8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • csokicsiga #6235
    Sehogy,vagy veszel egy gct,vagy,bankkarival fizetsz egy hónapot.
  • Tomy Lee
    #6234
    Hogy aktiválom az első 30 napot itt bankkártya meg GC nélkül?:/
  • 1Darton1
    #6233
    WoW-ban se úgy van, ha ésszel használod az addonokat.
  • MeoH #6232
    Persze nemkotelezo, esetleg csak benyelted, ha nincs, lsd WoW. Alapjatek +111 addon, hogy vigyenek raidelni.A kepernyo csak kockakbol all, villog, sipol, ha vmit kell csinalni...
  • 1Darton1
    #6231
    Steampike defiantről szinte mindenki átjött guardianbe, mert azon a halott oldalon semmit nem lehetett csinálni. Nem hiszem, hogy lenne értelmes defiant guild bárhol is, korábban se nagyon volt.
  • 1Darton1
    #6230
    Nem kötelező használni.
  • maniac001
    #6229
    Ok talán eltúloztam de az összes irl cimbora lelépett. steampike defiant oldal magyar közössége haloot, akkor csak így mondom. Van valahol aktív magyar defiant klán?
  • TDC Geronimo
    #6228
    Nem mindenkinek jó hír ez
  • Morpheus_v2
    #6227
    Jó hír: a 1.3-as patch-ben végre hozzáadják az addon opciót a játékhoz.
  • Hofigalopp2
    #6226
    Na akkor azt hiszen kijelenthetjük, a játék köszöni megy:)! Amúgy a minap elkezdtem egy warriort, 18. szintig csomó szintbelivel találkoztam! Ráadásul hétköznap délelőtt, esténként nem logoltam azzal be:). Szóval aki emiatt gondolkodik kipróbálja e az nyugodtan...
  • 1Darton1
    #6225
    Raider guild tudtommal nem ment szét.
    Az én környezetemben sem látok semmi hanyatlást, úgyhogy fölösleges általánosítani.
  • Morpheus_v2
    #6224
    Úgy hallottam hogy az egyik magyar guild szétment, de a Blighton nem történt semmi nagyobb elvándorlás... csak felesleges pánikot csinálsz...
  • radical
    #6223
    Ó jaj fussatok! vége mindennek!
    Nem tudom te melyik szerveren voltál de Steampikeon semmi ilyet nem látok. LFG behív pár perc alatt, guildes dolgok mennek szokásosan.
    Amit nem szabad elfelejteni hogy június van, kezdenek szabikra menni a népek aminek lehet hatása a létszámra. Wowban ugyanez van.
  • Hofigalopp2
    #6222
    Én sparkwing serveren vagyok egy külföldi clanban megalakulás ota. Itt is sokan hagytak abba de sok új is jon. Esténként egyszerre 2-3 expert group is megy egyszerre, raidek is vannak, Guild chat is pörög :)! Bevallom én is kicsit meguntam és a transzerrel kiváncsi leszek a meg megmaradt magyar közösségre. Viszont azt nem jelentenem ki hogy halott a játék, de kétségtelenül visszaesett a playerek száma:).
  • maniac001
    #6221
    Sajnos saját szememmel látom. Én sajnálom a legjobban mert imádom, de nincs ember már.
  • ScarY MAN
    #6220
    ne mondj ilyet!
  • maniac001
    #6219
    Feleslegesen, sajnos a játéknak vége, sorra hullana szét a klánok, lépnek le az emberek. Nagyon nagy kár érte, remek játék csak sajnos a kurva wow miatt labdába se rúghat :(
  • Morpheus_v2
    #6218
    Trion és a deviantart most szervezet egy kis versenyt a játékosoknak. Készítsd el álmaid játékbeli boss-át! link
  • Tomy Lee
    #6217
    Jó van haggyá had örüljek,hogy béta óta végre elkezdhetem Riftet:))
  • Torzonborz
    #6216
    "ez a plussz pvp tartalom"

    höhö

    oh wait ...
  • Tomy Lee
    #6215
    Én nem kizárólag azt keresem csak azt írtam,hogy engem ez a plussz pvp tartalom nem zavar sőt annak örülök egy ilyen játékban,hogy van!
  • xruu
    #6214
    Hát ha world pvp-t keresel, nem vagyok benne biztos hogy jó játékot választottál, és akkor most annyira óvatosan fogalmaztam amennyire csak lehet :)
  • Bhalage
    #6213
    oksa, majd azert meselj mik vannak!
  • Tomy Lee
    #6212
    Nekem kell a world pvp,hogy meglegyen.Anélkül nem fizetek semmiért:)
  • Bhalage
    #6211
    minek akarsz te pvp serverre menni,
    pvp a warfrontokon tortenik, ami egy instanceolt, a rendes teruleten meg max annyit fox tapasztalni, hogy jonnek az 50esek es chainelnek teged, meg a questleado npcket :D : )
  • Tomy Lee
    #6210
    Holnapra itt lesz Riftem:-)
    PvP szerverre fogok menni természetesen még nem tudom melyik Faction..
  • Tomy Lee
    #6209
    Nagy franc van ott egy mmo-t nem árulnak ezek a majmok:/
    Adyn ment pm..
  • Bhalage
    #6208
    azt nem tudom, de a dreher jó olcsó! 200alatt van konstans!
  • Hofigalopp2
    #6207
    1.3 mikorrá várható? Már elvileg nyár van, de még dátumot nem láttam.
  • Count Adyn
    #6206
    Ha gondolod énis tudok eladni neked egy még beregizetlen CE kulcsot óccsóér:) PM ha érdekel.)
  • Tomy Lee
    #6205
    Tescoban árulnak riftet?Ha igen mennyiért mert szaladnék megvenni egyet ma ha van ott:)
  • sanyiiiii
    #6204
    "RIFT 1.2.1 Hotfix #2 - 8:00am PDT 6/01/11 [NA] - 2:00am BST 02/06/11 [EU]
    PATCH NOTES
    *Looking for group quests for Normal Dungeon Dailies will now award players with a Rare Equipment Cache which contains a random rare item for your character!
    *Fixed an issue with sell back, this feature has been re-enabled.
    *Iron Pine Peak: Failure to defend the Wardstones during “The Snow Pack” zone event will now properly cause the zone to fall under Akylios’ might.
    *Fixed an incompatibility with AMD Athlon XP processors."
  • eLiXir
    #6203
    Eladó digitális account, Steampike srv, Guardian oldal, 50-es rogue. 5e forint mindössze. Érdeklődni PM-ben.
  • maniac001
    #6202
    Kiváló, igényes munka. Gratula.
  • Rifthungary
    #6201
    Sziasztok, megújultunk megint egy kicsit és ennek hála kinn van az összes kasztleírás...
    Rift Hungary Karakterek
    www.rifthungary.com
    RIFTHungary, a RIFTŸ Trion tulajdonában álló új generációs MMORPG, hivatalos Magyar honlapja. Friss hírekkel,leírásokkal és online kapcsolati lehetőségekkel.
  • Hofigalopp2
    #6200
    Szerintem nincs, szóval te is várod akkor a transfert mint a messiást :P!
  • Sorbon
    #6199
    Shivermere serveren van magyar clan, vagy olyan clan ami aktív és van felvétel? lvl 22-es a karim, de clannal biztos élvezetesebb a game (raid,pvp...stb.)
  • LSC
    #6198
    lehagytam azt hogy újra megölheted a ctrl+c -> ctrl+v -vel létrehozott, harmadjára feltámasztott "brand new" bossokat.
  • LSC
    #6197
    ja, lehet arénázni (amit nem értek miért nincs semelyik másik mmo-ban), meg archeology-t tolni (de minek) meg a szánalmas acsivmenteket (de ez lehet van riftben is nem emlékszem már) kb ennyiben több...
  • atomkrumpli
    #6196
    beleolvastam az aion topikba ott meg azt szidja, lol ember