rakni főképernyőre!
  • ajem kisa
    #593
    Talán jól jön valakinek!:)

    Örm:
    Link :)
  • Örm
    #592
    Hello!
    Tudnátok ajánlani olyan programot amivel az aktuális deviza árfolyamot lehet követni? Köszönöm!
  • simon7108
    #591
    utána néztem.
    12-én nem az 1.5 jon. nem lesz 1.5.
    a 2.0 jon most áprilisban ami tobb mint 50 uj funkcióval bír majd és nyáron vagy ősszel pedig jon a 3.0 ami uj UI-val fog rendelkezni és meg kapja az eredetileg a Symbian 4-nek tervetett újdonságokat.
  • simon7108
    #590
    őszre????
    nem úgy volt,hogy április elején jon a PR2.0 és nyáron meg már a 3.0 a Symbian 4 frissítéseivel?