1029
...12 megapixeles optika, HD minőségű videófelvétel, Dolby Digital...
  • MuchACHO79
    #1029
    Jó állapotú fekete N8as gumitokkal, autós tartóval eladó. 33ezer. Részletek privát üzenetben.
  • Dj Tommy
    #1028
    Itt a leírás, ez alapján szerintem menni fog.
  • Grillex
    #1027
    Sziasztok!
    Szeretném felrakni a Taylor által készített N8 Pro Edition V8-at, ám még a gyári hackmentes Belle, fut rajta, és sose csináltam ilyet. Érdemes próbálkoznom?
  • MuchACHO79
    #1026
    Csak egy ötlet... Kérj a szolgáltatódtól internetkonfigurációt. Felhivod a központot, elmondod milyen telefonod van és a másik oldalról megcsinálják ezeket. Hozzáférési pontok, átjárók, szolgáltatás neve, mittomén. Lehet, hogy csak ennyi a gond.
  • Steve0518
    #1025
    Sziasztok!

    Nekem olyan gondom lenne, hogy 4 hónapja hazajöttem Angliából, hoztam magammal egy N8-at, kifüggetlenítettem most telenoros. A gondom az vele, hogy folyamatosan a gyárilag kiadott szolgáltató kártyáját kéri az internetre való csatlakozásnál, és egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni...a GPS sem működik...vki tudna ebben segíteni?
    Előre is köszönöm.
    Üdv.
  • High end PC #1024
    nem tud valaki hogyan tudnám ingyen hálózatfüggetlenné tenni? most ilyen 30-50 dollárokat nem fizetek a fizetős unlockerekért...
  • Tomi N8
    #1023
    Köszi szépen :)
  • Dj Tommy
    #1022
    Beállítások->üzemmódok->Gondolom általános üzemmódot használod->testreszabás->Hívó nevének kimondása->ki
  • Tomi N8
    #1021
    Üdv mindenkinek!
    nem rég vettem vettem egy N8-at és ezzel kapcsolatba volna 1 kérdésem:

    Ha hív valaki akkor mindig bemondja az illető nevét. ezt hogy lehet kikapcsolni?
  • Dj Tommy
    #1020
    Itt jól le van írva.
  • Grillex
    #1019
    Köszi!
    Amúgy akkor hogy tehetném fel rá?
  • Dj Tommy
    #1018
    Már rég kijött Magyarul, csak a T-mobile-nál nincs még szerintem és lehet nem is lesz
  • Grillex
    #1017
    Helló!

    A Belle Refresh mikor jön ki magyarul? A T-Mobile-nál azt mondták, hogy felkérést se kaptak a tesztelésére vagy mi, a Nokia ügyfélszolgálattól küldtek oda.
  • viruska
    #1016
    Hello.
    Meghülyült a telefonom!
    Egyik probléma, hogy a menü gomb nem használható, ezt még tudtam is mellőzni jóideig, viszont egyfolytában arra figyelek fel, hogy elkezd sorozatban pittyegni, ilyenkor, hogy abbahagyja, általában újra kell indítanom, de nem sokra rá újra kezdi és van, hogy emiatt telefont felvenni sem tudom, mintha valami gomb beragadna.
    Szoftvert is 2* újratelepítettem, az sem használt.

    A probléma egyébként pár hónappal ezelőttre tehető, mikor valószínű egy kis víz érhette.

    Valakinek volt hasonló problémája? Mit javasoltok?
  • Dj Tommy
    #1015
    Én értem a gondod, de sajna szerintem ezzel nem lehet mit tenni, úgy látták, hogy ez így, de szerintem is jobb volt a havi bontásos mappás rendszer.
  • oritomi
    #1014
    Ez az,hogy az összes (több ezer) fényképem 1 mappában van.
    Jobb lenne ha havi lebontásban lenne,könnyebb is lenne megtalálni amit keresek.
  • Dj Tommy
    #1013
    Belle-n már nincs ez, hanem egy mappába menti a képeket, az pedig a DCIM->100Nokia mappa.
  • oritomi
    #1012
    Külön mappában van minden hónap?
    Nekem csak a fáj lévbe írja a dátumot meg a kép sorszámát.
  • Gabdal29
    #1011
    Az enyém úgy menti alapból!
  • oritomi
    #1010
    Sziasztok.Hogyan lehetne beállítani a telefont úgy hogy a fényképeket havi bontásban mentse?
    A SE telóm ezt tudta és mikor gépre dugtam nem kellett várni egy csomót hogy lássam az utolsó képemet...
  • Dj Tommy
    #1009
    Rakd fel az x-plore fájlkezelőt, azzal jobban "körül" tudsz nézni.
  • subi82
    #1008
    Sziasztok!
    Hogyan tudok N8-asnál telefon memóriát felszabadítani? Leginkább mp3-al telt meg. A szitu a következő:
    Lett a telefonra töltve jópár mp3 zeneszám simán bluetooth-on keresztül. A telóra érkezés után mentve lettek a zenetárba. A feltöltött zenék így a Mass memory-ba kerültek át. Viszont ha jól néztem, ha feltöltöttem egy zenét a telóra, és azt nem mentettem a zenetárba, akkor is lefoglalta a helyet a telefon memóriába. A filekezelőben végignéztem az összes mappát, de sehol nem találom pl ezt a file-t, de e helyet befoglalta magának. Vagy lehetséges hogy a Zenetárba bemásolt mp3-akat a telefon memóriában is (mint beérkezett file) és a Mass memóriában is letárolja?
    A lényeg hogy pucolnom kellene a teló memóriából, de nem találom benne a törölhető mp3 fileokat.
    Help PLS
  • SzQk
    #1007
    Hát, ha én összedugom a géppel és elindítom a Nokia Suite-ot, nem ad ki semmilyen frissítést...
  • Dj Tommy
    #1006
    Jobb lett volna, ha ebben javítják már a videólejátszót, de szerintem ez nem lesz már javítva
  • Gabdal29
    #1005
    A Nokia N8-ra már teljesen és a Nokia C7-re még csak néhány régióra megérkezett az újabb frissítés, melynek beceneve “Refresh”, verziószáma pedig v111.40.1511!

    A külföldi források szerint nagy újdonságokra sajnos nem számíthatunk a Belle Refresh-t illetően. Eddig amit tudni róla:

    új zenelejátszó verzió,
    új böngésző verzió,
    stabilitást érintő javítások,
    új widget-ek,

    Remélhetőleg azért a motorház alatt sok mindent kijavított a maradék fejlesztő, aki még a Symbian-en dolgozik.

    A Navifirm-ről biztosan letölthető Firmware hack-elhetőségről még nincs infó, de valószínűleg a Norton-os mutatvány működni fog.

    Valószínűleg a többi, már Belle-el rendelkező készülékre is hamarosan érkezik a v111.40.1511.
  • SzQk
    #1004
    Üdv! Mikor jön ki a Belle Refresh a magyarokra is?
  • ajem kisa
    #1003
    Garanciát én tudok vállalni valamennyit, mert én most épp itthon "nyaralok", és mivel megmagyaríttattam, elveszett a gyári gari, meg ha nem is veszett el, akkor is kikellene küldeni külföldre, stb...! De azért is szeretném személyes átvéttel! aztán ott leteszteli az illető, írunk papírt, ilyesmi!
  • Tinman #1002
    Gart írjatok már pls.
  • ajem kisa
    #1001
    Eladnám a fekete N8-amat ami független és kisebb karcokkal ellátott gyári tartozékokkal, dobozában. Kb 1 éves, de decembertől nem használtam!
    A legujabb szoftver van rajta...
    Ezen a vonalon személyes átvétel megoldható (posta nem játszik nálam semilyen formában): Miskolc-Gyöngyös-Budapest (+-20km)!
    Ára 45k!
  • Szegabi
    #1000
    Ha az előbbi hozzászólásban nem látszana a kép:

  • Szegabi
    #999
    Sziasztok!

    Egy kérdésem lenne, hátha valaki tud mondani valami okosat a következő dologra Nokia N8-al kapcsolatban!

    Adott ez a kép (neten találkoztam vele) és az érdekelne, hogy mivel lehet a fenti ikonokat színessé tenni úgy, mint a képen látható! (Sárga üzenet, ébresztő, nem fogadott hívás stb.) Ugyanis a térerő és akku ikont meg tudom változtatni mindenféle színűre, sárga, zöld, három színű, magyar zászlóra stb., de a többit ha megszakadok sem tudom!



    Előre is köszi a választ és ötleteket!
  • MuchACHO79
    #998
    Fájlokat mentettem le a névjegyzéken kivül. Azokat még vissza kell majd tennem. Megnézem ezeket a progikat. Köszi
  • Dj Tommy
    #997
    A gyári FB progit én nem használom, helyette jobb az fMobi.
    Vagy esetleg a facinate program.
    Akkor jól csináltad, mert én is csak az névjegyzék, sms, jegyzeteket mentem le.
  • MuchACHO79
    #996
    Teljes factory resetet csináltam előtte, még a telószámok is eltűntek róla, amit viszont névjegyszinkronnal sikerült megcsinálni. Ahham, azt nem tudtam, hogy van redőny, most már látom. Kicsit gyorsabb lett most 2-3 óra után, lehet, hogy dolgozott valamin. De a facebook még igy is idegesitően lassú...
  • Dj Tommy
    #995
    Nekem is Belle van fent, de nekem nem lassult be, véletlenül nem állítottad vissza a teljes biztonsági mentést?
    És frissítés előtt érdemes formázni a telefont és a memóriaegységet.
    Ha lehúzod a redőnyt, ott van adatkapcsolat, wifi, Bluetooth és Néma üzemmód kapcsoló.
  • MuchACHO79
    #994
    Na... Feltettem a Bellet. Megbántam :( Kurva lassú lett a telefon, mappák eltűntek helyette ömlesztve ott van minden. Wifi kapcsoló widget van, bluetoothhoz még parancsikon sincs. Wifiről fogalmam sincs hova van felcsatlakozva, az sem egyértelmű, hogy 3G-s netet, vagy wifiset használ. Miként lehetne gyorsitani a telón? Meg kéne valami normális wifi widget. Ötlet?
  • Tinman #993
    Gar?
  • adam first
    #992
    Eladó Nokia N8 gyárilag kártyafüggetlen, tökéletes, makulátlan állapotú, zsebkarcolástól és bármi nemű szennyeződéstől mentes, kijelzőjén még a gyári fólia is rajt van, sőt hátlap fólia is megvan még a telefonhoz.
    A telefonhoz adok gyári töltőt és gyári bontatlan Nokia Headset, 1GB Kingston Micro SD memóriakártyát, plusz Kingston Micro SD Adaptert. Szoftveresen szintén tip-top Nokia Belle operációs rendszer van rá telepítve.
    Valamint eladó Nokia 6610i dobozos, gyárilag kártyafüggetlen, eredeti töltőjével, fóliával, legelső tulajtól, igazi gyűjtői darab.
    A két telefon egyben eladó
    Csere köszönöm, nem érdekel.
    Ár: 50 000Ft.
    Érdeklődni priviben
  • Béla9248
    #991
    Az a gond ezzel hogy a párom telefonja ő magyarban én meg németben de megkérdem és írom!
  • Dj Tommy
    #990
    Amikor telepíteni akarsz, mit ír ki a sis, vagy sisx fájlra?
    A *#0000#-nál mit ír ki a Szoftververzió alatt?