8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • krisztian922
    #6315
    Annyit kérdeznék még (mindig eszembe jut még valami xD), hogy mégis milyen egy kis lélekszámmal bíró szerver?:D Én a cloudborne-on vagyok ahol azért aránylag vannak emberek, de azért éjszaka közepén nem mindig sikerül leverni egy inváziót...szóval milyen ez ott ahol ennél is kevesebben vannak :/?
  • krisztian922
    #6314
    Fél éven belül akkor mindenki kussolhat mert megkapja ami miatt most rinyál xD csak ugye előbb jön pve content mint pvp + ami nekem még bejön, hogy pl. most jön ugye ez a "T2 raid insta" amihez kellenek ilyenek, hogy 300focus/hit meg T1 raid instás gear és ezek azért hiába már azokon a szervereken ahol több az ember már farmolgatva vannak (nagyjából, persze az még, hogy mind a 3 jelenlegi raid instát könnyedén...azért még ritka szerintem) a többség számára való elérést is könnyítik pl. olyanokkal, hogy az npc aki árulta a raid instás geart ilyen tokenekért már mást kér amit könnyebben ki lehet farmolni, szóval szerintem jelenleg pár kisebb apró hibától eltekintve (amit idővel javítanak) szerintem rift most okés :/
  • maniac001
    #6313
    Pörögnek a srácok, kíváncsi vagyok meddig tart a lelkesedésük. Én szurkolok nekik.
  • TDC Geronimo
    #6312
    Morning folks,

    We mentioned at E3 that Hammerknell is only the begining of the new content we’ll be launching in the next 3 to 6 months. We’ve got a ton of stuff coming down the pipe including
    New 50+ outdoor zone
    New 50+ dungeon
    New 10 man instanced slivers
    New largescale battle Warfront & and open world PvP events
    New dynamic rift content & world events

    Of course the details on these updates will be released a bit later on when we’re closer to launch. But we are actively working on new content for all of our subscribers.

    Thanks,
    Gersh
  • Bhalage
    #6311
    vagy akkor legyen osszevonas v vmi, mert szombat vasarnap eleg halott ugy volt... meg van vmi riptalon fullos server, ide meg keptelenseg bejutni? hat lol kosz
  • Bhalage
    #6310
    ....
    en azert beraktam volna egy pipa lehetoseget, hogy crossrealm...

    most ne komolytalankodjunk mar a halott serverekkel.... erted
  • TDC Geronimo
    #6309
    Max a szervered. Olyan szerveren, ahol alig játszanak még jó, hogy nem megy az lfg rendesen. Nem kell xrealmnek lennie, át kell menni majd rendes szerverre és problem solved.
  • Bhalage
    #6308
    hat ezt a LFG toolt jol elkurtak, faszsert nem cross realm, igy tankkent sincs grp mert 5 ember nem jelentkezik be vazzzzzzzeee
    ugylatom a jatek halott ;D
  • TDC Geronimo
    #6307
    1.3 ptsről undorító német nyelven :D Elején látni új seteket

  • Morpheus_v2
    #6306
    Tökéletes balance úgyse létezik a pvpben, mindig lesz vmi erős kaszt és mindig lesznek olyanok akik folyamatosan rimánkodnak, meg sírnak ezért. Ha szerzel rendes valor geart, egyből meg fog minden változni és ha egyszer lesz open world pvp, az emberek úgyis elkezdenek sírni másért...
    Néztem én is a t2 raid geart, a tankok akik felvették laza 17,5-19k hp között voltak vele.
    Valakinek van ötlete mi lehet az az új item slot az inventoryban? Új trinket fajta?
  • krisztian922
    #6305
    Annyival egészíteném még ki az első mondataim, hogy nekem t2 gearem/fegyverem van 6db lila raid riftes essencel és így 1-1.1k (spec függő) saját buffos spell powerem van és 700-740es (1h+totem vagy 2h-val ez változik nálam sokat) crit rate-em. Szóval hacsak nem full t3gear meg relic fegyver kell valaki 1shotolásához fulminate vagy cinder segítségével akkor nemtom mit nem csinálok jól :D(már a 1shot whining-ra célzok)
  • krisztian922
    #6304
    Valaki leírná nekem pár mondatban mi a tökéletes pvp?:D Mert én rift előtt egy mmorpg-vel játszottam ahol tényleg még az akkori hozzá nem értő fejemmel is rájöttem, hogy na ez szar xD de itt szerintem jó. Mage callingon tolom, de nem 51pont pyro-val valamint még sosem sikerült 1shotolnom senkit :D és én tökéletesen balance-olva (na jóó túlzok de nem látom olyan szarnak mint ahogy sokan állítják) látom az egészet :p úgy értem ha chloromancer-en vagyok GB-ben olyan szépen healelek ki akár néha 2-3 aoe classt (persze azért ez ritka de ha nem túl skilles az ellenfél kivitelezhető :p) ha dps- soulok vannak rajtam akkor ugyan úgy lelövök pár sec alatt valakit (no persze egy komolyabb cleric vagy tank (noha tank ritka pvp-n xD) kivétel) ahogy én meghalok pár sec alatt :/ szóval nem értem.
    1.3-ról meg annyit, hogy ez a Hammerkneel iszonyat durván néz ki :D és mivel csináltak némi változtatást a t3 gear (plaque féle npc gearre gondolok) vásárlásán...noha lehet, hogy jelen állás szerint keveseknek lesz majd kivitelezhető, de 1-2 hónap és a fél szerver mindenfele ott fog wipe-olgatni :D Ezt csak gondoltam itt is megemlítem, mert angol fórumon más sírnak, hogy jaj csak 5guild/szeró fogja tolni és ők meg hoppon maradtak :p
  • seaedge
    #6303
    1.5-re kell is a nagy atalakitas, mert addigra mar nem marad jatekos.
    PVP-sek meg nem hiszem, hogy megvarjak a contentet 1.4-gyel. Az 1.3-as patch notes mar beinditotta a canceleket.
  • Murmur
    #6302
    Nagyon durván dolgoznak. És nekik speciel el is lehet hinni, hogy amit mondanak, az akkor és úgy kész is lesz. :)
  • Bhalage
    #6301
    végén a polipdög grandiózus!!! s+!
  • TDC Geronimo
    #6300
    The 1.4 was also discussed, it should come late August with PvP content Consequently, new world events causing other events PvP PvP.
    he 1.5 that should mark the six months out of RIFT (so for a release in late September) will be the biggest update to date with new PvP zone where 80 players (40 vs. 40) can compete!
    Rahim, the director of France Marcketing Trion told us that 1.5 will be the biggest update to the game since its launch and had to bring a real revolution.

    As you can see the 1.4 and the 1.5 will really emphasize that contained PVP.


    Nem pihennek ezek sokat :D Gief már transfer :y
  • Bandee
    #6299
    nem kicsit :D
  • Bhalage
    #6298
    fú baszdmeg egy nagoyn jól néz ki!
  • TDC Geronimo
    #6297
    Hammerknell dungeon walkthrough

    nagyon faszán néz ki az insta meg a bossok. 22én jön 1.3? Jöhetne már az a transfer -.-
  • sanyiiiii
    #6296
    http://forums.riftgame.com/showthread.php?205280-My-Rift-PVP-Wishlist&p=2579359&viewfull=1#post2579359
  • maniac001
    #6295
    Az ascended úgy tudom már nincs, az in aeternum egy része visszament wowozni, másik fele átment guardian oldalra.
  • Bhalage
    #6294
    hat en este lehet hgoy befizuzok azt megnezem hol tart eppen a gammma
  • radical
    #6293
    Valaki aki képben van a magyar guildekről a PVP szerveren akkor összeírhatná ide hogy mi ott a helyzet, milyen guildek élnek még és mit terveznek, hogy CIFU updatelhesse a banner alatti ajánlott szervereket és guildeket, ne legyen félrevezető.
    Én pl. úgy tudom hogy a Steampikeon a Zephyr beolvadt a Renegade-be, az Ascendedről és Aeternumról nem tudok semmit de a weboldaluk nem nagyon pörög.

    rifthungary meg hasonlóképpen updatelhetné az ajánlott szerverek listáját.
  • radical
    #6292
    Ok köszi, leülhetsz.
  • Torzonborz
    #6291
    whitefallra 2 ok miatt nem mentünk annó :
    1 : ruszkik bár ez a kisebbik ok
    2 : este képtelenség volt bejutni , mit este , már 6kor is több órás sor volt.

    Ha meg lenne a játékban normálisa pvp tartalom akkor ott is lennének emberek. Én viszonylag korán abbahagytam mert beleuntam de cimborák tolták rendesen , t1-t2 insta meg kutyafasza de beleuntak a farmolásba és sorban otthagyták a játékot.

    ennyi.
  • Probatbicol
    #6290
    Megnéztem, tényleg kint van ez a cikk, de ha megnézed a címét "Megérkezett az Offical Server lista", abból sejthetted volna, hogy nem a legfrissebb infó. Az indulás előtt valóban úgy volt, hogy a Whitefall lesz a magyar pvp szerver, de mikor kiderült, hogy az orosz közösség oda megy, a magyarok inkább másik szervert választottak.
    Egyébként úgy tűnik, akik pve-re mentek, azok bizonyultak kitartóbbnak, a Steampike-on az Infernum-ban ma pl. este 9 körül 42 online ember volt...
  • Tomy Lee
    #6289
    Csak neked külön megjegyzem,hogy whitefall igenis best pvp szerver.A "lolszervered" pont az ami a banner alatt van
  • Tomy Lee
    #6288
    Mindent megtettem,hogy tag legyek az egyik guild-ben,nem sikerült nem is érdekel már komolyan!
  • Tomy Lee
    #6287
    Mert rifthungaryn azt írták whitefall a magyarok pvp szervere és onnan mentek át mások más szerverre,ki is van főoldalra téve a szerver info és whitefall-on kb 3× annyian vannak,ezért..
  • sanyiiiii
    #6286
    "RIFT 1.2.1 Hotfix #4 - 6/9/11

    GENERAL
    * LFG: Abyssal Precipice and Runic Descent now reward correct numbers of Rare Equipment Caches granted for completing random normal dungeons.
    * Players who die during boss fights in instanced Raids and Dungeons should always be eligible for loot rolls, even when Soul Walking back to the instance.
    * Fixed a rare problem where characters would get stuck and unable to pass character select - this is a separate issue from the one affecting some logins from hotels and universities.

    ZONES
    * Sanctum: The Messenger of the Vigil and other Quantum Sight-visible NPCs will no longer interfere with fighting taking place in the city.
    * Shimmersand: Twisted Perfection: Fixed an issue that occasionally caused the Cyclone Lord to not appear when summoned.
    * Shimmersand: Ritual Firebrands: This quest now requires level 50 to accept."
  • Murmur
    #6285
    A Sagespire-ről menekülni fog szerintem mindenki, ott speciel nem érdemes most karaktert indítani.
  • radical
    #6284
    Mert ahelyett hogy elolvastad volna a fejlécben szereplő infókat, elmentél egy lolszerverre ráadásul PVPre.
    Ha magyar guildbe akarsz menni, akkor előbb érdemes lenne megkeresni valamelyiket a fórumukon és megkérdezni hogyan állnak, mennyien vannak stb. és az alapján szervert választani és célzottan hozzájuk jelentkezni. Én biztos így csinálnám hogy ne szívassam meg saját magam.

    Aki pedig a transferre vár mint megmentőre, az ne feledje hogy az nem akármelyik szerverre megy hanem mindig ki lesz jelölve egy szerver amire lehet migrálni a többiről. Szóval ha az éppen nem a Steampike vagy a Sagespire akkor ugyanúgy nem lesz rajta magyar. Így akinek még nem 50es a karija az egyszerűbben jár ha inkább rerollol.
  • TDC Geronimo
    #6283
    Az egy elmebeteg ember volt :D
  • Bhalage
    #6282
    azaaaazz!!! drowning te joeg :D:D:D
  • Hofigalopp2
    #6281
    Egyenlőre ha jól tudom semmi értelme a pvp szervernek, a warfrontok külön instákban játszódnak, amikre összevpnja a szerverekről a játékosokat, ergo tökmindegy melyiken lennél amugy is. Max szivatni fognak questeles kozben. Ha magyar társaságot keresel akkor tényleg Steampike...én már várom a transfert, es kivancsi leszek milyen lesz úgy a játék.
  • Probatbicol
    #6280
    A magyarok a Steampike-on vannak. A hozzászólásokból úgy látom, a többit lassan le lehet szedni a bannerből.

    Tomy Lee, téged meg nem értelek, eleve hárman vagy négyen figyelmeztettek, hogy ne menj pvp szerverre, de hogy a Whitefallon miért keresel magyarokat az rejtély mert ott nem is voltak.
  • krisztian922
    #6279
    Én is ilyen "nemzetközi" (van finn, ausztrál, német, angol stb xD) guildben vagyok mert régebbi mmo rpg-m után páran elkezdtük ezt. Magyarral viszont ennek ellenére is találkoztam már xD Mikor beszóltam egy magyar szót valamelyik chat-en nyomba jött a "helló te is magyar vagy" :D Amúgy mindez a cloudborne szerón.
  • Tomy Lee
    #6278
    Na igen ezentúl engem se fog már érdekelni ez a magyar közösségi dolog mert ez már úgyse működik sehol sem.

    Na megyek ingame keresek valami HC külföldi társaságot(az van bőven főleg whitefall szerveren!)
  • TDC Geronimo
    #6277
    1.3al jön a free transfer majd mehetsz máshova. Magyarokból meg én nem kérek már köszi :D
  • Tomy Lee
    #6276
    Nekem úgy őszintén el is ment kedvem az egésztől.Ma kb fél órára logoltam be eddig mert sehol nincs egy magyar sem és milyen kilátásom lehet így majd!?
    Ha 1 hét alatt nem találtam semmi magyar guild-et akkor ezután sem fogok szerintem.Komolyan azon gondolkozom,hogy egyáltalán lejátszam e az első 30 napot:/