8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • TDC Geronimo
    #6275
    Drowning féle tranquility? Mai napig visszasírom.
  • TDC Geronimo
    #6274
    Játékkal nekem az ég világon semmi bajom. A szerverünk viszont üres. Tedd össze a kettőt.
  • 1Darton1
    #6273
    Az mmo nem antiszocoknak való. :(
    Ki kell menni néha a fényre!
  • Bhalage
    #6272
    (megygyozodesen, hogy 10 emberrel is elvezni lehetne a jatekot, de az emberek mar belefaradtak a szocializalodasba, hala a jatek felepitesenek, meg a beszabadult sok kiskocsognek, ugyhogy 10 ember is keptelen osszejonni hoszabb idore)
    -> igylett hires a wow pugozas az utobbi 2-3evben is sztem

    nem emlekszem mar a wowos fun guildunkra, de az volt az utolso normalis kozossegi elmenyem, ami mmokat illet. tudod melyikre gondolok nem ugrik be a neve
  • Bhalage
    #6271
    persze:
    fel sem birom fogni, hgoy mas serveren mitol lenne zoldebb a fű :D

    megmagyaraznad?

    volt ott valami nagy guild nagy arcokkal, de ezek szerint nem szallt fel a repcsitek?
  • TDC Geronimo
    #6270
    kifejtenéd?
  • Bhalage
    #6269
    lol,?
  • TDC Geronimo
    #6268
    Szerintem emberek fele köztük én is a transferre vár.
  • Bhalage
    #6267
    jatszik meg vki ezzel a jatekkal?
  • sanyiiiii
    #6266
  • Sorbon
    #6265
    június 22.
  • Hofigalopp2
    #6264
    Dátumról lehet vmit tudni :)?
  • Sorbon
    #6263
    Na végre...
  • Tomy Lee
    #6262

    A free karakter transfer talán jobban összegyűjti majd a magyarokat bár én letelepedtem Whitefall pvp szerveren(szinte egész nap high popu.).Biztos,hogy ez növekedni fog még de remélem azért full-ba nem megy át,ezt nem szeretném:/
  • TDC Geronimo
    #6261
  • sanyiiiii
    #6260
    "RIFT 1.2.1 Hotfix #3 - 8:00am PDT 6/06/11 [NA] - 2:00am BST 07/06/11 [EU]
    RIFT 1.2.1 Hotfix #3 - 6/5/11

    * Warfronts: Damage power-ups found in The Black Garden, The Codex, and Whitefall Steppes now grant a static amount of Attack and Spell Power based on the level bracket of the Warfront they are in.
    * Guardian or Defiant Invasions should no longer attack Ancient Wardstones that are activated for their faction.
    * Raid Rift: Drakith Hatchery is now more in line with the difficulty of other Raid Rifts. Also with less annoying knockbacks!
    * Fixed some audio issues with footsteps for the Kelari Camoflauge ability.

    IRON PINE PEAKS
    * The population in Mage's Mark has undergone some tweaking to bring it more in line with the intended difficulty for the area.
    * Make Him Sing: Fixed some issues that could cause Ekdim the Mad to not turn friendly and be interactable while on this quest."
  • Tomy Lee
    #6259
    Imperium vagy sagespire shardon defi ill.guard oldalon aktív guild van?Pm légyszi ha van felvétel,thanks
  • Tomy Lee
    #6258
    Az egész hétvégém azzal ment el(na jó csak fele:),hogy kipróbáltam-felhúztam lvl10-11ig pár callingot(igaz bétában ezt már warrioral megtettem de nemigen emlékszem már rá) és arra jutottam,hogy champ mint main soul nekem kivánló akár reaver mellé úgy ahogy írtad.Másik a dps cleric,komolyan ezzel akkora fan játszani,hogy ilyenbe még nem volt részem.Elég szinte 1 komolyabb 30 seces pajzs a sok jól sebző DoT-hoz és az 1-2 casting time-os nagyot sebző spellhez,hogy gond nélkül menjen bármi.Így meg is találtam a 2 class-t amivel elleszek a warri és a cleric mert ez a kettő tetszik legjobban.
    Nagyot alkottak ezzel a játékkal,egy ilyen mmo-t érdemes már fizetni.

  • Pari
    #6257
    Lv13-tol lehet felvenni a soul beszerzo kuldiket sanctumba es argentbe.
    Addig felodj azzal amivel akarsz, fokent dmg dealer...lv25 korul lehet erdekes osszerakni uj role-okat(instant user def soul kombo valto:))
    Es jatssz azzal ami tetszik ne azzal ami fotm...
    en pl egyszeruen imadtam a champ+reaver+para-mat...annyi rohadt gcd mentes utese van, hogy hihetetlen...nagyon elvezetes...3-4-5 mob lemegy...ket hullamban ezkezve 6 is...bar ilyenkor mndig latom a fenyt azalagut vegen:)
    ami fontos meg, hogy ha valasztasz main soult azt megnezni, hogy ahoz mi illik...melyik soulnak van alacsony skillje ami erositi a main soulod...pl bard+nightblade...
  • Tomy Lee
    #6256
    Ja hide mellé nem nagyon kéne pet:D
    Lesz saboteur 3.-nak akkor:p

    Amúgy régebben nem pörgött jobban ez a topic?Kicsit kihaltnak tünik az egész lol
  • Tomy Lee
    #6255
    Azt szeretném kérdezni,hogy ezeken a szervereken van aktív Magyar guild és melyik a legnépesebb?
    Imperium,Cloudborne,Argent,bloodiron.
  • Tomy Lee
    #6254
    Őszintén csábítónak találom marksman/assa és még egy petet is neki kombót.Azthiszem ezt most kipróbálom és eltudom dönteni,hogy lesz egy dual wield-es warrior vagy ez a ranged dps marksman assassin soul-al
  • seaedge
    #6253
    Ha pvpzni is akarsz, akkor jobban jarsz, ha rerollolsz masik callingra (hint: blue bar) amig meg az elejen jarsz, kiveve ha mazochista vagy.
  • Tomy Lee
    #6252
    1H Riftblade/pala(meg majd 50-en hozzá vindicator) jó választás lenne pvp-re?
    Vagy tudnátok más tippet warrior main/sec soul-nak?
  • Count Adyn
    #6251
    Na látom megoldódott:)
  • 1Darton1
    #6250
    Az igazi cookie cutter az a mage elementalist/warlock. Fura kombónak tűnhet, és 50-en már nem is érdemes használni, de ez a legjobb szintezőbuild a jatékban. Az elementalist pet mindent megfog, az a legjobb tankpet. A lock soul pedig jó dmg, és gondoskodik a hp-ról és manáról, hogy kevés legyen a downtime.
    A cleric caster vagy melee kombók is egész jók szintezni, és a rogue rangere sem rossz.
  • maniac001
    #6249
    Ha mage tetszik, akkor ajánlom még a chloromancer / elementalist kombót. A pet jól tankol, és a lövéseiddel healeled. Hozzád sem érnek. Még alacsony szinten is megfogsz vele 2-3-4 mobot is akár.
  • Hofigalopp2
    #6248
    Nekem ami eddig a legdurvábban bejött a mage és azon belül necro-warlock es harmadiknak pyro de arra nem pakoltam pontot. Necronak kb 14 szinttol van egy spellje amivel folyamatosan nagyot ütsz, healeled magad, peted is brutalisan. Ugy szoktam, hogy dotokat felteszem, majd ez a spell es kb halott. Elég uncsi, de kb sose halok meg, tényleg soha.
  • slime001
    #6247
    Tudom, hogy idegesítő ilyet kérdezni és nem is lehet rá egyértelműen válaszolni, mert sok dologtól függ, de akkor melyik az a kaszt és soul elosztás amivel gyorsan, élvezetesen lehet fejlődni és később pve-ben is megállja a helyét? Most hagytam abba a WoW-ot mert baromira meguntam. Már régebben is ki akartam próbálni a Riftet, de nem akartam megvenni. Most, hogy láttam van free trial már töltöm is. Szóval egy kezdő Riftesnek mit ajánlotok amivel élvezetes lesz fejlődni/játszani. Valami meele karakterre gondoltam.
  • Gyogyito
    #6246
    Nem javasolnék PvP shardot... De ha mindenképp PvP-re akarsz menni, akkor igen.

    Slime001: egyszerre több mentésed, úgynevezett Role-od lehet. Kezdetben 3 soult szerezhetsz meg, de később a maradék 5 ( +1 pvp ) soul könnyedén megszerezhető. Class trainernél tudsz Role-kat vásárolni, és szintén itt tudsz némi pénz ellenében retalentelni, újra eloszthatod a pontjaidat, sőt akár új soult is választhatsz. Balance-ról nem igazán lehet beszélni, természetesen kialakultak tuti soul kiosztások, de gyakorlatilag bármit választhatsz, csak vannak, amelyekkel könnyebb, gyorsabb a fejlődés. PvP-re külön Soul ág tanulható meg.
  • slime001
    #6245
    Kasztok jól ki vannak balanceolva? Tetszik ez a soul rendszer csak elsőre annyira átláthatatlan. Ha warriort kezdek és elkezdek valamerre szakosodni akkor gondolom nincs úgymond "retaltnt" lehetőség, hogy az adott kaszton belül más soult is kipróbáljak. Megvannak már az úgymond legjobb setupok? Pl mi a legjobb DD PvE-be, mi imba PvP-be ilyesmikre gondolok.
  • Tomy Lee
    #6244
    Én pvp szerver akkor a banner alatt feltüntetett Sagespire menjek?
  • Gyogyito
    #6243
    Szia!

    Steampike shardott válaszd, guardian oldalon van a legtöbb magyar.
  • 1Darton1
    #6242
    kamu bankkartyaszammal
  • Tomy Lee
    #6241
    Ha direkt akartál félrevezetni akkor nagy paraszt vagy ha nem akkor egyszerüen buta-.-
  • Tomy Lee
    #6240
    Igen köszi szépen közben megadtam kártyám adatait és megvan a 30 nap és írja is,hogy első játékba bejelentkezéskor fogja megkezdeni meg kaptam pár CE-s ingame valamiket:-)
  • slime001
    #6239
    Most telepítem a trialt. Melyik szerveren érdemes karit kezdeni? PVE beállítottságú vagyok.
  • Gyogyito
    #6238
    Automatikusan jóváíródik a 30 nap, csak meg kell adnod egy bankkártya adatait. Nem fognak levonni semmit. ha GC-t adsz meg, az hozzáadódik a 30 naphoz, tehát 90 nap játék időd lesz ( ha jól tudom, nem használok GC-t )

    Csokicsiga: ha nem tudod miről van szó, ne beszélj hülyeségeket. Ne vezess félre másokat!
  • Tomy Lee
    #6237
    De mi ez a hülyeség,hogy megveszem riftet 30 napos játékidővel de nem használhatom,nem kezdhetem el még nincs befizetve +1 hónap omg?!
    Nem lehet ezt kikerülni valahogy?
  • Tomy Lee
    #6236
    Tehát feleslegesen vettem bakker ne már:((