31
  • kkwx
    #31
    ennél szarabb cikket se nagyon olvastam még... a film ötlete meg egyenesen baromság... csak olyan filmet érdemes remake-elni aminek a sztorija jó, de ennek semmi sztori, csak tipikus Swarcis mészárlás végig, ami valami nagyon zseniális dolog :)... Schwarzenegger, és mészárlás nélkül megcsinálni, meg egy vicc... még hogy a lopakodáson lesz a hangsúly... Amúgy ebben a filmben van nekem is a kedvenc beszólásom:
    Miután mondják neki, hogy ölje meg a nemtomkit.
    - "Lóf*szt." - :), klasszikus :)
  • bmw
    #30
    Nelkule mar nem az lesz mindegy ki jatsza...
  • bippo
    #29
    A múlt héten láttam 'rí dáng csáng'-ot (Rae Dawn Chong) a tévében, eléggé megöregedett (gyerekkoromban nagyon tetszett). 25év mégiscsak 25év. Durva, milyen régi már ez a film.
  • Athor
    #28
    Mekkora jó film volt ez...
    És mekkora hülyeséghalmaz egy cikk már megint...
  • CaptainRumi
    #27
    Ezt már ellőttem, testvér :D
  • MrPrise
    #26
    Matrix csak 81 embert öl meg benne. IMDB-n írják
  • LuciferTheReal
    #25
    Svarci után?!
    Nem kétséges: John Cena!
  • Nasedo
    #24
    Jó a régi szinkron, de az új ami a DVD-re került az iszonyúan borzalmas. Fél percet hallottam belőle, de majdnem elsírtam magam. Az öreg bemélyült hangú Gáti Oszkár úgy adta a hangját a fiatal Schwarzinak, hogy közben majdnem elaludt. Borzasztó.
  • BobMR
    #23
    Ez azon kevés filmek közé tartozik, amelyeknél a magyar szinkron jobb mint eredeti.
    Egyébként itt "csak" 73 hullát számolnak:
    http://www.youtube.com/watch?v=9R588uuIMuQ

    Egyébként ezt is ajánlom Swartzi 160 legjobb beszólása:
    http://www.youtube.com/watch?v=pDxn0Xfqkgw
  • CaptainRumi
    #22
    Pont ez a lényeg :D

    Svárci

    ajánlom ezt is azoknak, akik esetleg még nem látták :D
  • winnie
    #21
    kérdés, hogy milyen nyelven hangozzék el?:) svarci angolja rémes, de a magyar hangjai teljesen jók.
  • CaptainRumi
    #20
    Ja egyébként meg ha már filmes oldalra irkálnak a cikkírók legalább a fogalmakkal legyenek tisztában.

    Ez egy remake lesz.A reboot-ot általában több részt megért filmeknél dobják be(Batman, James Bond stb.)
  • CaptainRumi
    #19
    Hát ez csak ez az egyik hatalmas quote a filmből :D

    Hiába rakják ezeket mind bele a filmbe, nem lesz ugyanolyan jó mintha Svárci szájából hangzott volna el :D
  • m minnifield
    #18
    -Mit csinált vele?
    -Elengedtem.

    késza világ egyik legjobb akciófilmje
  • blessyou
    #17
    Ereszd ki a gőzt, Bennett! :D
  • portable
    #16
    csúcs a trailer
  • Nasedo
    #15
    "Én kezdem azt hinni, hogy a cikkíró szándékosan ír ilyen hülyeségeket, hogy utána azt nézhesse, hányan támadják be ezért!"

    Ezt már én is így látom. Milyen menő is a Sötétség határánt a Takennel hasonlítgatni...
  • galocza
    #14
    remek film volt ez annak idején...
    sok-sok darálás, pár fapofás poén - amikor megjelent pár éve dvd-n, rögtön lecsaptam rá, és újra jól szórakoztam (bár most már inkább a nosztalgia miatt).
    amúgy pedig azért nem "ezzel robbant be" a svájci néger: a 2 conan és főleg a terminator is megelőzték - utóbbi kicsit nagyobb hatású, mint a commando.
  • csuszi
    #13
    és az a durva, hogy ekkor már golden globe díjas volt:)
  • csuszi
    #12
    "mellyel annak idején Arnold Schwarzenegger igazából berobbant a hollywoodi nagy akciósztárok közé"

    én nem tudom, de a T1 és a Conan trilógia is hamarabb volt, ha nem ezek, akkor semmi nem röpítette a kormányzót a csúcsra:)
  • kalapos01
    #11
    Minden csak egyéni fogalommeghatározás kérdése. A reboot jelentheti egy új sorozat kezdetét is, ennyi. Nem kell minden rebootot automatikusan új eredetsztorinak értelmezni. Érdemes megnézni, miket nyilatkozott RR vagy miket írnak a külföldi sajtóban.
  • Inquisitor
    #10
    Nem is tudom, 130 hulla volt benne? Vagy több? TV2 féle verziót láttátok? Összes halálozást kivágták(!) belőle, szaggatott a film mint állat, de legalább fél órával rövidebb lett. :D
  • Betonparaszt
    #9
    Szerintem Sam Worthington fogja kapni a szerepet
  • AZTA
    #8
    statham, diesel , the rock lenne hiteles kb :D
  • scagnetti
    #7
    "A Kommandó a második rebootolt Schwarzenegger-film lenne, hiszen nyáron kerül mozikba a Predátorok."

    Én kezdem azt hinni, hogy a cikkíró szándékosan ír ilyen hülyeségeket, hogy utána azt nézhesse, hányan támadják be ezért!
  • IMYke2.0.0.0
    #6
    The Rock... :(
  • Csak77
    #5
    Elképesztően gagyinak tünik, pedig 20 éve mindenki odavolt érte(kb akkor láttam utoljára), meg az Amerika Ninja filmekért. Én is.
  • Lipi1980
    #4
    Tudod, az apai szeretet sok mindenre ráviszi az embert. Ha az én lányomat (ami még nincs) rabolnák el, és olyan lennék mint Swarzi anno, és olyanok lennének a lehetőségeim mint abban a filmben, akkor tuti, hogy én id végig henteltem volna a fél várost :D

    Egébként kíváncsi leszek, hogy ki kapja majd a főszerepet! Mert azon azért nagyon csodálkoznék, hogyha valami Adrian Brody lenne a bosszúszomjas mészáros :D
  • AZTA
    #3
    Nem semmi film volt régen :D Egyszer elkezdtem számolni hogy hány embert öl meg benne de vmi 110 után meguntam, és mindezt azért mert elrabolták a pici lányát :D
  • Garfield
    #2
    A tervek szerint az új verzió nem olyan darálós lesz, mint a 85-ös, hanem sokkal inkább a lopakodásra, rejtőzésre és a fegyverek széleskörű használatára fog építeni.

    Tudtad hogyha a MAMA szóbol elveszel egy betűt és 3-at megváltoztatsz, akkor a SÖR szót kapod?
  • Gilgamesh
    #1
    "A tervek szerint az új verzió nem olyan darálós lesz, mint a 85-ös, hanem sokkal inkább a lopakodásra, rejtőzésre és a fegyverek széleskörű használatára fog építeni. "
    Innentől kezdve nem értem, mégis miért remake-ként kell elkészíteni és nem egy különálló címként. Persze, tudom, a név hatalma...

    A Predators nem reboot lesz, hanem folytatás.