8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • TomStorm
    #8075
    Igen közben átgondoltam,hogy tényleg nincs értelme.Köszi!
    Majd Flagged-re teszem magam ha úgy tartja kedvem,aztán jöhet bárki:)
  • Vincentcloud
    #8074
    Mennyire nehéz max szinten pénzt farmolni a játékban, ha tegyük fel rex-et akarnék venni az ah-ból? Illetve a chloromancer mennyire keresett magas szinten?
  • Carmang
    #8073
    Azt neked kell tudnod, hogy wpvp mennyire tetszik.
    De szerintem nincs értelme. Képzeld el, hogy meglátsz mondjuk egy ércet, amit ki akarsz bányászni, de ráveti magát ugyanakkor egy ellenséges frakciós tag. Elkezdetek meccselni, majd jön egy harmadik tag, aki közben elviszi az ércet. Vagyis farmolni sem tudsz rendesen.
  • TomStorm
    #8072
    Ja és még valami.Teljesen eltünt a növényzet.Akkor sincs ha fullra teszem a grafikát:/
    Ez mitől lehet?
  • TomStorm
    #8071
    Ezek szerint nincs.

    Esetleg ha Pve szerverre megyek(ez esetben Zaviel természetesen mert az Árnyjárók Guild biztos van) akkor ott hiányozna,hogy nincs World pvp?
    Egyáltalán van értelme ebben a játékban a Wpvp-nek?
  • TomStorm
    #8070
    Esetleg valamelyik pvp szerveren is van Klán?
  • Yasury
    #8069
    Sziasztok

    Jelezném , hogy a Zaviel shardon , az Árnyjárok csapata még mindig vár szívesen mindenkit.
    http://arnyjarok.guildlaunch.com/
  • TomStorm
    #8068
    Üdv.
    Sok idő után de meglett a Collector's Edition account-om,sikerült véletlenül megtalálnom:-)
    Hát meg is nézem még ma Riftet.
    Ti melyik szerveren vagytok?Szerintem nekem elölről kell kezdeni mert nem tudom már van e egyáltalán karakter az acc.-on:p
  • kigyi
    #8067
    Biztosan működik még én 1-2 hónapig nem tudtam játszani kiraktak a guildből így nem tudok róluk semmit, se üzenet se semmi csak tudnám akkor minek a kötelező regisztráció az oldalra....
  • HyperMonkey
    #8066
    Ha az Árnyjárók még aktív a Zavielen, lehet hogy én is csatlakoznék. Egyelőre egy lvl58-as necromancerem van.
  • Carmang
    #8065
    Van beépített guild kereső, vagy a közös caheten elkiáltod magad.
  • Anthrax
    #8064
    Hello

    Érdeklődnék,hogy vannak még aktív magyar guildek ?
  • Kewanaar
    #8063
    Merry Christmas
  • Carmang
    #8062
    Jelenleg 47-es az első karim (most 60 a max)és semmilyen hátrányt nem szenvedek a F2P miatt, igaz nincsenek extra igényeim, de egyáltalán nem egy PayToWin játék, mint a koreaiak. Lehet költeni, értelmes dolgokra, de az meg is éri.
  • WhiteStar
    #8061
    hali!

    ősrégen még béta korszakában játszottam a rifttel, most visszafújtak az mmomentes szelek, és érdeklődnék hogy mennyiben változott az előfizetéses rendszerük, illetve az hogy F2P pontosan milyen hátrányokkal (neaggyisten' megkötésekkel) jár? válaszaitokat előre is köszönöm!
  • torrente111
    #8060
    valamikor még 1 cq.az arena meg szar,nem kell ))
  • Witcher
    #8059
    A pvp tartalom bővítéséről lehet tudni valamit? Gondolok itt például aréna, meg egyéb nyalánkságokra.
  • Carmang
    #8058
    Megcsináltátok az az acheivment-et, amikor Scarlet Gorge-ban kell 38 küldetést megcsinálni a helyieknek? Nekem 37 van meg, a napi ismétlődők nem számítanak ugyebár bele. Létezik, hogy kihagytam valamit?
  • torrente111
    #8057
    sziasztok.valaki hozzáértő segítsen légyszi.olyat szeretnék megtudni,hogy ugye a Z vel lehet pl fegyver választani mi látszódjon nállad.a kérdés pedig az lenne,hogy ezt lehet 1 valamilyen fegyverre beállítani pl swordra térjen mindig vissza a bow használata után?
  • Kiflix
    #8056
    Az összes dimenzióba csak az itemek számát tudod növelni, magát a dimenziót nem. De vannak nagyobb dimenziók is, pénzért vagy akár world eventekért is.
    Mage-el attól függ mit szeretnél csinálni, 50ig nem rossz a pyro, utána viszont harbringer pl nem rossz. 60ason pedig érdemes guide-okat olvasni az offical fórumon.
  • Carmang
    #8055
    Az alap Sanguine Shores dimenzió határait lehet kijjebb tolni a fejlesztéssel? Vagy az csak a cuccok számát növeli?
  • Ry0K3N
    #8054
    Mage fejlődéshez/progresshez milyen irányban talentezzem magam?
  • Carmang
    #8053
    Nálam ingame csak "Steam Wallet" van. Illetve a honlap, de ott csak Credit-et lehet venni, REX-et nem.
  • Kiflix
    #8052
    Ha jól tudom mindenkinek ugyanazok a fizetési opciók vannak.
  • Carmang
    #8051
    Akinek régebb óta fent van a játék, tehát a Steam megjelenés előtt, annak ingame Cerdit/REX vásárlásakor milyen fizetési opciói vannak?
  • Carmang
    #8050
    Na, mi történt?
  • Carmang
    #8049
    Itt van infó róla:
    http://www.riftgame.com/en/store/free-to-play/
  • Alexzel
    #8048
    Az iránt érdeklődnék felrakta-e csak a Storm legion kiegészítőt, mivel mikor utánaolvastam, kétértelmű adatokat találtam. Egyes helyeken azt írták ha csak a Storm legiont regisztráljuk, akkor csak a 4 extra Soul-t kapjuk meg, a karakter és 'bag slot'-hoz az eredeti játék is kell, és a kettőt együtt pl. a 'Rift: Storm Legion Combo Pack'-val lehetséges. A 'Bag Slot'-ok száma állítólag csak újonnan indított karaktereknél 5, a regisztrálás előttieknél 3, bár ezt lehet hogy javították azóta.
    Emiatt érdekelne van-e valakinek esetleg személyes tapasztalat erről.
    Előre is kösz a választ.
  • torrente111
    #8047
    ez mekkora szar.a jó kis játékot így elbaszni
  • Carmang
    #8046
    Közben átálltam tank-ra, mert PvE-ben is zavart, hogy ha többen másznak rám, akkor garantált a halál. Látványosan nem gyengébb a karakter (ráadásul a minőségi, kétkezes loot fegyómat sima craft-olt copper longsword-re, és pajzsra cseréltem), és így már alig lehet leütni.
    Plusz, a főbb skilljei a Warlord-ból jönnek, ami szerintem nem annyira hatékony, mint a Champion.

    Na, így tegnap többször is PvP-ztem, illetve Dungeon-oztam, kb 2 percen belül, hogy berakott a queu-ba.
    Egyszer volt, hogy a PvP-t furcsán osztotta le, a csapatomban néhány tank mellé sok dps jutott, healer egy sem...

    Más: Typhiri-án szeretnék kooperatív, magyar guild-be csatlakozni, egyelőre egy 23-as törpe tank-om van.
  • Kiflix
    #8045
    Hát én kicsit más szemszögből nézem az MMO-kat, nem nagyon tudom szerepjáték oldalról. Engem annyi érdekel, mint a legtöbben, hogy lássam az end game contentet, és oda egy jó csapattal jussak el. De mondok proffok terén, majdnemhogy mindegy mit veszel fel.
    A fishingnél pedig annyit tudok mondani, hogy guide-okat tudsz olvasni, hogy hova kell tovább menned, hogy tovább tudd húzni.
  • Carmang
    #8044
    Közben én is ráakadtam guglival, hogy DPS-sel elég nehéz bekerülni. Feltételezem a játék kiegyensúlyozott party-t akar összedobni, viszont túl sok a DPS kari.
    Azért ez elég gázul működik.
  • Alexzel
    #8043
    Szia Kiflix!
    Kösz a választ. Akkor az lehetne, hogy mondjuk E-Bay-en megveszem a játékot vagy a kiegészítőt (http://www.riftgame.com/en/store/free-to-play/ eszerint az eredeti játék is engedi). Ez olcsóbb lenne mint karakterenként, egyesével.
    Én általában 'szerepjátékos' módon próbálok a játékokhoz állni, és aszerint játszani. Ennél a High Elf Rangernél Bucher/outfitter/Forager-t vettem fel, mert gondoltam ez illik hozzá - úgy gondoltam az Apotechary inkább illene Mage vagy Cleric karakterhez.
    Lenne még egy kérdésem, a horgászással kapcsolatban. Kezdő karakterként még leginkább Silverwood-ban járkálok, hogy a kapott Questeket befejezzem, de Fishing-ben elértem a 60+ szintet (60 volt majd 2 'School of Fish' után 62 lett) és nem fejlődök tovább. Nem lehet tudni egyes területeken max meddig lehet fejlődni?
  • Kiflix
    #8042
    Szia Carmang.
    A PvP-sre nem tudom a választ, viszont sajnos dungeon-nél sokszor van, ha dpsként vagy bent que-ba akkor nagyon nehezen hív be. És patronok előnyt élveznek, bár abból nagyon kicsi szinten kevés van. És a szerverrel ha jól tudom a mai napon sok mindent csináltak a háttérbe, így az is lehet a probléma.
  • Kiflix
    #8041
    Szia Alex:)
    1., de igen van lehetőség rá, csak úgy ha megveszed még a Storm legion kiegészítőt, amit csak úgy tudsz szerezni, ha valakinek van még kulcsa, amit RAPTR-ből szerzett és eladná.
    2., Csak mailen keresztül lehet.
    3., Attól függ, ha szeretnél pénzt keresni akkor érdemes szakmát húzni,illetve nemtudom milyen céllal játszol, de vannak dolgok pl ami raidekre elég hasznosak. Pl. Apotechary-nak a vial.
  • Carmang
    #8040
    Azt tudja valaki, hogy a Group Finder (akár Dungeon-ba, akár PvP-be) miért nem talál party-t? Órákat szólóztam úgy, hogy a háttérben ment a kereső, eredménytelenül.
  • Alexzel
    #8039
    Sziasztok! Kezdő játékos vagyok - Steam-re felkerülés óta játszok - jelenleg egy High Elf Ranger/Marksman(/Assassin) karakterrel.
    Tetszik a játék, és költenék egy kis pénzt rá, de mivel kipróbálnék más karakter-t is érdeklődnék pár dolog iránt.
    1. 'Bag Slot'-ot ill. 'Bank Vault'-ot gondolom karakterenként lehet vásárolni. Nincs esetleg valamilyen mód/lehetőség hogy minden karakternél felszabadítsak pár helyet?
    Ha karaktert másik Shard-ra rakok át transfer-rel, akkor az gondolom a Bank Vault-ra ill. Bag slot-ra nincs hatással.
    2. Karaktereim között tárgy átadás úgy nézem bankon keresztül nem lehetséges. Csak Mail-ben lehet tárgyat átadni vagy van egyszerűbb módszer?
    3. Van olyan skill (Fishing-en és Survival-en kívül) amivel 'legérdemesebb' foglalkozni?

    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • Evis
    #8038
    A Poison Thorns lvl18-as PVE guild tapasztalt és kezdö játékosokat keres,akiknek célja az end content,valamint fejlödö es a játekkal ismerkedöket is szívesen látjuk. Aktualis progressunk:Totdq 4/4,FT 4/4,EE 4/5,GA 2/4. További informacio /w Evisla,Zorall,Eksz vagy honlapunkon:http://poisonthorns.tk/
    Egy kis video:
  • Culram #8037
    Hát még relatív új vagyok, de ahogy látom a skill pontokat simán újra kioszhatod és mentheted, hogy legközelebb is használhasd.
  • torrente111
    #8036
    hát még az is,hogy mekkora xar lett ez a game.ezzel a laggal tönkretették, nagyon idegesítő.remélem minél hamarabb kijavítják